Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » STYLEFÓRUMZ :) » Rap, Hip-Hop

Eminem gyűlölő igazi feketelelkü fehér rapperek családja

létrehozva: 2003. 03. 29.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Vendég 2010. 04. 13. 15:20
ja de ha ismeritek az orsos márkot ja ődurvában nyomjamint eminem ugyhogy kérjetektőle auatogramot nagyraper ő
Vendég 2008. 05. 21. 21:05
nem vok egy nagy repzene halgató,nem valami bonyi zene,de amit meghalgatok és tisztzelek az a Cipress Hill,mert ők ebben a műfajban az igényesek+még a Psicho Realm nem csoda,hogy haver a két zenekar,eggyütesvagymi!!!!!!.......
Vendég 2008. 05. 21. 21:02
.
mc devil 2008. 05. 13. 23:46
Wow milyen régi írások vannak itt:D Egyébként ha van még valai itt a régebbi fórumozók közül, az szólhatna magáról:)
Vendég 2008. 05. 13. 2:13
abszolút nem vagy poénos
Vendég 2008. 05. 12. 12:33
Ez a srác nem viccel!!!
öt utcaiak+szpájdi feeling:

http://www.youtube.com/watch?v=bkSFn8gDLSg
http://mcbaro.fw.hu/jo.html
http://mcbaro.fw.hu
Vendég 2004. 02. 02. 0:00
sziasztok!Kiket hallgatok?
n.e.r.d. 2003. 07. 18. 0:00
majdnem 150.pont most szivok egy jointot.
n.e.r.d. 2003. 07. 11. 0:00
Mond méég a kácsögnák hogy mágbaszom áz ánnnnyát is hee.!!!!!!!
kicsi p.i.m.p. 2003. 07. 08. 0:00
mit??h.a te kedvedért megváltoztatja??hát de.
n.e.r.d. 2003. 07. 08. 0:00
Tényleg?????????FU!Ezt nem gondoltaM vóna he!
kicsi p.i.m.p. 2003. 07. 05. 0:00
azért,h.te ne csinálhass mozgó fórumneveket aranyoskám!
kicsi p.i.m.p. 2003. 07. 05. 0:00
brühühüüüüüüüü brühühüüüüüüüüü
n.e.r.d. 2003. 07. 05. 0:00
De miért.köcsögség
nuszi 2003. 07. 02. 0:00
a marquee parancsot törölték.
nuszi 2003. 07. 02. 0:00
a marquee parancsot törölték.
kicsi p.i.m.p. 2003. 07. 02. 0:00
DEEEEEEEEEEEEEEEEE (így akartad???)
Vendég 2003. 06. 28. 0:00
Ímarquee>DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!100%
2003. 06. 27. 0:00
NEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
kicsi p.i.m.p. 2003. 06. 25. 0:00
:)
n.e.r.d. 2003. 06. 23. 0:00
Igy akartad?
Eminem
beszart, nem?
kicsi p.i.m.p. 2003. 06. 22. 0:00
húúúúú ez már megint nagyon értelmes volt mint amilyen általában én vagyok
kicsi p.i.m.p. 2003. 06. 22. 0:00
eminem szarni ment
2003. 06. 18. 0:00
eminem semminem
Vendég 2003. 06. 16. 0:00
Guest te minden fórumba ugyanezt írod:"Eminemet tisztelni kell"-kisbetűvel persze-nem únod még?!:))
2003. 06. 15. 0:00
Más is felnőtt még szarabb helyzetből és mégsem tisztelik.Minek tiszteljem ezért.Köcsög.
Vendég 2003. 06. 15. 0:00
eminemet tisztelni kell, mert fel nött ije szar életben!!!!
2003. 06. 12. 0:00
már mondtam hogy mi tettük gettóvá.aki nem vágja annak az király környék.olvass vissza köcsög.
Vendég 2003. 06. 08. 0:00
Nerd!hol azt írod hogy gettóba laksz, hol meg azt hogy a főutcán valami királyságba.eldöntöd végre vagy a faszom döntse el?!
2003. 06. 08. 0:00
nem lakunk proletár telepen.sok a park a házun körül.a bel városnak az a legzöldebb része.és ez a föutca.ezen van a stadion felujitva itt mész ki a strandra és az állatkertbe.a terünkön van egy felujitott gimnázium sok picsával mögötte a szalonnasütö hely vannak kertesházak is.és ez a Belváros .köcsög.
