Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » DÜHÖNGŐ » Mixer

Horrortörténetek

létrehozva: 2003. 06. 18.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

nincsolyan 2009. 09. 01. 21:49
az előbbi is én voltam, de valaki tényleg reagálhatna már!!!
Vendég 2009. 09. 01. 21:47
hahóóóóóóóóóóóóóó??????????
nincsolyan 2009. 09. 01. 20:38
hhó? mi van veletek srácok? és mitől maradt abba a beszélgetés???
Vendég 2004. 02. 22. 0:00
Mi 1szer eladtuk a barátunk lelkét az uncsitesómmal!Nagyon ijesztő volt!Azután uncsitesó + halt!Most pedig rajtam a sor!Lehet,h most írok utóljára élve!De én mindíg visssssssssszatérek!!!!!HHHHHHHHHHHHHÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚ!
Vendég 2004. 02. 02. 0:00
Én amikor kicsi voltam, akkor láttam a Rémálom az elm u. ban c. filmet. Akkor nagy élmény volt, most már inkább csak nosztalgia :-)
Vendég 2003. 08. 17. 0:00
horrorra akadva-nem horrr, de fasza
kicsi p.i.m.p. 2003. 07. 08. 0:00
kapjátok be.én senkit nem ölnék meg egy pasi miatt sem.max a pasit.akkor meg hogyan jöjjek rá??
nuszi 2003. 07. 06. 0:00
anyám nem tudta (nem jött rá a barát megoldára sem... hiába ő ilyen békés ember) tesóm nem volt hajlandó meghallgatni. de fogadok egyből rájött volna.
Little Devil 2003. 07. 06. 0:00
kicsi pimp,tévedsz,a Blanka is pszichopata..meséltem neki ezt a történetet,és kitalálta a megoldást egyből!és ugye anyu is...
kicsi p.i.m.p. 2003. 07. 05. 0:00
az hogy lehet,h.nem vaok pszichopata????
kicsi p.i.m.p. 2003. 07. 05. 0:00
én nem vagyok pszichopata.persze h.arra gondoltam,hogy a barátja.és mi van azokkal,akik még erre se jönnek rá?ismerek egy csomó embert pltesóm(blanka)Öaki nem gondolna erre sem.
nuszi 2003. 07. 05. 0:00
:)
Little Devil 2003. 07. 05. 0:00
na jó,ez szar kérdés volt...persze hogy pszichopata vagyok......:)))))))
Little Devil 2003. 07. 05. 0:00
:))))))))))))ez nagyon jó!!és rájöttem...kitaláltam!akkor télleg pszichopata vagyok?
nuszi 2003. 07. 05. 0:00
aaaaaaa. ez tök jó. én azt hittem hogy mert a nővére pasija volt. bassza meg. nem vagyok pszichopata
Vendég 2003. 07. 05. 0:00
Filmekben szerintem az a jó, ami még napok múlva is a fejedben motoszkál. Na DE:

HORRORSTORY:

NE NÉZD MEG AZ IROMÅNY VÉGÉT!!!!!!!
* *

Egy nő az anyja temetésén megismer egy férfit. Első látásra beleszeret..., de a gyászmenet forgatagában, a sok ember között szem elől téveszti mielőtt megkérdezhetné a nevét és a telefonszámát. A nőt hamarosan letartóztatják, mert megölte a saját nővérét. MIÉRT tette???????

*
MÉG NE NÉZD MEG!
*********
Háttérinfó: ezt a kérdést pszichológusok fejlesztették ki, és állítólag a rá adott válasz megmutatja, van-e pszichopata hajlamod! (úgyhogy, jól gondolkodj el!)
*****
*
*
*
*
*
*
***
A VÅLASZ:

Talán úgy gondolod a pasi a nővére barátja volt? NEM.
Az ok egyszerű: mivel az anyja temetésén látta, a férfi valószínűleg a testvére temetésére is el megy, így újra láthatja és elkérheti a számát! Ha, "sikeres" volt a tipped, azt hiszem nem szeretnélek megismerni.
n.e.r.d. 2003. 07. 05. 0:00
Szerintem a r e játék kurva jó.Végigjátszottam mindet psx-en.De mikor megvettem a számitógépet és összehasonlitottam a psx-el teljesen szarnak láttam a r evilt.És a ház a kisértet hegyen.Láttátok.
