Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » MUSIC.HU » Lemezajánlók

Busted: Busted (Island / Universal)

létrehozva: 2003. 04. 23.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

gyorsan finanszírozás 2015. 07. 27. 16:34
helló
Szüksége van egy hitel vásárolni az autót, lakást. Vagy van szüksége a hitel finanszírozására a projektek, rendezze az adósságait .... több gond, mert én vagyok rendelkezésre, hogy segítsen. Adhatok kölcsön van szüksége. A visszafizetés a kölcsön időtartama választott 12-360 hónap.
kapcsolatba velem, hogy részesüljenek a szolgálataimat ígéretes.


köszönöm
gelo 2015. 07. 23. 7:43
kínál a hitelintézetek közötti súlyos egyéni 48 órán belül.
Hello mindenkinek.
Mi vagyunk a magánvállalkozás, annak érdekében, hogy a szegény környezet értékesítésének segíthet megvalósítani álmait annak érdekében, hogy vessen véget a szenvedés. Van is ismét mindenki számára elérhető, akik igyekeznek megszerezni a hitel- és egyéb projektek. a mi érdekünk, 2 %-át. Szerte a világon. Mi egy bejegyzett cég, és készített vallási és a gyakorlatban már hosszú ideje, adunk hiteleket, hogy segítsen az emberek, vállalkozások, akik a pénzügyi helyzetük frissíteni kell.
* Sietsz, anyagilag?

* Mit keres az alap megváltása hitelek és követelések

* Keres finanszírozást elkezdheti felépíteni saját üzletét?

Kérjük, lépjen kapcsolatba velünk a email:
Vendég 2008. 08. 28. 20:31
Hello!
Vannak még Busted rajongók? remélem! Ha te az vagy myvipen lépj be a Busted 4 Ever klub, nem nem divat picsák vannak benne akik azért szeretik őket mert helyesk, hanem igazi, vérbeli rajongók! :)
Vendég 2008. 01. 22. 19:44
http://www.hackthat.net/df/ddos/14818/index.html

MINDEN AMI BUSTED!!!
mp3, képek, videoklipek, poszterek...
nézz be és tölts
szandi 2007. 02. 05. 14:22
ki szeretne rengteg busted cuccot?pl. rengeteg posztert!!akit érdekel az írjon!email címem:
Kloy 2006. 12. 04. 22:20
Mi az hogy a srácok nem tehetségesek?? Akkor mért tudott JB összehozni egy szuper bandát?? Matt mért nagyon jó szólóban is? és miért állati jó még mindig Chaz az fs-ben?!:/
gatyapupi 2006. 07. 09. 0:18
BUSTED FÓRUM MINDENKINEK!!! http://forum.sg.hu/forum.php3?azonosito=stanford01
somebodytoldme 2006. 07. 06. 20:03
Hááááát sztem a Busted-et nem feltétlenül kéne lealázni egy olyan országban, ahol gyakorlatilag nem létezik normális popzene....
gatyapupi 2006. 06. 27. 22:27
A Busted egy rohadt s z a r
Olyan, mint amikor a kígyó a s e g g edbe mar.
Sajog az egész, s z a r n i se tudsz,
Csak fájó s e g g e l a végtelenbe futsz.
Ez egy rohadt nyálas fiúbanda,
Egyiknek sincs tehetsége, hangja.
A s z a r o s s e g g fejek viszont szeretik,
Ha akarják a s z a r o m a t meg is ehetik!
Vendég 2005. 05. 07. 13:27
nagy fos???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? ez így totál nem így an!!!de a FS teljesen más stílus mint a Busted volt..ez ért is lépett ki aCHAZY!!!!!!!!!de az igaz,h a CHAZY naon cool énekes!!
Vendég 2005. 05. 07. 13:22
A MCfly kontra Busted hozzászolásokhoz azt monddom,h a BUSTED elöbb volt és sokkal jobb, újabb stílust hoztak!!!!!!!cska sajnos Mo.n még mindig nem veszik ezt észre sokan és a tipikus "fiubandákhoz" sorolják őket a popon belül..és ez így naon naon nincs jóóól-sztem!!!!!
és van McFly CD Magyarorzságon,mert nekem +van!!!!!!
BUSTED 4EVER!!!!!!
Vendég 2005. 04. 13. 14:02
MCfly cd nincs egész Magyarországon.
Vendég 2005. 04. 13. 14:01
Mcfly jobb mint a BUSTED.
