Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » DÜHÖNGŐ » Mixer

ha unatkozol...

létrehozva: 2003. 05. 19.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

cooes 2021. 03. 31. 0:59
EREDETI DOKUMENTUMOK VÁSÁRLÁSA .. () ... Személyi igazolványok, VEZETÉSI ENGEDÉLY, stb. PASSPORT, TOEFL, IELTS, VISA BIRTH BIZONYÍTVÁNYOK
ÉS SOK EGYÉB DOKUMENTUM
WhatsApp ............................ +237694676795
E-mail ...................................
Vásároljon eredeti útleveleket, vízumokat, vezetői engedélyeket, személyi igazolványokat, házassági anyakönyvi kivonatokat, okleveleket stb. Útlevél, állampolgárság, személyi igazolványok, vezetői engedély, oklevelek, diplomák, útlevelek. Turisztikai és üzleti szolgáltatások a világ mind az 50 államának és nemzetiségének. Mi vagyunk az egyetlen gyártó, amely hiteles minőségű útleveleket, ingatlan-adatbázisokat, be nem jegyzett útleveleket és egyéb állampolgársági dokumentumokat állít elő. Új személyazonosságunkat tiszta új születési anyakönyvi kivonat, személyi igazolvány, vezetői engedély, útlevél, SSN társadalombiztosítási kártya, hitelkártyák és érettségi és iskolai végzettségű hitelkártyák garantálják, amelyek mindegyike új nevet kap, és be van jegyezve a kormány számítógépén. rendszer. Minőségi berendezéseket és anyagokat használunk hiteles és hamis dokumentumok előállításához. A valódi útlevelek minden titkos tulajdonságát gondosan átmásolják a regisztrált és nem regisztrált dokumentumokba. Mi vagyunk az egyetlen hamis és valódi dokumentumok előállítója. Az Egyesült Államokban, Ausztráliában, Belgiumban, Brazíliában, Kanadában, Olaszországban, Norvégiában, Finnországban, Franciaországban, Szlovákiában, Lettországban, Ausztráliában, Szlovéniában, Lengyelországban, Magyarországon, Portugáliában, Dániában, Németországban, Izraelben, Mexikóban, Hollandiában, Dél-Afrikában, Spanyolországban, Egyesült Királyság stb.

Vegye fel velünk a kapcsolatot >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
WhatsApp ............................ +237694676795
E-mail ...................................




Rendeljen minden UNIVERSAL dokumentumot a DOCUMENT címre

• Alkalmaz
• Személyi igazolvány
• Társadalombiztosítási kártya
• jogsi
• Kanada kártya
• amerikai kártyák
• Diákbérlet
• Nemzetközi térkép
• privát kártya
• Elfogadási igazolás
• Keresztelési bizonyítványok
• születési anyakönyvi kivonat
• Halott bizonyítványok
• válási igazolások
• házassági anyakönyvi kivonatok
• Egyedi tanúsítványok
• Akadémiai fokozat
• G. E. D. fokozatok
• Középiskolai végzettség

• Akadémiai fokozat
• Egyetemi diploma
• Kereskedelmi tanúsítványok
• Ellenőrizze az SSN számot
• Amerikai zöld kártya
• Hamis dollár / euró
• Kém termékek
• Crossover
• Hallókészülék
• Láthatatlan tinta
• A DMV kérést kér


KAPCSOLAT TÁMOGATÁSÁVAL

Vegye fel velünk a kapcsolatot >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
WhatsApp ............................ +237694676795
E-mail ...................................
jonemira 2017. 11. 03. 23:56
Vásároljon egy jogosítványt (()) ((whatsapp +237652642907))) id kártya, születési anyakönyvi kivonat és egyebek

Dokumentumok (())))
Nyújtunk vezetői engedélyt, személyi igazolványt, útlevelet, vízumot, házassági igazolványt,

keresztelőkártyák, minden típusú diploma eladó,


Regisztrált arany, Toefl & Gre bizonyítvány (())))


Kiváló minőségű eredeti útlevelet, vezetői engedélyt, személyi igazolványt állítunk elő. adatbázis

regisztrálva és regisztrálva. Minden dokumentumot regisztrál a megfelelő

kormányzati adatbázisok. A következő kártyát is kínáljuk: társadalombiztosítási számok,

hitelkártyákkal és hitelkártyákkal, iskolai diplomákkal, minden új osztályban

Az adatbázisban szereplő kérdések és nyilvántartások a kormányzati rendszerben. . Nagyot használunk

minőségi berendezések és anyagok létrehozása valódi és hamis dokumentumokat. minden

Ezeknek a dokumentumoknak a titkos jellegzetességeit gondosan megismételjük a dokumentumainkban.

