Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » STYLEFÓRUMZ :) » Rock, Alternatív, Heavy Metal

Miért kell állandóndóan a Busted-ot fikázni??

létrehozva: 2003. 05. 07.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Shelly 2006. 05. 26. 12:56
Nem, nem aztért fikázzák, mert szereted, hanem azért, ami...
De akár egy kalap alá vehetjük a Blink 182-t, Sum 41-t, Busted-ot, Good Charlotte-ot, mert mindegyik ugyanolyan sz.ar.
Szerintem...
kisvirag 2006. 05. 24. 20:59
akinek tetszik a progresszív és gótikus elemekkel tűzdelt melodikus metal, a Nightwish és a Within Temptation nyomdokain, annak ajánlom a http://www.ideas.extra.hu oldalt
2006. 05. 24. 20:01
"Miért kell állandóndóan a Busted-ot fikázni??"

Én még olyat se hallgatam valaki mondja meg hogy milyen zenét játszanak ! (PLS)
Vendég 2006. 05. 23. 13:34
SZASZTOK!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég 2006. 04. 23. 11:52
izé öö hmm szóval Buster = Busted
Vendég 2006. 04. 23. 11:51
de lesz a MAGYAR Buster TRIBUTE zenekar nem hallottál még róla? pedig topikja is van itt a music.hu -n
Vendég 2006. 04. 23. 11:19
hálistennek feloszlott.... komolyan mondom, ez volt a legjobb dolog amit tettek zenei pályafutásuk során...
Vendég 2006. 04. 22. 17:06
Egyszerűen ratyi fikák ennyi!!!!!!!!!!!!!
Vendég 2006. 02. 28. 20:01
mert
Vendég 2006. 01. 03. 9:55
ez nincs így, mert ha normális zenéket hallgatnátok, akkor nem fikázná őket senki!
LP 2006. 01. 03. 9:42
Hát bocsi, de az LP ezerszer jobb mint a Busted ami már nincs is, amúgy nem a Bustedot fikázzák, hanem mindig azt amit szeretsz...
Koleen 2006. 01. 02. 12:14
mert Szar!
Judit 2005. 12. 29. 17:56
Egyébként ki foglalkozik ilyenekkel?
colonell 2005. 12. 29. 10:24
Szarok voltak ezért kell őket fikázni
Ági 2005. 12. 29. 9:39
Én sem sajnálom őket.1 volt az összes többi fiú bandából.Túl nagyot képszeltek magukról
Judit 2005. 12. 27. 20:32
Pancserek voltak... Nem sajnálom őket! Ez van
Vendég 2005. 12. 26. 23:11
naja egy fos az is
Vendég 2005. 12. 26. 23:02
hahhahaha mert a Linkin' Park bezzeg marha jo, mi? szánalom
LP 2005. 12. 26. 21:29
mert szar
dudu1213 2005. 04. 01. 15:01
Mert szánalmasak! Keverjük össze a kaliforniai skatepunkot egy kis popzenével és adjunk hozzá bugyuta dalszövegeket és 3 cicafiút, ahol persze nincs dobos nehogy valaki háttérbe szoruljon! A végeredmény a Busted.
Vendég 2005. 03. 31. 19:18
Jajj, szerintem azért utálja az emberiség háromnegyede a Busted-ot, mert utánzóóóóóóóósak, de nagyon!
Nekem nincs különösebb bajom a csapattal, de komolyan .
Akit ez a magánvélemény sért, vessen magára....
Vendég 2005. 03. 31. 18:46
ÉLJEN A BUSTED!
Fojtech 2004. 11. 17. 8:50
Azok nem azok a győkerek, akik most szabadultak a fodrászszalonból?
Tökre nevetségesek!!!
Aspartia 2004. 11. 05. 23:56
MERT SZAROK...ennyire egyszerű...legalábbis nekem azok...
Carmen 2004. 09. 28. 0:00
Nincs gond,ez is egy vélemény Neo.
