Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » DÜHÖNGŐ » Mixer

A VFC fóruma

létrehozva: 2003. 05. 15.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Krizsike 2004. 07. 12. 0:00
Jézusom, ez a fórum még mindig megvan? Jájix. Ez fáj.
kicsi p.i.m.p. 2003. 06. 23. 0:00
na és te hány éves vagy bazze a kapd be értelmeddel????
Vendég 2003. 06. 20. 0:00
Mond csak kicsi p.i.m.p! Hány éves vagy te? Amúgy én lány vagyok! Ki mondta,hogy az enyémet kapd be?
kicsi p.i.m.p. 2003. 06. 14. 0:00
kérlek meggyőződésem,hogy lány vagy(mivel nem létezik v-tech rajongó srác)(de ha mégis fiú vagy a helyedben kinyírnám magam)szóval mondanivalóm lényege:ha növesztessz szívesen bekapom
kicsi p.i.m.p. 2003. 06. 14. 0:00
talán azért mert tükröt játszik a kisszívem!!!
Vendég 2003. 06. 13. 0:00
Hülye barom vagy te kicsi p.i.m.p! Kapd be!
Vendég 2003. 06. 13. 0:00
Miért egyéni?
kicsi p.i.m.p. 2003. 06. 12. 0:00
hú ez aztán egyéáni beszólás volt guest!
Vendég 2003. 06. 12. 0:00
Gecifejű hólyag vagy te kicsi p.i.m.p!
nuszi 2003. 06. 09. 0:00
jó ez a fórum gyerekek! egészen feldobtuk a hangulatát! :)
kicsi p.i.m.p. 2003. 06. 08. 0:00
mi a fenénak tünnék el kisszivem már kérlek????idézek:"ide természetesen más is írhat nem vsak az amki tagja"hülye leszek tagja lenni gecifejű hólyag!!!!
Vendég 2003. 06. 06. 0:00
én. andy előtt kettővel re én voltam. hülye kis geciszájú barmok. most is nagyon befostam ám! "úgyhogy fogd be!" na megyek pelust cserélni ciao
Vendég 2003. 06. 06. 0:00
He! Nem vagyok érzékeny,ok? Engem nem is ismersz! Úgyhogy fogd be,és ne írogass a fórumba!
A másik,ki mondta azt: hogy kicsi szívem?
kicsi p.i.m.p. 2003. 06. 05. 0:00
most nagyon beszartam egy érzékeny vtech rajongótól.......
Vendég 2003. 06. 04. 0:00
hehe mi az bedühödtél kicsi szivem? a kérdésemre nem válaszoltatok! (hol lesz a következő VÉTEK koncert)
Vendég 2003. 06. 04. 0:00
Kedves kicsi p.i.m.p! HOZZÁD NEM SZÓLTAM,ÚGYHOGY BEFOGHATOD! OK?
cimbalmos 2003. 06. 03. 0:00
szekta a helyes szó:)
(az előző hozzászólásomhoz)
cimbalmos 2003. 06. 03. 0:00
Ennyi elfajzott embert még nem láttam.Mind 1 szekte,persze rossz cél érdekében!
Vendég 2003. 06. 03. 0:00
Ennél idiótább beceneveket, mint Szamóca + Kefír, ki se lehetett volna találni. Mindig 2 idióta jut róla eszembe. Annyira utálom ezt a Vétkes zenét!
kicsi p.i.m.p. 2003. 06. 03. 0:00
húúú de nagy probléma bele fogunk halni
Vendég 2003. 06. 03. 0:00
Csajok! A V-tech-kvíz eredménye már meg van,csak nem küldi el ez a rohadt gép! Már százszor beírtam,és mégsem küldi el! Amúgy a VFC címéről beszélek! Egyszerűen nem tudom neketek elküldeni!