Mi vagyunk az egyetlen gyártó a kiváló minőségű hamisított és regisztrált dokumentumokból. Csak kínálunk

eredeti, kiváló minőségű regisztrált és nem lajstromozott útlevelek, vezetői engedélyek,

azonosító kártyák, bélyegzők, vízum, iskola Értékpapír és egyéb termékek a

Olyan országok száma, mint az USA, Ausztrália, Belgium, Brazília, Kanada, Olaszország, Finnország

Franciaország, Németország, Izrael, Mexikó, Hollandia, Dél-Afrika, Spanyolország, Egyesült Királyság és sokan

több országban

KONTAKT

Általános támogatás: >>>>>>> (()))))

Kapcsolat >>>>>>>>>>> +237652642907
Skype >>>>>>>>>>> fastdocuments1

Regisztrált és nem regisztrált útlevél. vízumok, biometrikus útlevelek, diplomák,

vezetői engedély, személyi igazolvány tanúsítvány. Képzés az M GCSE, A-szinteken, középiskolában

Diploma bizonyítványok, GMAT, MCAT és LSAT vizsga bizonyítványok,

házassági és halotti bizonyítványok, útlevelek és új identitási csomagok, ismétlődő,

Főbb felsőoktatási intézmények / oklevelek a világ minden részében

(több mint 4000 sablon a fájlban) 100% -os egyforma képhez

eredeti. Egyéni nyomtatás (ha nincs sablonfájlunk - küldjön nekünk egy e-mailt

és változtatásokat vagy változtatásokat hajthatunk végre

címek) .SECOND, állampolgárság, személyazonosság, személyazonosító okmányok, diplomáciai,

Munkatársaink egykori magánkutatók, konzulátusok, vezető kormányzati alkalmazottak

és tapasztalt tapasztalt szakemberek, szoros kapcsolatban állunk egymással


a személyzet nyilvántartásba vételéhez szükséges dokumentumok és az útlevelek minden területén

cserébe ezeket az országokat. Mindegyikükhöz kapcsolódik az útlevélügynökség

ezek az országok, és köszönhetően a kapcsolata minden ügyfelünknek, akik

A dokumentumok vagy az útlevélállapotok kérése 100% -ban biztonságos és garantált

