Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » DÜHÖNGŐ » Beszótá'? Ne szójjá' be!

DARREN HAYES(SAVAGE GARDEN)!!!

létrehozva: 2003. 03. 21.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Vendég 2006. 03. 16. 14:31
Super musika
Vendég 2005. 03. 01. 13:31
na a színvonal megvan.... nevetségesek vagytok!
ha szeretitek darrent, akkor beszélgessetek róla, azért van a fórum! bár más fórumokkal jobban jártok ahogy elnézem.
ha meg nem szeretitek, akkor mi a szarnak kell rápazarolni az időtöket? nincs jobb dolgotok? szánalmas....
ParaRádió 2005. 01. 14. 16:46
Sziasztok!
Ez úton szeretném tudatni minden kedves Darren Hayes és Savage Garden rajongóval, hogy 2005. február 5-én, a ParaRádióban (http://www.pararadio.hu) Savage Garden Nap lesz. Minden, amit a fiúkról tudni kell. Kiadott és kiadatlan számok, információk, játék, értékes Savage Garden relikviákért.
Az élő adás 10h-tól 20h-ig tart, de a műsor archívumból is visszahallgatható majd. A nap folyamán több időpontban kiemelten foglalkozunk majd a SG-nel. Hamarosan a pontos műsor is megtalálható lesz a http://www.pararadio.hu/parallaxis oldalon!
Ha bármiféle kérdésetek van evvel kapcsolatban, írhattok emailt a címre.

Savage Garden FOREVER!
Horváth Ádám Tamás - Laxis Produkció
produkciós igazgató
Vendég 2004. 09. 25. 0:00
Miért van az hogy, itt szinte mindenki ilyen kultúrálatlan BUNKÓ??? Ti vagytok a száz szókincses réteg, szánalmas!
n.e.r.d. 2003. 07. 11. 0:00
Ja és a csóróságrol annyit hogy napi 6000keresek és felfulositottam a kéróm .nektek mikor lesz kérótok.?
n.e.r.d. 2003. 07. 11. 0:00
Hát egyszer sem esetleg kittynek én mindig a legfulosabb kaját zabálom anyámnál.Ennyire buta nem lehetsz hogy a cypress hill-re azt mondod hogy punk amikor az egyik leghíresebb rapzene te tudatlan életképtelen csudabogár.Az egész családod egy szerencsétlen.Mit tudtok felmutatni semmmmmmmit.Kitty kurva lett te egy gyepes agyu buszsofőr kurvája meg stb.Már bánom hogy lealacsonyodtam hozzátok.Ti sosem lesztek senkik.Esetleg ha eladjátok magatokat szarért hugyért.Csak egy szám vagytok a listámon akiket megkurtam.Még hogy a cypress hill punk rock.Ha ha ha.Ne égesd már le magad teeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee fulu kutya.
Vendég 2003. 07. 10. 0:00
Ezért mondtam, hogy gondolkozz, mielőtt fenyegetőzöl!1, nem szoptalak le, 2, nem kúrtál meg, 3, szerinted a csávóm neked hinné el ezt az őrületes hülyeséget? Neked akiben nem lehet megbízni, aki füvezik, nem nekem hinne, akiben bízik? És ha azzal jönnél, hogy Fábiánék is megmondják, az nég nagyobb hülyeség lenne, mert tudja, hogy neked spanok!Amúgy meg lerendeztem vele, hogy felejtse el a pénzt, de igazából nem így ismertelek meg!
n.e.r.d. 2003. 07. 08. 0:00
jó volt a cypress hill bécsben.ti sose lesztek ilyen bulin.tudod mi az a cypress hill.tuskócskám.
n.e.r.d. 2003. 07. 05. 0:00
Mert nem ismersz te ratyi kurva.Te meg szarul szopsz.Mondjam el a csávodnak hogy megkurtala.Amugy meg házi studiom csak a másik házban te segg.És nem csak kaláékkal van nagypofám.Ti meg életképtelen csórok vagytok.Nyiregy és kisvárdán kivül sehol nem voltatok még.
2003. 05. 21. 0:00
Miért érzi magát olyan nagymenőnek ez a csicska mikor nagyobb a pinálya mint bármelyk nőnél.Utálom a buzis nyálas fiukat.egy fiu legyen rossz és fius.ne buzis.darren te gyik vagy.
2003. 05. 20. 0:00
Darren egy köcsög szopós.És az is aki szereti.Szerintem undoritó.Nyálas.
2003. 05. 05. 0:00
Oh darren hogy kapnád el a himlőmet doze-val együtt.
2003. 05. 04. 0:00
Darren te olyan kis édes vagy,hogy felnyitom a gyomrodat. jó?
Vendég 2003. 04. 16. 0:00
menj rá az adatmodositásra ott van hogy tallózás de előtte ments el valami képet a netről és akkor az fog megjelenni.csü.imp-el pezsgő pillanatok voltak
2003. 04. 14. 0:00
Nosh!A boros pillanataidat hagyd meg magadnak, vagy Impnek!Egyébként, hogy a picsába tetted fel a képet?Na cső!
2003. 04. 11. 0:00
bul DOZE r seggü!
2003. 04. 11. 0:00
Szivjatok és megutáljátok darren.a rap az igazi füves zene.
2003. 04. 11. 0:00
darrenka.Tünj el a nőmtöl.Kimike én boroztatlak be mint ezek a gyikok én csak beszivatlak és duglak meg.Jó?Visszatérek a sirbol.Mond meg nerdnek kéne a siromra egy kis kender.Na olá zoni!
2003. 04. 11. 0:00
szia kimi!Tudod sokat gondolok rád hiába egy sztár vagyok de nekem te kellesz.Jó kis boros mámorba megdugnálak és énekelnék a füledbe.Jó lenne.Nerd meg egy isten.Na szia kicsim.Vedd meg az uj lemezem a cime:Borpillanatok. (csak vicc nem genyóság)nerd
2003. 04. 08. 0:00
Nerd!Te úzzál a picsába!(Tudod, kiébe!)Cső!
2003. 04. 04. 0:00
egy buzi.kimi szerelme.
Vendég 2003. 04. 02. 0:00
Gyönyörű zenéje van!! Maga Darren sem rossz pasi....UGYE???!!!
Vendég 2003. 03. 29. 0:00
Tökéletes.
Vendég 2003. 03. 28. 0:00
Imádlak titeket!Én még nem voltam koncertjén, de már 7 éve ő a mindenem, csak sajnos nem hozhattam felszínre, csak 3 éve!Puszi!
Vendég 2003. 03. 28. 0:00
Doze!
Darren egy babapasi.A SG-t imádtam....őt szeretem...Láttad a brisbane-i koncertet?Még anno Daniel Jonessel...Na,én kijutottam rá.Barátok révén.Azóta se voltam olyan jó koncerten.
Ebben a Darrenben megvan minden ahhoz,hogy kitörjön a szépfiú imázsából.Aranyos.adott autogrammot+puszi...OHHHH!!!
Seahorse 2003. 03. 26. 0:00
Hi! Régen szerettem a Savage Gardent, meg is van a 2 album (SG, Affirmation). Bár nem ismerem Darren szólóalbumát, csak egy pár számot..., de meg kell, hogy mondjam: Daniellel jobb volt!!!! Kicsit "ellágyult" a zenéje! De a Savage Garden király!!!
Vendég 2003. 03. 23. 0:00
Szerintem jó!Örülsz,hogy írtam róla véleményt?
2003. 03. 21. 0:00
Hát valaki írjon nekem már róla vélemányt!

Fórum » DÜHÖNGŐ » Beszótá'? Ne szójjá' be!