Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » STYLEFÓRUMZ :) » Rap, Hip-Hop

TEGESEK IDE!

létrehozva: 2003. 03. 23.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Vendég 2005. 11. 09. 16:39
eminem a király
Vendég 2005. 03. 12. 18:10
toy
Vendég 2005. 02. 15. 15:31
Hát nem tudom!Mikor olvastam ezt a címet azt hittem normális emberekhez lesz szerencsém.Tehetséges rajzosokhoz.De hülye vagyok!Mert csak én vagyok olyan szerencsétlen hogy úgy gondolom ha csinálok egy király rajzot akkor után tegelhetek az agyamra is.Viszont össze-vissza firkálgatni kannával filccel háttér nélkül nevetséges!Az meg szánalmas hogy egyesek kutyákkal mennek tegelni.Hát így nincs értelme.Én kezdő rajzos vagyok.És én olyanokkal vagyok körülvéve akik tudnak rajzolni.És ők arra tanítottak engem hogy ne firkáljak oda ahova nem illik (templom,temető,műemlékek,múzeumok...).Szerintem egy tisztességes kanna márkát nem tudtok mondani.
By:APON
Vendég 2004. 12. 25. 12:02
-==!!!LOL!!!==-
Vendég 2004. 12. 11. 20:17
vöböp
Vendég 2004. 12. 11. 20:16
,hnygcjdkmcnfdmnvukmcndskdmcvdjfdkdjhcjbf,wkcbh,swjkmnc,hdfnvjhesdkcjnhwjdkfcrdsjewrdfdftcjhykehgjztfdghzdghsfsdy,gydxxzcgtfcv.jgbhffnkgflmvdufr,vdkisrbjbtrzvthzkwfk,lmcdzfjkudlkkdjfzkhgf,jdhchgdgrbsvstzrfmnsgdhfgdbvnsjhdfhjcnfghjdmhfbdsfchjtjgfctzrjr6ftruei67v35i673vvb65ig57zn6vzrtlfeuk6fjcnezwgbjfeui7d5ndftzjgrjddbfgfehenjjkhtgreuzghjhkuzdfgudfhhjdtfjhgsvfvn ffgjggjgjvdgmgndjtmhfcfjnvgfdjhhjufbrjdvfmbnrdsj,vgbcmnfrelfgvbngfdjjvnm fd,rlfkgnmf,rlkgbgnmf,lrfkgjbngmf,rdlfkgmnfre,kfgvjnfme,kfjgvbgnfme,kfjgvnmfdkfvjnf mkvbjmnf,kvmnfckvnfmdfckvmnfdfk,cvbjmnfdkcvn mdkfjvn fmdkgvjbnfmckvnfdmkcvn fdmkcvnv dmí,kcvnmd,xlckjmv,sldkcjvnfd,cklvmv fcd,lv nv mck, nvcfí,k nvcí,vl kmvcí,l m fc,lv bví,l kmív, k
Vendég 2004. 12. 11. 20:14
náci buzi
IIIIIIIIIIIRJÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁááááá
Vendég 2004. 12. 11. 20:13
Basszátok meg rokker vagyok!
Vendég 2004. 07. 09. 0:00
Szánalmasok vagytok
Vendég 2004. 05. 19. 0:00
Azt hiszem ez a fórum elég gagyi!!!! A stílus ahogyan írtok iszonyatos. Nem tudom, hogy otthon ti ezt tanúltátok gyerekek, de nem vall valami magasfokú jólneveltségre.
Lehet, hogy én csak egy veblapszerkesztő szemüveges aktakukac vagyok a magam 25 évével.
Nem szeretem a veszekedéseket sem, azt írtok amit csak akartok, hisz nem adjátok az arcotokat a hozzászólásokhoz, és így nem nehéz káromkodni. Persze remélem ,hogy a jövőben kiszűrik majd az ilyen fórum tagokat. Tisztelet a kivételnek! De ha ilyen a szinvolnal, akkór nem tudok mit mondani.

