Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » DÜHÖNGŐ » Keres-Kínál

SAJÁT ZENE, KÖNNYŰZENESZERZÉS

létrehozva: 2003. 04. 12.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

imik 2022. 02. 14. 19:13
Sokféle tehetségkutatás létezik nálunk a médiában, de gazi hiány az amatőr DALSZERZŐ (zeneszerző, vagy szövegíró) TEHETSÉGKUTATÁS (lásd https://www.prae.hu/article/12613-fejezd-ki-egy-dalban-onmagad-addig-se-mossak-az-agyad/)
gk 2018. 12. 01. 22:00
Instrumentális rock

https://www.youtube.com/watch?v=hGaebZJ9smk
andras 2018. 11. 06. 22:29
xd
VENDÉG 2014. 01. 29. 15:17
SZUPI:):)
VENDÉG 2014. 01. 28. 13:48
:) :):) :):) :):) :)
VENDÉG 2014. 01. 25. 16:27
:) :):) :)
VENDÉG 2014. 01. 23. 7:55
:) :)
VENDÉG 2014. 01. 22. 17:33
:)
VENDÉG! 2013. 09. 04. 15:58
http://www.filestube.com/6e5tztcW434hTR5I3cspF6
Vendég 2011. 07. 07. 8:59
sok sört iszok mindig hányok nem is érdekel hol a családom van egy csaj akit mindig láttok de az ágyamban sosem találom.hop
Vendég 2011. 06. 18. 15:01
http://www.youtube.com/watch?v=XuqRxajF1tI
Az 1. saját trackem :) véleményeket kérek :)

Van az 1-ik haverommal is egy közös trackem azt is csekkoljátok :)
http://www.youtube.com/watch?v=WdaNqXu0yqk&feature=related
Még kezdők vagyunk :)
Vendég 2010. 05. 19. 18:20
vbvbnbnbvnvnvnbbnvnvnjvnvnvnbb
Vendég 2010. 05. 19. 18:19
kafaitt minden
slow 2009. 06. 24. 12:57
Helló!

Egy lehetőséget szeretnék kínálni minden zeneszerető és (vagy) zenével foglalkozó embernek.
MŰFAJ NEM SZÁMÍT! Ha fel szeretnéd venni a zenédet (akár a zenekaroddal akár egyedül) vagy felénekelnél egy régi kedvenc számodat,
akkor én ebben tudok neked segíteni. Profi minőségű
technikával és több éves tapasztalattal
állok az érdeklődők rendelkezésére. Az árak rugalmasak, NINCS ÓRADÍJ... a részleteket minden komolyabb érdeklődővel e-mail-ben szívesen megosztom.
E-mali:
Vendég 2009. 03. 07. 17:50
tiberrio.extra.hu -n lehet saját zenét feltölteni,webrádióba kerülni,illetve aki tud énekelni azis látogasson el a fórumba
Panczua 2008. 11. 06. 23:47
Dobos és basszeros kerestetik!

Hódmezővásárhely és Szeged!
Alakuló együttesbe keresünk együttműködésre
kész, komoly szándékú dobost és basszerost. Egyedi stílus,
szenvedélyes, energikus hangzásvilág, saját zenék...
Próbák Szeged vagy Hódmezővásárhely környékén
lennének. Nem vagyunk kezdők.
Várjuk jelentkezésed!
E-mail:
Vendég 2008. 04. 05. 17:17
hy!
ismét uz vagyok miskolci grunge bandába keresünk énekest és dobost lehetőleg 15-19éves kor között akinek legalább minimális felszerelése van írj címre
Vendég 2008. 04. 05. 17:15
hy!
uz vagyok miskolci grunge bandába keresünk dobost lehetőleg 15-19éves kor között akinek legalább minimális felszerelése van írj címre
Vendég 2008. 04. 02. 17:23
Sziasztok!
Énekest keresek saját zenémhez.Bad Boys Blue stilus.email:
zserbonbon 2007. 08. 04. 3:32
Sziasztok!
Két ember(egy fiú és egy lány) szeretne összeverbuválni egy együttest.Fiú gitározik(méghozzá nagyon jóóól),lány énekel(méghozzá nagyonnagyonnagyon jóóól).BLUES_FUNKY_JAZZ kategóriában,persze mindezt egyszerre.Feldolgozásokkal kezdenénk,utánna jönnének a saját szövegű témák.PRÓBATEREM VAN!!!Tehát ha szereted Norah Jones-t és PJ Harvey-t...sötöbö,akkor jelentkezz nálunk kééérlek!!!Kell nekünk dobos,billentyűs,nagybőgős,trombitás(citerások kíméljenek).ELŐFELTÉTEL:SZERESD A HANGSZERED!!!Hogy fiú vagy,vagy lány,vagy mindkettő,tök mindegy.Köszesz...
elérhetőségünk:
Zsozso 2007. 01. 31. 16:03
Hali!!!!
Zeneszerkesztésben jártas embert keresek 1 rap fórmációhoz!!!!!
Lehetőleg Pesti vagy Pest kőrnyéki embert!!!!!!!!
Ha összejön akkor akkár becsúszhat 1-2 fellépés is(isemertség)
Erre a címre várom a jelentkezőket:!!!!
Az a lényeg hogy tudj zenét szerkeszteni a többi az már az Én dolgom!!!
Vendég 2006. 05. 16. 22:05
http://www.midistylestudio.ro