Vendég 2005. 03. 24. 12:01
Megtudja valaki mondani hogy hol lehet megvenni a Mcfly cd-t???
Vendég 2005. 03. 15. 14:35
CHARLIE A LEGJOBB ÉNEKES!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!IGAZA VOLT A BUSTED ZENEKAR EGY NAGY FOS VOLT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!A FIGHTSTAR A LEGJOBB ZENEKAR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!44444NYALJÁTOK KI BUSTED RAJONGÓK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!4
Vendég 2005. 03. 12. 20:05
Szeretlek James!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég 2005. 02. 23. 19:33
2005-02-22 15:46:03 hozzászóló: mért kéne megdögölnie chaznek, és a hallgatóiknak?????
Vendég 2005. 02. 23. 14:51
BUSTEDBABA
tOVÁBBRA IS SZERESSÉTEK ŐKET,HALLGASSÁTOK A LEMEZEIKET.nYUGI,ÉN IS SZOMORÚ VAGYOK MERT FELOSZLOTT,DE MÉG TALÁLKOZHATTOK VELÜK,ÉS KÉSZ.
Vendég 2005. 02. 22. 15:46
Kurva anyátokat dögöljön meg charli+az öszes busted halgato geci!!!!!!!!!!!!!!!!!anik
Vérlecsapoló 2005. 02. 18. 20:02
Te ki a franc vagy?Miért vagyok faszkalap?Nem értem.Ek. nem vok az.
Vendég 2005. 02. 17. 19:31
Gondolom, mert az vagy! Bár nem ismerlek, nem tudom, mért írta vki, de lehet, h az vagy:D
Vérlecsapoló 2005. 02. 05. 17:40
Merthogy?Miért vagyok faszfej?Kifejtenéd ezt bővebben?
Vendég 2005. 02. 05. 11:52
Vércsap: Hát ki más lenne az?
Vendég 2005. 02. 04. 19:53
miért kellett nekik feloszlaniuk!utálom charliet!szegény matt meg james:(
Vérlecsapoló 2005. 02. 02. 16:47
Ki faszfej?Én?Hát te mi vagy?Még be se jelentkezel.Ne pofázz!
(Ez csak akkor szól neked,ha te írtad.)
Vendég 2005. 01. 29. 17:38
faszfej vagy!
Vérlecsapoló 2005. 01. 29. 16:43
Ja,tudom má!
A "Busted feloszlott"-ra kell kattintani és ott még vannak hozzászólások névtelenül.Azokat láttam a múltkor.
Vendég 2005. 01. 29. 15:34
charlie cserben hagyta a fiúkat..grrr...és mijaz má,hogy kidobatja a busted rajongókat az FS konciról...kis recska
még jó,h megdobálták
timo
Vendég 2005. 01. 29. 14:24
Drága Vércsap! Nem tom, miről beszélsz! Netty
Vérlecsapoló 2005. 01. 29. 12:16
Emberek!Én szerdán jártam itt és egy csomó hozzászólás volt és a sajátomat+a tieteket sem találtam.Most+itt van?Ti azt láttátok?
Vendég 2005. 01. 24. 18:02
mindenki sajnálja h feloszlottak de meg kell őket is érteni!!szeressétek továbbra is őket, ez van!én is szomorú vok:-((((
Vendég 2005. 01. 22. 19:02
Tudom és kész! Mien idióták voltak? Tuti sejtették és az is tuti, h nehéz volt elfogadniuk de megtették és kész!!!!
Vérlecsapoló 2005. 01. 22. 18:06
Honnan tudod te,hogy én állandóan vitatkozok?Azért,mert volt itt néhány idióta,akiket ki kellett utálni?Még jó,hogy vitatkozok.Sztem Jamesnek és Mattnek is elég nehéz volt elfogadni.Viszont lehet,hogy ők már sejtették.
Vendég 2005. 01. 22. 11:08
Naon sajnálom h szétváltak!! :(( nekem naon teccett a banda!! (különösen Charlie) :)
Vendég 2005. 01. 22. 10:39
Beleőőőrülök!Esküszöm h nem hiszem el h felbomlottak!Pedig már több mint 1hete!Imádom őket még igy külön külön!De nekem örökre megmarad a BUSTED!Chaz fan vok de jelen pillanatban nem igazán szivlelem de akkor is imádom őt!!!Nem telt eddig el nugy nap h ne gondoltam volna járuk és ne bőktem volna el magam!!!!!! IMÁDLAK TITEKET,BUSTED!!!!!!!