Emese

Puszi minden tagnak!
2003. 06. 03. 0:00
Sziasztok!
Mi a címe az új v-tech dalnak?
Hallottátok, hogy Kefirt megrázta az áram? De szerencsére nincs semmi komolyabb baja.
Vendég 2003. 06. 03. 0:00
Sziasztok!
Mi a címe az új v-tech számnak?
Hallottátok, hogy Kefirt megrázta az áram? De szerencsére semmi komolyabb baja nincs.
Vendég 2003. 06. 02. 0:00
hát ja. komolyan. egy VÉTEK rajongótól. azok mind gyengék. a szeme elé ne kerüljél egy rappernek se mert úgy szétverik a picsádat hogy nem mersz hazamenni. hol lesz a következő VÉTEK koncert? elmegyek és szétlövöm az agyukat.
Vendég 2003. 06. 02. 0:00
hát ja. komolyan. egy VÉTEK rajongótól. azok mind gyengék. a szeme elé ne kerüljél egy rappernek se mert úgy szétverik a picsádat hogy nem mersz hazamenni. hol lesz a következő VÉTEK koncert? elmegyek és szétlövöm az agyukat.
Vendég 2003. 06. 02. 0:00
Krizsike, szerintem most mindenki rohadtul beszart tőled!
Vendég 2003. 06. 02. 0:00
Sziasztok! Végre már itt vagyok! Bocs mindenkinek,de nem tudtam netezni! Tényleg kevesen voltak a bulin? Én pont az ellenkezőjét hallottam! Én nem tudtam menni,mert Pest nagyon messze van tőlünk! De gyermeknapon voltam egy élő Kefir-koncerten a Nyír-Plaza parkolójában. Kefir magában volt,mert Szami lebetegedett. Ja. Nem magában volt! Vele volt Timi is!

Emese

Lilla,akkor vállaljátok Annával a nyárra a vezetést?
Krizsike 2003. 06. 02. 0:00
**Hellóka Mindenki!**

Nekem csak egy bajom van, hogy engem, a barátnőmet és a *V-Tech*et mindenki fikázza és nem tudom, miért. Miért jó ez gyerekek? Ha személyesen ismernétek Kefirkééket, rájönnétek, hogy yoo fejek, lehet velük jókat dumálni, bár azt nem állítom, hogy én órákig beszélgettem volna velük. Nem is, mivel levelezek Kefirkével. A májusi koncert remek volt, remélem, sokan osztják a vépleményemet. Sajnos nem telt meg az Aréna... Szóval miért is fikázzátok ti az én kedvenceimet?????!!!!! Ha erre értelmes választ adtok, akkor csak szimplán verlek titeket agyon...
Ja, és még valami! *POCOK* NEM HÜLYE ÉS NEM KATTANT, HANEM A VILÁG LEGJOBB BARÁTJA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Na ezt megbeszéltük. És én sem vagyok kattant meg dinka meg ilyenek ,egyszerűen csak pontosan ugyanúgy szeretem a *V-Tech*et, mint valaki más például a Linkin Parkot, Eminemet vagy akármi mást. Én se fikázom ezeket, pedig a hideg is kiráz tőlük! Aki ezek után még meg mer szólalni, úgy fejbe vágom, mint vakondot a rotációs kapa!!!!!!!!

Na puszka minden *V-Tech* rajongónak, meg azoknak, akik ott voltak Kefirkéékkel azon a gyönyörű pénteki estén a koncerten (és utána................:))))))!!!!!

**Krizsike**
nuszi 2003. 05. 27. 0:00
na mi van drága a net?
nuszi 2003. 05. 26. 0:00
na kicsi pimp ne gázolj bele mások érzékeny lelkivilágába! amúgy is kattantak mind. főleg ez a pocok vagy ki. a macskám ma is fogott kettőt! úgyhogy ma már nem kap több tápot. elvan a kis drága a vadhúson is. igaz pocok? remélem nem vagy lelkes állatvédő aki megvonja a macskától a nyers húst egyébként is ez az élet törvénye. nemde?
kicsi p.i.m.p. 2003. 05. 26. 0:00
bocs dse én nem bánom,sőt örülök,hogy nem voltam oltt és hallgattam a (igenis pocok)"nyál"zenéteket.és nem hiszem,hogy ezér a megjegyzésért korházba jutok.........
2003. 05. 25. 0:00
ez itt az előbb én voltam, csak elfelejtettem bejelentkezni... ;) :) :) :) :)