a kiváló minőségű ingatlan-dokumentumokból, amelyeket nem lehet azonosítani

milyen hamis! Még egy független élmény vagy gép sem hamis

mert a dokumentum nem különbözik a kiadott kormánytól! Mindannyiunkat

dokumentumok A bejegyzett igazi valódi állampolgári adatbázisok személyesek

adatbázis rögzített adatok és 100% -ban gépi olvasható. Ne habozzon

részletes információkat kaphat szolgáltatásainkról.
2003. 06. 16. 0:00
:-)Az nem Jennifer hanem Jenner.Külföldi fiú név.Na de most már mind1 mert újra happy vagyok.:))))
nuszi 2003. 06. 16. 0:00
ki az a jennifer? (ha nem vagyok túl tolakodó)
2003. 06. 11. 0:00
És nem hogy unatkozok de még Jenner sem ír vissza.
Depresziós leszek.:-(
2003. 06. 11. 0:00
Qrvára unatkozok.:-(
nuszi 2003. 05. 27. 0:00
ezt tegnap írtam! írtam a busted fórumba (vérlecaapolóhoz) légyszi segíts!
kicsi p.i.m.p. 2003. 05. 27. 0:00
internetezöünk??internetezünk???nem tanulni kéne???internetezünk??internetezünk???
nuszi 2003. 05. 26. 0:00
ide is írjatok! meg mindenhova! szörnyen unatkozom. de megyek is tanulni. peace!
nuszi 2003. 05. 26. 0:00
hát ez ma nem az én napom. hazafele jövet majdnem fejbetaláltak egy téglával, most meg a torkomon akadt a rágó és kis híja volt hogy meg nem fulladtam. hehe az élet szép. (az irodalom karómat nem beleszámítva)
nuszi 2003. 05. 25. 0:00
kicsi pimp. hol vagy? ne tudok irodalmat tanulni mert elveszett a könyvem... úgyhogy holnap első órában most már TÉNYLEG tanulok. na megyek is. az eszter nagyon édes volt. azt mondta nyáron ráér. tudom kivel fogom tölteni a nyarat :) na szió
nuszi 2003. 05. 25. 0:00
people! come on!
Neo 2003. 05. 24. 0:00
Nuszi te írtál nekem,na mind1!Ha unatkozom akkor unatkozok!
nuszi 2003. 05. 24. 0:00
na ki vagyok? :)
kicsi p.i.m.p. 2003. 05. 23. 0:00
a bencét nem láttam,de a többieket igen kösz hogy szóltál a tesóm felvette.........majd lécci írd meg e-mail-ben,h.mi a válsz az sms-re(erika orsi)
kicsi p.i.m.p. 2003. 05. 23. 0:00
nem hinném hogy egy éven belül lenne,mert én 14 vagyok.
2003. 05. 23. 0:00
gondolom van jegyzék róla milyen tárgyak vannak a lakásodban..
2003. 05. 23. 0:00
Nem a fejemet feltem, ugysem vagyok otthon, van hol aludnom. Viszont van otthon par cuccom, aminek nem orulnek, ha eltunne!
Vendég 2003. 05. 23. 0:00
Ki jatsza a Pannon reklam zenejet?
Vendég 2003. 05. 23. 0:00
erika is látta!a bence supernemet kért! ezért kijár neki egy puszi :) ja és NUSZI!!!!
Vendég 2003. 05. 23. 0:00
kicsi pimp! láttad a megállót? a ferencz nagyon gáz crystalt kért! a matócza nagyon édes volt meg a bence is! csscsaj voltam
2003. 05. 23. 0:00
:) a kérdést én tettem fel csak kijelentkezett közben a gép... remélem fizettek különben hova hajtod le a fejedet éjjel?
2003. 05. 23. 0:00
Guest: Sargabb, mint hapog.
'Csak ugy' munka sok van, aupairkent is lehet este bulizni. Ha a 'majd egyszer' egy even belul van, tudok segiteni, cserebe...
Most nagyon be vagyok szarva, ma jart le a 15 nap. Vagy fizetett a kocsogom, vagy nem. De ha nem, hazamegyek es lekopom!
Vendég 2003. 05. 21. 0:00
légyszíves válaszoljatok a kérdésre: mi a különbség egy kacsa között? várom a válaszokat!
Vendég 2003. 05. 21. 0:00
ember! világsztárok leszünk!
kicsi p.i.m.p. 2003. 05. 21. 0:00
a duettben benne vagyok,de én nem óriásplakátokon hanem inkább a tv-ben lennék....scd kiadó nélkül?????itthon gyártunk cd-ket ok??van itt mikrofon cd-író mi kell még??ja a hang de az persze megvan......ilyen két áldott tehetség!!!!!