Vendég 2003. 06. 06. 0:00
nerd faszfej:nem azért nincs a házon ablak mert hagytam magam/amúgy meg van csak genyoságbó irtam/-szóval a mi házunkat messzire elkerüli az aki nem span,és jót akar.csak ennyi.
Annak a nyávogós Lyra-nak meg azt kívánom hogy húzza be valamelyik gettó patkány-ahogy ő mondja-a kocsijába vigye el egy gettoba ott meg jó "törjék meg" vagy 100-an-ELKÉNYEZTETETT pesti plázamacska-de útálom az ilyeneket-de jobb is hogy nem méssz egy gettóba se mert még nagyobb ku..a lennél mint most vagy!ja és jobb lesz ha maradsz pesten azon a nagy,kényes seggeden mert ha le jössz kisebb városbsba szétkúrják az agyad kismacska-értede ribikém?
-no fődveled!
nuszi 2003. 06. 05. 0:00
hát ez érdekes. gondolom lány vagy. bár ez hülye kérdés. a rockercsajok nem szoktak gyávák lenni. nem azt mondom hogy te az vagy, de hogy " és még józsefvárosba se tenném be a lábam" ez már egy kicsit sok volt nekem ezt most ne vedd sértésnek.
Vendég 2003. 06. 05. 0:00
hát nagyon fasza!! igazán jó nektek h gettóban laktok és csórók vagtok! tényleg nagy büszkeség egy proli telepn lakni!! erre aztán gizdulhattok!!!
én legalább bevallom h egy kertvárosban lakom és még józsefvárosba se tenném be a lábam, nemhogy egy gettóba.. most persze mondjátok elkényeztetett picsa vagyok ééééééssss? akkor mi van? mindenesetre több esélyem van az életre mint egy kurva prolitelepen... !! amugy szerintem ti sem vagytok olyan nyomik, amilyennek mondjátok magatokat!
ja és punk, szerintem lehet lazán igénytelen és pofázhat az anarchiáról, de miért kell ahhoz hid alatt lakni??
én rocker vagyok, én is énekelgetem ezerrel, h "nem kell kocsi és nem kell ház, mindenem az amit rajtam látsz....."aztán hazamegyek a kis házunkba, másnap beülök a kocsiba és vidáman megyek egy kocsmába!! olyan hülyeség h csak az legyen rapper vagy punk, aki másra nem lenne képes!!

Lyra
2003. 06. 03. 0:00
és most hova szarjak.Itt is betörik az orrod ha nem figyelsz.
Vendég 2003. 05. 31. 0:00
ja hogy neked a játszótér a gettód./lemaradtam/az igazi gettó az ahol én lakok innen még a macska is féllábbal mászik ki,nem az én gépem-most jelenleg nem vagyok otthon, szerencsére.még ablak sincs nem hogy internetti
2003. 05. 30. 0:00
ez van már én sem járok le.olyan mint egy atomtámadás után.Mostanában netezek állandóan.meg irom a zenémet.
Vendég 2003. 05. 29. 0:00
Hat igy jartal most elvezheted egyedul a csuzdazast meg a hintazast.
Nagyon kemeny lehetsz, kisajatitottal egy jatszoteret.
2003. 05. 28. 0:00
már igy is pont tegnam ültem a téren és akkor fogtam fel hogy üres.Már senki nem jár le.Akiket nem kedveltem elhajtottam a haverjaim nem járnak le mindegyik otthon szivja a jointot és néz ki az ablakon.Jól megcsináltam.Unalmas lett.szét firkáltam már az összes csuzdát,hintát,padot stb.
Vendég 2003. 05. 28. 0:00
Vigyel kis facsuzlikat is meg fakardokat, hatha ugy tobb sikered lesz..
Vendég 2003. 05. 28. 0:00
ja az ottlakoknak parkos kornyek nektek meg getto, latom en mar hogy te egy jatszoterrol beszelsz.
Na oszt mi lesz a holnapi program elfoglalod a csuzdat a konkurens bandatol?
2003. 05. 24. 0:00
Én nem gettóban lakom csak mi tettük azzá.Aki máshogy gondolkodik(az ott élő átlagember)annak nyugodt szép parkos környék.és a net nem drága.12.000ft egy honapban.Most ha feszek két cd-ét ráadásul alig válogathatok ugyan itt vagyok igy meg letőltök napi 10 albumot vagy amennyit akarok.Szóval nem gazdag akinek nete van.amugy meg a rapperek álltalában észnél vannak és csinálnak lóvét.nem.?Nálunk legalábbis igy megy.amugy meg én is megbasztam anyádat apád hátán csupaszon.Huzz el innen köcsög.
