Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » MUSIC.HU » Hírek

Ricky Martin ismét spanyolul énekel

létrehozva: 2003. 05. 16.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Vendég 2005. 05. 05. 17:37
ha valaki megtudja szerezni a cdjét az irjon!!!!!!!!SÜRGŐS!!!
Vendég 2003. 10. 21. 0:00
AZT HOGY hol lehet zenét hallgatni....A magnóban ,a rádióban, és a hifiben!! nem tudtad???
Vendég 2003. 10. 21. 0:00
Megvan kazin és tök jók a számai!!!!!!!!!!! Ahoz képest hogy Spanyolul Énekel Elég jól befutott!! IMÁDOM A SPANYOLOKAT!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég 2003. 09. 04. 0:00
hol lehet zenét hallgatni?
Vendég 2003. 07. 30. 0:00
Teljesen igazad van! Ricky egyetlen, egyedi és megismételhetetlen! Én már több mint öt és fél éve imádom Őt, és lehet, hogy nagyképűen hangzik, de nem hiszem, hogy sokkal több olyan ember van ebben az országban, aki többet tudna róla, mint én. Nálunk csak a "latin szeretőt" látják benne, meg egyéb hasonló sztereotípiákat, pedig nem hiszem, hogy létezik nála jobb ember a sztárvilágban! Szerintem minden emberben ez a legfontosabb, hiszen a zenéjét lehet szeretni, vagy nem szeretni, mert ez ízlés dolga ugye, de az tény, hogy nála csodálatosabb ember még nem igazán volt és van a nagyvilágban!
Vendég 2003. 07. 09. 0:00
ÉN SZERINTEM NAGYON JÓ EMBER,SOKSZOR LÁTTAM MÁR NYILATKOZNI ÉS AHOGY ELNÉZEM NAGYON MÁS A TÖBBI SZTÁROCSKÁKTÓL,AKIK BEFUTNAK 1 SZÁMMAL ÉS AZT HISZIK ŐK SZARTÁK A SPANYOL VIASZT.Ő TELJESEN MÁS.
Vendég 2003. 06. 16. 0:00
Én nagyon birom Ricky.Olyan jó ritmusosak a számai.Szerintem nagyon jó hogy spanyolul vannak írva a számai,mert már úgyis nagyon unom az angolt
Vendég 2003. 06. 13. 0:00
Király ez a faszi,isten.
Vendég 2003. 05. 29. 0:00
Szerintem tök király,hogy újra jelent meg lemeze Rickynek,és szerintem még jó is az,hogy spanyolul énekel,mert ez így még jobb!:)
w-baby
Jónap Tamás 2003. 05. 16. 0:00
Neked mi a véleményed a cikkről?

Fórum » MUSIC.HU » Hírek