Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » STYLEFÓRUMZ :) » Rock, Alternatív, Heavy Metal

punks not dead!

létrehozva: 2003. 05. 27.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Vendég 2005. 12. 30. 21:59
mogyi mért nem tanulsz meg végre rendesen irni?
mogyi 2005. 12. 26. 15:38
a csapbol is az folyik mar, hogy a vilag tele van divat emberekkel. ez igy van ez ellen nem lehet mit tenni. a punk az nem mulik el soha! mindig lesz oan aki szereti, es oan is aki nem.....
Mr Guest 2005. 12. 26. 11:36
Streetpunkok a királyok
Vendég 2005. 12. 22. 14:32
HA PERSZE,HOGY NEM!!!
Vendég 2004. 11. 13. 23:59
Megjelent a Magyar Taraj 12. száma

http://www.magyartaraj.uw.hu
Neo 2004. 10. 14. 0:00
Naná hogy nem...........
Vendég 2004. 10. 13. 0:00
Végre egy értelmes mondat:)
Remélem nem divatból:))
Neo 2004. 09. 28. 0:00
Ez gyönyörű volt Guest,ez a mondat..............
Vendég 2004. 09. 26. 0:00
a punk az mindig élni fog generációról generációra, ez a szép benne!!!
Vendég 2004. 09. 21. 0:00
Azt lesheted, mikor múlnak el
Neo 2004. 09. 21. 0:00
Egy nagy túrót mulandó!!!!
dalmoca 2004. 09. 18. 0:00
a punkok mulandók! A ROCK AZ ÖRÖRK!!!HIGGYÉTEK EL!
dalmoca 2004. 09. 18. 0:00
a punkok mulandók! A ROCK AZ ÖRÖRK!!!HIGGYÉTEK EL!
dalmoca 2004. 09. 18. 0:00
a punkok mulandók! A ROCK AZ ÖRÖRK!!!HIGGYÉTEK EL!
Vendég 2004. 08. 04. 0:00
Nuszi!

En deszkazom, es punk zenet hallgatok, es ez valoban szornyu,h emberek ugy mondjak,h deszkas vagyok,h meg deszkat sem latott meg nem volt a laba alatt, de o azert deszkas! jah persze! en meg akkor elizabeth kiralyne vagyok! nalam a punk zene a rancid, nofx, sex pistols, dead kennedys-nel kezdodik! es igy tovabb az osszes tobbi punk zene.... mondhat nekem barki barmit,h mi vagyok punk vagy deszkas de engem nem erdekel,m ezt szeretem es ilyen is maradok! Imadom a punk zenet es deszkazni is imadok!

ugy mond egy gond van! az orszag tele van divatokal, es ismerek olyan gyereket aki mult heten meg anarchista volt most meg nagy satanista! mondom magamba ez szep! es akkor meg a divatok ugralnak az embernek,h te vagy divat, amikor ok nem veszik eszre magukon,h ok azok!

(Kathryn voltam - )
Gaby 2004. 04. 21. 0:00
azért remélem megmaradnak azok az IGAZI punk zenekarok, akik tényleg szívből, lélekből csinálják ezt az egészet, itt gondolok a Rancid-re, a The Distillers-re, a magyarok közül a Böiler-re, a Picsára, ők igazán megérdemlik. a suli újság szerkeztője vagyok term. a zene rovatnak és most csináltam a Rieger Janival/Böiler/ egy interjút és nagyon állat lett.
Gaby 2004. 04. 21. 0:00
ahogy itt olvasgattam ahozzászólásokat, hát nem mindennnel értek egyet, mert én ismerek IGAZI punk-okat és igényes punk zenekarokat is és azt szerintem senki ne felejtse el, hogy punkok voltak és lesznek is. csak egy dolgot nem értek, hogy 1-2 éve még leszólták a punkokat, hogy milyen igénytelen, gusztustalan állatok, most meg már az Ő divatjukat követik?! ez számomra egy kicsit sötét......
2003. 07. 21. 0:00
Hi!Miért bántjátok a Sum41?Kit érdekel ,hogy punkok-e vagy nem?Jó zenét játszanak és ez a lényeg!Ilyen hülyeségen veszekedni!Egyébként szerintem az deszkás meg punk aki annak érzi magát.
2003. 07. 19. 0:00
hmmm... hogy ti mekkora hulyesegeket tuttok ossze hordani :)))
cimbalmos: azoknak a sracoknak nem azer szines a hajuk mert feltunesi viszketegsegben szenvednek, hanem azert mert nekik igy teccik es igy erzik jol magukat, es szarnak ra hogy ki mit szol hozza.. Ok igy akarjak hordani a hajukat, es azt csinaljak amihez kedvuk van!

