Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » MUSIC.HU » Koncert és party-beszámolók

Party Busz kirándulás Görögországba

létrehozva: 2003. 06. 04.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

irondevos 2020. 08. 14. 15:06
Buy EU/ UK/USA/German & Canadian real registered passport, driver's license, ID Card whatsapp............((( +44 7737754805     )))) 
Buy genuine registered passport. WhatsApp ((( +44 7737754805))     ID Card driver’s licenseContact e-mail......   
 whatsapp............((( +44 7737754805     ))))  
                                 
Buy real and fake passport driver's license, visa, resident permit, id cards, work permit, citizenship we produce original passport, driver's license, identity cards, visas, green cards, stamps resident permit and other documents for the following countries: Australia, Belgium, Brazil, Finland, France, Great Britain, Ireland, Italy, Netherlands, Norway, Austria, Sweden, Switzerland, Spain, Great Britain, USA, Canada and many more. we offer you one of the best services in the world. Most customers have experienced our true and excellent service. We guarantee 100% legit. We assure our customers that they produce and deliver their documents in a short time.Note that the actual document is registered in the country's database system, so you can easily travel to a country of your choice. Our documents have all security features, such as:IDs scanned-HOLOGRAMME-BAR CODES-UV- And we offer FAST and express delivery to our customersTo order, you can visit our website or send your questions to our email or WhatsApp
Skype ID:::::daemons.document

E-mail::::::::::(((     )))  

WhatsApp  ............  .((( +44 7737754805     ))))
Contact us for documents from the following countriesUSA (ALL COUNTRIES)GERMANYGreat BritainCANADANETHERLANDS COUNTRIESEUROPEASIA etcWe also sell FAKE BANK NOTES,FAKE EUROSFake USDFAKE UK POUNDS, ETC
Contact e-mail.......   
Buy real registered EU passportsBuy passport onlinePurchase an identity card onlineBuy driving license onlineBuy the residence permit onlineBuy / receive citizenship onlineBuy real and fake documents onlineBuy UK passportsReal passports USA (USA),Buy Real Belgian passports,Real Brazilian (Brazil) passports,Real Canadian (Canadian) passports,Buy Real Finnish passes,Buy Real French passports,Buy Genuine German passports,Buy Genuine Dutch passports,Real Israeli passports,Get real passports from the United Kingdom (United Kingdom),Buy Real Spanish (Spain) passports,Buy Real Mexican (Mexico) passports,Buy a real South African passport.Buy real Australian driving licenses,Buy real Canadian driving licenses,Buy real French (France) driving licenses.Legit Dutch (Holland / Netherlands) driving licenses,Real Estate German (Germany) driving licenses,Sale Real UK (United Kingdom) driving licenses,Purchase of genuine diplomatic passportsSell real USA (USA) passports,Buy real Australian passports,Buy Belgium passports,Buy real Brazilian (Brazil) passports,Sale Real Canadian (Canada) Passports,Buy real registered USA passports- buy passports- Buy real and fake passports online- Buy real passports online,- Buy a real registered driver's license online- Buy a genuine and fake driver's license- Buy quality EU passports,- Buy real and fake id card online- Buy real and fake driving licenses online,- Buy real / fake resident permit online- Buy real visa online- Apply for citizenship
Skype ID:::::daemons.document

E-mail::::::::::(((     )))  

WhatsApp  ............  .((( +44 7737754805     ))))
Buy Fake passportbuy a fake ID cardBuy a fake licensebuy fake documents
Contact e-mail............   

buy a real and false passportbuy real and wrong driver's licenseBuy a real and false identity cardbuy real registered citizenshipBuy real and fake documents
Skype ID:::::daemons.document

E-mail::::::::::(((     )))  

