Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » DÜHÖNGŐ » Keres-Kínál

Basszusgitáros és szólógitáros kerestetik

létrehozva: 2003. 06. 03.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

paddington 2013. 05. 08. 19:21
Sziasztok! BUDAPESTI dobos keres zenekar alapításhoz Énekes gitáros, gitáros, basszusgitáros lányokat elsősorban.

Irány The Von Bondies, Black Keys és még sokan mások.. minden variáció érdekel írjatok, és megbeszéljük szeretnék egy jó kis jó hangulatú bandát összehozni bárki akinek kedve van hozzá írjon.!!

Hallgassátok meg hátha jön az ihlet!

Nyuszyka 2013. 01. 21. 9:20
Sziasztok!Énekes szólógitárost keresek sürgősen most alakult zenekarba....Feltételek nincsenek ill nem sok...Annyi csak hogy saját cuccod legyen a próbaterem miatt;Pécsett vagy környékén lakj-próbaterem Pécsen van....Nem kell vérprofinak lenni,mi sem vagyunk azok....Tankcsapdát és ehhez hasonló számokat játszunk meg ami menet közbe jön :D erre az email címre írhattok:
Nyuszyka 2012. 08. 11. 20:39
Sziasztok!Zenésztársakat keresek Pécsett vagy környékén...Én basszusgitáron játszom/tanulgatok....Ha kezdő vagy az nem gond-én sem vagyok profi :D Rock/Punk/Goth zenét szeretem nagyon..PL:Tankcsapda,Volbeat,Whitin Temptation,Sonata Arctica,Pokolgép stb...Várom a jelentkezéseket...
jelentkezni/érdeklődni: emailen lehet...
Vendég 2011. 02. 15. 15:55
Stoner Rock együttes keres basszus és szóló gitárost!

Ha szereted az igazán poros és sziklás sivatagi rock zenét akkor itt a helyed!
Lényeg, hogy legyen célod a műfajban, legyél kreatív és megbízható!

Nem kifejezetten profi zenészek jelentkezését várjuk, tehát ha úgy érzed nem rendelkezel magas szintű zenei ismeretekkel, de van érzéked a hangszered megszólaltatásához akkor már megéri jelentkezned!

Irányvonal amit képviselünk:
Kyuss, Karma to Burn, Unida, (Queens of the Stone Age),
Slo Burn, Sasquatch, (Clutch), Cowboys & Aliens

Székhelyünk Budapest! Itt vannak a próbák is!

Ha bármilyen további kérdésed van, vagy szeretnéd felvenni velünk a kapcsolatot akkor ezt a következő e-mail címen megteheted:

Vendég 2010. 11. 15. 23:18
Helló!

Budapesti alakuló rockbanda ritmus és basszusgitárost keres!
Stílusunk: Guns N' Roses, AC/DC, Metallica
Most még csak covereket játszunk, de miután összeállt a banda, saját számokat is írnánk.
A próbákat a Kossuth tér közelében lévő Próbazónában tartjuk.
Lehetőleg 14-16 év között legyél

Érdeklődni lehet:
attila86 2010. 10. 08. 23:23
Basszusgitáros együttest keres Pest környékén (leginkább Pesten). Jelenleg nincs cuccom csak gitárom de, ha úgy alakul ez a dolog könnyen megoldható...

Keressetek telefonon vagy emailben:

06707768322

Vendég 2010. 08. 03. 20:20
Győri basszusgitáros blues, blues-rock bandáját keresi!!Saját projektek előnyben! Szerelés van , gyakorlat van(5év)! +36703487824, !msn,mail!:
Vendég 2010. 06. 18. 18:42
Blues, Blues-rock, dallamos rock zenekart keresek, nem kezdő, 35 éves gitáros vagyok.
Vendég 2010. 06. 18. 18:40
Budapesti nem kezdő 35 éves gitáros zenekart keres.
Hatásaim: Hendrix, Clapton, Gary Moore, Deep Purple, Nazareth, Rainbow, Kansas, stb.
Elérhetőség:
Any89 2010. 06. 13. 13:06
Sziasztok!
Budapesten játszó punk rock zenekar keresi gitárosát vagy énekes gitárosát!

Nem kell hogy profi legyél a lényeg h
szeresd amit csinálsz és komolyan is
gondold. Lehetőleg 16 és 21 között és Budapest
illetve környékéről legyél. .
A próbák Budapesten lennének közel a Kossuth Térhez, ha valakinek több mondd a Próba Zónába.
Szertettel várunk minden érdeklődőt lehetőleg minél hamarabb.:)
msn illetve e-mail cím:
Vendég 2010. 06. 01. 19:45
Győr és környéke vagy Kapuvár és környéke !

azért írtam 2 címet mert hétvégén Kapuvár hétköznap győr.

Régóta keresek bandát mint szólógitáros.
de ahol megfelelne a banda adatai egyetlen bökkenő van , hogy pesten vagy egyéb más helyen van.
Győrbe csak van 4 olyan ember akinek van elég vér a f*szába egy bandát összehozni...NA én őket keresem.

hozzáteszem

15 éves vagyok 2 éve gitározom...irányzat : Guns N Roses...de lehet AC DC. is .../glam rock classic rock , hard rock , blues rock/

msn.:
e-mail.:
NP 2010. 04. 03. 9:58
Zeneszerzés, hangszerelés komoly referenciákkal bármilyen stílusban. Dalok hangszerelése, írása énekeseknek; reklámspotok megírása, stb. Érdeklődni:
Vendég 2010. 04. 01. 18:10
Sziasztok!