Vendég 2003. 05. 23. 0:00
mik ezek a vicces gyerekek
"olyan korenyeken lakom ahol este tiz utan... bla bla"
na majd onnan van neted is, mi?
haggyjuk ezeket a baromsagokat
aki nagy fekalelku rappernek hiszi magat az azt kamuzza hogy a gettobol ir ide
aki punkna az azt hogy o egy csoves punk oszt a hid alol van nete
tiszta nevetseges
meg a fenyegetozesek
igy megverlek ugy megbaszlak
hehe
nyaljatok ki anyatokbol a meleg gecimet
2003. 05. 20. 0:00
l i g.Nemérdekelsz.Ellenségem vagy.
2003. 05. 19. 0:00
nerd y!1 NEM IGY KELL LEIRNI A NEVEM Li-g!!!!!!
2 NEM VAGYOK RINGYÓ LEHET HOGY A TE BARÁTNŐD AZ DE ÉN NEM.
2003. 05. 18. 0:00
Nerd y és nerd ugyanaz.Szerintem pest szar.Sok beképzelt fasz él ott.Amugy meg szoktam letölteni mindenféle rap mixeket és tök jól indulnak erre eminem belepofázik azzal a nyekergő hangjával meg ugyanazt mondja falra mászoktőle.Amugy a csajom kedvence.Idegesitő.
Vendég 2003. 05. 17. 0:00
Guest te egy tahó állat vagy.hogy laknék már én pesten nem vagyok elkényeztetett köcsög, mint te!-ÉS JOBB IS HOGY NEM ÉRDEKEL A CSAJOM, MERT AZT IS MEGBÁNNÁD HOGY A VILÁGON VAGY!
Vendég 2003. 05. 17. 0:00
kicsi p.i.m.p.!ha csaj lennék akkor nem laknék ezen a környéken!ja és nem egy ilyen kocsi van! hányan írtok ebbe a rohadt fórumba egy gépről, amúgy szerintem ti beképzelt nyálas köcsögök vagytok!szívtál gyökér, szívtál!
Vendég 2003. 05. 17. 0:00
ja cscsaj voltam
Vendég 2003. 05. 17. 0:00
na jól van álljunk csak meg egy pillanatra nerd és nerd y ugyanaz a személy? guest kit érdekel milyen a csajod remélem nem olyan mint te de ha képes veled járni akkor minden esély megvan rá. mellesleg hol laksz? pesti vagy egyáltalán?
kicsi p.i.m.p. 2003. 05. 17. 0:00
igen a busted ilyen nyálas álpunk nyálas csávókkal.DE NEKEM AKKOR IS BEJÖN!!!és ha szrinted szr vízlésem van akkor az van!ez van fogadd el és szálj le erről a t-máról már kissé unalmas(ezt csövescsajnak mondtam)
kicsi p.i.m.p. 2003. 05. 17. 0:00
guest nagyon sajnálunk hogy ilyen környéken nöttél fel......biztos nagyon nehéz gyerekkorod volt.....szerencséd,hogy nem lány vagy,mert ha lány lennél már 1000xmegkúrtak volna abban a bizonyos kocsiban,mert RÁD biztos nem bukna egyetlen "erős"pasi sem amilyen bunkó vagy........
2003. 05. 17. 0:00
De dmx nek nics sok száma eminemmel hála az istennek.Töltsétek le a its dark and hell is hot albumát.(első)még mike tyson is erre jött be a szoritóba.)
2003. 05. 17. 0:00
Li g.Te egy ringyó lehetsz.NEM?
2003. 05. 17. 0:00
Nem tudom mi az a busted.Uj hullámos punk zene nyálas fiukbol?Én is szeretlek.
2003. 05. 17. 0:00
Li g.Ráérek mert kötetlen a munkaidőm.Jol van van olyan nap amikor nem is mosok fogat.Most mi van.
Vendég 2003. 05. 16. 0:00
Plázacicával engen még sosem láttak kisringyó.Dögös a csajom igazi vadmacska, és bepofázik akárkinek, kikaparná a szemed.Ha olyan környéken laknál ahol én megtudnád mit csinálunk a plázacicákkal!itt nincsenek zsernyákok mindenki úgy él meg ahogy tud, 10után már nem érdemes kimenni egy olyan csajnak az utcára akinek nincs erős pasija mert benyomják a kocsiba ott meg jó megkúrják.Azzal meg egyetértek hogy Nerd nem bírja a mocskos pofádat!Látod velem el lehet beszélgetni "szépen" is!