Velemenyem szerint a punk zene se halott... Meg ma is ugyan ugy megvannak azok az iranyzatok amik 10-20 evvel ezelott. Meg mindig talalni olyan bandakat akiket az "atlag punk" (vagy nemtom hogy fejezzem ki magam, mert nem akarok divat punkot irni) nem ismer, viszont szukebb korben nagyon nagy a rajongo taboruk.. peldakat inkabb nem irnek ra, mert azzal csak vitakat valtanek ki!
Szoval szerintem a punk zene se halott. Viszont sajnos mostansag egyre tobb ember ugy fogja fel az egesz "punksagot", hogy felveszek egy szakatt farmert egy retkes polot meg valahonnan szervalok egy bakancsot es akkor hudenagy punk vagyok, es feljen es szornyulkodjon rajtam minden ember... szerintem ezek nem eppen epelmelyuek!
szamomra nem az a fontos hogy megbotrankoztassam az embereket, hanem hogy senki ne szoljon bele hogy mit hordok, mit csinalok.. elsosorban ez a fontos nekem.
Bar ez magan velemeny :) mindenki ugy gondolkodik ahogy neki az jol esik :))

remelem valamennyire ertheto amit mondnai akarok... mert en mar rohattul belekavarottam :)
nuszi 2003. 06. 05. 0:00
ehhez nincs hozzáfűznivalóm :)
Vendég 2003. 06. 05. 0:00
NA MEG SZEP HOGY NEM hALOTTAK!!!!!!!!!!!! eLJENEK A PUNKOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
cimbalmos 2003. 06. 03. 0:00
nuszi:nálatok lehet,h nem,de nálunk aki punk,annak lila,v rózsaszín haja van.Ez a csoport olyan,mint mondjuk a deszkások.Sokan csak divatból csinálják.A plazacicák meg csak azért "nyávognak",mert ahhoz hülyék,h normálisan beszéljenek,és céljaikat ne a hatalmas kannáik segítségével érjék el
nuszi 2003. 06. 03. 0:00
cimbalmos! a punkok ma már nem szenvednek feltűnési viszketeségben. ahogy én veszem észre (legalábbis itt nálunk) inkább meghúzzák magukat. ezt inkább a plázacicákra mondanám( mármint a feltűnési viszketegséget.) kihívó cuccokban vannak úgy festik magukat mint egy gésa és az a NYÁVOGÓ HANG! bár lehet hogy ez jön a szívük mélyéből... olvad el a techos cicát! fórum első beírását... nagyon komolya a csávó...
cimbalmos 2003. 06. 02. 0:00
Öhm.Akarom mondani: ...viszketegségben...
cimbalmos 2003. 06. 02. 0:00
Sajnos:punks not dead! Mindig akad 1-2 feltűnési fiszketegségben szenvedő ember
Vendég 2003. 06. 01. 0:00
"Punx and sex not dead with Church"...u know....
Vendég 2003. 06. 01. 0:00
hát ma még vannak punkok de punk zene már nincs! vagyis a punk nem halt meg, addig amíg vannak képviselői. nem?
Vendég 2003. 05. 30. 0:00
Szerintetek milyen a jó punk zene? Ilyen is meg olyan is
Vendég 2003. 05. 29. 0:00
igen, igen, de ki tudja hogy melyik orsiról beszélek? 1, két orsit is ismerek
2, a világon több százezer orsi mászkál! írtál már e-mailt?
kicsi p.i.m.p. 2003. 05. 29. 0:00
télleg??kussolok,de gondolj bele:aki feljö erre az oldalra az mind látja!!
Vendég 2003. 05. 29. 0:00
nem rád. de például az orsi is deszkásnak gondolja magát. de erről kuss :)
kicsi p.i.m.p. 2003. 05. 29. 0:00
ezt most rám értetted??én soha nem mondtam,hogy deszkás vagyok!
nuszi 2003. 05. 29. 0:00