Na akkor így:Nekem SZAROK!!!!!!
Neo 2004. 09. 28. 0:00
Figyi Carmen lehet hogy neked szarok,lehet hogy másnak nem.Inkább mondd azt h neked nem tetszik, vagy nem igázan a kedvenced,de hogy szarok ez olyan egyöltetü vélemény.Mintha az emberiség nevében mondanád.......bocs nem akarok kötekedni.
Carmen 2004. 09. 25. 0:00
Miért kell?Csak mert szarok!!!És ha egyszer nyitsz egy topikot a kedvenc zenakarodról akkor nem csak rajongók fognak írni...akár tetszik akár nem!!!
Vendég 2004. 09. 21. 0:00
beszarok még mindig ez téma itt bazzeg!!!faszom tele van már a bakancsom a kurva rohadt gecifejü busteddel meg a többivel.Mikor üti el őket már egy gennyes vonat????petra
Vendég 2004. 07. 18. 0:00
Azért kell a Bustedet fikázni mert szarokk!!Ezen nem lehet mit szépíteni!!A faszom ki van má az ilyen ½kemény vagyok mint állat ½féle nyálgépekkel!!!!!!Undorító hányok tőlük!!!
Vendég 2004. 07. 06. 0:00
Azér kell fikázni, mer baromságokat állítanak magukról és mer kicseszett nagy divat... Sztem a punkzenéhez az is hozzátartozik, hogy az adott zenekar nem valami baromi nagy divat meg ilyenek.
Vendég 2004. 07. 06. 0:00
VALAKI LÉCI MESÉLJE EL NEKEM MIlyEN STÍLUS A POPPUNK... A PUNK TOM MI, DE KIBASZOTTUL MESSZE VAN A BUSTED ATTÓL, A POP MEG QRVÁRA MÁS MINT A PUNK, SZAL MI A POPPUNK?????????????????????????????????????????????????
Mellesleg a punk és a rock között sincs aolyan baromi nagy különbség. /sok zenekarról nem nagyon lehet +állapítani h melyik, pl. Junkies/ Szal kb. azt is lehetne állítani, hogy a Busted 1szerre rock és pop... NEM ATTÓL LESZ VALAMI PUNK, HOGY VAN BENNE GITÁR baZEG....
Blaze 2004. 04. 11. 0:00
hogy mér kell fikázni?
há azér mer azt hiszik, ők a nagy punk-ok és akkor most: lázadás! , meg mer: fú, én vagyok a nagy kemény gyerek, mer punk-hajam van!
há gyerekek ez nem rock n' roll!
Vendég 2003. 11. 16. 0:00
sztem tök jó együttes!
xtina 2003. 08. 03. 0:00
En szeretem a Bustedot olyan aranyosak a fiuk!
A kedvencem Charlie!
2003. 07. 21. 0:00
Hi!azért utálják a bustedot,mert mindig utálni kell v.mit!ez v.mi belső késztetés vagy ilyesmi.És akkor jönnek a nagy punkrockerek(punxgirl,csoki)és megmondják a frankót.Én veled vagyok kics p.i.m.p. , a busted nem divatzene hanem poppunk!Le a linkinnel,hajrá busted!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
kicsi p.i.m.p. 2003. 06. 19. 0:00
nuszi=csövescsaj
nuszi 2003. 06. 18. 0:00
csovescsaj én vagyok!!!!
2003. 06. 18. 0:00
Király a BUSTED!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!4
Vendég 2003. 06. 17. 0:00
És gondolom akkor csövescsajt is ismeritek, de ő már nem szokott írni. Ő is osztálytársatok?
Lilla
kicsi p.i.m.p. 2003. 06. 16. 0:00
hát mi is!
Vendég 2003. 06. 16. 0:00
Ilyen komolynak látszom? Ajaj... Az nem jó. Pedig egyébként rohadt hülye vagyok az osztálytársaim a megmondhatói.