Little Devil 2003. 06. 30. 0:00
Resident Evil csak játékrajongóknak izgi..nekem is tetszett,de már nem is emléxem igazán a storyra..
kicsi p.i.m.p. 2003. 06. 29. 0:00
a kaptár nerd nem horror.dok benne a vér meg ilyenek,de nem nagyon extra.a barátnőmnek nagyon tetszett,sztem csak szimplán jó.
nuszi 2003. 06. 29. 0:00
az adams family nagyon jó. tudom hogy nem horror de egy csomót lehet röhögni rajta. mega hé haver hol a kocsim is marha jó. aki nem látta nézze meg. bovs hogy nem a témához kapcsolódik egyik sem de nem jut eszembe semmi horror
n.e.r.d. 2003. 06. 29. 0:00
Démonok 1 2.régi de fasza.A resident evil jó,?még nem láttam sajnos.
kicsi p.i.m.p. 2003. 06. 28. 0:00
wow én meg egy parafenomén vagyok,éds láttam,hogy tegnap haltál meg
2003. 06. 27. 0:00
Jók vagytok! :o)
Akkor ahdd meséljem el, hogy kicsi korom óta hallom a szellemeket. Eleinte nagyon nagyon féltem, de aztán megszoktam. Most már szinte természetesnek veszem. Öcsém is érzi és hallja őket. Ez van. Nem kell félni. Velünk élnek. :o)
Vendég 2003. 06. 27. 0:00
Amúgy érdekes az, hogy pl. a horrorfilmekben mindig az van, hogy az emberke csinál valamit a szobában, neszt hall, és kimegy. És megölik. Én ennek teljes tudatában ha egyedül vagyok (vagy ha nem), és zajt hallok, kimegyek, és megnézem, mert ha nem teszem, akkor meg furdalja az oldalamat az, hogy mi lehetett az a zaj. Másrészt meg ami még nagyon érdekes, hogy ha az ember egyedül van, akkor bármennyire is kötélidegzetű, nem félős stb., a zajokra kb. 5x olyan "aktívan" figyel, és érzékeli azokat...
Zsófi
Little Devil 2003. 06. 27. 0:00
Sikoly1-2-3 gyenge estimese,sok málnaszörppel!de ezeket csak azért néztem meg,mert tiltották..:))
nuszi 2003. 06. 27. 0:00
hát nem. lsd. SZITAKÖTŐ. BÁR AZ INKÁBB THRILLER ABBÓL IS A GYENGÉBB VÁLTOZAT. (caps lock le)
kicsi p.i.m.p. 2003. 06. 25. 0:00
haha nem tom ki látta a sikoly1,2,3-at meg stb stb.... szerintem a jelek nem volt ennyire ilyesztő,és happy endes volt ami egy horrorfilmnél nem jó.....vagy igen???
Vendég 2003. 06. 25. 0:00
na folytatom,csak közben felkellett tennem a levest melegedni!:)a jelekben csupa ilyen belső félelemt jelenítettek meg,félelem a sötétségtől,az ufóktól,a betegségektől haláltól,magánytól,ismeretlentől....ez minden emberben bennevan valamilyen szinten,csak van aki elfolytja..én nagyon félek a sötétben..de soxor jövök haza sötétben egyedül..az álmosvölgy legendáj a is nagyon jó film!tinihorrort meg nem nézek..teljesen hülyeség az összes..Little Devil
Vendég 2003. 06. 25. 0:00
nuszmusz,ezt az eredendő félelmet én még gyakran fokozom is:)én segény hüle sógorom nem komálja a vigjátékokat,és régebben minden szombat este megnézetett velünk 1-2ilyen szellemes,horroros filmet..de engem na a sok vér ilyeszt meg igazán,mivel tudom,hogy egy átlag felnőttnek mindössze5liter vére van:)engem az olyan filmek tudnak csak megilyeszteni igazából,mint a jelek,ahol sötét van,és mel gibson egyszál magában járkál egy kukoricatáblában...na az még fényes nappal is rémisztő lenne,mert egy2m magas kukoricatábla közepén nem látsz semmit,csak a kurav növényeket,és bármikor történhet bármi,nem tudsz még védekezni sem,mert nem látsz..na ezért nem alszom a falfelé fordulva.megnyugtat,ha látom mi van körülöttem..kivéve ha vmi baltás gyilkost látok:)Little Devil
Vendég 2003. 06. 25. 0:00
nuszi,nincs abban semmi rossz,ha az utcaban van eltemetve valaki.Az en szobam alatt legalabb oten vannak eltemetve.Na es akkor mi van?!Sosem volt veluk semmi bajom.Sosem bantottak.