2003. 05. 16. 0:00
1.mit pofázol bazd meg egy álarc mögül ugatsz!
2.nerd szerintem egy köcsög faszfej és csak nagyon kevés dologban van igaza
3.te az ilyen undorító nyávogós plázacicákra buksz? mert a szavaidból úgy tűnik...
4.mit gondolsz ha valóban csöves lennék lenne internetem????
Vendég 2003. 05. 15. 0:00
Szerintem Nerd nem foglalkozik "ilyenekkel" mint busted amúgy én sem! ja és mit nyalizol neki?! menj át a dedóba csövescsaj! ilyen nevet egy csajnak!nekem nem kellenél biztos, nem szorult beléd egy kis nőiesség se!Hagyad má Nerdet ilyen hülyeségekkel hogy bustid te csöves csőlakó!
2003. 05. 15. 0:00
kicsi pimp! mi az hogy eminem szarni ment, ha? a busted már eleve egy nagy szar! nerd y mi a véleményed a bustedról (gondolom hallottad már rádióban tvben, olvastál róluk újságban stb.)
2003. 05. 15. 0:00
Nerd!1 hogy tudsz 3-szor fogat mosni!?Én csak úgy tudom elképzelni ha otthon vagy és ráérsz, elhiszem hogy tisztának akarsz látszani nyugi nem sikerült!!!
2 honnan tudod hogy milyen a gyerek apjának a fasza talán felmérted a terepet!!!
3 döglöttél volna meg te az anyád hasában.
4 annyira hajtod ezt a köcsögös dumád, hogz már elhisyem hogy te is köcsög vagy!
5 EMINEM A KIRÁLY!!!!!!
Vendég 2003. 05. 13. 0:00
bunkó paraszt vagy te köcsög, vissza duglak anyádba!nem adok magamnak hülye menő neveket te győzelemszaros, füligszaros debil!Ne pofázzá, nem ismersz te engem haver kinyírlak!!!!!KÖSZCSŐ!
kicsi p.i.m.p. 2003. 05. 13. 0:00
a kedvedért letöltöttem pár xzibit és dmx számot(sőt még meg is hallgattam)szóvval.........
kicsi p.i.m.p. 2003. 05. 13. 0:00
amúgy xzibit-nek és dmx-nek is van eminemmel közös száma!
2003. 05. 13. 0:00
És elfelejtett papirt vinni és a köcsög cd-jével törli véresre a ditroiti paraszt.
2003. 05. 13. 0:00
Mindennap háromszor mosok fogat ugy hogy szerintem a te szád büdös miután kinyaltat eminem seggét meg leszoptad az alkoholista apád ragyás faszát te névtelen birka.Mi az hogy te itt ugatsz.Hmm?kis csicskám lennél meg köcsögöm te ratyi.Hogy döglöttél volna meg anyá
d szaros seggébe mikor kiszart te puccpánszáju.Kit érdekel a béke jel.Az amugy is a V a győzelem jele te csicska.(viktory a jelentése9Ilyen egy tuskó faszt.Buta vagy ratyi!!!!!!!!!!!Névtelen szarzabáló kukás paraszt.
kicsi p.i.m.p. 2003. 05. 11. 0:00
Eminem szarni ment
Vendég 2003. 05. 11. 0:00
Akkor csukd be a szád!Amúgy így mutasd hogy béke: "V"
2003. 05. 04. 0:00
ez a fórum is kezd már büzleni.
2003. 05. 03. 0:00
Kapjátok be a faszom!
Vendég 2003. 05. 03. 0:00
LI G nek!!!!!!O-----> 97-ben volt a ji had nevü rap zenekarom szerintem te még akkor nem ismerted a rappet.most meg csinálom a buckalakókat.ősszel lesz kiadva buzikám.NERD NNNNNNNNNNNNNEEEEEEEEEEEEEERRRRRRRRRRDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD!!!!!!!!
Vendég 2003. 04. 28. 0:00
KRRRRRRRRRRVA ANYÁD KÖCSÖG NERD!!!!!
2003. 04. 27. 0:00
Nerd te egy faszkalap vagy, kiva'ncsi lenne'k, hogy te hogy rappelsz!!!!!!BASZKIKA'M
2003. 04. 27. 0:00
Ezt én írtam
l
l
\/
Vendég 2003. 04. 27. 0:00
Sose állitotam hogy nagy rapper leszek. Én birom Eminemet. Ha te nem szereted akkor ne szeresd.