2003. 05. 21. 0:00
igen igen én azt tervezem hogy ruhákat fogok reklámozni ilyen nagy óriásplakátokon mint például benetton meg ilyenek. a zenei életbe már be is robbantam emlékszel szilvi néni ajánlotta hogy egy jobb különtanárt kellene keresnem. nem tudod hogy lehet stúdió nélkül cd-t kiadni? esetleg illegálba nyomathatnám a haveroknak. nem? csinálhatnánk együtt is egy számot csak tudod más tónusú a hangunk és a tied túl dörmögő (remélem nem bántottalak meg)
kicsi p.i.m.p. 2003. 05. 21. 0:00
rájöttem,h.a babysitterkedés nem is olyan jó ötlet,mert nem lehet bulizni esténként.(tudod kata modellnek szerétnék kimenni mert olyan szép és sovány vagyok,vagy esetleg szeretnék érvényesülni a zenei életben mert olyan szép hangom van)
kicsi p.i.m.p. 2003. 05. 21. 0:00
nem tom csak úgy
2003. 05. 21. 0:00
babysitter?
kicsi p.i.m.p. 2003. 05. 21. 0:00
tökre irigellek guest majd egyszer én is szertnék kimenni londonba hosszabb időre
kicsi p.i.m.p. 2003. 05. 21. 0:00
guest itthon szar idő van,esik az eső már két napja,és fúj a szél meg burús az ég!úgyhogy..............(ez teléjesen komoly volt)
xtina 2003. 05. 21. 0:00
na en total unatkozom!
Vendég 2003. 05. 21. 0:00
kICSI P: London mellett vagyok, most probalok bekoltozni Londonba. Tetszik minden, csak ez a szerencsetlen idojaras nem!!!!!!!!!!!! Senki ne irjon arrol, hogy otthon milyen jo ido van! Koszi.
kicsi p.i.m.p. 2003. 05. 20. 0:00
melyik suliban van az a tanár???
kicsi p.i.m.p. 2003. 05. 20. 0:00
én meg eszter
Vendég 2003. 05. 20. 0:00
Jaj, a tanárok! Néhány tanárom annyira szivatja a gyerekeket és beégeti az egész osztály előtt. De szerencsére azért nem túl sok ilyen tanár van a sulinkban. Van egy tök ari, kb 38 éves nő. Matekot tanit, mindenki imádja, teljesen fiatalos lendületű és felfogású. Ja és divatos cuccokba jár. Lilla
kicsi p.i.m.p. 2003. 05. 20. 0:00
guest angliában vagy???????hány éves vagy?????jó kinnt lenni??????
kicsi p.i.m.p. 2003. 05. 20. 0:00
csöveske ma egy normális buszsofőröm volt.egy nő lésön vette észre,hogy le kéne szállnia,és amikor száltt le a pasi már csukta me az ajtót és egy kicsit odacsukta.aztán kinyitotta az összes ajtót,és amikor a nő az első ajtóhoz ért(megvárta.....ami kb 1 perc volt mert a nő meg elég hájas volt.....)lekiabállt neki:-elnézést asszonyok nem gondoltam,hogy valaki még le akar szállni.és megvárta amíg a nő elmondta,hogy semmi baj ő volt a béna mert elfelejtett leszállni és csak utána mentünk tovább.
2003. 05. 20. 0:00
ilyen élményben szerencsére még nem volt részem... de majd eljön az az idő is. minden korosztálynak mások a problémái. nekünk a tanárok és a buszsofőrök (meg minden más hülyeség)
Vendég 2003. 05. 20. 0:00
Az angol buszsoforok viszonylag kedvesek, mindig kiabalnak, hogy get off, ha nem tom, hol kell leszallni, csak meg kell kerni oket.
Tenyleg vannnak nagyobb gondok a sulimeseknel, kaptatok mar levelet a vegrehajtotol, hogy 15 nap mulva mindent visznek, mert az a kocsog, akinenk kezesseget vallalsz a hitelehez nem fizet?
Az a legrosszabb az egeszben, hogy nem tudom megfegyelmezni, mert tobbszaz kilometer valaszt el tole. Igaz, van otthon egy-ket barat... :-)
Vendég 2003. 05. 20. 0:00