Keves az olyan lelek aki fissza jar es szellem formajaban megjelenik/kisert(az szar ugy).Kulonben ok is itt elnek velunk csak egy masik dimenzioban es mi nem latjuk oket.Akkor is ott vannak amikor lefexel es azt is latjak,hogy felsz.Talan vigasztalni is probalnak csak hat az a vigasz nem jut el hozzad.Jobb is,meg csak akkor kapnal fraszt:-)).....szellem legyen veletek!
nuszi 2003. 06. 24. 0:00
te se? én folyton egy baltás gyilkost kéőzelek a hátam mögé vagy egy ufot. egyszerűen ha befordulok a fal felé nem tudok visszafordulni mert attól félek hogy szembetalálom magam a halállal (nem szó szerint)- és állandóan lépéseket ahllok a hátam mögött. egyébként kiskorunkban azzal ijesztgettük egymást a szomszéd gyerekekkel hogy egyszer régen megöltek ebben az utcában egy embert és itt temették el valamelyik mostani ház alatt. ezt az egyik régi nagyobbik gyereknek mesélte a bátyja sokak szerint csak ijesztgetés céljából. de ki tudja. azóta sokan elköltöztek. szemben van egy ház a miénkkel. épülőben van. de előtte egy bororspince. nagyon régi. több mint ötven éves. a kormány nem engedte lebontani a kora miat. műemléknek nyilvánították. egyszer már "betörtünk" nem volt ott semmi. értitek semmi. csak néhány szög. meg egy kis kereszt a földbe szúrva.
Little Devil 2003. 06. 24. 0:00
1ébként nagyon alkat kérdése,hogy ki hogyan fogja fel ezeket a dolgokat..én pl.miután megnéztem a kört,1hétig alig aludtam..nagyon nagy hatással volt rám..ha rá gondolok,akkor is libabőrös leszek
most is:)
Little Devil 2003. 06. 24. 0:00
:)haláliak vagytok:)engem kinyirnának a szüleim(és kisérthetném őket egész életükön át)ha éjjelenként bekapcsolva hagynám a rádiomat,igy maradok inkább a discmannél.nem tudok fal felé fordulva aludni..mindig azt hiszem,hogy van vmi a hátam mogött..most is egyedül vagyok itthon,mindjárt esni fog,vihar lesz,én meg nézem a monitort,és két percenként lesek hátra,hogy van e vki a hátam mögött..brr
Vendég 2003. 06. 24. 0:00
az omen a sátánról és az azntikrusztusról szól.... nézd meg!!!!! nagyon jó!
tegnap nagyon fasza volt, ugye napéjegyenlőség volt és pont éjfélkor pentagramm alakban meggyújtottam a gyertyákat, teljes sötétben és halál nyugodtan cigizgettem a szobám közepén a földön ücsörögve és hirtelen elkezdtett dörögni az ég és villámlani... nah szóval inkább elfújtam a gyertyáimat és léptem fürödni....
Niki
nuszi 2003. 06. 24. 0:00
na ez az ufo-s dolog megint olyan nagy hülyeség. például hogy a tudósok kijelentetteék hogy a napon nincs élet. vagy a plútón, mert ott túl fagyos a hőmérséklet. és mi van ha egy másik fajta élőlénynek pont arra van szüksége. vagy ha mondjuk a víz nem életfeltétel. ezen gondolkozzatok el. ki tudja. akár a nap belsejében is lehet élet. akárhol. csak gondoljatok bele. mekkora már az űr. és nincsen rajtunk kívűl semmi csak törmelék meg bolygók meg meteoritok? na azért mégiscsak. meg itt van egy másik dolog is. az IPM egy régebbi számában volt egy cikk ami arról szólt hogy az űr valóban végtelen e és végtelen ideje létezik e. na már most. ha végtelen ideje létezik és végtelen akkor soha nem fogunk átlépni mából a holnapba, mert nem érhetjük el azt a mennyiséget amennyi eddig letelt (mert ugy végtelen). de ha valóban ősrobbanással kezdődött akkor mi volt előtte? mert valaminek kellett lennie előtte. vagyis ez egy ellentmondás. (ha értitek mire gondolok) nem pont így volt de a lényeg egyezik. meg ha vége van az űrnek mi van utána? és ha végtelen? soha nincsen vége. az hogy lehet? ezen lehet gondolkozni. na megyek a többi fórumba pussz.
