Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » MUSIC.HU » Hírek

Előd a nemzetközi élvonalban is sikeres!

létrehozva: 2002. 06. 17.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Vendég 2006. 03. 28. 1:24
nekem minden zenéd megvolt elöd !! de mióta eltüntél már nem az igazi a magyar zenei világ és ezt sajnos nem mindenki látja igy és ne foglalkoz a roszindulatu médiával szerintem nagyon sokan nem értik meg hogy ami történt veled azt már 1000 x meg bühödted már sok sikert a jövöben !!! levko72@
Vendég 2005. 12. 07. 23:38
Előd,azaz Shane 54 véleményem szerint Magyarország és egész Európa egyik legkiválóbb DJ-je!Fantasztikus muzsikát játszik!Csak így tovább Előd! Üdv.Tibike
Vendég 2004. 11. 01. 22:57
Előd!!
Menj el kapálni,vagy kőműves mellé culágeros segédnek, mert a kutya sem kiváncsi rád már te narkósszáguldós gyilkos!Komolyan gondoltad, hogy egy fiatal életért még ha egy rendőr is elég ha "engesztelésként "írsz egy ponyvának is silány giccskönyvfélét és ezzel le van tudva minden?És ezek után még ki mersz állni a tévénézők elé,vagy a médiában nyilatkozni a terveidről? Mit gondolsz érdekel is valakit aki tudja, hogy Te valójában egy őnző, magamutogatós senkiházi vagy?Azt gondolod, hogy a nyavajás pénzedért megvásárolt ügyvédeiden kivül őszintének tudsz Te valakinek is tünni!!!! Legjobban tennéd, ha örökre eltünnél a színről, hogy a képedet se lássuk soha!!!!!
Vendég 2004. 05. 13. 0:00
Sziasztok! Regen nekem is magyar kedvencem volt Elöd, ha Pecsre jött, mindig ott voltam a fellepesen. Sajna mostanäban nem hallok semmit sem rola. Ez a baleset nem hianyzott, de azert mintha valakit leszednenek a lorol. Elsö a lelek! Valamiert meg kellett törtenni, sajna tulsikeredett!
jety01 2004. 04. 09. 0:00
hebó emberek!!
valakinek van mg flm albuma??
a megtalállak még elöttiek közül kellene!
Vendég 2004. 04. 09. 0:00
hi guest nézd meg a shane54.com-ot! tudsz neki e-mailt küldeni!!!!
Jety01
Vendég 2004. 02. 18. 0:00
Légyszi adjátok meg az e-mill cimét nagyon fontos!!!!!!!!!!!!Előd ha olvasod ird meg hol lehet veled felvenni a kapcsolatott.Köszi
Vendég 2004. 02. 17. 0:00
sziasztok,én is Elődöt keresem,nem tudjátok a címét vagy hol lehet elérni.Nagyon tetszik a zenéi.Szerintem is ő a legjobb.Ráadásul én is énekelek és szeretnék zenét iratni vagy legalább véleményt kérni töle.Segitsetek!!!!!!!!!
2003. 10. 30. 0:00
Hangja az van,csak a baj az,hogy drogos!
Vendég 2003. 10. 17. 0:00
.................COP KILLER.........
Vendég 2003. 05. 06. 0:00
Én is nagyon várom már,hogy ismét jelentkezzen, mert ő a legjobb az egész világon!!!!Várjuk a lemezed POKEMBER !!!!!!!
Vendég 2003. 04. 23. 0:00
Öröm látni, hogy a mélypontról is felemelkedik valaki! És végre nem csak a visszapillantót nézi!
2003. 03. 27. 0:00
Miért nincs a sitten?
Vendég 2003. 01. 08. 0:00
sziasztok, hol lehet mostanában elérni Elődöt? Zenét szeretnék iratni vele. köszi és üdv
2002. 06. 17. 0:00
Neked mi a véleményed a cikkről?

Fórum » MUSIC.HU » Hírek