Vendég 2005. 01. 21. 18:57
De szeretm a Bustedot, de ez a véleményem. Nincs igazad, mert ahogy JB és Matt elfogadta így nekünk is el kell!!!! Amúgy is te v az aki mindig vitatkozik!!!
Vérlecsapoló 2005. 01. 21. 18:01
De most mit vitatkozol?Igazam van és kész.
Sztem mindenki így látja.És,ha te csak ennyit tudsz rá mondani,akkor nem is szereted igazán a Bustedot.
Vendég 2005. 01. 16. 15:07
De így döntött és ezt el kell fogadnia mindenkinek!!!! Senki nem szólhat bele it tesz és mit nem!!!
Vérlecsapoló 2005. 01. 16. 12:57
Azért,mert ezzel tönkretette az állítólagos barátai karrierjét,akik nélkül sehol nem lenne.Nem tom,miért nem lehetett volna tovább folytatni úgy,hogy mindkettőben benne van.Már elég hosszú ideje ment ez így.Nem értem,miért nem lehetett volna.Ezzel a döntéssel mindenkit semmibe vett,aki segített neki,köztük a rajongókat is.
Vendég 2005. 01. 16. 10:23
Lehet, h nem lett volna sehol Charlie, de ez az ő döntése volt és a másik két fiú tiszteletben tartotta ezt. Mért ne merné folytatni a FS-szal?
V.S.
Vérlecsapoló 2005. 01. 15. 20:09
Akárki akármit mond,én utálom Charlie-t,mert 1 felfuvalkodott egoista dög.Egyáltalán nem vette figyelembe a barátait,akik,ha nincsenek,ő seholse lenne.Eddig sem volt valami szimpi,mert egy divatmajomnak tartottam+neki csak a tökéletes csajok tetszenek,de ezután tényleg utálni fogom.Nem tom,hogy tehette.És akkor még folytatni meri a Fightstarral.Enyhén szólva felháborító.Csak James és Matt miatt érzem rosszul magam.
Vendég 2005. 01. 15. 15:39
attól mégh ők feloszlottak nektek nem kell szétmenni!!!! de igen, tehetik, ez az ő döntésük! nem tehetünk ellene semmit!!!
V.S.
Vendég 2005. 01. 15. 14:34
Istenem! Miért? Ti is olyan szarul vagytok? Egész nap a sírógörcs szélén állok. Nem tehetik ezt! Már most hiányoznak. Érzem, olyan mintha örökkre elvesztettük volna. Hogy láthatom így egyszer? Csajok! Ugye mi összetartunk? Netty
Vendég 2005. 01. 14. 22:58
Igen, Charlie miatt van, mert ő vált ki a csapatból a FS miatt. A többihez nem tok hozzászólni.:(
Vérlecsapoló 2005. 01. 14. 17:58
Most ez totál komoly?Baszki!Hogy csinálhatnak ilyet?Charlie miatt vagy miért?Mi ennek az oka?
Az is lehet,hogy camilla Jamestől terhes?Nem karával jár?És hogy jön ide Matt?Mindenki felkúrt mindenkit?
Ezt nem mondhatják komolyan.
Vendég 2005. 01. 14. 15:35
jaja,ma feloszlott:(
http://www.busted.com
http://www.toxicbusted3.gportal.hu
timo
Vendég 2005. 01. 14. 14:33
Ma hivatalosan is feloszlott a busted!!! az oldalukon is fenn van!
Fáni 2005. 01. 10. 22:28
hát nemtom mi lesz, ha befutnak, mer chaznek választania kell akkkor, és sajna asszem nála most nem lenne kérdés, h melyiket választaná...úgy érzi h a busted bebörtömzi, mer nem lehet olyan amilyen igazából, de az FS nem elég híres neki...értitek????xar...az angolok most azt találgatják, h kitől terhes camy...chaztől mattől v Jamestől..most nem durva komolyan??????emmás dolog is volt az újságokban...hüüüüpp....új szám van fent a http://www.bustedonline.org-on......képzeljétek nincs többet peti...mmint nem lehet többet.....
Vendég 2005. 01. 10. 18:56
hallhóóó
Éljen a BUSTED,mert naggyon jóók
Vendég 2005. 01. 09. 2:17
Hát a netről! Én asszem a http://www.bustedfan.um.hu-n olvastam.
