Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » STYLEFÓRUMZ :) » Dance, Pop

Mi a véleményetek a Fiestáról?????

létrehozva: 2003. 04. 14.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Vendég 2006. 03. 15. 10:35
A Junkies szar.
A Fiesta is, viszont ezzel lehet pénzt keresni....
Bia 2006. 03. 14. 16:26
tudtátok h Csordás Tibi régen a Junkies tagja volt?
Vendég 2005. 08. 26. 11:50
Szeretem a zenéjüket!!Szerintem jól csinálják!Ráadásul jó fejek!:)
Így tovább fiúk!!!!
andrea 2005. 06. 11. 10:53
Sziasztok Fiesta rajongók!!!

Jófej dumás, rajongót keresek, akinek lenne kedve részt venni egy titkos buliban! A feladat egyszerű, könnyen megoldható! Ha úgy gondold, érdekelne a dolog, írj a . Bátrabbak telefonszámot is elküldhetnek!

Üdv: andrea
jocó 2005. 05. 14. 15:05
Van értelme???
Vendég 2005. 05. 14. 11:27
A Junkies egy szar.Egy semmi.A Tibi rájött erre,ennyi.
Amor Latino
Vendég 2005. 04. 03. 16:21
Tök jók a fiúk!!!
Mike C. Amish 2003. 08. 07. 0:00
Csá!
Az a Csordás Tibi mekkora balf@sz volt, hogy váltott. Én sose hagytam volna ott
egy fasza kis punk rockNroll bandát. De nem baj, mert sztem a Majom éneke jobban
illik a Junkies-ba. A Fiesta meg egy nyálas szar. UTÁLOM!!!

-Drake-
Vendég 2003. 06. 04. 0:00
hát majd elfelejtettem!!! tegnap voltam junkieson!! ZPbe és nagyon jó volt, igaz most kék-lila foltok díszitenek, mert ugye Nikike is a pogó közepébe keveredik, de naggggyon jó volt.....
Vendég 2003. 06. 04. 0:00
Mr. Kozsókám! ha ennyire bántja a kis mimoza lelkedet, akkor elmondom, h ÉN IS szerettem a Tibikét! mert ugymond ősjunkiesrajongó vagyok, tehát emlékszem még mikor szép hosszú haja volt és rázta a kis fejét, de neked gondolom erről fingod sincs! amugy nem hiszem, h ezért bárkit is le kéne baszni, de nyugodtan elmondhatom a véleményemet, h a fiesta szar ahogy van! akkor is ha Tibikének nagyon jó a hangja..és az egész szarság csak a pénzért megy... amugy jobb is h kivált a Junkiesból, Szekeresért se dobom el magam (főleg ha megszólal és nem énekelget, hanem beszól valami okosat) de akkor már inkább ő!!

jajj, és még valami kis mimózám! a Fiestánál szánalmasabnak csak a Kozsót tartom!! látod, ő egy igazi szar!!!!!!
JUNKIES 4EVER!!!
Niki
Vendég 2003. 06. 01. 0:00
Egy ideig nem vett föl hosszú ujjú felsőt, ez igaz. DE most már nem!!!!!
Vendég 2003. 06. 01. 0:00
Nagyon fasza gyerek vagy Kozso,hogy beszólsz a Junkies rajongóknak,de ennek a fórumnak a neve:Mi a véleményetek a Fiestáról?Egyaránt írhatnak pozitív vagy negatív hozzászólásokat is!Fogtad?Én személy szerint meghallgatom a Fiestát,mert kellemes a zenéjük,meg van a feelingje,csak éppen az idegesít Junkies rajongó révén,hogy a Tibike hangját hallom és a gyerek junkiesos korszakára asszociálok és erőltetettnek tartom,hogy a punk-metál után egy ilyen bandában nyomu!Ja igen!És nem mer felvenni a nyilvánosság előtt hosszúujjú felsőn kívül mást,mert szégyenli a tetkóit!Nya csak ennyit,legyen nektek"Fiesta forevör" Csá!Dodóka
Vendég 2003. 05. 23. 0:00
Ms. "Junkies 4ever" Niki!
Amennyiben utálod a Fiesta-t mondd meg nekem 4szemközt, hogy mi a picsát keresel itt állandóan? Neked nincs jobb dolgod?Mondjuk hozz létre 1 junkies honlapot, fórumot, gyűjts bélyeget, mit tudom én, de a Nikiket jó lenne leredukálni. és a normálisakat megőrizni. Most nem tudom, hogy melyik ki,de remélem a címzett tudja, és elgondolkodik rajta.
És,ha valaki nem szereti a törpecirkálót vagy a höriképű Tamást, az ne írogasson ide, szídjon mást!!
Kozso
Vendég 2003. 05. 09. 0:00
Ez annyira fasza h két Niki van...
Niki
2003. 05. 08. 0:00
En kedvelem,elhallgatom ugyanúgy mint bármely más együttes zenéjét!
Hajrááá!
Vendég 2003. 05. 02. 0:00
Imádom a Fiestat a spanyolos hangzása miatt.A számai nagyon jók.
Vendég 2003. 05. 02. 0:00
M.!
nem tudom hogy van ráirva a cd boritóra mert még sose vettem a kezembe,és szerintem nem is fogom, én a klippet láttam és ott mindig rosszul van ira, bármelyik csatornán, szóval nem gondoltam arra h mindegyik tv csatorna olyan siksegg legyen.... bocs, vélemény volt!
Junkies 4ever!!!!
Niki
Vendég 2003. 04. 30. 0:00
Lehet szeretni v nem, de az biztos hogy Tamás NEM tehetségtelen, nagyon is tehetséges és JÓ GITÁROS!!!