Lilla
nuszi 2003. 06. 16. 0:00
na de jó. azt hittem te min. végzős vagy.
Vendég 2003. 06. 16. 0:00
Én egy évvel vagyok idősebb, 9.-es leszek.
Lilla
nuszi 2003. 06. 15. 0:00
aha. most leszünk nyolcadikososok. gondolom itt mindenki idősebb mint mi.
Vendég 2003. 06. 15. 0:00
Gondolom kicsi p.i.m.p. és nuszi ti osztálytársak vagytok, ugye? És hány évesek vagytok?
Lilla
nuszi 2003. 06. 15. 0:00
hát én se gerit se jennifer lopezt nem ismerems zóval ezzel itt alattam sokat mondtál na de nem fontos
kicsi p.i.m.p. 2003. 06. 14. 0:00
nuszi arra gondoltam mint amilyen anno geri haliwell-é volt és amit geri a flash dance régi filmből és az ahhoz tartozó klippből másolt!
kicsi p.i.m.p. 2003. 06. 14. 0:00
buszika kussolj és tünj a fórumunkból itt nincs rád semmis szükség!
2003. 06. 13. 0:00
tALÁN MERT SZAR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
nuszi 2003. 06. 12. 0:00
azt én is láttam. ilyen göndör haja van benne nem? vagy az egy régebbi...?
kicsi p.i.m.p. 2003. 06. 12. 0:00
az egész zenei világ csak utánzás,már senkinek(!)sincsi teljesen egyéni stílusa!!vegyétek már észre!!de ez nem azt jelenti,hogy a zenészeknek mint magánembereknek sincs stílusa!de a leggázabb utánzás j.lo új klippje!
nuszi 2003. 06. 12. 0:00
hát ja. azért mert nincs saját egyéniségük. csak utánoznak mindent amit a tévében látnak stb. most már elegem van a randa pofájukból. a csapból is abusted folyik (SAJNOS)
Neo 2003. 06. 06. 0:00
Nem tudom Guest,de a Busted az nem azt jelenti hogy kártevő vagy ilyesmi?Lehet hogy igazad van nem tudom?De nekem az nem tetszik hogy a Blinkbe is deszkával szorakoznak és ez az eggyütes erre odavág hogy ők bringával ütik el az időt asszem a klipjük a You Said No?
Vendég 2003. 06. 05. 0:00
A Busted jó???? Akkor miért választottak nekik ilyen nevet???!!!(busted=elcseszett, elrontott, tönkrement -ha valaki esetleg nem tudna angolul)
Vendég 2003. 06. 05. 0:00
Igen ez is az egyik számuk nuszi
Lilla
nuszi 2003. 06. 04. 0:00
piros lett a paradicsom nem sárga, elhagyott a feleségem a sára, gyere sára súgok neked valamit... ez az?
Vendég 2003. 06. 04. 0:00
Lehet hogy majd regisztrálom magam. Igen, ilyen cigánydalokat parodizálnak, de nekem nagyon bejön.
Lilla
cimbalmos 2003. 06. 03. 0:00
azért fikázza mindenki őket,mert megérdemlik.Szar a zenéjük
Nyálgépek.
Klippet nem tudnak csinálni
Hangjuk,tehetségük nincs!A többi adottságuk megvan hozzá.Igazán álmenő fejük van
kicsi p.i.m.p. 2003. 06. 03. 0:00
nem azok a cigánynóta parodizálások??
nuszi 2003. 06. 03. 0:00
ez nem ilyen paródia...? mert ha igen akkor tudom mi az ha nem akkor nem. lilla miért nem regisztráltatasz?
Vendég 2003. 06. 02. 0:00
Nuszi, ismered Mc Hawer-t és Tekknőt? Szerintem nagyon állat! Megvan a legújabb albumuk is.