WhatsApp  ............  .((( +44 7737754805     ))))
Truly registered passportBuy a genuine registered ID cardBuy a genuine registered driving licenseMy contacts are private investigators, immigration authorities, consuls, Diplomats, personal officials and experienced experts, I have a strong Commitment to growth in all areas of identity card, passport and identity card, driver’s license, and Other documents. All customers who need the citizenship document from all countries are 100% insured and guarantee a real database Registered documents with high qualityRIDER LICENSE, BIRTH, VISA-PASSPORT AND MANY OTHER DOCUMENTS ....
Skype ID:::::daemons.document

E-mail::::::::::(((     )))  

WhatsApp  ............  .((( +44 7737754805     ))))
irondevos 2020. 08. 14. 15:03
DATABASE REGISTERED  DOCUMENTS whatsapp............((( +44 7737754805     ))) HIGH QUALITY REAL AND FAKE PASSPORT, DRIVERS LICENSE, ID CARD AND OTHER CITIZENSHIP DOCUMENTS.

BUY GENUINE PASSPORTS,DRIVERS LICENSE AND OTHER DOCUMENTS OF ALL COUNTRIES FOR SALE.

whatsapp............((( +44 7737754805     )))
Skype ID::::::::::::daemons.document
contact email......(((     )))
BUY HIGH QUALITY DATABASE REGISTERED MACHINE READABLE SCAN ABLE DRIVER LICENSE,IDs,PASSPORTS,AND CITIZENSHIP DOCUMENTS.Buy Real Passports,Driver’s License,ID Cards,Visas, USA Green Card,Fake Money.

We are the best producers of genuine high quality fake documents.BUY FAKE PASSPORT BRITISH(UK) FOR SALE DIPLOMATIC CANADIAN FALSE ID CARD ONLINE UNITED STATES(US) FAKE ID CARD SELL DRIVERS LICENSE.

Buy genuine Green card Training certificates M GCSE, A-levels,High School Diploma Certificates ,GMAT, MCAT, and LSAT examination Certificates and credit cards, school diplomas, school degrees all in an entirely new name issued and registered in the government database system.

Welcome To Wesley Hover and Associates Network.Get A second Chance In Life with Wesley Hover and Associates , protect your privacy, build a new credit history, by-pass criminal background checks, take back your freedom. It's a cruise, safari or just a week on a sunny beach that you want, you have come to the right place for all your travel needs and guest what? you going to finally make your dream a reality. Let us help you plan the ideal trip for you.
We are an Association network responsible for the production of real genuine passports, Real Genuine Data-Base Registered Fake Passports and other Citizenship documents.We can guarantee you a new Identity starting from a clean new genuine Birth Certificate, ID card, Drivers License, Fake Passports, Social security card with SSN, credit files can you imagine?
-I DO OFFER A LEGITIMATE SERVICE:
.GET REGISTERED BRITISH PASSPORT.
.REGISTERED CANADIAN PASSPORT.
.REGISTERED FRENCH PASSPORT.
.REGISTERED AMERICAN PASSPORT.
.REGISTERED USA PASSPORT.
.REGISTERED PASSPORT FOR COUNTRIES IN THE EUROPEAN UNION.
I offer a service to help you through to meet your goals, we can help you with:
•Getting real government issued ID under another identity(NEW NAMES),
•A new social security number (verifiable with the SSA),
•Checking and saving accounts for your new ID.
•Credit cards
•Relocation
•Passports, Diplomatic passports,novelty passports.
•Production and obtaining new identification documents.
•We also do work permit and bank statements and have connections to OFFER JOBS in country like Dubai, USA , CANADA , UK ,china,Peru,Brazil,south Africa,Denmark,Sweden,Norway,France etc..
•Tourist and business visa services available to residents of all 50 states and all nationalities Worldwide
•Taiwan and China High Quality Fake money in all currencies, bogus bills, counterfeit U.S. currency in $20s, $50s and $100s, High quality Fake Money for sale.
•INTERESTED TO BUY REAL GENUINE QUALITY BANKNOTES of Euros, Dollars and Pounds with security feature magnetic ink, watermark, the pen test, and the security strip that bypass machines.Our hundreds carry “color-shifting ink,” an advanced feature that gives the money an appearance of changing color when held at different angles including Intaglio.
•FAKE BANK NOTE US BILLS: most recent design 1,'s, 5, 10's, 20's, 100's $ NEW DESIGN DOLLARS “super-note” counterfeits.All above features help give U.S. currency a certain tactile feel, and it is rare to find that level of quality in fake bills only here you get this dream quality which makes you millionaire overnight.
•Coaching services available....
Not even an expertise custom official or machine can ever dictate the document we offer as fake, since the document is no different from Real government issued!
All Inquiries;
Registered and Unregistered USA,Canadian Documents at: ()
Registered and Unregistered UK, entire Europe, Asia , Africa, Australian Documents at: ()
Real Counterfeit Money(Taiwan and China First Grade) at: )

