Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » DÜHÖNGŐ » Mixer

Sk8board 4ever!

létrehozva: 2003. 05. 24.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

n.e.r.d. 2003. 07. 21. 0:00
hogy,
?
Adrenalin 2003. 07. 20. 0:00
Birian és nerd!
Így könnyű keménykedni!
2003. 07. 19. 0:00
14?
2003. 07. 18. 0:00
osztom a véleményt punxgirl.Egyébként nuszi!Te hány éves vagy?
2003. 06. 08. 0:00
Tegnap vettem egy szürke dvs-cipőt meg egy dc pólót meg egy birdhouse polot.
2003. 06. 03. 0:00
Te gyikfejü.Hogy törne ketté mind két lábad.Engem nem érdekel sem a gördeszka sem te.Én már ezen tulléptem.Buzi gyerek.Lefosom az arcod a monitoromon keresztül meg kinyalhatja az összes deszkás.!!!!!!!!!!
2003. 06. 02. 0:00
Tényleg te fasz? Akkor te voltál az a baromarcú, aki a Tim Brauch tiszteletére elrendelt egy perces néma csendet anyázással, meg deszkázással zavartad meg? Ja az a Sean Sheaffy, bocs. De legalább akkora paraszt vagy. Ki a faszt érdekel, hogy kinnt voltál hollandiában? Nekem csak Dortmund fexik, de kiváncsi lennék, hogy mit szolnál egy Tampa Bayi versenyhez, ami színvonalban simán felér Dortmunddal, csak ugye nem mindenki jár kéthetente a tengerentúlra... És nehogy azt gondold, hogy amerikabuzi vagyok, de ott van színvonal. Angliában láttam a nagy profikat élőben, fotózáson, és ott sem valami magas a színvonal... Mellesleg elmehetsz a kurva anyádba, megengedem. Nem sajnálja, hogy a világraszart egy ilyen férget??? Szerintem szégyellhetné magát.
Ja, kár hogy nem törtek meg a zsaruk 99-ben, pedig rád fért volna, te féreg.
2003. 05. 30. 0:00
nem.annak a parasz head szakállas köcsögnek.
Neo 2003. 05. 30. 0:00
Ugye Nerd ezt nem nekem montad,nem akarok kötekedni!
2003. 05. 30. 0:00
aki erre a fórumra jön, és fehérvári az megmondhatná nekem hogy itt hol lehet deszkát kapni,mert én még egy deszkásboltot se láttam fehérváron.köszi!
2003. 05. 28. 0:00
de menő vagy hülyegyerek.kit érdekel ki van a képen attól még egy szarfejü vagy.kit érdekel mikor deszkáztál.én még annak idején a cseszlovák müanyag nagyfékessel nyomtam köcsög.tökmindegy ki mit halgat.lehet deszkás akárki.az egy sport és nem zenei stilus.nem te kenyér.anyáddal háljak csupaszon paraszt.le foslak apád száján te gérges pucpánsztáju köcsög.én minden évben ott vagyok dortmundban a világ ill. europa(mikor mi van)bajnokságon.meg eindhowen(holland)-ben a bmx bajnokságon.a multkorin is az 1 és 2-dik helyezett debreceni volt.bekaphatod büdös száju hugyos geci.Okostojásnak hiszed magad.Takarodj.
Neo 2003. 05. 28. 0:00
ÉN MOST SZERETNÉM ,,MEGTANULNI"!DE AKÁR MILYEN FURCSA,HOL LEHET VENNI DESZKÁT?
2003. 05. 27. 0:00
19 és Te?
2003. 05. 27. 0:00
na már! elolvastam egy csomó fórumot, mindenhol csak egymás szarozása volt. miért nem lehet nyugisan megélni egymás mellett?ha végül is mindketten deszkáztatok és nagyjából ugyanazt a zenestílust követitek. egyébként meg head: hány éves vagy?
2003. 05. 27. 0:00
Na, nerd bátyó most aztán megaszonta! Hurrá! Tapsoljuk meg! Most itt ő a legkúlabb arc, mindjárt letérdelek, és meghajolok előtte!:)
Figyi paraszt melyik út megyen itt Bu... Ja az egy másik mese.
Igen fiam a név és a kép ötletes, de csak és kizárólag a Te kedvedért módosítottam... Én szégyellhetném magam?! Akkor NEKED mit kéne tenned?! El kéne ásni magad, jó mélyre, de az is megfelel, ha nem veszel levegőt 20 percig. De mérd ám az időt, nehogy túléld... Te nevezed magad ex-deszkásnak? Te akinek fogalma sincs róla, hogy ki van a képen, akinek mellesleg ugyanez a neve?! Szinte látlak magam előtt: az a tipikus kis hiphopper geci aki asziszi hogy a hulladék hiphop a skatemusic. Kisfiam Te még meg sem születtél, amikor én már deszkáztam, és bizony olyan akkor nem volt, hogy a deszkások, ilyen tingli tangli divatszart hallgattak volna... Majd akkor ugathatsz, ha rájössz ki a van a képen, de addig... A POFÁDAT BEFOGOD(P. Mobil)!