Üdv:
Vendég 2003. 12. 05. 0:00
N.e.r.d te jó ember vagy! Asian Dub F.+ Anima SS. a legjobb! Elég volt!!!
Vendég 2003. 07. 15. 0:00
FFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX
n.e.r.d. 2003. 06. 29. 0:00
Szeretitek az asian dub fundation-t.Király kis zene.
n.e.r.d. 2003. 06. 28. 0:00
Na újra itt vagyok.Nehéz volt megtalálnom önmagam.most már senki ne piszkáljon.
2003. 06. 22. 0:00
Ezt pimp-nek szántam.Eminemről jó a meglátásod.Ötöst kaptál erre nuszika.Téged nem basztatnálak.
nuszi 2003. 06. 20. 0:00
én? rap. de ha felbasszák az agyamat akkor általában keményrockot hallgatok. magyart. a szöveg miatt, az valahogy megnyugtat. eminem? az más dolog. szeretem de eléggé kiüt hogy dre tette híressé. különben még mindig ugyanaz a csóró detroiti csávó lenne. egy senki. egyébként jó a teste :)
2003. 06. 17. 0:00
tőled ki kérdezte.azt tudtam eddig is hogy minden divatszart meghalgatsz.
kicsi p.i.m.p. 2003. 06. 15. 0:00
eminem meg rock meg punk meg rap meg mindenféle
2003. 06. 15. 0:00
Mit halgatsz?
nuszi 2003. 06. 12. 0:00
nem :)
2003. 06. 08. 0:00
csak nem rapper vagy nuszi?:))
Vendég 2003. 06. 06. 0:00
hehe kis fasz klu klux klános még ennyit se tudsz! alapműveltség a zenei életben te gyökér! ízlésed sincs a pasi jól néz ki. 1szer szívesen megnéznélek. biztos cig vagy azért ilyen nagy a pofád. /nuszi/
2003. 05. 25. 0:00
Te fikafejü hugyhólyag.Az a képen dmx aki kinyiratta 2pacet.És téged is kinyirna.Amugy szerintem több nőm volt van és lessz mint neked te kis csicska.A kutyám meg elég gyilkos és nem merném nyalatni vele a tökömet de a tiedet biztos odadobnám neki.Te kis szaros.Az vagy mi?
Vendég 2003. 05. 23. 0:00
nerd bazmeg az a csunya nigger a kepen te lennel?
mekkora visszatasszito undorito allat vagy te
eze tartassz pittbullt is mi
hogy nyalogassa a faszodat mer
masnak nem lenne gusztusa hozza
2003. 05. 05. 0:00
Senki nem ir semmit.Mi van kenyerek megállt a tudomány.
2003. 04. 25. 0:00
én jól tegelek
2003. 04. 24. 0:00
Cső mindenki(majdnem)
A teg az egy király dolog, mert van akoi igy kezdi a firkászéletet, és...a faszomba, most nem tudok mit irni...
a lényeg hogy tegeljetek meg alkossatok midenhova!!!!!!!!!!
Vendég 2003. 04. 15. 0:00
gyere az eminem utálok forumba.amugy a tag-elés már legalább három évtizede létezik.azt jelenti aláirás.csak tényleg divatba jött de attol még jó.amugy meg kapd be a faszom köcsög
Vendég 2003. 04. 15. 0:00
bazzeg a faszom ki van ezzel a TEGGGEL, hülye tinilányok , meg 13 éves eminempolos kis pöcsök firkálása
2003. 04. 04. 0:00
Fuck cops.Ma megyek fujni egy krom feketét.A csajom tegét irom ki egy négygarázsos falra.király lesz.Dog
Vendég 2003. 04. 02. 0:00
by: DÓRdI
Vendég 2003. 04. 02. 0:00
abbahagynád ezt a hülyeséget??
Vendég 2003. 04. 01. 0:00
DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD



HHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH




BBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBB







THE KING THE KING
Vendég 2003. 04. 01. 0:00
DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


HHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH


BBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBB
Vendég 2003. 04. 01. 0:00
BNLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGG,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,BBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOORRRRRROORRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRROOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN
Vendég 2003. 04. 01. 0:00
DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH
BBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBB

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
KKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
RRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
LLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY
Vendég 2003. 04. 01. 0:00
TEGELÉSHEZ NEM KELL TUDÁS. A GRAFFITYHEZ MÁR KELL! ODA TEHETSÉG KELL! NEM CSAK VALAMI FIRKANTÁS. DHB DHB DHB DHB DHB DHB DHB DHB DHB DHB DHB DHB DHB DHB DHB DHB DHB DHB DHB DHB DHB DHB DHB DHB DHB DHB DHB DHB DHB DHB DHB DHB DDDDDDDDDDDDDD HHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH BBBBBBBBBBBBBBBBBB A KKKKKKKIIIIIIIIIIIIIIRRRRRRRRRRRRRRÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁLLLLLLLLLLLLLLLYYYYYYYYY
Vendég 2003. 04. 01. 0:00
MIT VESZEKEDTEK? NEKÜNK ÖSSZEKELL TARTANI. MERT MI EGY MŰFAJBA VAGYUNK. ÉS AZ A HIPHOP ÉRTITEK? DHB DHB DHB DHB DHB DHB DHB DHB DHB DHB DHB DHB DHB DHB DHB DHB DHB DHB DHB DHB DHB DHB DHB DHB DHB DHB DHB DHB DHB DHB DHB DHB DHB!
Vendég 2003. 04. 01. 0:00
DHB DHB DHB DHB DHB DHB DHB DHB
Vendég 2003. 04. 01. 0:00
KI ISMERI A DSB-T? AMUGY DHB A KIRÁLY!
Vendég 2003. 03. 31. 0:00
hallod hülyegyerek!1xmelátnálak a spanokal amint a kutyádal festesz ugy szétbasznánk a fejed és a kannáidbol csinálnánk1 jo rajzot amire te nemvagy képes!hülye csicska!!!!!menj anyucihoz és buj a szoknyája alá!
Vendég 2003. 03. 31. 0:00
a kutyád nélkül nem mered? hát mondhatom kurva kemény vagy! vagány kiscsávó... undorodom az ilyen szaroktól mint te, pofázol ezerrel és mindenhova beirod h milyen nagy fasz vagy, de szerintem pont innen látszik h semmit se érsz!!!
2003. 03. 29. 0:00
Bandám neve Dog.Mi pittbullokkal megyünk firkálni igy senki sem pofázhat.Kedvencem vonat 3d vagy Bérház tető fekete crom
nerd
Vendég 2003. 03. 28. 0:00
Most erröl mit lehet írni???!!!Semmit szerintem!Most aki tegel az tegel,aki nem az nem!Lehet valami köcsög itt végig olvassa ezt az oldalt,és monjuk valakki felfedi magát,és annak ott lőttek!!Ha értitek mire gondolok!!!Erröl ennyit!!Mert valakit nem köpnek ha szeret 1-bizonyos előadót,vagy azért mert veszekedik,vagy bármi!De ennek hogy ilyen dolgokat felfedjetek,és lebukjatok 50-50%-az esélye,de meg van!!!
Nem papolni akarok,vagy ilyesmi,csak úgy mondtam!!!Különben firkáljatok mindent össze,úgy mint
steve v. kimi v. mist v. idol v. nerd ............stb.Na csá!!!!!!!
Vendég 2003. 03. 28. 0:00
TSAO RIP!MIT TEGELSZ??
Vendég 2003. 03. 24. 0:00
Mik vagytok ti cigányok?? (tesó)
Vendég 2003. 03. 23. 0:00
Egyetértek tesó. Melyikbe tartozol?
2003. 03. 23. 0:00
FUCK COPS!

Fórum » STYLEFÓRUMZ :) » Rap, Hip-Hop