whatsapp............((( +44 7737754805     )))
Skype ID::::::::::::daemons.document
contact email......(((     )))
E-Mail Your Questions and Comments.We are looking forward to receiving your inquiries and early receipt of your first orders!
Yours Faithfully,

To get the additional information and place the order just visit our email team. Buy fake passport, buy fake passport, false, passport, passport, id, card, cards, UK, sell, online, Canadian, British, sale, novelty, counterfeit, bogus, American, united, states, USA, us, Italian, Malaysian, Australian, documents,identity, identification, driver, license, license, driving, residence, permit, SSN fake passport id, free fake passport, identity theft, fake, novelty, camouflage, passport, anonymous, private, safe, travel, anti terrorism, international, offshore, banking, id, driver, drivers, license, instant, online, for sale, cheap, wholesale, new identity, second,citizenship, identity, identification, fake documents, diplomatic, nationality, how to get fake documents, where to get fake, get, obtain, buy, purchase, make, build, a, passport, i.d., British, Honduras, UK, USA, us, u.s., Canada, Canadian, foreign, visa, Swiss, card, ids, document, getting, visas, cards, foreign ..
castelisabelle 2020. 01. 07. 16:55
Figyelmesen olvassa el

Ön, aki kölcsönt keres, nem tudom, hogyan oszthatom meg Önnel az örömöt, mert mivel magam keresek kölcsönt, találkoztam egy Jean Marie Adamo nevű férfival, egy francia gazdasági szereplővel, aki él Jelenleg 40 000 euró hitelt nyújtott nekem, és több kollégával beszéltem, akik ettől az úriembertől is kölcsönzöttek, anélkül, hogy kellett volna aggódniuk. Különösen számomra 72 órán belül, jegyzőkönyv nélkül, banki átutalással kaptam jóváírási kérelmet, és teljesen elégedett vagyok. Ennek a bizonyságnak a közzétételére ösztönöz, hogy ez az úriember továbbra is csodákat cselekszik az emberek iránt
valóban szükség van rájuk. Ezért úgy döntöttem, hogy megosztom ezt a lehetőséget veled, akik nem részesítik előnyben a bankokat, vagy akiknek olyan tisztességtelen hitelezőkkel kellett foglalkozniuk, akik csak visszaélnek
mások személyisége; van projektje vagy finanszírozási igénye van, írhat neki, és elmagyarázhatja a helyzetét; segít, ha meg van győződve az őszinteségéről, zománca:



Köszönöm a megértést
rolleke 2019. 11. 13. 11:48
Szerezzen valódi regisztrált hamis járművezetői engedélyt (https://documentseverywhere.com/), vásároljon vízumot online, valódi regisztrált hamis útlevél, valódi hamis személyi igazolványokat, vásároljon eredeti és hamis házassági bizonyítványokat, vásároljon regisztrált és hamis okleveleket.
Whatsapp, ………… .. + 46790645563
Támogatásunk a …… ..https oldalon: //documentseverywhere.com/
Szerezzen valódi regisztrált hamis járművezetői engedélyt, vásároljon vízumot online, hamis útlevelet, valódi hamis személyi igazolványokat, vásároljon eredeti és hamis házassági bizonyítványokat, vásároljon regisztrált és hamis okleveleket. Vásároljon eredeti útlevelet, vásároljon állampolgárságot online, személyi igazolványokat vásároljon, online valódi vezetői engedélyt vásároljon, online tartózkodási kártyákat vásároljon, online zöld kártyákat vásároljon, online szolgáltatás hamis regisztrált belépők számára. Vásároljon turisztikai és üzleti Visa.buy tartózkodási engedélyt mind az 50 állam és nemzetiség számára világszerte. Mi vagyunk az egyetlen hiteles, kiváló minőségű útlevelek, regisztrált és nem regisztrált útlevelek és egyéb állampolgársági okmányok gyártói. Garantálhatja új személyazonosságát, kezdve egy tiszta új születési bizonyítvánnyal, egy eredeti kitűzővel, regisztrált hamis vezetői engedéllyel, útlevéllel, SSN-sel ellátott társadalombiztosítási kártyával, hitel- és hitelkártyákkal, iskolai oklevelekkel és oklevelekkel, egészen új névvel és regisztrálva vannak a nemzeti adatbázis-rendszerben. Kiváló minőségű berendezéseket és anyagokat használunk hiteles és hamis dokumentumok előállítására. A valódi útlevél minden titkos tulajdonságát gondosan lemásolják regisztrált és nem regisztrált dokumentumainkhoz. Egyedülálló gyártó vagyunk a hamis és eredeti dokumentumok számára. Kizárólag kiváló minőségű regisztrált és nem regisztrált útleveleket, vezetői engedélyeket, személyi igazolványokat, bélyegeket, vízumokat, iskolai bizonyítványokat és egyéb termékeket kínálunk számos országban, például: B .: USA vezetői engedély, ausztrál vezetői engedély, belga vezetői engedély, Brazil útlevél, kanadai vezetői engedély, olasz vezetői engedély, finn vezetői engedély, francia vezetői engedély, Németország, Izrael, mexikói útlevél, holland vezetői engedély, dél-afrikai vezetői engedély, spanyol vezetői engedély, brit vezetői engedély stb.

eredeti USA (Egyesült Államok) útlevél,
eredeti ausztrál útlevél,
eredeti belga útlevél,
eredeti brazil (Brazília) útlevelek,
eredeti kanadai (Kanada) útlevelek,
eredeti finn (Finnország) útlevelek,
eredeti francia (Franciaország) útlevelek,
eredeti német (Németország) útlevelek,
eredeti holland (Hollandia / Holland) útlevél,
eredeti izraeli útlevél,
eredeti Egyesült Királyság (Egyesült Királyság) útlevél,
eredeti spanyol (Spanyolország) útlevelek,
eredeti mexikói (Mexikó) útlevelek,
vásároljon eredeti dél-afrikai útleveleket.
vásároljon eredeti ausztrál vezetői engedélyeket,
eredeti kanadai vezetői engedélyek vásárlása,
vásároljon eredeti francia (francia) vezetői engedélyeket,
vásároljon eredeti holland (Hollandia / Holland) vezetői engedélyeket,
vásároljon eredeti német (Németország) vezetői engedélyeket,
vásároljon eredeti Egyesült Királyság (Egyesült Királyság) vezetői engedélyeket,
eredeti diplomata útlevelek vásárlása,
vásároljon eredeti amerikai (Egyesült Államok) útleveleket,
vásároljon eredeti ausztrál útleveleket,
vásárolni eredeti belga útleveleket,
vásárolni eredeti brazil (brazil) útleveleket,

