Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » STYLEFÓRUMZ :) » Dance, Pop

Christina Aguilera vagy Mariah Carey

létrehozva: 2003. 06. 26.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

deni 2009. 07. 31. 17:38
Sziasztok!!! :)
Megújult a Te, a sztár honlap!
Mostantól nemcsak a
karaoke
rajongók élvezhetik az oldal adta funkciókat, lehetőséget adunk a TÁNC
és
STAND UP COMEDY kedvelőinek illetve a ZENEKAROKNAK is, hogy megmutassák
mit
tudnak!Ha
Szeretsz énekelni?
Zenekarod van?
Jó a
dumád?
Netán
táncolsz?
Akkor itt a helyed! Töltsd fel a teasztar.hu oldalra
videoidat ,
versenyezz, blogolj, töltsd fel a legújabb koncert dátumokat és oszd
meg
zenédet, mutatványodat a barátaiddal! ;)
gabbby 2008. 06. 16. 10:21
Christina, mert jobb a hangja, és jobbak a számjai is, de Mariah is super, csak nekem Chris a gyengém!
richie 2008. 05. 09. 19:16
De kettejük közül, ha muszáj inkább Mariah Carey, ő történelmet írt, jó tom, hogy full nyál dalai vannak, de sok sok legendás szám fűződik a nevéhez! Christina Aguilerát is szeretem, de a lemezeladásokat nézve egyértelműen kiderül mindenki számára, hogy kit szeretnek többen.
richie 2008. 05. 09. 19:12
SZTEM BRITNEY!!!!!!!!!
Vendég 2008. 05. 02. 12:23
Nehéz kérdés, nekem személy szerint Christina hangja, jobban tetszik, de Mariahnak is nagyon egyedi hangja van, úgy hogy én igazából mindketőt birom.
Vendég 2004. 03. 07. 0:00
XTINA!!!! ő a legjobb hangú, és testű nő a világon!!!!
Mariah már lejárt, meg amúgy is egy buta szőke liba!
pl. amikor Mariah Tokióba ment 200-an voltak a koncertjén, amikor 10000 férőhely volt!!
Xtinának meg 4 újabb koncertet be kellet szúrnia az egyik Nagy-Britannia túrnéra, és a 10 helyett 14 koncertje volt, mert annyira fogytak a jegyek, és annyira imádják!!! És mind a 14 teltházas volt!!! Látszik hogy ki a jobb!!!
XTINA FOREVER!!!
Vendég 2004. 01. 24. 0:00
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Tuti,hogy a X-TINA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
xtina 2003. 07. 23. 0:00
termeszetesen Xtina
Adrenalin 2003. 07. 20. 0:00
XTINA!!!
Adrenalin 2003. 07. 20. 0:00
Alida!
Ezt szerintem nem korhoz,hanem magasséghoz kellene mérni.Én pl.167 cm vagyok és 53 kg.(14 év)
Az osztálytársaim túlságosan vékonynak találnak.
zsofi 2003. 07. 06. 0:00
MARIAH CAREY! Egyértelmű! Szerintem 4 oktávot is ki bír énekelni, és gyönyörűen!(Cristina sem kutya, de ebben a meccsben ő a vesztes!)
Vendég 2003. 07. 05. 0:00
szerintem a válasz egyértelmű:
XTINA!
Lida 2003. 07. 04. 0:00
eggyik se ,de ha kell akkor kwell és Mariah.de Christina-nak csak a számai tetszenek és Mariah-nak is csak a számai...
nuszi:14 évesen 49kg?nem olyan nagyon =túlságosan rossz,hidd el!hat en 13 evesen 36 kg voltam,14-en pedig asszem 41 nem sok,eléggé vékony voltam.hat mondjuk most is az vagyok!15 evesen pedig csak 47,es most hizókurazok.mert ha en 18 evesen 50 kg leszek,akkor komolyan mondom.na haggyuk,ez gáz.Mondjuk sokat eszek vacsikra is meg minden,ha egyszer nem hízok..na mindeggy.És te mwennyit szeretnél fogyni.
Little Devil 2003. 07. 02. 0:00
köszi guest,de a zenei világ nem monarchia,vannak itt még más királynők is!na meg hamupipőkék,hófehérkék,és gonosz mostohák is szép számban...
Vendég 2003. 06. 30. 0:00