Vendég 2003. 06. 24. 0:00
kicsi p.i.m.p, a repkedo korokre meg nekem sem sikerult magyarazatot talalni.Sok konyvet olvastam amikbol tanulmanyozni probaltam a szellemvilagot de egyikben sem talaltam ehhez illo anyagot.Azon kivul ismerek embereket akik foglalkoznak hasonlo dolgokkal es akiknek hazaban elnek szellemek.(persze jo szellemek)Pl. a kereszttestverem hazaban el 3 jo szellem.
En meg nem eszleltem oket de o igen.Aztan van egy nenike,akinek hazaban szinten elnek szellemek.
Sracok,az en hazam(vagyis az egesz utca) torok temeto felett epult.Sokak haza alatt vannak kriptak.(az enyem alatt nincs)Azonban szellemjarast sosem eszleltem.A srac aki ezzel foglalkozik,o sem eszlet,ugy hogy en nyugodtan alszom.
Ezek valoban olyan dolgok,hogy aki akarja az elhiszi aki nem akarja az meg nem hiszi.En pl.nem hiszek az ufokban mert sosem lattam oket.A szellemekben sem hinnek talan ,ha nem tortent volna meg velem ami megtortent.
A radio nalam is szol egesz ejszaka.Nelkule aludni sem tudnek.
Na, szellem legyen veletek.Chao.
nuszi 2003. 06. 23. 0:00
jézusom. az omen miről szól? csak hogy tudjam... (érdemes e megnézni.)
Vendég 2003. 06. 23. 0:00
én meg manapság minden éjjel egyedül alszom, család meg lelép kiki a maga dolgára... ja és a szobám falán (ami vörös) fekete pentagram és a szekrények teteje tele gyertyákkal.... néha én is beparázok a faszságaimtól.. főleg mikor este egyedül megnéztem az oment.... és utána bementem a szobámba... ahol ugye nincs világítás, mert még mindig lusta voltam kicsrélni a körtét.. szóval csak gyertyával lehet világítani.. :)))
Niki
nuszi 2003. 06. 23. 0:00
ugye? olyanokat szoktam mondogatni magamnak hogy nincsenek szellemek, biztos csak hallucinálok, nincsenek ufok. stb. van egy halálos könyv. majd éjjel elmesélem most mennem kell! sziasztok!
Vendég 2003. 06. 23. 0:00
Nálunk csak én alszom az emeleten.Már amikor először aludtam a szobában akkor is tudtam hogy valami nincs reddben itt.Mindig járkálást hallok de már nem is érdekel.Próbálom elhitetni magammal hogy a halál nem fájdalmas.Megértem a félelmedet nuszi.Én direkt úgy szoktam aludni hogy szól a rádió.Így egy kicsit megnyugszom.Mindenkinek békes félelem nélküli éjszakákat kívánok! Barbi
nuszi 2003. 06. 23. 0:00
MIIIIIIIIII? (ezt most képzeld el éles, kata-féle visító hangon) ez jó trükk! a legközelebbi háznál kipróbálom :)
kicsi p.i.m.p. 2003. 06. 23. 0:00
nuszi hogyha magadat látod az elég gáz lehet,mert akkor elvileg leugrassz az erkélyről nem??nuszi lehet hogy skizo vagy???nuszi én ahelyedben félnék magamtól.....
kicsi p.i.m.p. 2003. 06. 23. 0:00
ja aztán a sztorik születéséről:egyszer betörtek hozzánk,csak az alsó szinten voltak,a konyháig már be se mertek jönni,csak egy órát vittek el,senki nem ébredt fel......1-2 hónap múlva úgy hallottuk vissza a sztorit a tesóm egyik barátnőjétől (akinek állítólag a kettővel fölöttünk lakó cslád mesélte) hogy faterom kiment wc-re (megjegyzem fönt is van wécénk minek jött volna le na mind1)aztán hallott valami,és égett a villany megkérdezte ki az mire egy hang válaszolt hogy én erre faterom azt hitte a tesóm volt és visszament aludni.......