vásároljon eredeti kanadai (Kanada) útleveleket,
eredeti finn (Finnország) útlevelek vásárlása,
vásároljon eredeti francia (Franciaország) útleveleket,
vásároljon eredeti német (Németország) útleveleket,
vásároljon eredeti holland (holland / holland) útleveleket,
eredeti izraeli útlevelek vásárlása,
vásároljon eredeti brit (Egyesült Királyság) útleveleket,
vásároljon eredeti Egyesült Királyság (Egyesült Királyság) vezetői engedélyeket,
eredeti diplomata útlevelek vásárlása,
vásárolni álcázási útleveleket,
vásárolni útlevél másolatokat,
eredeti amerikai útlevél eladó,
eredeti e-ausztrál útlevél eladó,
eladó eredeti belga útlevelek,
eredeti brazil (brazil) útlevél eladó,
eladó eredeti kanadai (Kanada) útlevelek,
eredeti finn (finn) útlevél eladó,
eladó eredeti francia (Franciaország) útlevelek,
eladó eredeti német (Németország) útlevelek,
eladó eredeti holland (Hollandia / Holland) útlevél,
eredeti izraeli útlevél
Weboldalunk a következő helyen található: ……… https://documentseverywhere.com/
Támogatásunk ... https://documentseverywhere.com/
Whatsapp, ………… .. + 46790645563
Szerezzen kiváló minőségű eredeti és hamis útleveleket, jogosítványokat, vízumot és Ausztria azonosítóit
Szerezzen be kiváló minõségû eredeti és hamis útleveleket, jogosítványokat, vízumot és azonosítókat az USA-ból
Szerezzen kiváló minőségű eredeti és hamis útleveleket, jogosítványokat, vízumot és igazolványokat az Egyesült Királyságból
Szerezzen be kiváló minõségû eredeti és hamis útleveleket, jogosítványokat, vízumot és Kanadát
Szerezzen kiváló minőségű eredeti és hamis útleveleket, jogosítványokat, vízumot és Németország azonosítóit
Szerezzen be kiváló minõségû eredeti és hamis útleveleket, jogosítványokat, vízumot és olaszországi igazolványokat. Vásároljon kiváló minõségû eredeti és hamis útleveleket, jogosítványokat, Franciaország vízumát és azonosítóit
Szerezzen kiváló minőségű eredeti és hamis útleveleket, jogosítványokat, vízumot és Finnország azonosítóit
Szerezzen kiváló minőségű eredeti és hamis útleveleket, járművezetői engedélyt, norvég vízumot és igazolványokat
Szerezzen be kiváló minőségű eredeti és hamis útleveleket, jogosítványokat, vízumot és Dánia azonosítóit
Szerezzen kiváló minőségű eredeti és hamis útleveleket, jogosítványokat, vízumot és Svédország-azonosítókat
Kap magas minőségű eredeti és
mm 2016. 04. 16. 6:23
Tetszik az oldal!mm
Potvin 2016. 04. 15. 22:59
Hello, Az igazi emberi lények azok, akik tudják, hogyan jön
megkönnyebbülés, hogy a hasonló, amikor szenvednek. Tett ez az Ember nekem egy
kész 70.000€ anélkül, hogy nehezíti a feladatot szinten
szükséges dokumentumok a bankok a hitel alkalmazások. Ha
a pénzügyi kell , át jai ma
szuper piacon a sarkon, a megváltó, igazán nem tudom,
mit kell tenned ezért ma úgy döntöttem, hogy tanúskodjon
a mellett, hogy tudja venni vele a kapcsolatot e-mailben, majd kövesse a iránymutatások
te elégedett lesz 48 óra maximum .Megerősíthetem, amint
abban a pillanatban történt, hogy szüksége van egy kölcsön, kérlek,
nos, hogy kapcsolatba lépni vele . Szóval te vagy az, aki kell
mint én írhatsz neki elmagyarázni neki a helyzetet
segíthet a e-mail :
VENDÉG 2014. 09. 10. 17:51
!!!
VENDÉG 2014. 07. 15. 20:33
.....
VENDÉG 2014. 04. 01. 6:51
...;)...;)
VENDÉG 2013. 09. 11. 16:41
:):)
VENDÉG 2013. 01. 26. 16:16
SZUPEEERRR!
Vendég 2009. 02. 19. 17:01
hogy mentek eminem koncet re
KOZMIXcsaj 2003. 07. 12. 0:00
http://www.kozmix.com Látogassatok el ide. Majd lesznek fent képek is a Party Buszról!
Vendég 2003. 07. 11. 0:00
khm,mi a kozmix oldal honlapja?
Vendég 2003. 07. 11. 0:00
Hú, annyi minden tortént, hogy már a felét el is felejtettem:)))
De látogassatok el a KOZMIX oldalára, a Forumra, ott tobbet tudtok meg, hogy mi volt, mivel oda már leírtam, de nem az egészet.
Vendég 2003. 07. 11. 0:00
szia Kozmixcsajszi!Mesélnél nekem jeleneteket....kizárolag a Kefír érdekelne!