nuszi: Székesfehérvár? Szekszárdon is van deszkásbolt, pedig nagyjából 50e-n lakják. Szfehérváron ne lenne? Ez érdekes...
2003. 05. 27. 0:00
Te faszkalap szakállas köcsög.Nem vagyok már deszkás és nem én kezdtem itt pofázni.a másik meg 10-15 évi deszkázás után lehet hogy ugy kenném.Amugy meg nem érdekel mert sok jó deszkás van.Nem szeretnék hasonlitani senkire te ősember arcu faszkalap senkiházi gyik.Te igénytelen segg.Amsterdam mellett a tengerparton olyan deszkás bolt van hogy bemész egy kis boltba van egy lejárat ott meg termek egymás mellett és televan félcsövekkel gyorsitok egyikből a másikba az a király nem itt a görzenál.Amugy meg leszarom a márkákat én ezeket szeretem és kész.És ezek a legdrágábbak.(expedition,elwood stb...).Szopjál le te csicska fasz head.szép ötletes a neved is meg a képed is.szégyelhetnéd magad.hajas buzi.
nuszi 2003. 05. 27. 0:00
fehérvár
2003. 05. 26. 0:00
Na figyi te baromarcú, ettől érzed magad deszkásnak, hogy itt keménykedsz? Ettől vagy laza? Na gratulálok.
Amúgy meg akkor lesz jogod így beszélni, amikor már úgy nyomod, mint Rodney Mullen, vagy Daewon Song. Egyébként ismerem, de ilyen kersztkérdést én is fel tudok ám tenni... a Duro mond valamit??? Másrészt meg olyan márkákról van szó, amit itthon is lehet kapni. Ha valamelyik Transworld-öt fellapoznám tudnék még vagy húsz tökismeretlen, Magyarországon nem forgalmazott márkát mondani. Inkább menj, csinálj valami hasznosabbat, minthogy itt rontod a levegőt...

nuszi: miért, hol lax?
2003. 05. 26. 0:00
Figyelj ide hülyegyerek.Ezek nem divat márkák.a hook ups meg elég lányos márka.Van bluntom is köcsög.Ismered a carhartt nevü márkát te szar.amugy az alien vorkshop nem hiszem hogy divat márka te szar.a vansz az már divat .Amugy csúszkálltam.flippek.olik.stb.
nuszi 2003. 05. 25. 0:00
én az "itt nálunk"ot nem magyarországra értettem hanem az én városomra!
2003. 05. 25. 0:00
nuszi: Figyi Te itt élsz ebben az országban? Akkor jó lenne ha nem beszélnél totál hülyeségeket. Pontosan azért lehet nálunk már minden deszkásmárkát kapni, mert divat lett deszkásnak lenni. Vidéken is sok a skateshop, de itt Pesten is tudok párat mondani... Zone, Planet-X, Ocean-Earth... Na, nem lehet beszerezni?!
nuszi 2003. 05. 25. 0:00
hát igen csak egy probléma van hogy nálunk az áltatalatok felsorolt shopok közül egy se található meg. csak a fubu ami szerintem nem éppen jó mert aki felvesz egy fubus cuccot az már rögtön deszkásnak/rappernek hiszi magát. a fubu pontosan ezért manapság már nagyon elterjedt.
Vendég 2003. 05. 25. 0:00
Na mi van gyerekek? Itt a trendi arcok gyülekezőhelye?:) Akkor jövök én is:)

Hé n.e.r.d.!
Miket toltál amikor abbahagytad?
Pond az általad említett cuccokat hordja a sok divatarc... Inkább Circa, Toy Machine, vagy Hook Ups, esetleg Blunt, vagy Vans...

a Hősők Terén kívül milyen helyekre lehet járni???
2003. 05. 25. 0:00
Én is deszkáztam csak az alkaromnál lett egy kissebb nyilttörésem pedig jol kentem.Azóta nem állok deszkán.lett egy szép varratom.az egészségem fontosabb.Van egy haverom 15 éve keni és nagyon profi csak a sok fütöl inkább bélyegtől megbolondult és előröl kellett kezdenie az egészet.de a deszkás cuccokat imádom.(NEm a gagyit.)Alien work shop.Dc.Globe.Worldindustries.stb...
nuszi 2003. 05. 24. 0:00
:)
nuszi 2003. 05. 24. 0:00
neeem. nem vagyok rapper rocker punk. deszkás sem. olyan kis semleges
kicsi p.i.m.p. 2003. 05. 24. 0:00
úgy csinálsz mintha te is deszkás lennél.....amúgy igazad van.......ezért szeretlek.......
nuszi 2003. 05. 24. 0:00
:)
2003. 05. 24. 0:00
deszkások ide!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!SK8BOARD 4EVER!!!!!!

Fórum » DÜHÖNGŐ » Mixer