kicsi p.i.m.p. 2003. 06. 23. 0:00
szerencsera nálunk mindenkinek az emeleten van a szobája lennt csak ilyen nappali,konyha étkező dolgozó fürdő stbstb nekem is van erkélyem kb 3m magasan,minden este(nyáron)teljesen nyitva van az ajtó.....néha hallok zajokat és becsukom,de ezek valószínűleg csak a kutyámtól származnak amint járkál a fűben......néhanapján tök durva kutyvonyításokat hallok......persze az összes kuty ugatása behallatszik......
kicsi p.i.m.p. 2003. 06. 23. 0:00
nuszi ez az alvajárás tényleg kurva félelmetes.....szerencse,hogy én ilyen mélyenalvó vagyok és tudok akár 12-13 órákat aludni anélkül hogy felébrednék.....
kicsi p.i.m.p. 2003. 06. 23. 0:00
guest én nagyjából elhiszem a sztorit de a repkedő körök nálam nem nagyon stimmelnek..........
nuszi 2003. 06. 23. 0:00
fúj. utálom. állandóan csapkodja a huzat az ajtókat. (vagy nem a huzat.) nem tudom de mindenesetre egyedül vagyok itthon és egyik ajtó után a másik. sorrendben. olyan mintha valaki bejönne a nappaliba, először jön az én ajtóm, után a tesómé, utána a fürdőszoba, utána pedig már előre szarok hogy most jön odafenn a padlásajtó, ami egy darabig nyitva is marad, aztán magától becsukódik. visszatérve erre az az alvajárós dologra vagy helyett ést tettem ki vagyis így hangozna a szöveg javítva: de az is lehet hogy én ezeket csak álmodom vagy én mászkálok az erkélyen és esetleg saját magamat látom ilyenkor (mert alavjáró vagyok). de ez az alvajárás is furcsa dolog, mert nincs nyitva a szemed, ez biztos, de mégis látsz. de hogy a francba azt nem tudom. na húzok másik fórumokba sziasztok!
nuszi 2003. 06. 23. 0:00
én is elolvastam és én el is hiszem. tegnap éjjel fél 12kor a sötét nappailiban mit ne mondjak nem volt túl kellemes élmény. nagy hiba volt tegnap annyi ideig fenn lennem a neten mert már megint 12 körül feküdtem le és már megint azt a hülye zajt hallottam mintha mászkálna valaki vagy valami az erkélyemen. ezt tavaly nyáron tapasztaltam először és éjfél körül rendszeresen hallom. ilyenkor majd beszarok. mozdulni sem merek. egyszer felkeltem és kinéztem az ablakon (nem tudom hogy honnan volt az a sok lelkierőm) és minthogyha TÉNYLEG lett volna ott valaki (vagy valami) de pont akkor leugrott. (nincs túl magasan az erkélyünk kb. 1 méteres lehet) de az is lehet hogy én ezeket csak álmodom mert alvajáró vagyok és én mászkálok az erkélyen esetleg saját magamat látom ilyenkor (ez NEM vicc). na mindjárt jövök.
Neo 2003. 06. 23. 0:00
Hát nem tudom de nekem a Álmosvölgy Legendája is tetszett!Megnéztem az ALIEN-t,de az nem tudom nem ilyedtem meg tőle annyira az inkább a sc-fi műfajba tartozik!
Vendég 2003. 06. 23. 0:00
én elolvastam. ez egy olyan történet, amire én azt bírom csak reagálni, hogy ok. nem utasítom el teljesen az ilyen dolgokat, de az ilyen történetek tipikusan olyanok, hogy senki sem hiszi el, ha nem vele történik. márcsak azért sem, mert a legtöbb valóban nem igaz. de én inkább nem akarok állást foglalni, nem mondom sem azt, hogy elhiszem, sem azt, hogy nem. én mindenestere félek a sötétben e nélkül is.
guest
n.e.r.d. 2003. 06. 23. 0:00
Nem olvastam el mert tul hosszu amit irtál.
Vendég 2003. 06. 23. 0:00
..folytatas.kortarsam VM egyik ejszaka egyedul bemereszkedett a p hazba es nekidolve a falnak uldogelt es figyelt.Masnap elmondta,hogy volt ott de ,hogy mi tortent arrol nem igen akart nyilatkozni.Csak annyit mondott,hogy reszketett a felelemtol.