Vércsap, ugye nem haragszol? Ebként szerintem akkor is utánzás! Olvastátok a Bravot? Én tisztára be vok tojva: D Mi lesz, ha Chaz befut a Fightstarral? Netty
Vendég 2005. 01. 05. 15:04
Amúgy honnan veszitek a Karás, Camillás, Emmás dolgot? V.S.
Vérlecsapoló 2005. 01. 05. 10:16
Nem azt mondtam,hogy a utánozzák,hanem Tom utánozza Mattet és nem áll jól neki.Normálisabban nézne ki,ha nem utánozná Mattet.NEM KELL LEORDÍTANI,MERT EGY SZÓVAL SEM MONDTAM,HOGY UTÁNOZZÁK A BUSTEDOT.
Vendég 2005. 01. 04. 18:18
És ha ő tetszik nekem, akkor mi van?!
Azért James miatt kapták, mert JB kedvenc filme a Vissza a jövőbe és asszem a csákót hívják McFly-nak.
Ne már, Camilla terhes?!!! Ohhhh..NO!!!
Matt eljegyezte, mi a franc van a BUSTED-dal? :)))
Fáni 2005. 01. 02. 22:15
cijjasztok....a dvd van pl a mammutban asszem a music storeban...de majd előkeresem a számukat, és akkor megkérdezhetitek....a cd is megvan:)))megvettem:))))a mcfly télleg utánzás, de a not alone jó:)))akkor jamie már nem szomi, mer kara vissza édelegte magát...matt meg eljegyezte azt a ribi emmát...egyre jobb hírek mi??camylou állítólag terhes chaztől, aki csak áprilisban hajlandó újra csatlakozni a bustedhez...mint egy szappanopera kjomolyan...hát a show van itt:www.americaorbusted.tk és itt:www.charlie-simpson.net
a 6.részben kara van,a 4.ben camilla
kara egy hüle lotyó...utálom:)))
nektek is buék meg minden:)))
címem...huhh,,,él ez: meg ez:
mrs joel...hát nővérkéddel akkor majd beszélek személyesen ha legközelebb talizunk:)))puszika mindenkinek:)))
Vendég 2005. 01. 02. 18:52
Figy Vércsap! Sztem se szidd Tomot! A múltkor elgondolkodtam és rájöttem,h a Mcgfly-nak ugyanannyi joga van ehhez a stílushoz, mivel Tom és James alakították ki ezt a stílust. Hogy értitek, h James miatt hívják Mcflynak? Mondjuk van 1 sejtésem. Vércsap remélem nem haragszol az előzők miatt. Pussz! Netty
Vérlecsapoló 2005. 01. 01. 10:24
Tomot ne szidjam?Hát,az egy pojáca!!
Olan szar hangja van,hogy az nem is emberi.Utálom az ilyeneket.De még ocsmány is.
Ne mondd,hogy neked ő tetszik.
Vendég 2005. 01. 01. 0:57
Happy New Year!!
Mondjuk azért "utánozzák" őket, mert a BUSTED "találta fel" ezt a zenekart!!!! A McFly nevet is James miatt kapták!
Tomot pedig ne szidd Vérlecsapoló!!!!!
Vérlecsapoló 2004. 12. 31. 16:44
Nem szabad ilyet mondani!!!
A zenéjük azért nem olyan.Vannak különbségek és sztem a McFly is nagyon jó,csak Tomot utálom,mert utánozza Mattet,de amúgy hót ronda+szar hangja van.
laura 2004. 12. 31. 14:48
B.U.É.K!!!
Vendég 2004. 12. 31. 12:09
Busted a KIRÁLY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!A McFLY csak utánozza őket mert már mást nem tudtak kitalálni.
Vendég 2004. 12. 28. 21:49
Fáni, temost melyik mail címeden vagy elérhető? Netty
Vendég 2004. 12. 25. 20:25
Boldog karácsonyt! Netty
Vendég 2004. 12. 24. 16:19
Cső!Vércsap vok.Elfelejtettem:a MCFly cd-m is megven már egy hete.
Ezek most ugyanazt játszák,mint a Busted.2 számmal kevesebb van ezen a cd-d.De fogadok,hogy,amit Angliába szántak,azon rajta van mind.Köcsögség!!!
Na,mind1.Boldog karácsonyt mindenkinek!