Lilla
Vendég 2003. 05. 30. 0:00
Ez a zenekar is csak olyan összerakott, mint régen mentek a Bsb meg nszing, meg spájsz görlsz meg hasonló, amikről az MTv-n végig nézhetted hogyan rakják össze őket. Na most is ez megy csak most már nem a pop meg a bsb-s stílus menő, hanem a nagy lázadó punk meg poppunk meg mittomén technopunk (nemsokára). Csak ehhez igazodnak a lemezcégek azért olyanokat szednek elő mint ez a busted meg avril lavigne meg hasonlók akik zenélgettek csak most ez lett a menő ezéé eladjták magukat mint állat. Még egy számot nem voltam képes végig hallgatni...
Én azokat szerettem régebben, akik a 90-es évek elején indultak olyan lájt punk,ba mint green day blink jimmy eat world de ők is megtanulták hogy kell eladni magukat... Hát sajnos ez van. Még jó, hogy a guns ídőben feloszlott mielőtt eladták volna az elveiket...
na ennyit... aki fikázni akarja a véleményemet szabad de én azért megtartom magamnak...
Vendég 2003. 05. 30. 0:00
de. hogy érted azt hogy extrémsportos? ezek csak szimpla popénekesek. szerintem legalábbis, de persze azt terjesztik magukról hogy punkot játszanak. ha! ehhez nincs hozzáfűznivalóm
2003. 05. 30. 0:00
Ezek elkényeztetett hülyegyerekekből lett csinálva a sok divat extrémsportos faszoknak.Tiszta nyál.Nem?
Vendég 2003. 05. 29. 0:00
nuszi: sajna nekem egy cd-jük sincs +, de majd szeretnék szerezni. Nekem is a B-boys, Flygirls és a Freestyler a kedvenceim tőlük, lehet hogy azért mert ezek a legtöbbet játszottak.
Lilla
kicsi p.i.m.p. 2003. 05. 29. 0:00
most erre mit mondjak punkxgirl??szerintem nem csak a pénzért csinálják,mert szeretnek zenélni,és nem hazudoznak magukról.jó akkor pop.de csak akkor fogom állítani,hogy hülyék ha készhez veszem a következő albumukat,meghallgatom,és az is pop lesz és ugyan olyan mint a mostani semmivel se keményebb.lehet,hogy amikor azt mosdták popot játszanak akkor azt erre az albumra értették,és lehet,hogy amikor azt mondták poppunk akkor az meg a következőre értették ami már akkor készülőben volt.ezt most még nem tudhatod.én is megfigyeltem,hogy régebben azt mondták,de szarok rá mert nem ez érdekel.
nuszi 2003. 05. 28. 0:00
ugye hogy tök jó? én is nagyon bírom. és szerintem b.o.w helyes. persze a környezetemben senkinek nem tetszik, valamelyiknek azért mert túl alter feje van - szerintük- valakinek meg azért nem mert túl átlagos feje van! hát most mondd meg! a freestyler és a b-boys flyggirls a kedvencem az in stereo-ról (nekem sajnos csak az van meg). és neked?
Vendég 2003. 05. 28. 0:00
Végre valaki (nuszi) aki szereti a Bomfunk Mc's-t! Én is imádom!!!!!
Lilla
nuszi 2003. 05. 27. 0:00
jól beszéltél testvér :) igen a jack tényleg jó. főleg az ezt veri belénk a média. sajnos cdm még nincs de majd... ja és kicsi pimp szerint ő szereti a punkot. szerinted a good charlotte és a sum41 az punk?