guest igazad van hogy a punk halott mára már egyre kevesebb az igazi punk zene és már szinte nem is lehet látni punkot az utcán. ez azért van mert mostanság (szerintem) a rapperség a divat, és mindenki rapper akar lenni. pfuj. álrapperek és divatrockerek vesznek minket körül, ha végigmész az utcán látod a sok kis 8 évest akik fubus cuccokban nyomják. a környezetemben 1 ember van aki nem a divatért rapper, rocker 2. de ennyi. a barátaim is sorra azt mondják: igen, én deszkás vagyok. de ezek műveletlenek mert ők a deszkásságot egyenlővé teszik a rapperrel. pedig a deszkáson belül vannak rockerek és rapperek és olyanok akik tulképp semlegesek. hogy mondhatja valaki deszkásnak magát ha popot hallgat és még soha nem volt deszka a lába alatt? de valójában ki is a deszkás? ma már az számít annak akin deszkás gatya van. de szerintem csak az a deszkás aki tud és szokott is deszkázni. nem? mondjuk erről lehetne vitatkozni
Vendég 2003. 05. 29. 0:00
most ez ennyire böki a csőrödet? a lényeget úgyis értik! /punxgirl voltam/
Vendég 2003. 05. 29. 0:00
akkor legközelebb használj egy karaktert az s elött mutatom: '
Vendég 2003. 05. 29. 0:00
az are szocska nem hianyzik a topik cimebol az ugyanis nem azt jelenti hogy a punkok nem halottak
mert az lenne punks are not dead, itt ez azt jelentene hogy a punk nem halott, vagyis punk is not dead, roviditve punks not dead. Ez egyebkent a legelso Exploited albumnak (1981) a cime,
mivel mar akkor mindneki azt modnta hogy a punk halott, a Crass mar 77ben jatszott egy szamot
punk is dead cimmel, ok azt mondtak hogy megsem. Egyebkent az exploited zeneileg kozelebb all egy Slayerhez vagy egy barmilyen thrash bandahoz mint a punkzenehez. Mondjuk ugy hogy hc.
A Uk subs, Gbh elkezdte a streetpunkot, ami mar felig hc volt aztan az agent o., a dead kennedys
meg a Ploite dmeg tisztan hc-t nyomott. (Ne kerdezzetek a biohazard miert hc mert en sem tudom)
Az biztos hogy a punk mint eleterzes kabe 77 korult kihalt, ezek a Sum41 meg blink182 szeru bandak pedig meg zeneileg sem punkok nem hogy eletszemleletileg. Amugy a punknak semmi koze a divatelleneseghez, hiszen a punk is divat volt. Ha vesuzk minden idok harom legnepszerubb punkzenekarat mondjuk: Ramones, Sex Pistols, Clash. A Pistols es a Ramones 2002ben kerultek
be a rock n roll hall of famebe, a Clash pedig igen. Na ezek a bandak kurvara nem undergroundoskodtak, szartak a DIY-ra (Do I Yourself=csinald magad) mert az amugyis hc termek.
A Sex Pistols God save the queen a Uk toplistan a masodik helyen jutott (sokak szerint az elsore
csak a hatalom ezt nem vallotta be), a Ramones az elso lemezetol kezdve szupersztar banda volt amerikaban. A Clash Train in Vain, Rock the Casbah c. notakbol slagerek lettek, nem beszelve a Should I Stay or should i go-rol, amit meg ma is jatszanak a radiok es nem csak a rockadok.
A punknak szuksege volt a mediara mert a punk polgarpukkasztani akart, megbotrankoztatni az embereket, ehhez pedig el kellet jutattni hozzajuk a zenet. Nem az a punkbanda akik egy kulvarosi klubba nyomjak husz havernak, mert azok senkit nem botrankoztatnak meg. Egyszoval a regi bandak
felhasznaltak a mediat hogy azon keresztul megbotrankozztassak a nepet, a maik egyresze pedig hasznalja a mediat csak nem tud megbotrankoztatni senkit sem (green dau, offspring, blink, sum, good charlote) a maradeka pedig fustos klubokba nyomja tiz reszegnek. Ezert halott a punk.