2003. 04. 27. 0:00
Rap x te mü rapper vagy igaz.hány éve halgatsz rappet kis ratyi.?
2003. 04. 26. 0:00
Eminem a király!!!!!!!!!!!!Aki nem szereti az ne halgasa.
2003. 04. 25. 0:00
ratyik vagytok eminemmel együtt
2003. 04. 24. 0:00
már átment a másik oldalra
2003. 04. 24. 0:00
2PAC az isten és kész, jó eminemet én is birom, de 2PAC SHAkur akkor is a legnagyobb, és az a lenti kép meg gyönyörű!!!
Vendég 2003. 04. 23. 0:00
JA, ez én voltam Li-G!!!!!!
!
!
!
V
Vendég 2003. 04. 23. 0:00
Szivesen NICOLE a jófejeket mindig megvédem!Amúgy te köcsög segglyuk aki arc nélkül pofázol és lehülyézted lilut mit kell pattognod mi, mond már meg!!!!!!
Vendég 2003. 04. 23. 0:00
Szerintem nerd max. 13 éves. Azért nem kevesebb, mert egy fiatalabb ha akarna se tudna ocsmányabbul, trágárabbul és mocskosabbul viselkedni.
2003. 04. 23. 0:00
Te fasz!
Majd akkor dumálj ha mered vállalni a pofádat,és nem egy álarc mögött rizsázol!
Vendég 2003. 04. 22. 0:00
Te meg lilu hülye vagy!Nerd több mint te vagy ,már nem azért!!!!!!Úgyhogy ezt megszivtad kis gyíkfej!!!!!Az már más dolog hogy hülye!!!!na csá!!!!!kkkkkkööööööccccssssööööggggg lllliiiilllluuuu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2003. 04. 22. 0:00
nerd te itt adod a a kemény csávót amikor az életben senki nem lehetsz!
most neked kurva jó,mert van aki bir téged(csak hülye fasz lehet),és max. 11 vagy!
2003. 04. 22. 0:00
Reni!
Eminem is egy ember,nem megközelithetetlen!
Lehet,hz neked igen,mert te egy hülye k9cs9g,faszfej vagy,de te csak egy ember vagy,ezt elfelejtetted!
Ja és úgy mellékesen,a te neved a világon a legundoritóbb!
Vendég 2003. 04. 21. 0:00
Gyerekek bolondok vagytok!Eminem jó zenét csinál csak az a baj velük/mármint a számokkal/hogy nem saját!!!De amúgy birom a fejét!!!!gfkjhgjfdhbjgéwjhkltik jtjzutijbeákkzlte jktl4uwkánerd szeretlek
2003. 04. 19. 0:00
Nerd! Most tényleg túl messzire mentél.
Vendég 2003. 04. 17. 0:00
Oké Nerd, elegem van, én szerintem nem szidtam az anyádat és nem ócsároltalak, de belálom h nem érdemes primitiv emberkékkel vitázni! amugy szerintem sose voltál Amszterdamban, meg nem hinném h sátrat loptál a németektől.... ( mi is voltunk fesztiválokon és gyújtottunk is fel sátrat, de kivinni nem lehet! és kétlem h a rácsokon ki tudod juttatni) amugy szerintem egy kiscsávó vagy, aki bőszen pattog egy arctalan arc mögül, ráadásul ellentmondasz önmagadnak, először h milyen csóró helyen laksz, a másik meg h állandóan Amszterdamban kinlódsz? hmm, azért ne nézz már minket hülyének! ezzel a vitát részemről lezártam!!