2003. 05. 27. 0:00
na már most. a busted álzene és ők maguk is úgy gondolják hogy punkot játszanak. ezt kicsi pimp ne is merd tagadni! a pénzért csinálják. egy csomó mindent összehazudoznak magukról, minden interjúban mást mondanak. szóval bocs kicsi pimp, igazából nem lenne velük semmi bajom, de az nem igaz, hogy a média terjesztette el róluk, hoyg ők punkot játszanak! ők mondták a médiának. és ez itt a probléma. ráadásul kiatláltak egy új műfajt saját maguknak, hogy ne kelljen lepopozniukl magukat. ha már régóta rajongó vagy, megfigyeklted, hogy először azt mondták: we are just a pop band. most azt mondják: oh yes we are playing poppunk! és hogy mi jön ezután? we are playing HARD PUNK! na és akkor fogok kimenni angliába és akkor fogom leköpni őkez! mert mi ez? pop. nyálzene. a punk a jack (a kedvenc együttesem örülök hogy nuszi is szereti) és a rózsaszín pittbull. mert nem attól punk hogy valaki gitárt vezs a kezébe és mondjuk már x éve gitározik. nem. ahhoz tudni kell valamit, amit ezek nem tudnak. na csak ezt akartam. ja és: PUNX NOT DEAD!
nuszi 2003. 05. 27. 0:00
nrem vagyom rocker és a gcvel semmi bajom csak ideges voltam! nem is mondtam hogy miért! a csabáék szétbaszták a bomfunk cd-met a 6.számtól kezdve! és 2500 volt! de nem lehet rájuk bizonyítani. még nem tudom mivel bosszuljam meg. majd jövőre.
kicsi p.i.m.p. 2003. 05. 27. 0:00
NA AKKOR MOST MARADJ KUSSBA!!!!!!!!!!!!!MI A FASZOM BAJOD VAN??EDDIG ISTENÍTETTED A GC-T MOST MEG KITALÁLOD,HOGY POP AZTÁN RÖGTÖN SZARBA VELE???????????????????????????FÚÚÚÚÚÚÚÚJJJJJJJJJ ITT EGY NAGY-NAGY DIVAT ROCKERREL VAN DOLGUNK!!!!!!!!!!
nuszi 2003. 05. 26. 0:00
nah mi az nem mersz visszaírni! törjed csak az irodalom karómon semmit nem változtat! SZAROK A SULIRA! SZAROK A FEJEDRE!
nuszi 2003. 05. 26. 0:00
a SZARba A BUSTEDdal! pop! a szarba a gcvel! pop! felfogtad husikám?
nuszi 2003. 05. 26. 0:00
a vivi? és hol van itt szó a viviről? a poppunk az csak egy új nyomorék műfaj az újabb nyomorék együttesek számára! BOMFUNK MC'S LINKIN KISTEHÉN A KIRÁÁÁÁÁÁLY!
kicsi p.i.m.p. 2003. 05. 26. 0:00
hogyan ne lenne má punk??punk!!és igenis van popunk,de az nem ilyen.te ne fáraszd az agyam a vivi is megmondta,h.punki és kész!!
kicsi p.i.m.p. 2003. 05. 26. 0:00
AZT A KURVA NETEZNI MERSZ???LETÖRÖM A KEZEDET!!!!CSAK MAGOLJA CSAK MAGOLJKA SZÉPEN!!én sem netezek!!
kicsi p.i.m.p. 2003. 05. 26. 0:00
AZT A KURVA NETEZNI MERSZ???LETÖRÖM A KEZEDET!!!!CSAK MAGOLJA CSAK MAGOLJKA SZÉPEN!!én sem netezek!!
nuszi 2003. 05. 26. 0:00
ne nyamvasszad már az agyamat. tudom hogy nem pop de nem is punk! és nehogy megint előgyere ezzel a POPPUNK műfajjal. na. mi történik nálatok? tesód hogy van? mondjad neki hogy puszilom meg hogy jobbulást neki! hozd el holnapra a tesód irodalmkönyvét (hetedikest!) írjál a fórumokba (rohadt tojás busted stb) sziasztok.
kicsi p.i.m.p. 2003. 05. 25. 0:00
fiam te nem vagy tisztában a műfajokkal.mit gondolsz mit keres a gc cd a káoszban??a gc punk és ezt a műfajt hívják punknak!hogy lenne má pop??mi köze van pl britneyhez??sem az ének sem a zene mégcsak nem is hasonlít!!
nuszi 2003. 05. 24. 0:00
ab gc pop. azért mert valamiben van gitár az még nem punk. sum41? nem tom. de nem punk
kicsi p.i.m.p. 2003. 05. 24. 0:00
akkor mégis a sum41 és a gc micsoda??punk.amit nem szeretek az a rock.
