Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » STYLEFÓRUMZ :) » Dance, Pop

Xtina Madonnat majmolta

létrehozva: 2003. 07. 01.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

2003. 08. 05. 0:00
Igen, az egész pop szakma az, engem csak az idegesit,h nekem van igazam,és nem fogod föl. Szarom le,h ki kit majmolt, csak úgy érdekes,h chris pont Madonnát.
Bazdmeg chris is a Dirty-vel lett igazán hires, ne mondd már,h ha nem úgy öltözik mint egy kurva hires lesz!
Én ezt itt befejeztem, szánalmas vagy.
xtina 2003. 08. 03. 0:00
Lilu te kurva okosnak gondolod magad mi?! Ez nem kerdes! e nem tudsz semmit csak lehordani valakit az osszes letezo ronda szvakkal...hat ettol jol erzed magad!En nem fogok magamon rohogni hidd csak el!Madonna csupan azert lett hires mert vetkozott es regen meg jol nezett ki ez teny!
te is tudod max. nem vallod be magadnak!Kepzeld tudom mi az hogy imadni egy egyuttest! Inkabb te nem tudod hogy nekem pofazol! Mindenkinek mas tetszik nem erted?!Amugy ez igy igaz ha igy fogjuk fel a dolgokat mindenki majmol valahonnan az egesz pop-szamka majmolas-ha igy fogjuk fel a dolgot!!!
2003. 08. 02. 0:00
Nem Madonnát védem, fogd már föl! Ha Xtinának nincsenek saját ötletei, akkor nagyon tudom sajnálni, engem innentől nem érdekel-látom te viszont imádod. Viszont majd 5 év múlva röhögsz magadon, h milyen egy picsa voltál azzal, h őt imádtad. Te cseszed L, én nagyon yool vagyok.
azt mondod, h Xtinát imádod, de te még nem is tudod mit jelent az imádni egy együttest, vagy egy énekest, nem tudod mi az a fanatizmus, csak fölröppen a semmiből egy kurva, van 1 yoo száma (csak a hülyék szerint) és máris a kedvenced, meg csodás. Ajánlom, h kicsit gondolkozz el magadon! Na pá
xtina 2003. 07. 30. 0:00
Nem majmolt Madonnanak minden klippje arrol szol hogy o milyen szep Chris ezt a szamot nem azert csinalta!Nem vagyok leszbi...de ha az lennek akkkor mi van a leszbik ugyan olyanok mint a tobbi ember majden maz nem egy betegseg!!!!Lehet hogy 18nal idosebb vagy de agyilag tuti hogy nem!Xtina nem ribanc vagy talan tudod bizonyitani????Madonna csak azert valt hiresse mert mesztelenkedett a klippjeiben, Chris viszont nem vplt total mesztelen es nem, lesz egy szal fehernemuben 50 evesen...Ha Christina ribanc akkor madonnara nincs szo
2003. 07. 30. 0:00
xtina szánalmas vagy
Én fogjam be? azt se tudod mi a zene, ha azt a kurvát hallgatod
Mivan, leszbi vagy, h ennyire véded? ;) Minek is kérdezem, az vagy.
Akkor is arról a klippről majmolta
Kiváncsi vagyok viszont hány éves vagy, sztem egy max. 10 éves picsa
2003. 07. 25. 0:00
Az a ribanc Chetr is keményen utánozta.De mit foglalkozunk ilyen ribancokkal?Inkább Madonna American Life-ja és Hollywood-ja...
xtina 2003. 07. 23. 0:00
Fogd be te nagyszaju Lilu!
te pofazol??????
Chris nem majmolt!
Madonna minden szamma arrol sozl hogy o szep cicababa a Fighter viszont nem ez a stilus!!!!
Amugy Madonnanak nem kiszovott a haja, csupan hidrogen szoke!!!!!!!
Es Xtinanak mar volt nagy feheres szoke haja...
Szoval halgass el mert o a vilag legjobb csaja!!!
Ha bantod abbol csak kiderul milyen feltekeny is vagy ra!!!