V-Tech V-Tech V-Tech V-Tech V-Tech V-Tech V-Tech V-TechV-Tech V-Tech V-Tech V-TechV-Tech V-Tech V-Tech V-TechV-Tech V-Tech V-Tech V-TechV-Tech V-Tech V-Tech V-TechV-Tech V-Tech V-Tech V-TechV-Tech V-Tech V-Tech V-TechV-Tech V-Tech V-Tech V-TechV-Tech V-Tech V-Tech V-TechV-Tech V-Tech V-Tech V-TechV-Tech V-Tech V-Tech V-TechV-Tech V-Tech V-Tech V-TechV-Tech V-Tech V-Tech V-TechV-Tech V-Tech V-Tech V-TechV-Tech V-Tech V-Tech V-TechV-Tech V-Tech V-Tech V-TechV-Tech V-Tech V-Tech V-TechV-Tech V-Tech V-Tech V-TechV-Tech V-Tech V-Tech V-TechV-Tech V-Tech V-Tech V-TechV-Tech V-Tech V-Tech V-TechV-Tech V-Tech V-Tech V-TechV-Tech V-Tech V-Tech V-TechV-Tech V-Tech V-Tech V-TechV-Tech V-Tech V-Tech V-TechV-Tech V-Tech V-Tech V-TechV-Tech V-Tech V-Tech V-TechV-Tech V-Tech V-Tech V-TechV-Tech V-Tech V-Tech V-TechV-Tech V-Tech V-Tech V-TechV-Tech V-Tech V-Tech V-TechV-Tech V-Tech V-Tech V-TechV-Tech V-Tech V-Tech V-TechV-Tech V-Tech V-Tech V-TechV-Tech V-Tech V-Tech V-TechV-Tech V-Tech V-Tech V-TechV-Tech V-Tech V-Tech V-Tech :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)
Vendég 2003. 05. 25. 0:00
Helló!!!!

A koncert nekem is nagyon tettszett, még soha nem szórakoztam iylen jól!!!!! Fantasztikus volt!!! Egyszerűen szuper!!! Nem is tudom hogy dicsérjem olyan jó volt!!!!:) :) :) :) :) :) :) :) :)
Az igaz, hogy kevesen voltak, de MI OTT VOLTUNK!!!!! :) :) :) :) :) :) :)

Akik nem jöttek, azok nagyon bánhatják!!!
Vendég 2003. 05. 24. 0:00
Kinek hogy tetszett a koncert? Nekem nagyon!!!!!!!!!!!! Tök iirály volt!!!!! Az az új szám nagyon szupi!!!!!
Kár, hogy olyan kevesen voltak. Szegény Kefirék, biztos csalódtak most egy kcisit...

Viki
Vendég 2003. 05. 21. 0:00
Nekem álló jegyem van!
Már csak 2 nap és itt is van! Már alig várom!!!

Viki
2003. 05. 20. 0:00
Helló!

Nagyon irigyellek Andy!!
Én meg a Miskolcira -meg a többire- nem tudtam menni, hiába mondtam, hogy ha kell kinnt alszom a koncert után a csillagos ég alatt... :))) :)))) :)))) :))))) ;)

De a Budapestire természetesen megyek!:)))))
Kinek hova szól a jegye???
A miénk (enyém és a barátnőmé) a zöld kapu, 119-es szektor, K sor, 16-os 17-es szék.

***v-tech***v-tech***v-tech***v-tech***v-tech***v-tech***
2003. 05. 20. 0:00
Sziasztok!
Én is tagja vagyok a VFC-nak.A budapesti koncertre nem tudokmenni, de a miskolcin voltam. Nagyon jó volt.
2003. 05. 18. 0:00
aki nem szereti őket az azért ír ide mert a fórumnak nem az a neve, hogy a VFC fóruma-csak aki szereti! hanem az hogy A VFC fóruma. és mivel úgy tűnik nem túl sokan tudják mi az a VFC ezért idenyomulnak az emberek megnézni mi is az.
Vendég 2003. 05. 18. 0:00
Sziasztok!