Legal MIDI rhythm services in Romania Romanian negatives and rhythms for professional
and semi-profesional electronic organs

“See the difference between legality and piracy”

We offer guarantee, seriousness, honesty We offer:

romanian midi & karaoke
wedding MIDI files negatives professional negatives especially for your keyboard
karaoke negatives mp3 negatives


romanian folk style`s wedding rhythms – complet package of wedding rhythms samples, tones,
arrangements, waves, effects, etc.
Vendég 2006. 05. 16. 22:04
Negative midi si ritmuri romanesti pentru orgi electronice http://www.midistylestudio.ro

Doriti sa cumparati ?
NEGATIVE IN FORMAT MIDI/karaoke
-------------------------------
-muzica usoara romaneasca,
-manele sau
-populara romaneasca

si adaptate special pentru necesitatile lautarilor care canta la nunti si petreceri
romanesti in Romania sau in strainatate?

RITMURI/STYLE-URI romanesti de nunta
------------------------------------
- populara romaneasca specifice zonelor geografice


Ei` bine , -raspunsul poate fi doar una singura MIDISTYLESTUDIO.RO.
Primul studio midi-style din Romania
Noi cunoastem necesitatile lautarilor,muzicantilor romani de aceea oferim
produse profesionale ,legal comercializate !


Dar poate...
Ati vazut pe internet diferite persoane oferind produse de acest gen , ati contactat
telefonic aceste persoane care v-au promis lucruri frumoase si surprinzator de ieftine

Ati reusit sa achizitionati,ati cheltuit banii Dvs dar nu ati primit produsul asteptat!
Faceti parte din tabara celor inselati de un lautar amator care joaca rolul
profesionistilor,ofera produse ilegale non-corespunzatoare furate de pe internet...

Atragem atentia tuturor muzicantilor romani asupra capcanelor ilegale midi style din
Romania ; lautari amatori care in lipsa activitatii muzicale manipuleaza piata midi
style inseland utilizatorii

Dictia,acentul evidentieaza foarte clar nivelul de cultura si provenienta neclara al
acestor oameni
Vendég 2006. 04. 04. 12:16
Sziasztok!Az e-jay-vel is Lehet Jó zenéket írni .Tényleg nem a legjob de azért egy ketőt lehet vele alkotni,elkezdeni rajta írni jó,de csak kezdőknek.Nekem is vanak NAGYON KOMOLY zeneszerkesztőim de pár efektet áttetem az e-jay-ból is.Szerintem te nem ismered az összeset azért nem anyira primitív!Szombaton,Club Play Gödölő ott játszom. Dj Peat Deniel
Vendég 2006. 02. 19. 16:54
Hellosztok nekem itt van egy pár saját zeném : http://www.herbymusiccenter.uw.hu
Vendég 2006. 02. 10. 12:48
Csak azt szeretnem, ha valakinek megvan Tamas Gabor - Gyere velem a Hargitara cimu dala, es elkuldene az e-mail cimemre, kulon koszonnem.
Vendég 2006. 01. 19. 18:41
mi a pája
Vendég 2006. 01. 19. 18:41
csá tök jö
Vendég 2005. 11. 11. 8:13
Pro Tools, Cubase SX, Logic Platinum.... csakezek. De tudni kő zenéni is, mert ezek nem mennek magától:)
Vendég 2003. 04. 29. 0:00
Tudáscsere! Keresek valakit, aki mélyen benne van a számítógépes zeneszerkesztésben és szeretne reklám/web-grafikát tanulni. Én mélyen benne vagyok a reklám/web-grafikában és szeretnék számítógépes zeneszerkesztést tanulni. Amit adhatok: PC-s grafikai alkalmazások használata az alapoktól a munkafolyamat megismeréséig, nyomdai előkészítés, HTML programozás, stílus- és szabályismeret, óriási fotógyűjtemény. Tudásért cserébe CD borítók, meghívók, plakátok, weboldalak tervezését is szívesen vállalom. Amiről tudni szeretnék: PC-s zeneszerkesztő programok lehetőségei és használatuk, énekhang inputból MIDI score-ok, szimulációk (pl. gitár) létrehozása, zenei alapfogalmak, szerkesztési lépések és technikák. Számomra elsősorban a rock és az elektronikus műfajok fontosak, hangszeres tudásom nincs, főleg a feléneklést, ill. loop-ok szerkesztését találom érdekesnek. Budapest. Belváros. (70) 330 8781
2003. 04. 28. 0:00
Hali. Hogy jutok hozzá a Logic szoftverhez?
Tudsz segíteni?
Komolyat szeretnék, of course.
Roni
Vendég 2003. 04. 23. 0:00
Komoly zeneszerkesztőt szeretnél?
Tudom ajánlani a Logic remek softwereit!
2003. 04. 22. 0:00
Köszi!