2003. 05. 24. 0:00
kicsi pimp mit értesz a punk alatt? mert a gc sum41 blink green day nem punk. a punk és a rock az a műfaj amit nem szeretsz. a jack az tök jó. ha van kedved hallgasd meg a számaikat a http://www.extra.hu/Jack_punk oldalon! az ezt veri belénk a média nagyon állat!
kicsi p.i.m.p. 2003. 05. 23. 0:00
nem erika nem ez a divat csak sokan vannak akiknek ez jön be.........(pl.én)mert a pop-ot nem szeretem,a rockot sem,a punkot igen de valamikor az embernek szüksége van egy kis lájtosabb zenére is!
xtina 2003. 05. 23. 0:00
csoki igazad van de ezt nem igy kene...
2003. 05. 23. 0:00
hát ja! de szért a ROHADT TOJÁSt jobban szereted mint a bustedot, ugye????
kicsi p.i.m.p. 2003. 05. 23. 0:00
azt véletlen kifelejtetted,hogy mattnek van mozgássérült huga.még hinnék is neked,mert már olvastam a neten egy csomó csaj írását akik találkoztak velük(fényképpel igazolták),és tényleg tök rendesek voltak velük.közülük az egyik egy kb.100 kilós relég ronda csaj volt,és vele voltak a legaranyosabbak az összes közül.............de azé nem nagy teljesítmény egy ilyet megírni,ha csak felmész a honlapra akkor már le tudsz írni ennyi infót.hát elcseszted,mert ha még azt írod,hogy matt-nek van mozgássérült huga,akkor má mindjá többen hinnének neked.....de azé hallgatnám a továnbbi sztoriaidat......amúgy matt is régóta zenél,james már 13 évesen benne volt az első bandájában........ja és:én imádonm a busted-ot,de azé mégiscsak:ha a családjuk kérné má bocs de szerintem nem hagynák abba a zenélést mert gondolj bele min kezdene kicsi james,charlie és matt a nagy világban egyetlen érteségi nélkül???mert mmár gondolom azt is tudod,hogy james 2 matt 3 charklie 1 éve hagyta ott a sulit!!!!!!!
2003. 05. 23. 0:00
A busted még mindig 1 nagy kalap szar!mindenkinek igaza van abban hogy még néhány hónap és lecsengenek.most divat ez a mű rock,vagy mi?(busted,avril)3 tipikus szépfiút egymás mellé állítanak,gitárt adnak a kezükbe és ők meg össze-vissza ugrálnak és azt hiszik hogy menők. FUCK YOU BUSTED!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Little Devil 2003. 05. 22. 0:00
Kedves Juditqa!télleg naon kreatív vagy..mondd csak,véletlenül nem Mattnek van mozgássérült huga???
Vendég 2003. 05. 22. 0:00
persze én meg kinn vagyok amcsiban és tegnap este brad pittel töltöttem az éjszakámat és csodálatos az ágyban. és én tudom először hogy elfognak válni jenniferrel. na guest ennyi marhaságot is csak rég láttam egy helyen! persze persze mert ezek a szarok biztos kávézókba járnak és ott ilyen pöcsökkel mint te vagy leülnek fecsérelni a drága idejüket és utána felhívnak a lakásukba egy magyar senkit (mert mind azok vagyunk) és bájosan (az egész éjjel) veled cseverésznek... o én hiszek neked! milyen iskolába jártál? biztos valamilyen művészetire azért vagy ilyen kreatív! na szép álmokat a busteddal amint egyszerre hárman szopnak téged! csak aztán nehogy a hugicád szeme láttára élvezz el! és a pasid meg ne tudja! biztos nem örülne neki hogy ilyen buzikkal állsz szóba/ rólauk álmodsz!
xtina 2003. 05. 21. 0:00
nem ertem ha valakinek nem tetszenek ne jojjon a forum oldalara!
