Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » DÜHÖNGŐ » Keres-Kínál

Segítsetek nekünk egy együttes létrehozásában!

létrehozva: 2003. 06. 25.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Vendég 2005. 12. 21. 14:33
kök vagytok mindenkinek más tetszik nem kell senkinek a zenéjét lefikázni
én birom flort is meg mindenkit csak a rockot nem na látjátok így kell hozzászolni
kis tudatlanok na csáó legyetek jók és ne fikázzátok más ízlését
Vendég 2005. 01. 22. 12:23
hello hány évesek vagytok?
Vendég 2004. 09. 25. 0:00
És milyen műfajban? Mert a felsoroltak mindegyike műfajtalan divatzene. Na de mindegy. Sok sikert. Legfeljebb lesz egy újjabb kornyikáló egylemezes banda. Bár a helyetekbe esetleg megpróbálnék vmi munkát ahelyett, hogy hülyét csinálva magamból "énekelek".
Vendég 2004. 08. 26. 0:00
ne zenéljetek mert tehetségtelenek vagytok!
vis 2003. 11. 07. 0:00
Sziasztok!
Én teljesen új vok itt,de legalább zenélni tudok.Milyen műfajban kellene?
2003. 07. 09. 0:00
Nekem oké,pop stílusban,de ne lepődj meg,ha 13-14 év körüliekkel találkozol,csak nem Ózdon!A sikerhez idő kel,nézd meg pl. a t.A.T.u.-t ők is ilyen idősek voltak,amikor összeálltak és elkészített-
ték az első lemezüket,s csak most 2002 végén és 2003 elején lettek sikeresek (1999-től dolgoz-
nak együtt)
Vendég 2003. 07. 01. 0:00
én tudok ajámlani egy együttest, aki lejátszaná a zenéteket.
Én régen a Bubble Gum-ban voltam hangszerész és szívesen segítenék.
Add meg a telefonszámodat!
Az enyém 06204721220.
Egyébként hány éves vagy? Csak hogy tudjuk mire számítsunk.
Remélem bízol bennem.
Karesz
Vendég 2003. 06. 27. 0:00
az előző guest nem az akinek te válaszoltál.szóval én vagyok az ózdi,de szerintem tök igaza van. figyu honnan pattant ki ez az ötlet?vagy van valami "nagy" ismerősötök,hm?mert ha ez csak ilyen maszek elgondolás abból nem fog semmi jó,de még rossz se kisülni. :)
Vendég 2003. 06. 27. 0:00
Neo, rajtam kívül is sok ember nagyon-nagyon boldog volna, ha Magyarországon ez ilyen egyszerűen működne.Nem akarom letörni a lelkesedéseteket és kívánom, hogy ne legyen igazam, de terveid ott fogank megállni, hogy zenélgetsz a barátaiddal semmi több:(
2003. 06. 27. 0:00
Tulajdonképpen én is leültem,hogy írhak egy pop dalt,és a végén rap lett belőle,amit nem szeretnénk játszani!
Vendég 2003. 06. 25. 0:00
ÖSSZEÜLÜNK A HAVEROKKAL SZERKESZTÜNK NEKTEK OLYAN SZÖVEGET -DE KOMOLYAN ha benne vagytok találkozunk egy helyen-mondjuk ózdon.OKÉ?-DE MONDJÁTOK MEG MILYEN STÍLUS KELL-CSAK NE ROCK!-írjátok meg mikor hol és mi ott leszünk visszük a cuccot.-én az előző voltam
Vendég 2003. 06. 25. 0:00
Neo!hol laksz-melyk városba?én is BAZ megyei vagyok.ki adta az ötletet?és mit énekelnénk RAP VAGY POP?!ÍRJ!
Vendég 2003. 06. 25. 0:00
nem hiszem el, hogy létezik olyan ember, akinek jó hangja van és mégis így áll hozzá a zenéléshez.
neo volt, kérlek, ne csinálj együttest, félek, csak egy nagy szar lenne az egész.
GUEST
nuszi 2003. 06. 25. 0:00
hé! avrilt ne merd egy lapon említeni a wheatussal és a tatut se a busteddal oké? avril egy kis picsa a busted meg... na jó kicsi pimp kedvéért kussolok. akkor most döntsd el milyen zenét játszanátok! mint avril? rocknak kikiáltott popot? vagy mint a tatu? szerzel két orosz kiscsajt és olyan hangon énekelsz mint egy herélt hörcsög? esetleg szerzel egy gitárt a sarki kínai piacon énekelsz hozzá valamit a nyávogós buzis hangoddal csinálsz egy csíkot a hajadba és máris punk vagy, mint a busted?
2003. 06. 25. 0:00
Szeretnék két barátommal egy együttest létrehozni,csak annyit szeretnék,hogy valaki írjon olyasfajta számokat,mint amilyet Avril Lavigne, a Weathus ,a Busted, Alanis Morisette vagy a t.A.T.u. játszik,ha befutunk a CD borítón feltüntetjük a neveteket,és akkor jutalékot is kaptok,s ha valaki tudna egy olyan együttest ajánlani,akik eljátszanák a háttérzenét, és Borsod megyében laknak,kérlek írjatok, mert mi csak énekelni akarunk!

Fórum » DÜHÖNGŐ » Keres-Kínál