Eljott a nap amikorra megbeszeltuk a p haz kozos meglatogatasat.Gyonyoru szep nyari est volt,meg a level sem rezzent a fann.VM,en es meg1 haverunk KGY,harmasban elindultunk,hogy felfedezzuk a p haz rejtelyet.Keso este volt.Belepve a p hazba,megfogtuk egymas kezet,netalan ,ha valamit eszrevennenk,azt kezszoritassal jelezzuk a masiknak.Jo ideig alltunk es vartunk.Beszeltunk hozza,ha itt van jelezze azt,stb.elso eszrevetelunk az volt,amikor megindultunk a szobaban,hogy vegigsetaljunk a hazon,az ablakon bevilagito holdfeny falra vetitette arnyekunkat es felelmetes modon harom arnyek helyett negyet lattunk a falon.Azonban amikor megfordultunk semmit sem lattunk.Visszasetalva a haz bejaratahoz ismet megalltunk es neztunk vegig a haz sotet belsejen.Egy kis ido elteltevel apro dolgok kezdtek esni korenk a levegobol/plafonrol.Ez nagyon fura volt,mivel a plafonon sem meszet,sem malter nem volt.Azonban ettol sem riadtunk meg kulonosebben.Tovabb vartunk.Ekkor egyszer csak huvos szellot ereztem vegig simulni a hatamon.Ez nagyon kulonos erzes volt de kellemes is.Mintha a polom alal furakodott volna.Ekkor megfordultam es amit lattam"befostam"tole.Egy igen megviselt,kocos-hosszu haju holgy allt mogottem,szakadt ruhaban.Szemei soteten parnasak voltak,mintha bantalmaztak volna.Ez egy pillanat volt mert a felelemtol a haveromra ugrottam es orditottam egy nagyot de a kep meg mindig elottem van.(Mintha orakig bamultam volna az arcat.)Abban a pillanatban a sotet szobaban feher focilabda nagysagu korok kezdtek ropkodni,ossze-vissza.VM megjegyezte;"ez az amit lattam mult ejszaka de csak egyet".Mi viszont sokat.Ekkor betelt a pohar es elrohantunk.Idoben ossze voltunk zavarva de egyikunk karoraja sem mukodott.Utjaink elvaltak es mindenki haza ment.
Sracok, en fokhagymaval aludtam.VM-nel azonban szornyu dolgok tortentek.Tobbszor is zorogtek az ablakan,azonban amikor kinezett,semmit sem latott.Majd ujra zorogtek,ujra es ujra.Ekkor mar a szekrenyben is zorgesek hallatszottak es a plafonon is amire mar szulei is felebredtek.Futtaban leadta szuleinek a sztorit es azonal szentelt vizzel beszenteltek a hazat es tobbszor is elmondtak:"Isten neveben tavozz tolunk satan".
Reggel az elso dolog a telefonalas volt es azonnal osszejottunk egyik cukrazdaban.A tema mi mas lehetett mint ami tortent.Halkan beszeltunk szinte suttogtunk.Ekkor betert egy idosebb ember,kavet kert majd leult a kozeli asztalhoz.Fura volt az egesz,ahogy megjelent,ahogy bejott,habar ismertuk ot.Mintha valami magikus dolog lett volna az egesz.Erdeklodve kerdezte:"gyerekek,mirol beszelgettek ilyen rejtelyesen?".Mi nem valaszoltunk.Ekkor ujra megszollat:"gyerekek,ott reges regen egy oromlanyt megoltek,ne menjetek oda tobbet,hagyjatok ot beken,evvel nem szabad jatszani".
Sracok,en kikoptem a kavet.Mire eszhez kaptunk,csak az ures csesze allott az asztalon,ahol az idos ember ult.O pedig eltun.Mar a cukrasz fiu is erdeklodve kerdezte,hogy mi folyik itt??!!Semmit sem ertett,mert o sem vette eszre az idos ember tavozasat.
Sracok,a sztori lenyeget elmeseltem.Ezek utan tortentek meg dolgok de nem voltak ekkora elmenyek.Udv.PT
2003. 06. 22. 0:00
a gonosz halottak is fasza.Ezek nagyon régi filmek és én még akkor kicsi voltam és természetes ha befostam rajtuk.Manapság ezeket a filmeket elfelejtették vagy kifikázzák.Pedig jók.mint a köd.helloween.péntek 13.démonok 1 .2.élő halottak éjszakája.ómen stb.
