Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » STYLEFÓRUMZ :) » Dance, Pop

Madonna 4ever

létrehozva: 2003. 06. 28.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

80sforever 2005. 07. 24. 23:59
Hát ti úgy látom már mást láttok Madonnában mint én....számomra ő a Ballada válogatás (1995 Something to Remember) után "megahallt", de legalább 13 éven át jó zenét csinált, ez is valami...
Ti ismeritek még eggyáltalán a korai nyolcvanas dalait??Az új gagyi stílusa a nyomába se érhet!!!!!
Én má az új albumtól előre félek!!!!!Max 1 angliai 2. helyezetet várok tőle...

Baromság, hogy Open your heart és Borderline stílussal már nem lehetne befutni!!!hát könyörgöm...mindenhol Nosztalgia van!!!!!A világ összes országába a nosztalgia rádiók a legnépszerűbbek!!!!!A kábel tv felmérése szerint is a VH1 so 80's műsora vezet, olyannyira, hoyg nálunk 1 időbe az MTV helyett még 1 VH1-et követelt a "nép" (VH1 classic)
ammmy 2005. 07. 09. 17:49
Sziasztok!

Aki szereti Madonnát, lépjen be a levelezőlistámra! Írjatok emilt erre a címre:



Információk, hírek stb amit csak akartok! Minden az énekesnőről! Kérdéseiteket is szívesen vesszük!
Lépjetek beeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!

Köszi
Vendég 2004. 03. 07. 0:00
sZERINTEM JÓK mADONNA SZÁMAI, ÉS MINDIG TUD ÚJAT MUTATNI!
viszont szerintem egy rossz ribanc, egy hatalmas qurva - mindig is az volt, ha megnézitek a régi klipjeit!!!!
XTINA FOREVER!!!
Adrenalin 2004. 01. 30. 0:00
De jó látni hogy mások is szeretik.MADONNA A KIRÁLY!
Vendég 2003. 08. 01. 0:00
Imádom!!! Frozen,Ray of Light,Vogue,Evita...
A Hollywood klipje pedig szerintem olyan "Madonnás",mármint a régi...
2003. 07. 14. 0:00
És szuperhajlékony!!!
Little Devil 2003. 07. 02. 0:00
Madonnában az a jó,ha nem ismernéd,10 évvel fiatalabbnak gondolnád,és mindig mutat vmi újat!Nem úgy mint Mariah Avezetéknevétsajnosnemtomhogyírják
Little Devil 2003. 07. 02. 0:00
kiccsi én,elég gáz lesz,ha egyszer annyira fogod stresszelni magad,hogy hánnyál egy előadótól..
nekem már majdnem volt ilyen,a cheeky girls..
hollywood klipben pedig az a vonaglás szerintem csak irónia..Maddie eléggé ki lehet akadva hollywoodra..ha már a filmiparban nem sikerült nagyobb sikereket elérnie..
2003. 06. 30. 0:00
tudhat valamit ha ennyi időt a pályán töltött és még nem hányunk tőle
Vendég 2003. 06. 30. 0:00
A mellesleg.hu-n azt hiszem az American Life eredetije van fenn. (az van odaírva, hogy: betiltott, cenzúrázatlan)
A Hollywood klipjét ma láttam először és osztom nuszi véleményét...
Lilla
Vendég 2003. 06. 30. 0:00
Little Devil- a spanyol tvn is leadták 1x! tényleg nagyon fasza... mondjuk én alapból imádom Madonnát, jó lehet az uj száma tényleg elég szar, de ha nem ezt nézzük, hanem alapból az egész munkásságát és hogy honnan hova jutott, akkor el kell ismerni, h ügyes és jó énekesnő is. mondjuk én nagyjából az ő zenéjén nőttem fel.....
Niki
2003. 06. 30. 0:00
Little Devil!1x leadták!!!!!Az MTV HITS-en.Nagyon király volt!!!!
2003. 06. 30. 0:00
na jó a klip kicsit "vad".......
nuszi 2003. 06. 30. 0:00
a hollywood ugye nem tetszik senkinek? UNDORÍTÓ AZ A KLIP! hány éves is? 42 (valami ilyesmi). és akkor ott fetreng a földön szőke parókával meg egy vörös kis izéban (nem találok rá jobb szót) és magát taperolja. hú de szexi. minden 60 fölöttinek beindul a famtáziája...
2003. 06. 30. 0:00
Hát igen.Avril Háborúellene klipje viszont egyenesen gagyi.(Knocking on Heavens door.-a Warchild:Hope c. albumról.)A szám maga viszont nem olyan gáz.
2003. 06. 30. 0:00
Ya. A Die Another Day-ben sem volt semmi.És most a Hollywood!!!!
Little Devil 2003. 06. 30. 0:00
Az American life nagyon jó..örültem volna neki,ha az eredeti videot adták volna ki,vki végre megmondta volna bushnak..NO WAR!!
2003. 06. 28. 0:00
Szerintem ő a legjobb!!!!!

Fórum » STYLEFÓRUMZ :) » Dance, Pop