Devil, hát ez az! Mariah az igazi királynő a zenei világban. Érdemes utánanézni, hogy miket vitt véghez. Üdv!
Little Devil 2003. 06. 30. 0:00
nuszi,látom már megint beugattál vkinek:)ahhoz képest,hogy milyen agresszív vagy,ez még gyenge is volt..
pusszantom azt az értelmes embert,akinek már megint csak annyi hozzászólnivalója volt,hogy húú,de szar ez a fórum...
Mariah még mindig nem az én stílusom,de tény,hogy egyetlen énekesnő sem volt arra képes amire ő.
nussznak igaza van,emberileg ő sokkal "hitelesebb"mint xtina.(mondhatni furcsa volt ez az átalakulás szende szűzlányból kurva,aki még a sört is a lába közt nyitja ki)
Mariah nagy időszaka a 90'es évek volt.amikorén 3tól13éves voltam,tehát Xtina közelebb áll hozzám...
én nem szeretem Mariah trillázását,és a videoi is halál unalmasak,egyformák számomra..
(de én az előzményeket nem ismerem)
Vendég 2003. 06. 30. 0:00
Szerintem Mariah Careynek van a legjobb hangja és senki se nézze le!
Hiszen 1990-től 2003-ig150,000 000 lemezt adott el 15 száma lett lista vezető és ez egy énekesnőnek se sikerült.
Vendég 2003. 06. 29. 0:00
Mariah emberileg és zeneileg is lepipálja Xtinát!
nuszi 2003. 06. 29. 0:00
hahó
nuszi 2003. 06. 29. 0:00
hát én xtinát nem bírom mint magát az embert de a zenéje jó. mariah meg fordítva. a zenéje szar az ember viszont kedves. nem? az új dala minden eddiginél szarabb. de ezen ne vitatkozzunk. valakinek tetszik valakinek nem.
Vendég 2003. 06. 29. 0:00
egyik se...
Vendég 2003. 06. 29. 0:00
Persze, hogy Mariah Carey a legjobb. Nincs vita.
Az új dal: Bringin' on the heartbreak pedig szuper!!!!!!!
Vendég 2003. 06. 29. 0:00
hát én most vagyok itt.....fél2 van...
GUEST
nuszi 2003. 06. 28. 0:00
itt vagy? 23:09 és sehol senki. pedig GUEST ilyenkor itt szokott lenni meg te is.
nuszi 2003. 06. 28. 0:00
van. tanfolyam.
kicsi p.i.m.p. 2003. 06. 28. 0:00
nuszi??szerinted van a kickboxban olyan h.alapszint??sztem nincs.de te tudod kemény kickboxos:)
Vendég 2003. 06. 28. 0:00
Xtina 4ever.(egyértelmű nem?A Dirrrty a Moulin Rouge,a Beautiful és a Fighter elég meggyőzőek)
nuszi 2003. 06. 28. 0:00
ja és aki engem akar baszogatni az inkább hozzon létre egy nuszi egy hülye köcsög fórumot ne térjünk el a témától igaz???
Vendég 2003. 06. 28. 0:00
A két énekes össze sem hasonlítható!
Nagyon szeretem Xtinát, ezaz új dal ( Fighter) egyszerűen szuper, de MARIAH CAREY teljesen más. Ő vitán felül a legjobb énekesnő a világon.!!!
nuszi 2003. 06. 28. 0:00
nem vagyok kiskirály! itt minden regisztrált felhasználónak ugyanannyi a joga! engem csak az idegesít hogy pl akinek mondtam hogy menjen haza az télleg most van itt először és akkor leszólja hogy milyen nagy faszság ez a fórum. hány fórumot nyitott? és hányhoz szólt hozzá? ismeri rapx girl vagy nerdet vagy kicsi pimpet? nem! akkor meg mit pofázik nekünk? ha nem tetszik neki a fórum ne szóljon hozzá és nyisson egy jobbat! ezzel legyen azért tisztában.
Vendég 2003. 06. 28. 0:00
az idegösszeroppanásról:minden ember mást máshogy bír el érzelmileg,nekem is van barátnőm,aki
ha nem bír valamit megcsinálni,bármi legyen az, összeesik idegileg...vagy nem hiszem,hogy ha
valakit elhagynak,mint mariaht, nem esik össze legalább egy kicsit is,jó nem idegösszeroppanást,
de azért belegondol a dolgokba..