Vendég 2004. 12. 23. 18:47
Hello! Fáni, állati irigy vok rád! És én nem tom nézni a valóság show-t! :-( Nekem is kell olyan naptár meg maci :((((( Na jó pussz! Netty
Vérlecsapoló 2004. 12. 21. 18:36
Tényleg!Mi a baja Jamie-nek?Szakított azzal a lotyóval?Remélem most már,mert ki nem állhatom.
Vérlecsapoló 2004. 12. 21. 18:35
Vazz!Melyiken van a show?Mondjad csak!!A DVD honnan van?Nekem is kell,nekem a cd van.Ha látnám is őket,biztos nagy szám lenne.
mrs joel 2004. 12. 21. 12:51
hol is megy a show?
fáni:a nővérem ezer éve volt itt,és nem is fog jönni.ne kérdezd mér!Puszil ő is mindenkit!
Meg én is!:-)
Nem vettünk Bravot!Volt benne valami róluk?
Fáni 2004. 12. 20. 23:38
a showt nézirtek??????szegény jamesem...úgy megvigasztalnám, és megölelném...és lennék én neki karapótlás....
Fáni 2004. 12. 20. 23:37
cijjasztok vagyok:)))vércsap:))dejó, h itt vagy:))))))jajj olyan rég voltam itt....mrs Joel nővérkéd???nem akar erre járni véletlenül?????puszilom őt, meg mindenkit:)))nemtom hol lehet rockot letölteni...
nem nagy szám???a dvd v a cd????a dvdn még mindig olvadok a cd meg nincs még meg...a netről kaptam karácsonyra egy busted macit+a naptárat...már láttam, de csak karácsonykor kapom meg, pedig úgy megölelném azt a mcit:)))úgy néz ki mint jamie:)))))eskü....szal a neve tüncibogár puszimanó pöttömpötty maszatfül kicsi szívem:)))nah őt is elkereszteltem szépen:))))pusszi mindenkinek:)
Vérlecsapoló 2004. 12. 19. 19:10
Honnan tudjuk mi?
izom 2004. 12. 19. 19:08
nem lehet valahol ingyen rockot letölteni?
Vérlecsapoló 2004. 12. 18. 14:18
Csövike!Megjöttem.Megvettem Nyír1-en a Ticket for Everyone-t.Sztem nem egy nagy durranás.Tudom,hogy koncertfelvétel,de akkor is utálatosak benne a női sikolyok:P
Vendég 2004. 12. 16. 17:04
Nekem elromlott a modemem, ezért nem tok írni, de kitartás már csinálják! Netty
Fáni 2004. 12. 15. 21:32
basszus nem működött a honlap???v mi az isten???nah mind1...mi ez a pangás itt???csajok hiányoztok:(((
Vendég 2004. 12. 07. 15:39
Hello! Azt hittem egy csomó mindenről lemaradok, de ahhoz képest nem, hogy majdnem 3 hete nem voltam a neten. Ti is hiányoztatok!!! Fáni én elküldtem a címem, de elküldöm újra! Puszi mindenkinek! Netty
Fáni 2004. 12. 04. 22:44
gép is lejátsza, egy élő koncifelvétel 17 számmal...jajj h még miylen happy voltam amikor megkaptam, mostmeg sírok....láttam a valóságshow 2. részét a http://www.americaorbusted.tk-n, az elsőt nem tudtam megszerezni, ha vki tuggya honnan lehet szóljon pls.....és a másodikban volt, h matt megtudja h az anyja rákos...az anyja mondja el neki, és matt majdnem elsírja magát, vagy el is sírja...és egyszerűen...jajj ott bőgtem meg bőgök most is...aztán mutatják ahogy jb felhívja karát, az emg nem veszi fel csak a rögzítője, ő is kiborult, aztán chaz hívja camillát, aki meg jól lecseszi h miért ilyen későn hívogatja, mert h ő már aludt, és h negondolja, h ki tud hozzá menni, mert ő dolgozik....azt hittem elhányom magam...milyen egy hideg nő...szal sírtam és a háyninger kerülgetett...a második rész második részében van...nézzétek meg...
mrs joel 2004. 12. 04. 11:41
Milyen az a dvd?Nekem nincs lejátszóm,ebből kifolyólag nincs meg egyik dvd-jük sem!:-(Miről szól?Jó?
