Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » MUSIC.HU » Hírek

VIP Best Of?

létrehozva: 2002. 06. 17.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Totó 2007. 02. 06. 17:19
Tudja vki valamelyik tag e-mail címét?
Vendég 2006. 04. 16. 18:03
Szia! Biztosan nem akarod megadni Gergő címét???? Légyszi, légyszi, légyszi!!! Nagyon fontos lenne!!! Ha olvasod írj erre a címre, köszi!
Vendég 2006. 03. 22. 14:08
Nagyon jó a VIP zene!
Vendég 2006. 01. 03. 9:34
Viktor ténleg tehetséges!De mindegyiknek jó hangja van!Kitti
Vendég 2005. 12. 23. 21:43
Sziasztok!
Geri folytatja csak éppen egy Foolmoon nevű csapatban. Honnan tudom. Az ének tanárom, Czutor Ignác is abban a csapbat zenél. Jazz zenét játszanak. Az R-port-ról meg annyit, hogy Viktor tehetséges, hiszen másoknak is fantasztikus dalokat készít, és talán a V.I.P. sikere is egy kicsit neki könyvelhető el, mert hiszen majdnem minden szám szorosan az Ő nevéhez fűződik. Egyébként Alex ment el tanulni Angliába.
Ennyit tudok, ha valakinek hozzászólása van ide megírhatja:
Vendég 2005. 12. 23. 21:43
Sziasztok!
Geri folytatja csak éppen egy Foolmoon nevű csapatban. Honnan tudom. Az ének tanárom, Czutor Ignác is abban a csapbat zenél. Jazz zenét játszanak. Az R-port-ról meg annyit, hogy Viktor tehetséges, hiszen másoknak is fantasztikus dalokat készít, és talán a V.I.P. sikere is egy kicsit neki könyvelhető el, mert hiszen majdnem minden szám szorosan az Ő nevéhez fűződik. Egyébként Alex ment el tanulni Angliába.
Ennyit tudok, ha valakinek hozzászólása van ide megírhatja:
Vendég 2005. 09. 20. 9:39
Nem rémen lakom. És igazat mondok. Az apukám unokaöccse.Vagy kicsodája.Nekem a 2. uncsitesom.
Vendég 2005. 09. 18. 13:25
hahaha még hogy uncsitesód....
és esetleg nyiregyházán lax?
Vendég 2005. 09. 07. 10:09
Bocsi rosszul írtam a nevét nem figyeltem! Rácz
Vendég 2005. 09. 07. 10:08
Sziasztok! Nekem az unokatesom Rács Gergő! De nem adhatom ki a címét!
Vendég 2005. 01. 23. 20:30
huha! nekem elado az össszes cdjük, ezernyi poszterük, 3 dedikált képük, egy polo amin szintén a kéznyomuk van! és videokazi is ami az egyik fellépésükön készült! ha valakit érdekel irja meg! amugy nem fura hogy azért ment szét a csapat mert a viktor vagy mellik el akart menni tanulni? aztán azok keg keverik most a port! az R-port! :P csáooooo
Vendég 2004. 08. 30. 0:00
Tudja valaki, hogy hogyan tudnék írni levelet Gerinek?
Ha igen légyszi írjátok meg, köszi!
Vendég 2004. 08. 30. 0:00
Nagyon jók voltatok együtt, a legjobbak. Kár, hogy Geri nem folytatta, folytatja tovább az éneklést és nem ad ki albumot, pedig ő volt a legtehetségesebb. Ha esetleg olvasnád Geri, akkor az lenne a kérdésem, hogy miért nem folytatod? Meg van hozzá minden tehetséged és biztos vagyok benne, hogy nagy sikert érnél el egyedül is, sőt...
Vendég 2004. 04. 11. 0:00
Egyáltalán nem bánom, pedig anno én is oda voltam értük!
De ennek ellenére úgy érzem új távlatok nyíltak meg előttük, mindenki kipróbálhatta magát!
Vendég 2003. 12. 04. 0:00
Szeretlek GERI!!!!!!!!!!!!!!
Elolvadok ha csak rádnézek!!!:-*
Vendég 2003. 07. 17. 0:00
Ha elolvasok egy cikket amin ezt olvsom: vége sírok mindig Annyira SZÉP VOLT FIÚK!! hHa valamelyikőtök olvassa kérlek könyörgök csak egyszer mégegyszer álljatok a színpadra 4-en
KIRÁLLOK VAGYTOK VOLTATOK EGYÜTT!!! (DE KÜLÖN IS) Nagyobba mint Elvis SZÉP VOLT,SZÉP VOLT SZÉP VOLT
2003. 02. 28. 0:00
KÁR ,HOGY FELBOMLOT JO CSAPET VOLT

Fórum » MUSIC.HU » Hírek