Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » MUSIC.HU » Hírek

Courtney Love gitárost keres

létrehozva: 2003. 05. 06.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Vendég 2008. 06. 19. 5:22
Remélem, létezik mennyei igazságszolgáltatás, és ezt a gruppiribancot oda küldi, ahová való.
Vendég 2006. 01. 06. 23:06
en tokre szeretem courtneyt, nekem nincsen semmi bajom sem vele. sztem az hulyeseg,h o olte meg kurt-ot! nekem tetszik a hole, es courtney igen is jo zenet csinal es jo hangja van! en birom!
Vendég 2003. 12. 03. 0:00
én a számait birom, mer senki nem tagadhatja, hogy jo a zenéje meg a hangja, de amugy nem nagyon értem h mi van vele!
valahogy semmi sem világos vele kapcs!
Vendég 2003. 11. 20. 0:00
régen gyűlöltem Courtney-t,...meg őt okoltam Kurt halála miatt,..de persze ez gyerekes,..szal elkezdtem Hole albumokat hallgatni,..és kurva jo mind.szal sztem minfenki,aki utálja Courtney-t,csakazért mert eccer azt olvasta valahol,h megölte Kurt-öt,...akit szintén nagyon szerettem ...talán hallgasson meg eygeetlen Hole számot vagy csak simán tudja meg,h konkrétan kit is utál...mert ez télleg elég szánalmas,h egy-valoszínű tévhit alapján így megítéljenek vkit,..na de mind1.a nirvana,a hole,...,meg az alioce in chains voltak a grunge!a legjobbak...
Vendég 2003. 10. 05. 0:00
Én úgy vagyok vele, hogy ez a hülye ringyó mehetne már a büdös francba, vagy oda ahová juttatta Kurt-öt!
LEVELE!!!
Vendég 2003. 06. 07. 0:00
jójó!de írj má egy kicsit az expasijáról is:)
meg egy képet is tehetnél kurt cobain-ről!sőt,kettőt is:))
Vendég 2003. 05. 29. 0:00
Nem áradozom, szívesen lennék a gitárosa!
;-)
Nekem kell a Courtney Love!
1ébként a zene tutira bejön. Több cikk is lehetne.
Bye all!
Vendég 2003. 05. 25. 0:00
most akkor c. love-val, diával, vagy mivel van bajotok?
ha nem szeretek valakit, el sem olvasom a róla szóló hírt... nem érdekel, hogy mit és hogyan csinál.
miért nem arra reagáltok, amik valóban érdekelnek titeket?
love-ot lehet cikizni, kurvázni, stb. de szerintem akkoris a 90-es évek egyik legjobb albumát csinálta (pretty on the inside)
Vendég 2003. 05. 16. 0:00
Én mennék hozzájuk gityózni, csak meg kellene bortválkoznom, hogy megtévesszem őket. Biztos lehetne keresni velük.
Vendég 2003. 05. 10. 0:00
ezt a szart is te kavarod dia?
inkább irjál valamit a baby systers-ről
a Courtney + pusztuljon!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Én gitáros helyett inkább menedéket keresnék
a NIRVANA rajongók elől.
Dia te+ tedd ugyanezt a rockerek elől.
(ChiliNo1)
kárpátidia 2003. 05. 06. 0:00
Neked mi a véleményed a cikkről?

Fórum » MUSIC.HU » Hírek