2003. 07. 18. 0:00
A Flash Dance akkor is jobb volt mind a 2-nél!
Vendég 2003. 07. 09. 0:00
Majmolás ide vagy oda, a Fighter akkor is jó klip.
kicsi p.i.m.p. 2003. 07. 05. 0:00
igazad van.aztán az egészet a flash dance című filmből vették mind2-en,és nem egymást,hanem azt a filmet utánozták.megint ide jukadunk ki.
Vendég 2003. 07. 05. 0:00
Nem kleptomániás...tök jó...király...ha már itt tartunk...J.lo I'm glad című klipje kísértetiesen hasonlít Geri Halliwel It's raining men című klipjére...úgyhogy ha már lopásról van szó akkor ez jobb példa...szerintem...
kicsi p.i.m.p. 2003. 07. 03. 0:00
köszike nektek.de itt senki sem akar kinyírni egyenlőre.
Little Devil 2003. 07. 02. 0:00
nekem van öööö..homokozólapátom,meg TNT-m!meg tankcsapdám,meg borzom(kispálom),meg egy csomó tuti cuccot,ugyhogy ne félj,előbb vadászunk le!
B-Clan
nuszi 2003. 07. 02. 0:00
na jól van. már csak azt kellene megtudnom, hogy ki akarja kicsi pimpet kinyírni és ezt hol írta! aki kicsi pimpet bántja az velem találja szembe magát. meg a bokszkesztyűimmel :)
Little Devil 2003. 07. 02. 0:00
Jah,és idézek neked egyik kedvenc 1üttesemtől,hogy ne csak a "bajod eshet"et,és a "lehet,hogy nem ébredsz fel"-t használd
pl....,mert leszakad alattad a hinta,de nem csak így,hogy trrdddzszs,hanem ÁÁÁááááttrrrrrrrrrrrrrdddzssszdzszsz!
..mert kigyullad nálad a gyerekszoba..
Bővítsük szegényes szókincsünket c. rovatunkat olvasták..
Little Devil 2003. 07. 02. 0:00
Télleg majmolás,mert a frozenből még a mozdulatokat is utánozza..de gratulálok neki,egész jól utánozza..JAH,ÉS MINDEN EREDETISÉGMÁNIÁS MEHET A FRANCBA,MERT OLYAN NINCS,HOGY VALAKI NEM MAJMOL SOHA SENKIT!
Guest babe,remélem nem vagy olyan mániás Xtina rajongó,mint látszik..ha jól sejtem kicsi pimpet is te akarod eltenni láb alól..
az egyik baránőm kábé ilyn magasfokon rajong J.lo ért,egyszer kijelentette,hogy az életét odaadná J.loért..
remélem te még nem vagy ilyen stádiumban..
kicsi p.i.m.p. 2003. 07. 02. 0:00
ÉRTSÉTEK MÁR MEG,HOGY AZ EGÉSZ ZENEIPAR MAJMOLÁSRA ÉPÜL ÉS NINCS OLYAN,HOGY EZ MAJMOL AZT AZ MEG EZT,MERT MINDENKI MINDENKIT MAJMOL FOGJÁTOK MÁR FÖL???NEM TELJESEN MINDEGY,H.UGYANOLYAN-E A KLIPP HANTÚLVILÁGI HANGULATA??HÁNY KLIPPNEK VAN TÚLVILÁGI HANGULATA,ÉS HÁNYBAN VAN UGYANAZ A HAJ??EZER MEG EZER KLIP BIZTOSAN MADONNA ELÖTT ÉS UTÁN IS VOLT SOK MÁS HASONLÓ KLIPP,CXSAK MOST EZ A KIJELENTÉS HOZ PÉNZT.jó.nem vagyok ideges.
2003. 07. 02. 0:00
Nem is kicsi! Majd kiváncsi vagyok a következőt kiről majmolja a csaj
nuszi 2003. 07. 02. 0:00
hát gyerekek.... nem tom. van benne valamennyi utánzás az biztos.
Vendég 2003. 07. 02. 0:00
Lilu, hidd el, ez nem csak neked tünt fel, ez így is történt! Guest! Te meg kicsit fogdd vissza a buzgóságodat, rajongásodat, és gondolkozz el, nyisd ki a szemed és rájössz, ez tényleg így van amit Lilu írt.
Vendég 2003. 07. 02. 0:00
Nem!Xtina a legjobb csaj a világon és ne merd leszólni mert még bajod eshet!
2003. 07. 01. 0:00
A Fighter c klip-ben ugyanolyan túlvilági hangulat+kiszivott haj min Madonna egyik klip-jében.Érdekes mindenesetre. Lehet,h kleptomániás?!

Fórum » STYLEFÓRUMZ :) » Dance, Pop