Vendég 2003. 06. 22. 0:00
Vajdasagban egy kicsiny dunamenti falunak sotet utcajaban tortent ez a remiszto jelenet,aminek jomagam voltam az egyik foszereploje.Megosztom veletek ezt a sztorit,ha bar lehet ugysem hiszitek el de azert elmeselem.Akinek mar volt hasonlo felelemelmenye,ezt elolvasva ujra at eli.
Ez a kicsiny sotet utca,csaknem elhagyatott,ugyan vannak hazak de tobbnyire oregek lakjak vagy uresek(szellemtanyak).Igaz egyik haverom is ebben az utcaban lakik,aki tobbszor elhangoztatta,hogy ejszaka belepve az utcaba,ismeretlen okokbol felelem tolti el.Csak jokat kacagtunk rajta es vicceket szottunk belole.
Viszont voltak olyanok is akik bizony semmi felelmet nem lattak ebben az utcaban,sot barataikkal-baratnoikkel elsetaltak arrafele,hogy kettesben lehessenek,levezethessek szerelmuk magasfeszultsegi energiajat.Egyik ejszaka azonban tortent valami.Mig diszes tarsasagunk a kozeli foutca egyik discojabanban hejtelenkedet,haverunk BR baratnojevel MD-vel celbavettek ezt a sotet kis "szellem"utcat, hogy friss levegot szivjanak.Csak hamar visszatertek es kisse szokatlanul ijedtnek tuntek.Mint kiderult,futva jottek,hisz valami a fraszt hozta rajuk.Elmondasuk szerint,egyik ures hazbol hihetetlenul felelmetes hangot hallottak,ami a haz vegebol villamgyorsasaggal terjedt egeszen a bajarati kapuig.Hatborzongato volt a sztoriuk.A hang olyan volt mint amikor egy baby torkaszakadtabol ordit.Ne tudjatok meg,ez a sztori mar tul sok volt a sracnak aki az emlitett haz szomszedsagaban lakik.Hmmm,itt kezdodott csak a balhe.Ebben az utcaban van az ugynevezett "piros haz"ami nevet arrol kapta,hogy piros teglabol van felepitve.E haz ketszintu,teto nelkuli,sem ablak sem ajto beepitve.Csak a sivar ,piros falai.Ismeretlen okokbol a haz epitese felbemaradt.Pinceje is van a haznak ahol sok kutyat felakasztottak.Sok jatszani vagyo gyereknek nyujtott a "piros haz" menedeket,aminek a szomszed nem igen orult es altalaban futni kellett emiatt:-),mint ahogy azt mi tettuk egy ejszaka.Kortarsam VM akivel evek ota foglalkoztunk hasonlo nem emberi dolgokkal,ugy dontottunk,hogy meglatogatjuk ezt a hazat.Azonban kivancsi termeszete miatt nem tudott varni a kozosen kijelolt datumra es elozo ejszaka egyedul latogatott el a "piros hazba".Kedves idelatogatok.Ejszaka van.Asszem alszom egyet:-)Folytatasa kovetkezik...
Little Devil 2003. 06. 21. 0:00
tegnap ment egy film az RTLklubon,(kis piros karika 18assal a képernyő alján),annak a második jelenetében egy fazon munkásruhában világító sisakkal járkál az erdőben,magaelé motyogja,hogy rohadt éjszakai műszak,pár rongyos dollárért..és kis sárga mérőszalaggal méregeti a fák törzsét..majd morgás hallatszik valamelyik bokorból,egyre erősebben..erre a fazon elkezd rohanni,majd1pillanatra megáll..hallgatózik,semmi hang..és a következő pillanatban csak a sárga sisakot látni,és a vér elönti a kamerát..
na itt elkezdtem röhöni,és kikapcsoltam a tévét.szereintetek ilyen famunkásoknál,erdészeknél van éjszakai műszak?????
Little Devil 2003. 06. 21. 0:00
Zsófi ez aztán ilyesztő volt:)a kör a legjobb!egy csöppet értelmesebb annál,hogy csak fröcsögjön a művér a kamerára..a jelek nem horror,de azért elég hátborzongató..
