Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » MUSIC.HU » Hírek

Dave Gahan kilép a Depeche Mode-ból?

létrehozva: 2003. 06. 19.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Vendég 2004. 04. 18. 0:00
Azt szólom hozzá, hogy egy nagy szar az egész, mert az együttes nevén nem lehet megtalálni semmit és különben is mi az hogy nem lehet zenét meghallgatni erről az oldalról.

Robi
Vendég 2004. 04. 15. 0:00
Szükségem lenne most dalszövegekre magyarul4 Tud valaki segíteni? Kata
Vendég 2004. 04. 01. 0:00
Én az Ő zenéjükön nöttem fel,és arra is fogok meghalni a többi mellékes...
Vendég 2003. 09. 13. 0:00
A szólólemezek jók,jók,de nem fog kilépni Dave mert Martin a másik fele zenei szempontból és egyik sem tudna maximális sikert elérni a másik nélkül.
Vendég 2003. 08. 18. 0:00
Martinnak nem volt semmi eredeti ötlete, a zenék mind feldolgozások, ráadásúl nem is túl jók! Daveé minden elismerésem, nagyon jó kis albumot hozott össze, a koncerten is tudták a rajongók egy két szám kivételével mindnek a szövegét, és ez azért nem kis dolog!
Hogy nem jöttél el a koncire, tényleg bánhatod, és mindenki nyugodjon le, ősszel válogatás lemezt dobnak ki a fiúk és jövőre meglesz az új DM album, tehát szónincs feloszlásról, mindenki aki ilyen baromságokat terjeszt az fogja be. Gothicat, pedig hallgasd meg mégegyszer az albumot, nagyon ütős, de tény némi érettség is kell hozzá hogy meg is értsd a zenét.
Gothicat 2003. 08. 13. 0:00
Kár hogy a 2. koncertből nem lesz semmi, be kell érnünk a "bécsiszelettel"pedig elmentem volna szívesen, hamár a másikat kihagytam. Nem jött be annyira az album, mint Martiné és nem vettem jegyet, de már megbántam, de ez az én bajom.Viszont 08/22 hdmfc és mintegy afterparty jelleggel 08/23 Bp-parádé hdmfc-kamion Freelove design!Meg ami kell, na jó sajnos a srácok nem lesznek ott( ki hinné), de nagy buli lesz szerintem. Gyerünk fiatalok buli az élet!!!
Vendég 2003. 08. 03. 0:00
Nagyon jó volt a koncert!Szereti mindenki a Depeche Mode-ot!Dave szoloja is szinvonalas!De tény hogy együtt ütös a brigád!Kétség kizárva még az unokáink is tudni fogják mi az aDM!!!!
Vendég 2003. 07. 14. 0:00
A DM nem szűnik meg, de azt hiszem ennyi év együtt zenélés után ki-ki megngedhet magának egy kis szárnyalást, de a sikereket csak együtt tudják megőrizni, külön külön, mindenki csak úgy emlegetné őket, mint az egykori DM tagokat!
Vendég 2003. 06. 26. 0:00
Dave koncertjén is a DM daloknak volt a legnagyobb sikere.Ezt ő is látta,és látja nap mint nap minden országban.Ha kilépne,neki is és a Depeche-nek is vége lenne...
Vendég 2003. 06. 26. 0:00
Depeche Mode létezik és létezni fog pletyka ide pletyka oda.
Vendég 2003. 06. 25. 0:00
Amikor megláttam, a boldogságtól sírásban törtem ki!!!!Csak hullottak a könnyeim és tomboltam a zenére!
Vendég 2003. 06. 25. 0:00
max. 15 méter volt köztünk, nagyon nagyon nagyon boldog voltam!
Vendég 2003. 06. 24. 0:00
Gratulalok. Egy ujabb ragyogo pletyka..:) Azt Dave is tudja, hogy O a DM (Martin es maga a NEV: Depeche Mode) nelkul tized annyira lenne sikeres. Miert lepne ki? Ha ez egy igazi hir is lenne, a DM ennel nagyobb valsagot is at elt mar ! JA! ES A KONCERT UTOLSO 25-30 PERCE HIHETELEN VOLT! NAGY SHOW VOLT NEM BANTAM MEG, HOGY TOBB SZAZ KILOMETERT KELLETT UTAZNOM!
Vendég 2003. 06. 24. 0:00
DE-PECHE MODE! DE-PECHE MODE! DE-PECHE MODE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég 2003. 06. 24. 0:00
Tegnap óta nem térek magamhoz...
Vendég 2003. 06. 24. 0:00
Hogy tetszett a koncert?
Nagyon jó volt, első sorokban tomboltam, ez az ember valami eszméletlen, IMÁDUNK DAVE!
Vendég 2003. 06. 22. 0:00
Ez megint egy hangulat kelltés,a DM egységesebb mint valaha.
Vendég 2003. 06. 20. 0:00
Guestnek igaza van!
Dave valóban kiakar jobban bontakozni, de ettől még nem fog kilépni!
Vendég 2003. 06. 19. 0:00
A hulye ujsagirok es foleg az internetes Depeche Mode forumok, ill. maga az Internet "beszeltek ki" a cikket/Dave nyilatkozatait. Anett pedig folytatja a pletykat. Ma mar mindenhol ezt olvasni. DM marpedig volt, van es LESZ.
Anett 2003. 06. 19. 0:00
Neked mi a véleményed a cikkről?

Fórum » MUSIC.HU » Hírek