Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » DÜHÖNGŐ » Keres-Kínál

Gitárost, énekest/énekesnőt keresünk country zenekarba!

létrehozva: 2003. 05. 05.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

repa 2010. 12. 01. 19:32
Sziasztok! Zenésztársakat keresek BULIZENEKARHOZ, bárzenekarhoz. A stílus, szinte mind1. Az alábbi linken találtok több infót rólam.

http://www.youtube.com/user/barzene?feature=mhum

06303348411
Vendég 2010. 04. 16. 16:30
Country zenekart alapítanék, Budapesten! New-country vonalon, Shania Twain, Sheryl Crow, Mark Knopfler (Sailing to Philadelphia album tele van jó zenékkel), Johnny Cahs, KT Tunstall, Bryan Adams....stb. mozoghatna a dolog. Ha érdekel a dolog (dobos, gitáros, herflis, basszer) jelentkezz bátran! kontakt:
Vendég 2009. 07. 31. 22:05
Szevasztok!!!

Aki szeretne egy Monori rockzenekarban énekelni, az írjon!!
2004 óta játszunk együtt. Jó néhány koncertel a hátunk mögött.
4-en vagyunk 19 az átlag életkor. Saját számokat játszunk és néhány feldolgozást. Akit érdekel az írjon vagy vegyen fel msn-re! A többit majd privátban!

Szevasztok!

E-mail:
MSN:
Vendég 2006. 05. 19. 10:58
Country zenekar keres dobost (ütőst, kongást) csapatába. Tegnapra.
06-30-257-86-58
Vendég 2006. 02. 26. 11:26
sziasztok!

Tudjátok én szeretek énekelni. Megannyi érzelmemet kiadani az énekléssel, a négy fal között, mert nincs zenekarom. Nem is tanultam zenét soha, csak éneket gimiben:), de van úgy hogy azt érzem ebben tényleg jó lennék. Fősulis lány vagyok, egyáltalán nem zenét tanulok, esetleg hallgatok a vonaton...
A country zene /Patsy Cline, Loretta Lynn stb/, akiket imádok. Szeretem az eddát is és a Republicot, meg még kitudja hány magyar zenét még. A kemény rock, a rap talán amiket legjobban utálok. Most nemrégiben vettem Oláh ibolya kazettát és pl Nox-ot amit szintén szívesen hallgatok, és énekelek....
egy álmodozó lány.
Vendég 2005. 11. 14. 14:45
Budapesten működő New-Country zenekar keres szólógitárost(énekes,vokalista). Repertoáron Shania Twain, Jassica Adrews, George Strait, Eagles, Trisha Yearwood, Sharil C. H101. Próbák minden héten. Ha kedved van velünk zenélni, akkor írj nekünk.
nuszi 2003. 06. 22. 0:00
szia. itt vagyok például én. csodálatos hangommal és gitárjátékommal kitűnök a tömegből. én megfelelek?
Vendég 2003. 05. 05. 0:00
ciao
2003. 05. 05. 0:00
Határozott, karakteres hangú énekest/énekesnőt, valamint szólógitárost keresünk budapesti country zenekarba!


tel: 06-30-211-8418
mail:

Fórum » DÜHÖNGŐ » Keres-Kínál