Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » STYLEFÓRUMZ :) » Dance, Pop

Kylie a legszexisebb!

létrehozva: 2003. 05. 03.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

kicsi p.i.m.p. 2003. 07. 02. 0:00
ja ezzel én is így vagyok.tiudod mindent kiszedni vhonnan és visszarakni szépen.csak nem itthon.itthon már minden tárgyat isnmerek.
nuszi 2003. 06. 26. 0:00
szerintem ez tipikus éntulajdonság (hmmm. van ilyen szó...?). de képzeljétek... kitakarítottam a szobámat ma délelőtt. el se tudom hinn. ÉN kitakarítottam egyedül a szobámat. egyébként imádok rendet rakni de nem a saját lakásunkat.
kicsi p.i.m.p. 2003. 06. 25. 0:00
ez tipikus iker tulajdonság,bár ez belőlem hiányzik:)
nuszi 2003. 06. 25. 0:00
:)
kicsi p.i.m.p. 2003. 06. 25. 0:00
vagy csak mert elveszett a kazettájaaa :))
nuszi 2003. 06. 24. 0:00
ja itt vagyok eddig nem láttam hogy írtatok. látszik hogy nem ismertek engem olyan rágóta mert akik igen tudják hogy nekem rendszeres időközönként változik az ízélsem! emlékszetek év elején mit hallgattam? (mondjuk nem hinném) ákost meg eminemet! :) aztán linkin park és eminem most töltöttem le limp bizkit számokat nosztalgiaként mert én a limp bizkiten nőttem fel majdenm 3 évig az volt a kedvencem! meg is van valahol a kazettájuk csak felsuvasztottam a padlásra... mindegy szóval most tölti a boilert meg a my wayt. aztán szerettem még christinát a legelső kazettája megvolt csaka tesóm eltüntette, aztán mi volt még? madonna music című kazettája (1 hónap után ráuntam) lou bega, (fúj) meg ilyen szarok. én általában ráunok egy bizonyos előadóra. most az evanescence tök tetszik át akarom írtani a szomszédomtól meg a blinktől a stay together for kids azt is nagyon szertem azt a cd-t is meg akarom venni. aztán jó még pl. a hell song as um41től de a többi számukat nem bírom. sean paultól a get busy nagyon klassz sé még sorolhatnám. kicsi pimp gondolom észrevetted hogy már nem ahllgatok emnemet? mert meguntam.
kicsi p.i.m.p. 2003. 06. 23. 0:00
jó alida azért azt nem vesszük be hogy 17 vagy.nuszi ez nekem is feltűnk:eddig punk meg rock volt most meg rap...ez micsoda akart lenni???
Little Devil 2003. 06. 21. 0:00
jah és nuszkó,sose legyél olyan,mint akit fikázol!!az előbb valamelyik fórumon(asszem a linkin p.(ide az irjon aki utálja))irtad h. mennyi sok punkot meg rockot hallgatsz,most meg h. túlnyomórészt rappet..öhömm..1 másik fórumban alida azért lett lefikázva mert1Xszerette,aztán meg utálta garrethet..
Little Devil 2003. 06. 21. 0:00
Alida pedig szeresse Kylie-t,alkotmányos joga..
Little Devil 2003. 06. 21. 0:00
nuszi,nuszi...te aztán be vagy indulva..légyszíves nézd végig a fórumokat,és számold meg,hány embert fikáztál le...
nuszi 2003. 06. 21. 0:00
ez elég érdekes
Lida 2003. 06. 21. 0:00
17
nuszi 2003. 06. 20. 0:00
1. én rappet hallgatom túlnyomórészt. rhyme project eazy tupac xzibit mondanak neked valamit ezek a nevek? jó mondjuk a rhyme project csak most jött be de nagyon király.
2. imádó nem ímádó
3. azt hiszed én srác vagyok? mindegy így is szétütlek, kickbokszolok. vagy ha lusta vagyok szétnyomorítani az agyadat leküldöm a legjobb haverom 180 cm L-es inget és 44es csukát hord. a legnagyob rapper akit valaha is személyesen ismertem. a haverjaival rappelgetnek szabadidejükben egy garázsban. most költözött ki pestre szóval a helyzetemen csak könnyít. biztos te is ilyen nagy pesti diszkóscica vagy. a korodra gondolni se merek. (11? 12?)
4. HEHEHE azt hiszed hogy most vicces vagy? hát tévedsz.
5. kulturál? én ezt inkább úgy nevezném: lecsökkent szókincs