Én is tagja vagyok ennek a klubbnak.
Aki meg nem szereti őket , az minek ír ide?!
Én megyek 23-án! Már alig várom!!!!

Éljen a v-tech!!!!!!!!!!!

Viki
Vendég 2003. 05. 17. 0:00
vagyis Rapx girl előtt voltam én
Vendég 2003. 05. 17. 0:00
Ja ez én voltam Lilla
|
|
\/
2003. 05. 17. 0:00
Hát de nem?Tök olyan a hangzása
Vendég 2003. 05. 17. 0:00
Én is azt hittem (Rap)X Girl, hogy a VFC egy focicsapat először. Soha a büdös életben nem hallottam még róla
Vendég 2003. 05. 17. 0:00
úgy tűnik.
2003. 05. 17. 0:00
Unatkozol?
2003. 05. 17. 0:00
Figyelem kedves mindenki!!

nyelvtanóra következik:
téma: hogy írjuk azt hogy V-Tech?

Betűzöm: Vééé.......kötőjeeel (vagy *)....téééé.....eeeeeee.....céééééé......hááááá!

remélem nem túl bonyolult, és még az is aki csak "nyálazni" meg fikázni tud, az is fölfogja

ja és:
ÉLJEN A V-TECH!!!!!!!!!!!!!!!!!!:) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)
2003. 05. 17. 0:00
ha nem szereted akkor fogd be!!

ha nem írjuk oda, azt se tudod, hova írkálsz!

Már a másik fórumhoz ("Utálom a V-Techet" címmel) beírtam, hogy a "nyál" és egyéb megjegyzést tevőkön a kórházak már nem sokat fognak tudni segíteni!

amúgy nem vagyok ideges...

Rajtam és Krizsin kívűl senki nem ír????:(
hééééé, vki!!!!!!
Ébresztő V-TECH rajongóók (és klubtagok)!!!!!!!!!!!!:) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :-)
***v*tech***v*tech***v*tech***v*tech***v*tech***v*tech***v*tech***v*tech***v*tech***v*tech***v*tech***v*tech***v*tech***v*tech***
Vendég 2003. 05. 17. 0:00
khm... bocs de nem bukom a vétek zenéjére! inkább maradok a rocknál és a rapnél! cs(oves)csaj voltam
Krizsike 2003. 05. 17. 0:00
Sziasztok!!!!!!!!!!

Csatlakozom Pocok barátomhoz!!!!!
Sőt, én is tagja vagyok ennek a remek hangulatú klubnak!
Gyertek a nagykoncertre!!!!!
MIND!!!!! MOST!!!!
Illetve jövő péntech-en, azaz 23-án!!!!! Számítunk rátok!!!!!!!!!!!!

És hajrá ZSENYA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


és éljen a V-Tech!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mosolyogjunk együtt!
:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
2003. 05. 17. 0:00
Helló!!!!!!!!!4
Hogy vagytok?? A VFC a V-Tech-fanclub becses rövidítése! Ezt vétek nem tudni!! Szégyelld magad!!!!! A szemem elé ne kerülj!! Amúgy a klubnak én is tagja vagyok, és ennek kimondhatatlanul örülök!!!
beeeee
ki jön az Aréna koncertre?????

***Hajrá Zsenya!!!*** ***v*tech****V-tech***V-Tech***V-TECH*** ;)
2003. 05. 15. 0:00
Na jó a focit azt nem gondoltam komolyan
2003. 05. 15. 0:00
Tényleg,csak ugy kiváncsiságból.Mi az?Foci?
Vendég 2003. 05. 15. 0:00
na de mi az a VFC?
2003. 05. 15. 0:00
Sziasztok!
Ide természetesen más is írhat,nem csak az,aki tagja!

Fórum » DÜHÖNGŐ » Mixer