ja, és szerintem is egyre igénytelenebb ez a music.hu, főleg a fórum része, és pont az olyan emberek miatt, mint te!! akik nem tudnak mást csak pattogni és ontják a hülyeséget, de nem tudom miért nem lehet tolerálni h vki mást szeret mint te!? Nicole

u.i: Köszi Li-G :))
Vendég 2003. 04. 16. 0:00
Mivan NERD nem tudsz más szöveget csak amit én mondtam amúgy igaza van NICOLE-nak mit vagy úgy elszálva magadtol BASZKIKÁM. Nem tudom mit szolnál hozzá ha elszedném a te szöveged pl.:,,TE GYÍK"! na BASZOD milyen érzés lenne!!!!!! EMINEM AKKORIS KIRÁLY MÉG HA BELE DÖGLESZ IS!!!!!! Li-G
Vendég 2003. 04. 16. 0:00
a németek gazdagok és buták.én belőlük éltem.huztuk őket.jártun fesztiválokra és nyultuk a sátraikat.egy sátor 1000 márka.kamerák fü ilyenek.amugy meg nem is ismersz.amsterdam a második otthonom.és nem mocskolom be a nevemmel.amugyse menőzök csak tudod én ott sokat megtudtam a fekákrol és a rappről és a drogokrol.nem muszáj elhinni de ez a valóság.idén is megyünk.amugy meg anyádat megbaszom a hátadon köcsög.én meg dortmundba dolgoztam fél évet te gyik.a németek seggek. NERD
Vendég 2003. 04. 15. 0:00
hogy lehetsz ennyire primitiv?? ne mocskold össze amszterdamot a te neveddel! amugy én nem lennék olyan biztos h te sokkal többet tudsz az életről mint bárki más közülünk, képzeld én meg Németben éltem évekig és???? akkor mivan??? semmi, attól még nem verem magam a földhöz! amugy én nem lennék olyan büszke arra h egy prolitelepen lakom! sőt szégyelném, h a szüleim csak ennyit értek el! és nem gizdáznék a pisztolyoddal meg ilyen szarokkal! én szerencsére SOSE voltam ilyen helyeken és nem is akarok! be se tenném oda a lábamat, mert szégyen! de majd egyszer te is felnősz és rájössz,h mennyi hülyeséget mondtál- csók Nicole
Vendég 2003. 04. 14. 0:00
Hallod te kis buzi gyerek én legalább beválaltam,hogy kimegyek oda élni.Nam csak nyiregyiek hanem kaposváriak,pécsiek voltak kint.Szerintem többet láttam már most mint te egész életetben fogsz.Amugy se érdekel hiszed vagy nem mert én tudom meg az is tudja aki ismer.Szar vagy.Most nem fogom bizonygatni.Nézd meg a http://www.siberie.net web camot és láthatsz magyarokat szivni mert van egy magyar coffeeshop ahol mindig megtalálhatsz minket te gyík.majd nemsokára onnan integetek neked egy jo nagy bluntal a feka haverok közt.köcsög.amsterdam gangsterdam.
Vendég 2003. 04. 14. 0:00
Úgyanmár kérlek tudod ki hiszi el neked hogy 5 évig voltál kint, meg hogy minden kurván átmentél. Pláne igy nem hiszem el,hogy még hozzá tetted hogy,,de ez most igaz nem kanyi"
EMINEM A KIRÁLY AKI NEM SZERETI AZ NE HALGASSA. Csak azt nem tudom, hogy honnan tudjátok azt hogy eminem szar akkor ti nektek is halgatnotok kell valamilyen mértékben,nem.LI-G
2003. 04. 12. 0:00
szerintem többet dugok mint te egész életebe fogsz te gyik.a prostikról meg annyit hogy amsterdamban végik kurtam az összes feka latin és asiai kurvát ugyanis 5évet voltam kint.jobban ismerem mint a tenyerem.De ez most igaz nem kanyi.Én ott ismertem meg az igazi feka kulturát.
Vendég 2003. 04. 12. 0:00
És az kit érdekel, hogy te mit dumálsz?
Vendég 2003. 04. 11. 0:00
Csatlakozom Guesthez! Eminem a legkirályabb!! Ha nem tetszik,halgass mást,kit érdekel mit dumálsz!
Vendég 2003. 04. 11. 0:00
Szopós eminem!Nem tudom, hogy honnan vetted ezt, hogy eminem leszopta dre-t talán te tartottad a gyertyát vagy te is ott voltál?Baszkikám.Meg Nerd, te baszakodsz hogy leszopott eminem még egy PROSTI SEM ÉRNE HOZZÁD, de talán az a SZOPÓS EMINEM NEVEZETŰ gyerek, nem lehet hogy egymást összekevertétek?Biztos vagyok benne mert a BUZIK közt megesik ,hogy hátulról nem ismerik fel egymást.JA! Nerd ne buziskodjál már azzal a döggel.baszod.
EMINEM A KIRÁLY akárki akármit mond, akinek nem tetszik ez a tény az kinyalhat!!!!!!
Li-G
2003. 04. 11. 0:00
szóval a köcsögség nyilvánvaló ténye nem elég, hogy szeressem. vmi más?
2003. 04. 11. 0:00
A

Fórum » STYLEFÓRUMZ :) » Rap, Hip-Hop