na csőváz mindenkinek! (most jó kedvem van) come on everybody let's make a party in this night......
Lida 2003. 06. 20. 0:00
Én meg hinnám te nagy üvőltős rock ímádó!én nem vagyok belezugva mivel lány vagyok,és esküszöm a fiuknál nem a puha,lelógó fenék a király hanem a feszes.Kérdezzél már meg akárki és utána poffázál.Te aztán ne ugass a nagy rockodddal,én legalább kulturált vagyok.HEHEHEHE
nuszi 2003. 06. 17. 0:00
neki minden nekünk semmi? nem hinném.
nuszi 2003. 06. 16. 0:00
figyelj. kylienál szerintem még én is jobban nézek ki és az tényleg nagy szó! végül is nincs lópofám a fogaim nem a kapára emlékeztetnek (legalábbis szerintem :) és a seggem sem olyan kemény a szilikon hatására mint a villanyoszlop. inkább puha és omlós :D szóval kuss. ha annyira bele vagy zúgva akkor menjél beszéld rá hogy feküdjön le veled (ez nehéz lesz) és utána már minden sima. megbeszéltük?
Lida 2003. 05. 24. 0:00
Olyan jo a hangja,ííííííímmmmmááááááádddddddddddoooooooommmmmmm.És ha valki azt mondja hogy mit lehet azon ímáddni,akor annnyit mondok: én tudom és az a lényeg.
Lida 2003. 05. 22. 0:00
És akkor mi van?!!!!
Csak féltékenyek vagytok mindannyian!Csak lássátok be!Annyi az egész : Neki minden nektek semmmmi
Little Devil 2003. 05. 21. 0:00
Kylie-n se..de gondolom hangszálakat meg nem lehet plasztikáztatni,ugyhogy neki már tök mind1,.lófogai vannak az ortopéd fejéről nem is beszélve..
kicsi p.i.m.p. 2003. 05. 21. 0:00
bocs de a legtöbb énekes nőn nem is segített
2003. 05. 14. 0:00
Maradjatok már!!!!!!!!!!!!! MINDEN énekesnő legalább 2 szer operálva van
2003. 05. 09. 0:00
én csak azért szeretem, mert auszráliai.
2003. 05. 08. 0:00
tényleg szexi lenne, ha nem a seggét hanem a fejét és a fogait műtötték volna...! nem veszitek észere milyen lóaraca meg lófoga van? a huga sem jobb mondjuk. nem tudom a pasik mit esznek rajta!
Neo 2003. 05. 08. 0:00
Nem igaz Konta Barbara a legszexisebb vagy Angelina Jolie...........de minek is veszekszek......kinek milyen az izlése!
kicsi p.i.m.p. 2003. 05. 07. 0:00
Kivételesen szeretnék kultúráltan írni.hogy lehet,hogy ezt a fóru,ot egy csaj indította el?szerintem egyátalán nem sexy.szerintem csak annak lehet a seggét jó seggnek nevezni,aki megküzd érte,hogy olyan segge legyen.ha má ennyi műtéte volt a melleit is megműtethetné!ha csávó lennék akkor sem kellene egy ilyen csaj.főleg 152cm-vel??nagyon de télleg nagyon sajnállak,hogy ő a példaképed.
Vendég 2003. 05. 07. 0:00
http://WWW.UGLYPEOPLE.COM
Vendég 2003. 05. 06. 0:00
kylie a példaképem és szerintem is sexi csaj.sokat változott az évek során és ráadásul olyan magas mint én és szerintem tök jók a dalai.én is nagyon szeretek énekelni és meg is van a hangom hozzá csak kamatoztatnom kellene.ezzel nem akarok beképzeltnek tünni,de tényleg jó hangom van.na ennyi a hozzászólásom.csá bobe
Vendég 2003. 05. 05. 0:00
NAGYON SEXY 152CM-ERES,LAPOS,LOFEJÜ ÉS FOGU 35ÉVES "CSAJ".
éS A FENEKE SEM EREDETI BEVALOTTA,MÜTÖTT.
Vendég 2003. 05. 05. 0:00
kylie hugát már milliószor műtötték, néz meg egy régebbi képét és egy újat. De ettől függetlenül király mindkettő...
Vendég 2003. 05. 05. 0:00
Valóban, a kis újonc jobb husi, őt nem műtötték annyiszor! kájlinal, a fogsora is új...
Vendég 2003. 05. 05. 0:00
Szexis??
Javaslom megtekinteni a kishugát, na Ő szexis!
Vendég 2003. 05. 03. 0:00
Kylie valóban szexy, nézd meg a http://www.borda.ca címen több száz szexi képet találsz róla.
2003. 05. 03. 0:00
Szerintem is,meg rengeteg ember szerint Kylie nagyon szexi és jó a feneke.....

Fórum » STYLEFÓRUMZ :) » Dance, Pop