Niki, a dalszövegeket nem ám a zenészek írják a CD borítóra saját kezűleg. Arra még nem gondoltál hogy ha vmi rosszul van írva egy idegen nyelvű szövegben az nyomdahiba is lehet?

Sziasztok
M.
Vendég 2003. 04. 28. 0:00
szar
Vendég 2003. 04. 27. 0:00
Hülyék vagytok nem érzitek a FIESZTA értelmét!
Vendég 2003. 04. 26. 0:00
A Fiesta szar ,de vannak jo azámai.
Vendég 2003. 04. 26. 0:00
A Fiesta egyszerűen tök szar!!!

SZAR!!!

SZAR!!!

SZAR!!!
Vendég 2003. 04. 26. 0:00
A Fiesta teljes dráma! Igaz,hogy Tibi jól énekel,de minden nóta egyforma: Tamás pedig egy senki,aki megvezeti a bugyuta zenével a magyarokat,mert azok szépen beveszik(tisztelet a kivételnek,kevesen vagyunk),hála Lajcsinak! Népbutítás! Tehetségtelen,ezért jött haza Puerto Ricoból,ahol vizet árult!!!Ez is sokat elárul...A session zenészeik jók,de ők :( GÁZ!

Zséda csak azért jön be nektek,mert az igazán tehetségeseket nem hallottátok még,illetve olyan helyekre nem jártok,nem discora gondolok! Egyébként Rakonczai Viktor írta a lemezét,de előtte kipróbálta... Értitek :) Azóta szól a Cotton Club Singersben a szoprán,mióta Kozma Orsi leváltotta Adriennt!Neki sokkal jobb a hangja!
Hallgassatok Unitedet!!!!!!!!!!!!!Az éneklés,az zene!
Vendég 2003. 04. 25. 0:00
A Fiesta egyszerűen gyenge és kész.
Egyáltalán honnan ez a név? Rossz mert egyből lehet asszociálni a Ford Fiestára.
(Most megveregette a Ford cég a vállamat)
Vendég 2003. 04. 24. 0:00
Imádom a fiestát.Nagyon jok!
Vendég 2003. 04. 24. 0:00
Szar az egész. Szegény csórókám mindig hosszú újjú cuccban feszít, nehogy kilátszanak a tetkói. Olyan a karja mintha lehányták volna. Így eladni magát. Ez egy "zenei prostituált" ...
Vendég 2003. 04. 24. 0:00
szar igénytelen majmok
2003. 04. 23. 0:00
A lényeg az, hogy Adrienn itt van nekünk és énekel. :o) Hogy miként került oda, ahol most van, az meg hadd maradjon meg neki. Az ő dolga. Énekeljen és legyen minél több albuma. :o)

Fiesta: Jó a zenéjük.....most jöhetnék Ricky Martinnal (de nem jövök), azonban 1-2 szám valóban nagggyon hasonló Ricky-éhez. Egyébként Tibinek jó hangja van és nekem is megvannak az albumok. :o)

Aki nekem írt az imént, annak azt üzenem, hogy köszönöm.
2003. 04. 23. 0:00
Ugyan ezt tudtam volna leirni amit Vick irt.Én is pontosan igy gondolom ezt.Igazad van!!

