Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » MUSIC.HU » Hírek

Ujjé, a Szigeten nagyszerű!

létrehozva: 2003. 04. 18.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

foer 2003. 05. 27. 0:00
The Cranberries jön?
foer 2003. 05. 27. 0:00
Én D'n'B művelek, de tavaly március óta bejártam punkok és rockerek közé. Megtetszett a zenéjük, majd utólag visszahallottam, hogy egy kivülálló miért próbál cimbizni olyanokkal, akiket nem is ismer! Akkor mégis, aki kivülálló, hogy szeresse meg a többi műfajt?!!
foer 2003. 05. 27. 0:00
Szewa! Programtervet tudna valaki küldeni?
Vendég 2003. 05. 21. 0:00
állitolag jön a Slayer,igaz-e?
Vendég 2003. 05. 03. 0:00
Azért mert valaki meghallgatja az új zenéket még nem jelenti, hogy „divatrocker”. Én magam sem vagyok már tini de semmi gondom nincs azzal ha a Metal koncerteken fiatalok is vannak. Ha meg valaki divatból hallgat Nightwisht meg Systemet az sem baj, lehet hogy ezáltal örök életre megszerti ezt a műfajt. És akkor végre újra teltházas Metal bulik lesznek, jó zenekarok jönnek MO-ra. És akkor nem kell egy halom pénzért külföldre utazni – ahogy én tettem 11 évvel ezelőtt, hogy lássam a Slayert. Elvégre mi is így kezdtük csak akkor Monsters Of Rock volt Iron Maidennel, Metallicával meg Kiss-el. A Metallica-Justice for All és a Judas-Painkiller meg mindig is a kedvenc lemezem marad de nem biztos hogy 15 évig ugyanazt a zenét kell hallgatni meg az 18’n Life –ot.
Neked is ajánlom a Nightwish Wishmaster és Century Child Cdjét, nem hiszem hogy csalódnál, csak egy kicsit nyitottabbnak kéne lenned meg kicsit kultúráltabb stílusban véleményt nyilvánítani.
Üdv.M.
Vendég 2003. 04. 30. 0:00
leszarom az összes divatrocker fejét, és magasról szarok a kibaszott Nigthwishes buzira, akik egymást majmolják.
Jó lenne, ha az Annihilator melett jönne még valami más rock csapat is, bár, ha Joeék eljönnek ide, akkor én tuti ott leszek az első sorban!
W.A.S.P., Quiet Riot, ot is szívesen megnézném, vagy Skid Row-t, mindegy csak zene legyen ne pedig szaros tinik ugráljanak előttem
Vendég 2003. 04. 30. 0:00
eddig az Annihilator a legjobb a sziget, a többi zenekar, mind lófasz!
Alison Hell forever!
Éljen Jef Waters!!!!
Vendég 2003. 04. 30. 0:00
Ha jól tudom a Nightwish a Summer Rocks-ra jön jun.5-én. Ez már az Off.NW oldalon is fent van. Nem hiszem hogy jön a Szigetre is.
Mi a helyzet a HIM-el? Tényleg nem jön?
Vendég 2003. 04. 28. 0:00
megtalálható valahol a teljes program? szacsi.
Vendég 2003. 04. 28. 0:00
Ha jól tudom Nightwish nem lesz mert tarja egyházi éneket tanul tehát új album se lesz! sajna... Szacsi
Vendég 2003. 04. 26. 0:00
Tudtok arról valamit, hogy jön-e idén is a Nightwish?
Vendég 2003. 04. 25. 0:00
R.E.M . jön? Nem, Akkor mi se megyünk.
Majd ha lesz R.E.M. ott leszünk.
Pont.
Vendég 2003. 04. 22. 0:00
nagyon örülök annak,hogy a massive attack jön,de szerintem még mindig kevés a az igazán jó meghívott együtes...
a tusoló és wc "fejlesztése" igazán jó ötlet (végre valahára)
kb ennyi a véleményem:)
Em
Vendég 2003. 04. 22. 0:00
semmi
Jónap Tamás 2003. 04. 18. 0:00
Neked mi a véleményed a cikkről?

Fórum » MUSIC.HU » Hírek