Vendég 2003. 05. 20. 0:00
Sokan nem normálisak kik pölö azt mondták: "adok neki 5 hónapot és már a Topon se leszenk!"
Sokan 1etéertenek velem abban hogy a Bustedet itthon nem ismerjük, nem tudjuk a hetterüket...
DE ÉN IGEN!!!
17 éves vagyok, nem ők a kedvenceim de én éltem kint 3 hónapot Londonban és én találkoztam velük élőben!!! Én elmondhatom, sokkal SZERÉNYEBBEK és NORMÁLISABBAK mint nálunk sok sok "sztár"...pölö: Ákos, Bon-bon, V-tech, és Krisz Rudiról és Kozsoról ne is beszéljünk!!!
ŐK NEM luxusvillákban hanem albérletben laknak, nem aranyórákat gyüjtenek, ŐK MAGUKAT ADJÁK!!! ŐK ilyenek amilyenek, ezért szeretik őket!!! AKÁR HISZITEK AKÁT NEM ÉN 1 KÁVÉZÓBAN TALÁLKOZTAM VELÜK, meséltem Magyarországról és ők halgadták...MÉG TELEFONSZÁMOT IS KÉRTEK TŐLEM, voltam a lakásukon és MINT EMBEREK NAGYON JÓ FEJEK!!! Gondolom sokan nem tudják hogy a velem 1idős CHARLIE már 15évesen is zenélt, és nem azért lett zenész mert "SZTÁR" AKART LENNI!!!
És gondolom sokan azt se tudjátok hogy a 19 éves JAMES mitt meg nem él a 14éves hugáért aki születése óta tolokocsihoz kényszerült!!!
Matt is 19, Ő a pierszinges!!! sokan arra gondolnak mikor meglátják:"fúj!hogy tud abban a bőrben élni???" De Ő LEGALÁBB VÁLALJA A STÍLUSÁT!!! NEKI VAN IS STÍLUSA!!!

És sok testvére akiket nagyon szeret! és ha bármelyiket megkérdeznéd mind azt modaná:"Igen! Ha a családom megkérne rá abbahagynám a zenélést!" (mert én megkérdeztem!!!)

Remélem sokan kik nyálasnak tartják a Britney-s számukat elfelejtik mert AZ A SZÁM CSk viccBŐL készült...mint PÖLÖ A PSICO GIRL is!!!

JUDITQA
kicsi p.i.m.p. 2003. 05. 17. 0:00
jó nyilván neked nem tetszik,mert te ilyen xtina vagy és annak meg semmi köze a bustedhez.......
Vendég 2003. 05. 17. 0:00
a busted divat zene és ráadásul mű....azthiszik rock ,de eznem pop rock ez popppppp
xtina 2003. 05. 16. 0:00
Szerintem nem jo a Busted zeneje!
De valaki azt mondta azert kell fikazni oket mert buzik-eleg nagy tusko lehet, mert a buzik ugyanolyanok mint mi!
kicsi p.i.m.p. 2003. 05. 16. 0:00
BAKKER HA BUZIK LENNÉNEK LEGALÁBB A SZÍNPADON SMÁROLNÁNAK,HOGY OLYAN FELKAPOTTAK LEGYENEK MINT A TATU!!!!!
2003. 05. 15. 0:00
>>busted ellenes liga
2003. 05. 15. 0:00
buste fúj!
Vendég 2003. 05. 15. 0:00
Mert nem normálisak+buzik!
2003. 05. 15. 0:00
Yo a BUsted.Jobb, mint Britney.Ennyi meg úgyis elég.Nem túlzottan helyesek, de nem szar a zene

Fórum » STYLEFÓRUMZ :) » Rock, Alternatív, Heavy Metal