Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » MUSIC.HU » Hírek

Britney megkomolyodik

létrehozva: 2003. 03. 21.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Vendég 2003. 06. 23. 0:00
Egyébként azért írunk ide (akik gyűlölik Britney-t),mert kiváncsiak vagyunk már megint milyen hazugságokat írnak (Pl.:"Britney megkomolyodott")!És ha már itt vagyunk beszólunk azoknak a hülyéknek akik folyamatosan ezen az oldalon lógnak és ímádják Britney-t!
Vendég 2003. 06. 23. 0:00
Az igaz,hogy Britney-nek vannak jó számai,csak előttem ne halgassák ezeket se!Főlleg,hogy olyan gáz,hogy Christinát utánozza!Most komolyan miért jó az neki,hogy másokat utánoz??Azt hiszi így szeretni fogják??A nagy ....-t!Ő már soha nem lesz a "világ" kedvence!Őrüljön neki,hogy vanak még olyanok akik hallgatják a számait!Ez az én véleményem!Aki meg szereti,legyen,szeresse!De ne vágjon fel vele,mert ebben semmi "felvágni" való nincs!Inkább hallgassatok TANKCSAPDÁT,EMINEMET,AVRIL-t (stb..........,csak ne ezt)
Pusszantok mindenkit:Angel
Vendég 2003. 04. 30. 0:00
Szerintem senkinek semmi köze Britney életéhez.Ő is fiatal és szeretné élni az életét,neki is vannak családi problémái.Ha pedig durván viselkedik rajongóival az azért van mert ő sem tud mindig mindenhez jóképet vágni.Bebarnitotta a haját és nagyon jól áll neki.Az a hülye Xtina is bebarnitotta.Bettina Ricse
2003. 04. 28. 0:00
gyülölöm azt a kis mü libát!!!aki mindig csak macska hangon vinnyog!!!sajnáltam justint amikor vele volt!!!
Vendég 2003. 04. 25. 0:00
dögöljetek meeeeeg!!!!!!!!!!!!!!
egy csicska segggek vagy vagytok!!!!!!!!!!!!
reni
xtina 2003. 04. 21. 0:00
Teljesen igazad van!!!
Vendég 2003. 04. 20. 0:00
Amerikában annyira utálják Britney-t,hogy letagadják azt,hogy egyáltalán amerikai...Christina és Avril ,szerintem is 100szor jobb,mint ez a szerencsétlen,szánalmas kislány!
És ha valaki azt kérdezi,hogy miért cseszteti mindenki B-t,akkor ajánlom neki,hogy hallgasson meg először egy B. számot,majd egy Avril számot,és hallani fogja a különbséget!Sok sikert hozzá!:)Remélem előbb-utóbb rájösztök,hogy nem nagy kincs ez a Britney....
2003. 04. 20. 0:00
Sajnallak te szerencsetlen!
Vendég 2003. 04. 19. 0:00
Sziasztok!
Szerintem Britney új albuma nagyon jó.Nekem nagyon tetszik.Nem tuidom,hogy ki hogy van vele de én nagyon szeretem.
Balu.Puszilok mindenkit.
Vendég 2003. 04. 18. 0:00
Na ide figyelj te patkany!
A nevem azert Xtina
mert
1.IMADOM
2.Krisztinanak hivnak!
Azert latogatok el ide hogy valahol kifejtsem Britney iranti gyuloletem,ellenszenvem...
Te te nyalas fasz ne szolj bele!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Christina ismet befogja mutatni jobb B-nel mivel lessz filme, es nem arrol fog szolni hogy a kis szent lanyocska akit mennyi rossz dologert ...-hanem megmutatja mitol doglik a legy!
Vendég 2003. 04. 16. 0:00
AVRIL ÉS XTINA HOGY JÖN ÖSSZE? AMÚGY AVRIL MIND A KETTŐTŐL JOBB!!!!! HA MEG MOST ERRE AZ OLDALRA CSAK OCSMÁNYSÁGOKAT ÍRTOK GONDOLOM MAGATOKBÓL INDULTOK KI!!!!EZT ELSŐSORBAN XTINÁNAK ÜZENEM! RENI
Vendég 2003. 04. 15. 0:00
Nyávogós kislány! Hangilag 0000.......
Vendég 2003. 04. 14. 0:00
SZIA XTINA MEGINT ÉN VAGYOK AZ HA NEM SZERETET BRITNEYT AKKOR MINEK LÁTOGATOD EZT AZ OLDALT??? ÉS MIÉRT ÉKESKEDSZ MÁS NEVÉVEL? NEM ÁLL JÓL!KIS CSIRA!!!!!!!!!!!!!!!!
2003. 04. 13. 0:00
A velamenyem hogy Britney egy ribanc,ronda,szar!!!!
milyen lessz az uj albuma-mint a tobbi nyalas,szar,SZAR
SZAR!!!!
Nem tudta, nem tudja elfogadni volt baratnoje sikeret,szepseget,tehetseget!!!!!!!-ellenbe vele
Azota nem baratnok miota Xtina szoloba kezdett!
Egyebkeny is ha Chris azt mondja imaget valt meg is teszi!
Uj klippje a Fighter a kedvencem.
BRITNEY EGY KURVA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ronda alszent ribanc!!!!
szuz???nem plasztikazott???-huhh, jo kis hazugsagok!!!
minden lap irta mar hogy mennyi plasztika van benne-orr,arc,has,mell...
de meg igy se szep!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
fujj, kiraz a hideg a kepetol!
2003. 04. 11. 0:00
Valaki uzent nekem en meg vissza
-Britney egy kurva,szar,egyebkent a hasa,arca,orra,melle,
van plasztikazva.
-Christinanak pedig a melle ami mar atlagos!
Es nem DROGOZIK!-inkabb te vagy egy nyalas kocsog
2003. 04. 11. 0:00
Britney egy kurva
Xtina egy istenno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég 2003. 04. 10. 0:00
Akárki akármit is mond Britney-ről, csak irigységből beszél. Christina csak egy áll k...a!Érdekes, hogy éppen most váltott imiget. Miért nem merte a pályája elején. Britney a legjobb!
Vendég 2003. 04. 09. 0:00
fúj!!!le a Britneyvel!!olyan hülye liiiiiba hogy ilyet még nem lá
tnam!!aegy szánalmas csaj!!Mehet Justinkával a fenébe
Marci 2003. 04. 08. 0:00
MINDENKI HALGASSON JOBBAT:

Black-out, Eminem, Avril Lavigne, Tankcsapda!!!
Marci 2003. 04. 08. 0:00
SZAR!SZAR!SZAR!SZAR!SZAR!SZAR!SZAR!SZAR!SZAR!SZAR!SZAR!SZAR!SZAR!SZAR!SZAR!SZAR!SZAR!SZAR!SZAR!SZAR!SZAR!SZAR!SZAR!SZAR!SZAR!SZAR!SZAR!SZAR!SZAR!SZAR!SZAR!SZAR!SZAR!SZAR!SZAR!SZAR!SZAR!SZAR!SZAR!SZAR!SZAR!SZAR!SZAR!SZAR!SZAR!SZAR!SZAR!SZAR!SZAR!SZAR!SZAR!SZAR!SZAR!SZAR!SZAR!SZAR!SZAR!SZAR!SZAR!SZAR!SZAR!SZAR!SZAR!SZAR!SZAR!SZAR!SZAR!SZAR!SZAR!SZAR!SZAR!SZAR!SZAR!SZAR!SZAR!SZAR!SZAR!SZAR!SZAR!SZAR!SZAR!SZAR!SZAR!SZAR!SZAR!SZAR!SZAR!SZAR!
Vendég 2003. 04. 05. 0:00
Egy szüz kurva aki még énekelni sem tud.Geri nyalj be neki.
Vendég 2003. 04. 05. 0:00
Hát őszinte legyek? Lehet, hogy sokat dolgozott az albumain, de ha éneklésről van szó akkor Christinára voksolok!
Vendég 2003. 04. 04. 0:00
Ki nem állhatom, mert olyan kis csúnya szőke, tépett a haja. Britney egy nyomi, tipikus szőke nő!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég 2003. 04. 04. 0:00
Betty vagyok Ricséről, én nagyon szeretem Britneyt, mert nagyon jók a számai!!!
Vendég 2003. 04. 02. 0:00
elég gáz ez a csaj... de azért lennék a helyébe...
Timy manó
2003. 04. 01. 0:00
KAPJABE MENDENKI
Vendég 2003. 03. 31. 0:00
Syerintem, Britney nagyon is király!Akármit mondotok!
Vendég 2003. 03. 31. 0:00
IMÁDOM bRITNIT,NEM TUDOM MIÉRT CSESZTETI MINDENKI.
Vendég 2003. 03. 29. 0:00
Ez egy lejárt hülye!
Avril Lavigne a király!
Ő is azt nyilatkozta,hogy Britneynek szűk nadrággal kell egybefognia a combjait!
És ebben n is egyetértek!
Avril és Christina a király!
Britney egy szaros eldobott bugyogó!
Aki szereti az egy nagy hülye!
2003. 03. 26. 0:00
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ez akkora hülyeség !!!!!!!!!Hányszor mondta már!!!!Gagyi csaj!!!!!!!!!!!!
Anett 2003. 03. 25. 0:00
Szia Anett!
Én is anett vagyok
Vendég 2003. 03. 25. 0:00
Xtinának üzenem, hogy az ő kedvence is plasztikáztatott!!!
Vagy azt elfelejtetted? Ja és Chrissznek nem kéne

szétdrogoznia az

agyát!!! Mert még hülyébb lessz!
Vendég 2003. 03. 23. 0:00
Hajra csajok!
Hat telleg jo lenne egy szavazas, mert legalabb kiderulnee milyen picsa!Egy szetplasztikazott kurva,akinek semmi hangja,semmi zenei erzese!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
milyen uj image-ugyan olyan nyalas mint regen csak a Slave for you szam turheto a tobbi olyan szar nyalas szam!!!! Ja azt kihagytam hogy mindenrol hazodozik!!!!
Christina Aguilera sokal jobb,ha azt mondja imaget-et valt be is tartja!Emelett szep,jo hangu,ES JO ZENEJE VAN!!!
XTINA
Vendég 2003. 03. 21. 0:00
Imádom Britney-t és ha lehet akkor csináljatok ilyen szavazást is!! Kiváncsi vagyok, hogy hányan vannak, akik elpártoltak mellőle az uj image miat... Köszönöm előre is!
Vendég 2003. 03. 21. 0:00
Szerintem nagyon jó, sőt tetézi, hogy szeretem is Britney-t tehát nagyon örülök neki!! Szerintetek milyen lesz az uj albuma? Puszilok mindenkit!
Anett 2003. 03. 21. 0:00
Neked mi a véleményed a cikkről?

Fórum » MUSIC.HU » Hírek