Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » STYLEFÓRUMZ :) » Dance, Pop

dave gahan koncert és DM!

létrehozva: 2003. 06. 17.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Vendég 2004. 04. 01. 0:00
jaj csak most veszem eszre ezt a topicot, megkesve bar, de jelzem, hogy en is voltam koncerten, es nekem fiatal koromra tekintettel (vagyis enm voltam meg sok koncerten) a legnagyobb elmeny volt.es ketajtos szekreny majdnem eltaposott, annyira szeretem amikor a 160 centimmel alig latok valamit o meg a leghatso sorbol is dalalolva latna mindent, de neeem neki elore kell furakodni.namindegy.vegulis ez a koncert lenyege, meg volt aki megfogjon, amikor majdnem elestem;)koszonom neki ezuton is.szoval nagyonjo volt stay olllyan szep kar, hogy nem jott megegyszer:/kevesen voltunk, igaz, de azert latszik, hogy a magyarok csak tudnak bulizni, jeah;))igaz, tenyleg messze nem utotte meg a 101 hangulatat, de azert dave egyeduli erolkodesevel most igy meg voltam elegedve, azert jobban szeretnem legkozelebb martinnal egyutt latni, mert amit kulon kulon csinalnak nem lehet egy napon emliteni azzal, amit egyutt tudnak produkalni.dave viselkedese mindentol fuggetlenul egyre jobban nemtetszik.en dm lemezt akarok ujat, es nem exciter szintut, ne sullyedjunk emberek:((
Gothicat 2003. 08. 24. 0:00
Király volt a Parádé!Mekkora volt The hDMfc kamion. Ott tomboltam fenn. Előző nap pecsa se volt rossz, de így most ez a kis after-party jellegű dolog nagyon jól jött!
Voltatok kint? Hogy tetszett???üdv mindenkinek.
Vendég 2003. 06. 24. 0:00
sziaszok!a koncert szupi volt és a szálloda elött sikerült aláírást kapni tőle!
én is ültem a koncerten addig amig nem énekelt dm számokat!azért volt tombolás!nagyon örülök hogy ott lehettem és megérte a pénzét amúgy dm koncertre én is állójegyet vettem volna ott ülni nem is tudtam vona mert járt volna kezem lábam.........én is a régi dm-et szerettem jobban de hát változik az idő. dave szerintem nagyon jól néz most ki. maradandó élmény volt látni!!!!!!!!

anita
Vendég 2003. 06. 24. 0:00
Hogy tetszett a koncert fiatalok???
Szuper volt, szét tomboltam az agyam, hulla fáradt vagyok, IMÁDUNK DAVE!
2003. 06. 23. 0:00
na hello!

Epp azt keresem h leadjak-e a koncertet....tudom, jokor jut eszembe :))
En igazabol a 10-15 evvel ezelotti DM-et szerettem. Szivszorito erzes latni ezt a vergodest (lehet h csak en latom igy!!!), ami talan 93 korul kezdodott. Drogok, ongyilkossag, Wilder tavozasa. Azon a koncin egyebkent voltam, nem mondom, hogy rosszul sikerult, de ha igazi bulit akarok latni, akkor megnezem a 101-et.
Dave ott me'g ugy is nezett ki mint 1 felisten (feher farmer, kis sulyfelesleg :)) ), ma mar csak mi tudjuk h az, de nem latszik rajta.
Vendég 2003. 06. 21. 0:00
a depeche mode énekese. a depeche mode-ot azért ugye ismered? (és ugye szereted?)
szóval az biztos, hogy a depeche mode nagyon jó, dave-et pedig így külön nem ismerem. de a hangja világraszóló.
nuszi 2003. 06. 21. 0:00
azt se tudom ki az
Vendég 2003. 06. 21. 0:00
nuszi, tényleg vettél?
guest
nuszi 2003. 06. 20. 0:00
utánozzalak? "vettem 2 dm DM jegyet ülőhelyre de ha dm koncert akkor biztos állójegyet vettem volna"
Vendég 2003. 06. 20. 0:00
szia! ma vettem 2 dm DM jegyet nekem és a barátomnak!
hát látod győzött a kiváncsiság és persze hogy a dm is szuper!már csak 3 napot kell aludni!
sajnos ülőhelyre vettem jegyet de ha dm koncert lett volna akkor tuti hogy állójegy mert a múltkori koncertről lemaradtam és erről nem akartam!
mész ma dm klubba?
Vendég 2003. 06. 18. 0:00
Végre valaki, valahára nyitott egy ilyen fórumot is (eddig csöndben várakoztam hátha...)
Anita! Érdemes elmenni Dave koncertjére? Hát hogy a fenébe ne lenne érdemes, az valami fantasztikus amit az az ember művel a színpadon, és lesznek a saját dalain kívül Depeche Mode számok is! Már nagyon várom! Ha csak most kezdesz el ezen filózni, akkor gondolom, nem vagy olyan nagy fanatikus, mindazonáltal a jegyek már mind elkeltek, hacsak valakitől nem tudod megvenni, mert valami miatt az illető nem tud elmenni.Mindenesetre próbálkozz, mert nagyon megéri!!!
Egy Depeche Mode fanatikus
2003. 06. 17. 0:00
sziasztok!ha mentek dave koncertjére vagy voltatok már dm koncerten akkor írjatok!
anitacekirge&freemail.hu

szerintetek megéri elmenni dave koncertjére?ezen filózok.

Fórum » STYLEFÓRUMZ :) » Dance, Pop