Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » MUSIC.HU » Hírek

Utazás Dixielandbe Benkóékkal

létrehozva: 2003. 04. 06.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Dávid 2007. 03. 11. 9:17
hogy tölthetem le a zenét?
bubu 2005. 12. 31. 11:40
hol lehet zenét letölteni?
Vendég 2005. 03. 06. 10:04
A Benkó Dixieland jazztörténeti sorozata egyzserűen csodálatos! Félszáz kiváló magyar művész idézi fel az éveket, legkiválóbb jazzzenészeink - természetesen a Benkó házigazdával együtt - ragyógóan játszanak. Májusban voltam ott, megvettem a róla készült lemezt és videót - profi munka. 2005.április 30 -ra már meg an a jegyünk! Ott találkozunk!
Vendég 2005. 03. 06. 10:01
Nehéz megítélni annak óriási jelentőségét, hogy Benkóék mi mindent hoztak a magyar jazz számára. http://www.benko-dixie.hu weboldalukon bőségesen megismerhettem történetüket, díjaikat. Egyetlan magyar jazz formáció nem ért el ilyen sikereket. Kétszre voltam a BS-ben koncertjükön, 10000 néző örjöngött, ünnepelte őket. Gratulálok nekik, jó egészséget kívánok a további eredményes munkához.
Vendég 2005. 02. 12. 16:46
A Bankó Dixie szenzációs! Fiatalnak, idősebbnek egyaránt remek szórakozást, jó hangulatot, és csodálnivaló zeneszeretetet tudnak nyújtani.
Laczkó Krisztián 2003. 04. 06. 0:00
Neked mi a véleményed a cikkről?

Fórum » MUSIC.HU » Hírek