ja!ÉS NEM TUDOM KI ÍRT GUEST NÉV ALATT AZ ELEJÉN,DE A NYUSZIKA LESZÓLTA, HOGY
MÉG NEM JÁRT ITT,NA MENJEN MÁR HAZA "én azt a guestet védtem meg, de ha nem akarja,
engem nem érdekel....
JA!ÉS AZ ELŐZŐ 1-2NAGY, ÉS 4.KICSI KÖZBESZÓLÓ GUEST IS ÉN VOLTAM.

mindenkinek puszi. BEDUCI!!!!! MARIAH!!!
Vendég 2003. 06. 28. 0:00
hu,miért ír ilyen szétnyitottan??na mindegy!

ami még Mariah mellett dönt nekem...Én is jártam énekelni,szerettem volna az lenni,csak erősíteni
kellett volna a hangomat, de mandulabetegség,műtét, majd pajzsmirigybetegség-és most megcsiná
lt műtét után már nehéz,de az énektanárnőm azt mondta,nem tudta,hogy mariah a kedvencem!!!
hogy ha együtt énekelek a magnóval, Mariah-t hallgassak,mert ő "előlről"énekel,szép a kiejtése is..
utánozzam őt!!ha már magnóval énekelek!nem tudta,hogy a kedvencem!
Vendég 2003. 06. 28. 0:00
na szóval! én voltam előbb az a "guest"aki mondta, hogy hozzászól a nyuszika.
Szerintem ha kettejük között kellene dönteni: MARIAH!!! lehet,hogy Mariah kb10év korkülömbséggel többel
bír mint Xtina,de rengeteg listavezető dala van,majdnem minden díjat ő kap,ha nem csinál éppen
klippet akkor is, ő a --ha jól tudom-- a 90'évek legjobb hangja,rengeteg eladott lemez,film,reklám,
és rengeteg minden ami a nevéhez írható,nem régen ő volt a magyarországon a magyar honlapok közül a leglátogatottabb,..rendben Xtináról nem tudok sokmindent,letagadhatatlan vannak jó dalai,
nekem is tetszenek,szerintem 1000jobb mint Britney!,de nem akkora még a munkássága,hogy egy
lapon említsük Mariah-val.Egyébként a "nyőgésekről","ordítozásokról",:láttam Mariah és Xtina
koncertet is,és ha Mariah valaha is "nyőgőtt",hanglejtett,"ordított", Xtina ugyanazt tette!!!!
én úgy tudom,ő nagyon kedveli Mariah-t!vmi kis utánzást is szeretne hangügyileg.De ezt tenné szerintem rengeteg ember aki sztár lesz,és példaképe van,hisz olyan szeretne lenni mint az "imádott".Nem féltek,hogy majd mint Britney,Xtina is letűnik...???
Vendég 2003. 06. 28. 0:00
Mindenkinek joga van véleményt formáli, de azért van a topiknak címe, hogy arról írjunk.
nuszi music.hu kiskirály, vegyél vissza
Vendég 2003. 06. 28. 0:00
Sziasztok! szóval, mielőtt nyuszika "hozzámszólnaúgyegyszeriben:nahúzzel",előszőr vagyok fent
itt,de azt hiszem jogom van véleményt kifejteni,mint akárcsak guest-nek.
igaz?
nuszi 2003. 06. 28. 0:00
GUEST előtti guest: tudod nem nagyon izgat hogy a netről valaki beugat nekem hogy mit csinálok rosszul és mit nem. nem vagyok kemény csaj pont ez a lényeg de ha még olvasni se tudsz rendesen az ellen én semmit nem tehetek. tudom hogy bárki leüt az utcán akinek éppen szar kedve van. hát igen ez nem újdonság. de téged is bárki leüthet vagy anyádat is vagy a hugidat vagy a csajodat és te nem tehetsz semmit aztán csak nézheted hogy simul ki az ekgjuk. a topik nem rólam szól de kérdeztek és én válaszoltam. ennyi.
Vendég 2003. 06. 28. 0:00
guest, te a kétféle kiállást eléggé összekevered. még jó, hogy az utcán az üt le egy 14 éves lányt, aki akar. azzal, hogy ezt bizonygatod, senkinek nem mondasz újat (szerintem nuszinak sem). hogy miről szól a topik az attól függ, hogy mit írnak bele a kedves errelátogatók. úgylátszik a téma, amit fölvetettek az kimerült, vagy senki sem akar hozzászólni. ha jól látom, te is inkább nuszival kapcsolatban írtál (vagyis te is csak eltérsz a témától). ha valakit ez zavar, az írjon christinaról, meg mariahról.
GUEST
Vendég 2003. 06. 28. 0:00
Nuszika, ez a topik rólad szól? Úgy tudom nem! Attól ilyen nagy az arcod, hogy csak a neten kell kiállni magadért. Kit érdekel, hogy mit sportoltál? Azt hiszed nem csapna le bárki, aki szembe megy veled az utcán? Hát te aztán baromi jófej vagy. Ne játszd itt nekem a kemény csajt, mert kiröhöglek!
Vendég 2003. 06. 27. 0:00
18
nuszi 2003. 06. 27. 0:00
14. te?