pusz:)))
Vick


Karin
2003. 04. 23. 0:00
Teljesen egyet értek Őrangyal régi hozzászolásához.Zsédenyinek remek a hangja nem kell ahoz kényszerülnie hogy másokkal lefeküdjön!Egyáltalán honnan vetted ezt a hülyeséget.A Fiestát én is szeretem de nem a kedvenceim.Szerintem jok.
Vendég 2003. 04. 23. 0:00
Kellemes lány vagy te Őrangyal.
2003. 04. 23. 0:00
Szióka! A neved nem tudom, ezért nem tudlak megszólítani. De, lassan 3 éve dolgozom egy olyan cégnél, ahol volt példa az előbb leírtakra. Vkit csak azért...mert....ÉRTED! :o) De én úgy gondolom, ha csak azért vennének fel valahová, mert formás a lábam.....stb. akkor inkább fel se vegyenek.
Volt rá példa, hogy ajánlatot kaptam, de szépen, okosan le lehet építeni őket. Talán ezért nem vagyok híres?! :o)) Tudod mit, ilyen áron én nem akarok az lenni. Pusz
Vendég 2003. 04. 23. 0:00
Őranygal!
Lehet azért nem kerültél még ilyen helyzetbe, mert esetleg nem dolgoztál huzamosabb ideig egy helyen?
A mondataidból ítélve biztos szép lehetsz, ezek szerint még soha ajánlatot se kaptál, vagy célzást esetleg? Nem?!
Ok, én elhiszem, csak várd ki a végét, sajnos fogsz ilyen helyeztbe kerülni, kívánom, hogy ügyesen vágd ki magad belőle, mert nehéz lesz sajnos:(
2003. 04. 22. 0:00
:o( Naív lennék? :o( Egyébként én soha nem kaptam úgy munkát......úgyértem, h mindig azért alkalmaztak, ami a fejemben van. Lehet, h szerepet játszott a felvételemnél a külső is, de soha nem feküdtem le senkivel érdekből....Azonban lehet, h igazatok van, mivel nem ismerem Zsédát, nem tudok mit mondani. Csak bízni tudok abban, h olyan nő, akiben van tartás. :o) Puszi.
Vendég 2003. 04. 21. 0:00
Őrangyal!!!

Pedig igaz!!!
Vendég 2003. 04. 21. 0:00
Őrangyal!
Hiába van neki szép hangja az csak egy dolog.
Ahhoz, hogy abból lemez legyen, bizony áldozatokat kell hozni, hidd el az senkit nem érdekel,(akik úgymondd segítették őt, hogy csúcsra jusson) hogy milyen hangja van, hanem az, hogy mit tud produkálni az ágyban, kicsit ébredj fel! Mindehenhól így működik, még munkahelyeken is!!!!!Ha jól sz.psz, megmaradhat az állásod.Ez csak a baj igazán.
2003. 04. 21. 0:00
A Fiesta gagyi, Zsedényinek jó a hangja, és én elhiszem, hogy bárkivel lefexik, ha az érdekei úgy kívánják.
2003. 04. 21. 0:00
Nem hiszem, hogy Zsédenyi Adriennek le kellett volna feküdnie bárkivel is az album érdekében. Zséda hangja csodálatos, ő maga pedig fantasztikus nő. Öröm hallgatni, ahogy énekel.
Vendég 2003. 04. 20. 0:00
Sziasztok! Én nagyon szeretem a fiestát, de csak a zenéjüket! Nekem annyira bejött eddig az összes számuk, legalábbis a legtöbb! Csak így tovább!
Vendég 2003. 04. 19. 0:00
Zsédenyi Adriennről annyit,hogy lehet,hogy van hangja csak azt nem tudom, hogy tudod-e, hogy mindenkivel lefeküdt annak érdekében, hogy megjelentessen egy CD-t.
Vendég 2003. 04. 18. 0:00
Izlések és pofonok.A magyarok közül Zsédenyi Adrienn.Ő legalább tud énekelni és mellesleg egy istennő.
Vendég 2003. 04. 17. 0:00
Tiszta szar az egész!!!!
2003. 04. 17. 0:00
Különösebb gondom nincs a Fiestával!
A magyar énekesek úgysem viszik sehova!
Azért Tibi rekettes hangját szeretem!
Vendég 2003. 04. 17. 0:00
Semmi egyéni nincs bennük, Niki véleményét támogatom!Kevesek ők nagyon, mint medve sajtban brummogás!
Vendég 2003. 04. 17. 0:00
Bocsika, én ezt nem tudtam, mármint h melyik hol élt, mivel én személy szerint nem vagyok egy nagy rajongójuk
Niki
Vendég 2003. 04. 17. 0:00
szeretem őket, nagyon jók
Vendég 2003. 04. 16. 0:00
Nem a Tibi(énekes) élt spanyol területen, hanem a Tamás!!!