Fáni 2004. 12. 03. 9:19
hi all...a dvdt megvettem::)))a mammutban lehet kapni:))))vércsapnak szervízben a gépe:(hiányzol:((((
Fáni 2004. 11. 26. 23:43
jajj dehogynem vércsap, nagyon sok mindent lehet tudni...ugye nemtomm mikor nov elején asszem jelent meg a live cdjük, aztán most hétfőn advdjük állítólag itthon is lesz, akkor a köv cdjük csak olyan március körül, mert előbb chaz ki akar vmit adni a fightstarral...annyira várom már a busted+a fightstar cdt...ugyeugye ti is szavaztok a szigeten?????ugye???nem csak én????mer akkor megin nem jönnek....
Vérlecsapoló 2004. 11. 26. 18:01
Nagyon jól tette,hogy szakított karával,bár nem tom,melyik vall szarabb ízlésre:az,hogy camillával kavar vagy az,hogy karával?Egyre megy.Szarok rájuk.
Mikor lesz már új album?Mostanában semmit nem tudni.
Fáni 2004. 11. 24. 22:27
jamie szakított karával, meg chaz camillával....állítólag azért mer jamie kavart camylouval......én ezt nem tudom elhinni főleg h cam egy fejjel magasabb az én kis szívemnél:):Pnagyon édi:):P
Fáni 2004. 11. 22. 22:30
hát nah nézzük...nyertek vmi díjakat...a bustedfan.uw.hun meg lehet nézni valamennyit a valóságshowjukból, rengeteg rohadt jó a vidi a http://www.mattfan.tk-n...ennyi most asszem...jah lehet h Chazzy egyik bátyjának gyereke született...másról nem tudok:(
netty nem tud jönni egy ideig...holnap kórházba megy...jajj netty szeretünk:)))hiányzol:)))
én még nem rendeltem onnan, de hajrá:)jah és a bandaid20 is fent van a mattfan.tk-n az a karácsonyi bizbaz amiben ők is benne vannak...meg mindegyikről van egy 6 perces highlits ami kurva jó...a jamesesn olyan jót sírtam...hhhhhhhhhhhh....szeretem azt a kis tüncibogár puszimanót:)))

jajj tudja vki h h lehet változtatni a képemet????ezt a kis izét a nevem mellett...egyszerűen nem sikerül:((((
mrs joel 2004. 11. 21. 17:54
RÓZSASZÍN?????????????????Az nem lehet!Bár...Neki minden annyira jól áll!Mi van a csajaival?Tudtok valaki újról?Esetleg valami más hír róluk?
Vérlecsapoló 2004. 11. 21. 10:07
Cső!
Nem akarom elkiabálni,de megrendeltem a McFlyt a numero7-ről és,ha nem lesz semmi baj,akkor elég valószínű,hogy meglesz.Lehet,hogy beletelik pár hétbe,de meglesz.Próbálta valaki ott?
Fáni 2004. 11. 20. 13:43
cijjasztok drágák...én azt hittem anniyt fogtok ide írni h már emlékezni se fogtok rám...aztán csak két ember írt vmit...na mind1..netty szívem, arra a mailre válaszoltam, h hogy lehetne, aztán én nem kaptam semmit...azt írtam, h oké, postán megoldhatjuk ha gondolod és bízol bennem:)Missyke.....barátném...merre vagy????láttátok Matt új haját???rózsaszín!!!!halál...nagy halál...nézzétek meg a honlapomon a híreknél...az az egy "jó" kép van így róla...tragedy eskü...de én imádom a rózsaszínt, meg nem Jamie festette be a haját....puszika mindenkinek...jah tegnap voltak az aktivban meg a hiradóban....a band aid20-al...
Vérlecsapoló 2004. 11. 19. 19:26
Cső!Megjöttem.Mi újság van?Nekem most semmi nem ut az eszembe.Majd írok.
Puszi mindenkinek!
Vendég 2004. 11. 18. 19:08
Hello csajok! Mi zujs? Meséljetek vmit. Fáni, mi van a cd-vel, csak mert nem kaptam választ. Netty
Fáni 2004. 11. 13. 23:44
cijja Vércsap BOLDOG SZÜLINAPOT!!!!!nincs pénz a kártyámon azárt nem írtam:))))jajj télleg gondolj jamiebabára, arra a kis tüncibogár puszimanóra:)))))jajj mikor leszek án már 16????csak nemrég lettem 15:/
jajj ma a bnőmnél voltam és nekem adja a tvhitsből a jamie posztert...olyan drága...innen is...Barbi cejetlek:))))

óriási puszi nektek ,Vércsap még1szer boldog szülinapot és ne csak jamiere gondolj hanem zolira is:)
Vendég 2004. 11. 13. 19:09
Tők király ez a csapat sokan azt mondják, hogy nyálasak de nem.