Vendég 2003. 06. 27. 0:00
hát elég csúnya lehetsz összefoglalom amit írtál Bettike:kicsi kövér fehér de amúgy barna ezt írtad ugye?! :)
Vendég 2003. 06. 27. 0:00
te hány éves vagy nuszi?
GUEST
nuszi 2003. 06. 27. 0:00
hát izé. 49 kiló vagyok de anyám nem hitte el. azt mondta hogy 58nak nézek ki. (hát kösz anya). de most nyáron jó lenne valamit csinálni is az esti futáson kívül. azért napi 1 km futás nem old meg minden gondot (sajnos) jövőre majd beszervezek magamnak valami olyan tábort ahol vannak ilyen terepfutás hegymászás stb. dolgok. én ezeket nagyon szeretem. és ahogy magamat ismerem a társaságot is összeszedem majd... :)
Vendég 2003. 06. 27. 0:00
el bírom képzelni ezt a kövérséget. mostanság mindenki ezen siránkozik, miközben halál gebe. lefogadom nem vagy több 50 kilónál.
GUEST
a témához meg csak annyit, hogy mindkettő elég rossz. vonaglanak, nyekeregnek. lehetne szép hangjuk (van is tulajdonképpen mindkettőnek), de olyasmire használják, ami szart sem ér.
nuszi 2003. 06. 27. 0:00
höm. kicsit sok benne a kis szó. na de nézd el nekem :)
nuszi 2003. 06. 27. 0:00
ez nem jött be. ezeknek igazából pont az ellenkezője vagyok: pici (155 cm), kövér (a súlyomat nme részletezm), tunnyadt izmok, egy kis poci... :) négyes vagyok tesiből is... remélem nem szőkének gondolsz mert barna vagyok és a szemeim is barnák. meg semmi kreolság olyan kis fehérbőrű vagyok.
Vendég 2003. 06. 27. 0:00
:) el tudlak képzelni: magas, izmos csaj, kemény karok meg kockás has...
nuszi 2003. 06. 27. 0:00
alapszinten kickbokszoltam. meg van is egy zsákom meg kesztyűim :) az agresszívitásomról nem nyilatkozom mert ugye az ember ne ítélkezzen magáról de az egyik haverom beijedt amikor elkezdtem üvöltözni egy autóssal hogy mit csinálsz bazzeg? azért szerintem nem vagyok egy félelmtes ember...
Vendég 2003. 06. 27. 0:00
úgy látom nuszival nem érdemes újat húzni... amiket beszólt bizonyos fórumokon... hú apám... :) nuszi te ilyen kis agresszív bokszos csaj vagy?
nuszi 2003. 06. 27. 0:00
akkor indítsál te egy jobbat oké? ne szóljál bele a nagyok dolgába!!! itt ugatsz nekünk úgy hogy most jársz először ezen a oldalon... na menjél haza...
Vendég 2003. 06. 27. 0:00
Egyértelmű, hogy Mariah, kár volt ezt a hülye topikot elindítani.
2003. 06. 27. 0:00
Mariah!!!
Vendég 2003. 06. 27. 0:00
Nem vitázom.
Vendég 2003. 06. 27. 0:00
Xtina futottak még kategória
Vendég 2003. 06. 27. 0:00
Christina még meg sem "született" amikor Mariah már sztár volt. Amúgy hülyeség összehasonlítani a két csajszit. Mariah akkor is jobb mert van hangja és stílusa:)))
Vendég 2003. 06. 27. 0:00
Teljesen meg vagytok őrülve? Hogy a fenébe lehet Xtinát egy napon említeni Mariah Carey-vel?? Mariah évtizedek óta a legsikeresebb női előadó, Xtina meg csak pár éve jött elő. Xtina nem rossz, de össze sem lehet hasonlítani Mariah-val. És itt nem a korról van szó. Tíz év múlva talán fel tud majd mutatni vmit Chris, de most még a nevét sem szabad MC -vel kiejteni.
2003. 06. 27. 0:00
Egyértelműen Christina!! Mariah csak nyávog!
Vendég 2003. 06. 27. 0:00
EGYIK SE!MERT UGYANOLYANOK CSAK ELVÁLASZTJA ŐKET MAJD' 20 ÉV
Little Devil 2003. 06. 27. 0:00
Lehet,hogyXtina kispályás,de Mariah már kiöregedett a szakmából..már vagy 10 éve teljesen ugyanolyan!hány éve nyomja már az unalmas nyávogását??a trillázás ide-oda..látvány,mondnivaló 0...Xtinát sem kedvelem túlságosan,de a zenéje tagadhatatlanul jó..neki van még mondanivalója...Mariahnak az idegszanatóriumokról kéne énekelnie..
Vendég 2003. 06. 26. 0:00
Hat akkor mar inkabb Mariah...
Vendég 2003. 06. 26. 0:00
Christina Mariah-hoz képest még kispályás...
2003. 06. 26. 0:00
Mariah
nuszi 2003. 06. 26. 0:00
csatlakozom
2003. 06. 26. 0:00
Xtina!!!!!!
Lida 2003. 06. 26. 0:00
Christina vagy Mariah?

Fórum » STYLEFÓRUMZ :) » Dance, Pop