Ja meg mar nem is lehet ugy lazadni, mert minden laza. Regen elhangzott egy csunya szo es
mindenki fel volt haborodva, betettek a fulukbe egy biztostut es maris mindenki felelemben volt toluk, hogy kik ezek az allatok. Ma mar mondhatsz akarmit a kutyat sem erdekli, ha meg a ruhazatodal akarasz pukkasztani akkor nem felni fognak toled hanem csak diszkriminalnal
"na itt is egy hulyegyerek, nezzetek milyen vicces" Aki szereti hogy mindnehol kirohogik az inkabb
feltunesi viszketegsegben szenved a punk az nem arrol szol, hanem a botranyokrol meg a polgarpukkasztasrol
2003. 05. 28. 0:00
mentem!szia
2003. 05. 28. 0:00
Ismered furát?
2003. 05. 28. 0:00
hát mondjuk hozzám képest. én már jó régóta itt vagyok kb. 2 hónapja figyelem az írásokat, de csak ezen a héten szóltam hozzá a témákhoz. vannak jó kis fórumok, például a graffitik!!! fórum. itt is jó kis veszekedések alakultak ki, mint példáulé az eminem gyűlölő igazi feketelelkú fehér rapperek családja. meg bustedos fórumok :)
2003. 05. 28. 0:00
fogjuk rá,hogy új.....mihez képest?
2003. 05. 28. 0:00
szia! már régebben is itt voltál vagy új vagy itt...?
2003. 05. 28. 0:00
csőőő......
Vendég 2003. 05. 28. 0:00
ja meg is írtam valamelyik fórumba a véleményemet róla, asszem a miért kell állandóan a bustedot fikázni? fórum volt... faszom kivan belőlük. re biztos jófej vagy. na megyek is bejelentkezem. /punxgirl voltam/
2003. 05. 28. 0:00
Mit kell azon vitatkozni,hogy mi Punk,és mi nem?Ugysem tudjátok egymást meggyőzni!Amugy szerintem sum 41 ...és a többi nem punk...Jah,és hallottátok a legjobbat,hogy állítólag már a busted is punk:))))!Hol tart a világ!
Vendég 2003. 05. 28. 0:00
mintha az "are" szócska hiányozna a topicból........
Vendég 2003. 05. 28. 0:00
Punk divat? Szerintem csak élet stílus tartozott hozzá. Aztán,idővel, hogy tényleg mindenki divatból lett punk, mert menőnek tartották, vagy tudom is én milyen okból kifolyólag lettek azok, az már egészen más tészta.
Vendég 2003. 05. 27. 0:00
a picsa mitol lenne punk?
egyaltalan miert gondolod hogy a punk a divat ellen van?
A punk akkor volt punk amikor divat volt
miota nem divat (25 eve) mar nincs is
2003. 05. 27. 0:00
Nem tudom, hogy egy 94 előtt(amikor már rég nem volt divat punknak lenni -nem úgy mint most) indult zenekarról hogy, lehet azt mondani, hogy álpunk? Na mindegy ez is egy vélemény. Hány éves vagy?
A Sum41 soha nem volt punk. Nem is lesz az.
nuszi 2003. 05. 27. 0:00
green day az is szar meg a sum41 is. álpunk. azt hiszik ha gitároznak máris punkok. na nem. az én agyamat nem mossák át.
2003. 05. 27. 0:00
Szerintem a héköznaPI CSAlódások, lecsaPunk, meg az ilyenek. De én a Green Day-t is punknak veszem.
nuszi 2003. 05. 27. 0:00
és te mit nevezel punknak?
2003. 05. 27. 0:00
Az attól függ mit nevezel punknak.
2003. 05. 27. 0:00
a jack a kedvencem!!!!
nuszi 2003. 05. 27. 0:00
jack fürgerókalábak rohadt tojás stb.
2003. 05. 27. 0:00
szerintetek milyen a jó punk zene? punks not dead!

Fórum » STYLEFÓRUMZ :) » Rock, Alternatív, Heavy Metal