Budapesti Solo gitáros vagyok (19) és zenekart szeretnék keresni vagy alapítani, amiben Dire Straits számokat játszanánk. Küldök egy linket az egyik számról, amit valószínűleg mindenki ismer:

http://www.youtube.com/watch?v=IW21mHcrE9Q&feature=related

Nem vagyok már kezdő és eléggé benne vagyok a témában. Ha valaki
szereti a Dire Straitset és lenne kedve a dologhoz az feltétlen írjon.

MSN és e-mail:

Üdv: Dani
Vendég 2009. 12. 08. 23:18
Hello mindenki!((((BUDAPESTI))))
N.Bendegúz vagyok(16)! Szívesen csatlakoznék más bandához már nem olyan kezdő szinten (1 éve gitározok )!BÁRMILYEN ZENÉT JÁTSZOK SZÍVESEN!
EGY igazán régi jó
Ibanez basszusgitárom van nap 3-4 órát gyakorolok!
Várom jelentkezéseiteket-MSN:
telefon: 06202898108
Budapesti vagyok!!!
misimisi 2008. 12. 14. 16:02
Pink Floyd!

Üdvözlet mindenkinek! Budapesti Pink Floydot játszó zenekarba basszusgitárost keresünk. Próbaterem, cucc van. Minden érdeklődő jelentkezését szívesen várjuk. Érdeklődni lehet:

Vendég 2008. 12. 07. 18:12
Basszusgitárost keresünk zenekarunkba! Feldolgozásokat játszunk többek között Queen, Edda, Bikini, P-mobil stb. ha érdekel a részletekért írj egy e-mail-t
tandras1977 2008. 11. 24. 17:54
igen
tandras1977 2008. 09. 18. 15:33
ZENEKAR TAGOKAT KERESEK!!! ** Dob, Bass, Gitár, Billentyű **
Kreatív, belevaló, SZOLÓGITÁROST keresek zenekar alapításhoz,
egyedi, igényes és átütő dalok megvalósításához.
Saját dal repertoárral rendelkezem (mint énekes), pozitív visszajelzésekkel :)
További tagok jelentkezését is várom: BASSZGITÁR, DOB és BILLENTYŰS posztra.
Stílus: (beat, rock, funky, jazz, pop, blues, alter stb) kivéve: metal és gépzene!
FREEDOM !! :)

06 20 39 75 308
Panczua 2008. 09. 09. 19:19
Basszerost keresünk!

Alakulni kívánó együttesbe keresünk basszeros tagot.
1 koncerten már túlvagyunk.
Komoly szándékú, együttműködésre hajlandó
zenész jelentkezését várjuk.
Stílus: egy új stílus megteremtése a cél,
akár akusztikus, akár rock alapból indulva,
mindenképpen saját zenékkel.
Hely: Szeged, Makó környéke
E-mail:
Panczua 2008. 09. 09. 19:18
Gitárost keresünk!

Alakulni kívánó együttesbe keresünk gitáros tagot.
1 koncerten már túlvagyunk.
Komoly szándékú, együttműködésre hajlandó
zenész jelentkezését várjuk.
Stílus: egy új stílus megteremtése a cél,
akár akusztikus, akár rock alapból indulva,
mindenképpen saját zenékkel.
Hely: Szeged, Makó környéke
E-mail:
Vendég 2005. 01. 13. 19:01
A budapesti Mindless Creation zenekar basszusgitárost keres!
A stílus a hardcore, a death- és a thrash metal egyéni összeházasításából születik. Tudásod, cuccod és megfelelő feelinged legyen a zenéléshez (Nem kell csont profinak lenned). Saját próbahely, koncertlehetőségek adottak, demófelvétel is kanyarban. Heti egy-két próbára számíts. "Nem munka, de nem is hobbi"
Érdeklődni itt:
ésmég: 06/702635903, Keresd "Dösi"-t.
Vendég 2003. 12. 26. 0:00
::Guest
2003-12-26
Sziasztok!

Budapesti gitáros vagyok, AC/DC -t játszó zenekaromba keresek második gitárost, basszerost!
Ha valaki rajong az AC/DC -ért, szívesen játszaná, feltétlen jelentkezzen!

H.M.

0620 215 1013 emil:
2003. 06. 06. 0:00
Neo
Saját zenét, amit a nagyon tág dallamos rock kategóriába sorolnék, de a honlapunkon (http://www.frostbite.hu) keresztül meg tudod hallgatni, és el tudod dönteni, hogy tetszik-e. Ha igen, akkor írj a címre, és beiktatunk egy közös próbát, ahol személyesen is találkozunk és zenélünk.
Neo 2003. 06. 04. 0:00
Milyen zenét játszotok?Hm?
2003. 06. 03. 0:00
Sziasztok! Saját zenét játszó zenekar keres basszusgitárost és szólógitárost. Nem egy személyben! :)) A zenénket meghallgathatod a http://www.frostbite.hu-n.
Ha tetszik, akkor hívjál a 06-70-315-88-92-es számon. Vasárnap esténként szoktunk próbálni, van saját próbahely, kb. 13 szám van készen, és hamarosan fellépési lehetőségek is lesznek. Már alakulóban.

Fórum » DÜHÖNGŐ » Keres-Kínál