Livi
Vendég 2003. 04. 16. 0:00
hát kösz a kedves véleményt! én elmondtam a véleményemet, és közlöm veled h ténlyeg nem hola me amor a helyes szóhasználat, hanem hola MI amor! és ne haragudj de hagy tudjam már jobban mint te, mert nekem meg középfokúm van spanyolból! amugy szarok rá hogy hol élt, a lényeg h szerintem gerinctelenség amit csinált! bár szerintem Szekeres Andrissal többre vitte a Junkies, amugy hiába élt spanyol területen a kiejtése iszonyatosan szar! ezt nem én mondom, hanem van egy délamerikai ismerősöm és neki a barátai mondták! vagy persze a délamerikaik honnan a picsából veszik a bátorságot h ellent kmondjanak neki! mindegy, részemrőla dolog lezárva! Niki
Vendég 2003. 04. 16. 0:00
Niki:Szerintem nem mondtál újdonságot, bármennyire is azt hitted. A 180 fokos fordulatról kérdezd meg őket. De nem azért alakult így, mint ahogy Te gondolod.
Azt meg nem hinném, hogyha valaki 3 évig élt spanyol területen akkor nem tudtna spanyolul. Ugyhogy ezt benézted!

Livi
Vendég 2003. 04. 16. 0:00
Az a baj, hogy unalmas amit csinálnak!!! Nem az a tipikusan szar zene csak albumokon keresztűl ugyanazt a hangulatú zenét csinálják!! Elkelne egy kis hangulatváltás!!!
Vendég 2003. 04. 16. 0:00
Hülye nyálgépek!!! Hogy lehet igy elfolyni a képernyőn?
Neo 2003. 04. 16. 0:00
Nyálgépek!!!!!Válthatnának stílust!!!!Tudnának jobbat is alkotni!!!
Vendég 2003. 04. 16. 0:00
Szerintem nagyon jók, mindíg segít a zenéjük ha rossz hangulatom van. Csak így tovább!!!
Vendég 2003. 04. 16. 0:00
úúúúúúúútálom
Vendég 2003. 04. 16. 0:00
Miért van az, hogy minden számuk ugyanolyan (szar)?
Vendég 2003. 04. 15. 0:00
hehehe.. és azt tudjátok h az a kis énekesemberek néhány éve még a seggigérő haját rázta és bőszen hörgött a Junkies énekeseként??? akkor tényleg jó pasi volt és a hangja tényleg nagyon jó, de nem értem h mehet végbe egy emberben ilyen 180fokos fordulat?? Hisz a Junkies is hires a maga körében, szép rajongótábora van és igényes zenét játszanak!ja, már tudom, a fiesta zenéjét el lehet adni a poppiacon, amiből persze több pénz lesz, mint egy punk&roll zkarnak!!
Amugy az a pici bibi van bennük, h még irni se tudnak spanyolul: Hole me amor helyett hola mi amor, de a popzenében ez full mindegy, mert mindenki szarik rá, és az is mndegy, h egy szám miről szól, a lényeg h a tv előtt kérődzhessetek! Niki
Vendég 2003. 04. 15. 0:00
Elég jók
-Zsoci
Vendég 2003. 04. 15. 0:00
szerintem az egyik legjobb hazai ellőadók közé tartoznak.jellegzetes zenéjük van.
Vendég 2003. 04. 15. 0:00
Kicsit sablonos,de nem rossz.
Vendég 2003. 04. 15. 0:00
Azon kevés magyar előadók között van, akiket szeretek. Nagyon jók!
Vendég 2003. 04. 15. 0:00
Nagyon jok! Ricky Martin stilusát utánozzák! Latinos! Ildi
Vendég 2003. 04. 14. 0:00
Siesta????? :)))))
Az jó!!!!!
Vendég 2003. 04. 14. 0:00
Szeretem a zenéjüket!Ráadásúl jó fejek.
2003. 04. 14. 0:00
Nagyon jó zenéjük!

Fórum » STYLEFÓRUMZ :) » Dance, Pop