thanks!
Vendég 2003. 07. 10. 0:00
szia csaj!Lindának más dolga volt azért nem vitte,de mesélj milyen volt?Buliztak a fiúk????
KOZMIXcsaj 2003. 07. 10. 0:00
Én voltam a Party Buszon, és a Kefír nem vitte a barátnojét, csak a Szamóca.
KOZMIXcsaj 2003. 07. 10. 0:00
Ja, amúgy koszi! Amúgy nem is foglalkozok Veluk!
KOZMIXcsaj 2003. 07. 10. 0:00
Jsi nem kaptam semilyen mail Toled!
Vendég 2003. 07. 08. 0:00
megkaptam!
irok este
Vendég 2003. 07. 08. 0:00
szia,irtam neked!!!!Megkaptad?

F.
Vendég 2003. 07. 08. 0:00
HIHIHI,ezt meg erdemelted Kefir!
cimbalmos 2003. 07. 07. 0:00
huhh,asszem kezd elolvadni a fórum.hajrá kefír,így tovább.Kell egy pár buzi a popszakmába!hidrogénfejű köcsög
Vendég 2003. 07. 07. 0:00
Figyi rosszul írtam: erre írj!
Vendég 2003. 07. 07. 0:00
Adok egy mail címet, oda írj, ott megmondom ki vagyok..!

Puszi!
Vendég 2003. 07. 07. 0:00
Mit ha tudnek?!Te lennel a Lindus?Akkor elarulom en ki vagyok...de csak priviben:-)puszi
Vendég 2003. 07. 06. 0:00
ja, tutira... ez viccess :)))ha te tudnád..!
Vendég 2003. 07. 06. 0:00
Erre nem kertelek meg....majd at adja neki Kefir!:))))))))))
Vendég 2003. 07. 05. 0:00
Oké, átadom! :))
Vendég 2003. 07. 05. 0:00
Ha igen akkor sok puszi nekiiiiiiiiiiiii....................egy ismerose....:-)
Vendég 2003. 07. 05. 0:00
Ja, és a másik kedves, hogy a Linda tutira itthon van, ugyanis Kanizsai vagyok, és találkoztam vele tegnap! :)
Vendég 2003. 07. 05. 0:00
Ez igaz, én is ott voltam a strandon amikor mondták a srácok!

Tina
Vendég 2003. 07. 05. 0:00
HÁT EZ NEM IGAZ!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mert voltak 29.én a Palatinuson fellépni, és kérdezte a műsorvezető, hogy viszik-e a barátnőjüket az utazásra, és a Kefír mondta, hogy nem, a Szamóca meg mondta, hogy ő igen!!!!!!!!!!!
Úgyhogy ne hazudozzzz!!!
Vendég 2003. 07. 04. 0:00
Kefir A LINDAVAL MENT!!!!!!!ES SZAMI ITTHON MARADT!!!!!
Vendég 2003. 07. 01. 0:00
Kefír egyedül ment, a Szamóca a barátnőjével!
Vendég 2003. 07. 01. 0:00
Nos mi van,elmentetek Gr-be?meseljetek majd....ize...kivel volt KEFIR???
cimbalmos 2003. 06. 28. 0:00
Hú,most fasza voltál.Írtál volna neki 1ből e-mailt,ahelyett,h ide nyomattad volna a szarodat
Vendég 2003. 06. 28. 0:00
Már nem azért, de nem kéne valakiről így beszélni, nem hinném, hogy ti szépségesek vagytok, és ilyen jelzőkkel illethettek valakit, főleg olyan valakit akit nem is ismertek!
Kozmix csaj ne is foglalkozz velük, szerintem ez nevetséges, és csakis a butaságra mutat, és fogadok, hogy mindkettő jó ha van 15 éves :))
Figyi, amúgy szeretnék tőled valamit kérdezni, úgyhogy most irok neked egy mailt!