Ha ideges vagy, menj aludj egyet, vagy edd tele magad, vaaaaaagy idd le magad, bosszankodni ugyanis teljesen felesleges ilyeneken hogy tanárok, dolgozat, busz sofőrök, ha felnőttök majd, akkor jönnek az igazi problémák és akkor mit fogtok tenni? Leugrotok egy hídról? Ne idegeskedjetek na!
Vendég 2003. 05. 19. 0:00
bocs kicsi pimp mennem kell kár hogy megint ledobott a chat. szia!
2003. 05. 19. 0:00
na mi az ledobott a chat? :)
2003. 05. 19. 0:00
hát írd át! te...
kicsi p.i.m.p. 2003. 05. 19. 0:00
csa nem talaltam jobb kepet,most ez van...............mert az öüsszes aranyos gif-es ez meg csak a jpg-t fogadja el!!!!
2003. 05. 19. 0:00
különben is egy utolsó szemét volt. tudod olyan tipikus pedofil.
Vendég 2003. 05. 19. 0:00
ez volt az első dolog ami eszembe jutott. különben is aki basztat azt én mindig leköpöm. szóval vigyázzatok velem... :)
kicsi p.i.m.p. 2003. 05. 19. 0:00
SZÉP VOLT!!!!!!!!!!!KIRÖHÖGÖM A BELEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!HA EZT ELMESÉLJÜK AZ ERIKÁNAK!!!!HAJHAJ!!!!!ELKÉPZELEM A TE FEJEDET AMIT ODAKÖPSZ A BUSZSOFŐR ELÉ!!!!!!!!!!HÁT MEGSZAKADOK A RÖHÖGÉSTŐL!!!!!!!!!
2003. 05. 19. 0:00
:-)Nem, rosz ötlet cscsaj
kicsi p.i.m.p. 2003. 05. 19. 0:00
:-DDDDDDDDDDD
2003. 05. 19. 0:00
HOGY DÖGÖLNE MEG AZ ÖSSZES BUSZSOFŐR A 26/A -ÉVAL AZ ÉLÉN! MILYEN VILÁGBAN ÉLÜNK? KÉTSZER KÉSTEM LE UGYANAZT A BUSZT!!!!!!!! ÉS OTT VOLTAM AZ AJTÓTÓL FÉL MÉTERRE! ERRE AZ A KÖCSÖG HÜLYE BUZI FASZ RÁM VIGYOROROG ÉS BECSUKJA AZ AJTÓT! de elégtételt vettem, mivelhogy a legközelebbi buszom fél óra múlva jött ezért átmentem a túloldalra és megvártam míg megfordul a busz a végállomáson. jött is 15 perc múlva megáll felszállnak az utasok. én meg ott állok megvárom míg a buszsofőr rámnéz hogy én felszállok e már vagy most mi van erre angyalian elmosolyodtam és ráköptem a busz lépcsőjére! AZT A POFÁT GYEREKEK! de legalább felismert hogy engem zárt ki negyed órával előtte. ilyet se csinál többet a kis strici.
2003. 05. 19. 0:00
hogy a szarba fogom megmondani anyámnak a jegyeimet? matekból angolból és énekből szarul állok. erre írunk mindháromból és láss csodát, mind a hármat elbaszom! a végén még tényleg 2es leszek matekból... de legalább amit megcsináltam a dogában az jó lett (azt hiszem...)
kicsi p.i.m.p. 2003. 05. 19. 0:00
szóval hülye vagyok.szóval ezt nem kell mondani.szóval UNATKOZOM.szóval már csak három hét és két nap a suli.szóval..........
kicsi p.i.m.p. 2003. 05. 19. 0:00
én nem utálom a tanárokat.csak a hülye tanárokat.szóval az összes tanárt.
2003. 05. 19. 0:00
Én is rühelem néhány tanárom.Mult héten beteg voltam a többiek meg tézét+röpdogát irtak.Most hétfőn meg szoltak hogy megirom a héten az elmaradásom.Mi a szarért kell megírnom?Annyi jegyem van már mit kell itt errőltetni?Plusz ki adják a csomo házit+gyüjtömunkát és azt hiszik hogy nincs jobb dolgom mint hogy a hülye tankönyvek fölött görnyedjek.
2003. 05. 19. 0:00
hát igen. izé... ez is egy módja a feszültség levezetésének! na akkor módosítsuk a címet: ha ideges vagy...
Vendég 2003. 05. 19. 0:00
DÖGÖLNE MEG AZ ÖSSZES TANÁR! HÁT MI VAGYOK ÉN? A RABSZOLGÁJUK??? HOGY NYÍRNÁ KI ŐKET A TRAKTOR A KERESZTEZŐDÉSNÉL! HOGY TÁMADNA RÁJUK A SAJÁT HÁZUKBAN EGY BALTÁS GYILKOS! MIÉRT ÉLNEK MÉG? HÁBORÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚT!
2003. 05. 19. 0:00
ha unatkozol ide írjál

Fórum » DÜHÖNGŐ » Mixer