A http://www.fpn.hu-n hasznos infok voltak a számomra. De profizene alatt nem találtam semmit még.
Vendég 2003. 04. 22. 0:00
http://profizene.fpn.hu
amatőr zenei portál
2003. 04. 18. 0:00
szóval az előző kettőt én írtam
Roni
Vendég 2003. 04. 18. 0:00
az előző levelet én írtam.
Soproni vagyok igazán, csak Pesten lakom albérletben.
imádom a dal-készítés folyamatát, mikor épp elkezdődik valami, ami tetszik
Vendég 2003. 04. 18. 0:00
hali

én tuljdonképp szintis zenésztársat keresek saját dalokhoz. nekem már sok van. a hangszerelés elektronikus lenne, pl. mint a D. Mode-é. De persze más dalok. Olyan sokat lehet még kihozni az ilyenfajta elektronikus zenéből!
semmilyen zeneszerkesztőt még soha nem használtam, de nagyon érdekel. Pesti vagyok
írjatok!
Vendég 2003. 04. 17. 0:00
puszi csilla
Vendég 2003. 04. 17. 0:00
Üdv.!!! Ne haragudjál meg érte de az E-Jay enyhén primitív zeneszerkeztő!!!!! A lehető legegyszerűbb hangminták találhatók meg benne!!!!!! Én haverjaim egy kicsit komolyabb zeneszerkeztővel dolgoznak, amibe több száz hangminta található meg!!!!! Ráadásul evvel saját magadnak kell megírni a dallamokat és a ritmusokat!!!!!! $chulz
Vendég 2003. 04. 17. 0:00
Előre megírt hangminták vannak benne egyénit nem igazán tudsz csinálni és nagyon dence-es vagy nem is tudom hova kategorizáljam a stílust. Én próbáltam, nem jött be, szerintem béna, arra jó, hogy elmarhuljon vele az ember, de komolyabb zeneszerzésre nem alkalmas.
Vendég 2003. 04. 17. 0:00
és azzal az e-jay izékével milyen zenét lehet irni? mármint milyen hangzások vannak benne? előre is köszi
2003. 04. 16. 0:00
Én az "E-jay" zeneszerkesztővel szoktam enét csinálni!
Szerintem ez nagyon egyszerű és jó muzsikát lehet vele készíteni!
Vendég 2003. 04. 16. 0:00
Szijjja Roni!! Írtam egy mail-t olvasd el!! Szijjja!!! $chulz
Vendég 2003. 04. 16. 0:00
Szia Guest! Kösz a levelet. Nehéz kategorizálni a dalaimat, némelyik jazz-es hangvételű, de azért mondom, hogy pop zene, mert abba sokminden belefér. Mindenesetre nem kifejezetten blues, keményrock, techno, hip-hop, r'n'b, stb..
Lehet, hogy nem jól fogalmaztam először, de én a dallamot is elkészítem. Ez a lényeg számomra. A szövegek csak ezzel együtt élnek.
Címem:
Kérlek írj, hogy felvehessem Veled a kapcsolatot!
Vendég 2003. 04. 15. 0:00
szerntem tök jó
Vendég 2003. 04. 13. 0:00
Szijjja Roni!!!! Van egy pár Dj. illetve olyan haverom, ismerősöm, aki zenével foglalkozik. Lehet hogy érdekelné valamelyiket egy esetleges közös project!!! Élőször is megkéne tudni, hogy milyen messze laksz tőlünk és STB....! Ja és hogy milyen zenéhez illene inkább a szöveg(ek) amiket írtál. Szijjjja!
$chulz
2003. 04. 12. 0:00
Dalokat írok, szöveget és dallamot, és ezekhez zenésztársakat (együttest) keresek, hogy megszólalhassanak kidolgozva; érdekelnek az elektronikus hangzások is (D. Mode), jelenleg gitárral v. anélkül „komponálok”.

Az ének dallam ill. szöveg kész kb. 25 dal 'esetében'. Szeretnék kipróbálni egy jó zeneszerk. programot is.
Sokkal könnyebben menne úgy a dallamkészítés, és végre lenne valami kíséret, alap is.
Nagyon nem könnyű a saját elképzeléseket ismeretlenül ismertté tenni!

Fórum » DÜHÖNGŐ » Keres-Kínál