Jsi
nuszi 2003. 06. 20. 0:00
:) nuszi. nem nusi. de nem számít.
cimbalmos 2003. 06. 18. 0:00
:)))ez jó volt
Vendég 2003. 06. 18. 0:00
betti a csúnyalány
KOZMIXcsaj 2003. 06. 12. 0:00
Clareee. Miért lennék gáz???
Nusi! Igen, a képen Én vagyok!
Vendég 2003. 06. 12. 0:00
EMENDEMS nem jön ide haaaaaaaaanem Bécsbe jön................. te............ vagy no Pá
Vendég 2003. 06. 12. 0:00
Nagy itt a "színvonal" nagyon.olyat buliztunk ma éjjel hogy már alig élek.-ez nagy Durranás volt. együtt volt az összes spanom.Nem kellenek ide nagyemberek, olyat mulattunk hogy majd kidőltek a falak-a szomszéd biztos feljelentett minket Csendháborításért.Még 2 napig ezerrel bulizunk-utánna minden "romokban hever"-még holnap eggyütt az egész gettó utánna meg............
nuszi 2003. 06. 11. 0:00
kozmixcsajtól kérdeztem.
nuszi 2003. 06. 11. 0:00
az ott a képen te vagy?
2003. 06. 11. 0:00
Kozmixcsaj...annyira gáz vagy,hogy az már robbanás veszélyes!De komolyan!
KOZMIXcsaj 2003. 06. 09. 0:00
Hogy jon ide az Eminem???
Vendég 2003. 06. 06. 0:00
Eminem koncentre megyek a haverokkal:)
KOZMIXcsaj 2003. 06. 05. 0:00
Bizony, ez lesz életem nagy nyaralása!
Vendég 2003. 06. 05. 0:00
:))
Vendég 2003. 06. 05. 0:00
Valakinek ez élete nagy nyaralása majd.Úgy legyen. Majd fog csalódni, de ne legyen igazam.
KOZMIXcsaj 2003. 06. 05. 0:00
Igaz, hogy nem az összes tag fog eljönni az együttesekből, mert a Desperado-ból sem tud jönni a Zoy (sorry, nem tudom hogy irják a nevét, de majd utánanézek és kijavitom magam), a V-Tech-ből is több mint valószinű, hogy a Szamóca sem jön. A többiek asszem jönnek.
Miért égettem volna le magam? Hm???
Vendég 2003. 06. 04. 0:00
micsoda színvonalas zenekarok.....
2003. 06. 04. 0:00
Dehogy égette le magát!Szerintem jo lesz.bár én nem megyek mert máshol nyaralok.
Vendég 2003. 06. 04. 0:00
húúúúúú kozmixcsaj ezzel nagyon leégetted magadat!
cimbalmos 2003. 06. 04. 0:00
Hihető!Ezekből hány fog eljönni?
Vendég 2003. 06. 04. 0:00
Mókás.
KOZMIXcsaj 2003. 06. 04. 0:00
Ez a téma aktuálissá vált, mivel nemsokára itt a Party Busz kirándulás 6 együttessel: KOZMIX, GROOVEHOUSE, KEROZIN, V-TECH, DESPERADO, SMILE!!!
Jön vki még???

Fórum » MUSIC.HU » Koncert és party-beszámolók