Vérlecsapoló 2004. 11. 13. 17:41
Köszi mindenkinek(merthogy Netty is írt)
Joel:nyugodtan írhatsz,ha akarsz,te mondtad,hogy neked nincs meg.Amúgy nem tom a nevedet,se a korodat,semmit.
missy 2004. 11. 13. 14:46
boldog szülinapot!!!!!!!!!:))))))képzeljétek,megvan nekem az egész party in the park!!!!!!!!!!!!!!irtó édesek!!!!!!!:)))
mrs joel 2004. 11. 13. 13:38
Ne utáld magad,nincs rá okod!Gondolj a Jamie-re!:-)
Kösz az e-mail címedet meg a telefonszámodat!Bár nem hiszem,h írnék neked!De ezt ne vedd sértésnek kérlek!Nem úgy gondolom!
Vérlecsapoló 2004. 11. 13. 11:43
Cső EMBEREK!Nagy nap ez a mai:ma vagyok 16 éves!!!Na jó,csak vicceltem.Nem is jó.Utálom magam.
Joel:itt a címem is,ha kéne:
Vendég 2004. 11. 12. 20:36
Ooops mégse ott láttam :-)
Vendég 2004. 11. 12. 20:33
Tudom drága Fáni, ott láttam, de akadozott, mint a szar. Én most jó kedvű vok. Most jöttem a városból találkoztam a Kokóval, meg egy csomó olimpiai bajnokkal. Na puszi Netty
Vérlecsapoló 2004. 11. 12. 18:24
Cső!Kell a számom?Itt van:06305171904
Bocs a hangvételért,de egy kicsit szarul vagyok sok minden miatt.
Puszi mindenkinek
Fáni 2004. 11. 10. 15:49
pill a SWTBM a http://www.toxicbusted3.gportal.hu-n megtudod nézni, a 3am i fent van a http://www.toxicbusted.gportal.hu-n....timoé, de mind1...
szal puszka mindenkinek:Fáni
Vendég 2004. 11. 08. 21:02
Hello csajok! Bocs, h nem írtam, de a mi gépünk bekapta a vírust. Azt nem tom hogy miért, mikor nem is voltam a neten. Szal úgy volt,h minden képem meg klippem törlődni fog,de szerencsém van. Vagy 700 kép! A vírust még úgy tuti, h nem én küldtem. Én is kaptam vagy 6-ot. Fáni majd elküldöm meg én is írok neked és megdumáljuk a cd-t ok? Vhogy a mi mailezésünk nem jön össze :-) Na legyetek jók! Ja Fáni, majd holnap!
És Vércsap utállak mikor te látod a koncertjeiket meg új klippjeiket :-) Én még a 3am et se láttam normálisan. Ja és Matt is nagyon cool pasi, de JB forever! És imádom Joelt is! Netty
mrs joel 2004. 11. 07. 14:29
Fáni!Én biztos,h nem tom mikor lesz!
Vércsap!Ti szegények!Tényleg kaptatok vírust?De hogy lehet az,h nem a Netty küldte,de mégis az ő nevén kaptad meg?Én nem igazán vagyok jó ebben az egész számítógépes izében!:-) Hogy küldjek neked sms-t mikor nem is tom a számod?Bár az is biztos,h nem rám gondoltál amikor azt írtad!
Vendég 2004. 11. 07. 12:58
Én vok Vércsap.Na édeseim.Szal,tegnap Missy azt mondta,hogy a barátnője vírust kapott tőlem.Én+ma kaptam Nettytől,de tudom,hogy nem ő küldte,úgyhogy senki nem lepődjön meg,ha ismerős címek lesznek.Tegnap is kaptam vagy 2-őt,de kapásból kitöröltem.Ma megnéztem,mert megint kaptam 2-őt és lehet,hogy tegnap is a Missy vagy a Fáni címe lett volna kiírva,úgyhogy sztem ne gyanúsítgassuk egymást,mert most előfordulnak ilyenek.Nem tom hogy.
Na én mentem,ha van valami a héten,írjatok sms-t!
Puszi mindenkinek!

Fórum » MUSIC.HU » Lemezajánlók