Vendég 2003. 06. 21. 0:00
Történet (ennek vicces a vége, teljes beleéléssel kell mesélni, hogy nagyot szóljon)

Volt egyszer egy öreg, rozoga ház. Benne élt egy öreg néni. Ez a ház egy elhagyott vidéken volt, egy domb tetején. Esett az eső. Kopogtak az ajtón. A rozoga lépcső megremegett. Az öreg néni lejött. Kinyitotta az ajtót. Egy kislány ált ott. Arca falfehér volt. - Kaphatnék egy kis vizet (halk, gargalizáló hangon)? A néni bement, hozott egy pohár vizet, de addigra a kislány már eltűnt. Másnap ugyanez történt. Rákövetkező napon is. Aztán a néninek be kellett mennie a városba. Bement egy boltba. Felnézett a falra, és egy plakátot látott a kislány képével. A plakát alatt ez állt: 3 éve eltűnt. Este már várta a néni a lányt. Kopogtak. A néni ismét kinyitotta az ajtót. A kislány állt ott. - Kaphatnék egy pohárka vizet? - Kislányom, te szellem vagy? (sejtelmes, halk hangon) - IGEN, AZ VAGYOK! (ordítva, ijesztve)


Zsófi
Vendég 2003. 06. 21. 0:00
Bár az képileg annyira nem sokkoló, inkább lélekromboló :)
Vendég 2003. 06. 21. 0:00
A Másvilág című film is elég ijesztő. Éjszaka, egyedül otthon, a sötétben igen :)
Vendég 2003. 06. 20. 0:00
A Gonosz halottakat en is lattam..Ha horrort akarsz abban van.Az kepben meg tortenetben is sokkolo..szerintem.A Remalom sorozat sem "rossz".Bar eleg sok ilyen film van.En inkabb maradok a vigjateknal.Valahogy jobbak.
nuszi 2003. 06. 20. 0:00
:)

guest: miért neked az a horrorfilm amiben sok vér van? nem az az igazi horror ami képi látványban sokkol, ha érted mire gondolok.
2003. 06. 20. 0:00
Rémálom az elm utcában.régi de még mindig a legjobb.Nem?Amugy a mult héten kinyirtak egy hajléktalant a terünkön.kint volt a rendőrség.lehet hogy én voltam?!
Vendég 2003. 06. 20. 0:00
szerintem a Kör nem nagy durranás, nincs benne vér, láttam már keményebb filmet is
2003. 06. 19. 0:00
Nézd meg a Gonosz halottakat
kicsi p.i.m.p. 2003. 06. 19. 0:00
a kör a legjobb az oment még nem láttam
Vendég 2003. 06. 19. 0:00
ha kurva jó filmet akarsz nézni, nézd meg az Oment!!!!
Niki
Vendég 2003. 06. 18. 0:00
ja egyébként semmi más nem jut eszembe de várjunk csak
Van egy újsádíró és annak egy kutyája és halja a nő hogy megszökött egy gyilkos a börtönből
és este hazamegy a kutyája mindig nyalja a lábát.aztán 2 nap úlvacsörömpölést hall a kony hában és megnézi mi az de semmit nem talál szóval vissza fekszik a kutya nyalja a lábát amíg elalszik.
mikor megint felébred a kutyát nem találja kimegy a wcbe és ott találja a kutyát felakasztva a zuhanycsőre a tükrön pedig ez áll :NEM CSAK A KUTYA TUDJA A TALPAD NYALNI!! :))
Jó mi?
na ciao
Vendég 2003. 06. 18. 0:00
slipknot a király
Vendég 2003. 06. 18. 0:00
a kör állati
halálosan jó :)
cimbalmos 2003. 06. 18. 0:00
A kör télleg jó.1 gyenge utánzása a Pánikszoba.Aki nem látta,inkább ne nézze +.
Vendég 2003. 06. 18. 0:00
nem láttam, de a félelmetes filmek nem nekem valóak.
guest
nuszi 2003. 06. 18. 0:00
szerintem már ez a fórum eleve ehy horror. egyébként láttátok A KÖR című filmet? nemrég ment a mozikban. szerintem nagyon jó
Vendég 2003. 06. 18. 0:00
ma láttam egy plakátot, hogy hamarosan lesz valahol crystal koncert. ez nagyon megrémisztett. (ilyesmire gondoltál?)
guest
2003. 06. 18. 0:00
Van valami rémtörténetetek?
irjatok

Fórum » DÜHÖNGŐ » Mixer