Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » STYLEFÓRUMZ :) » Dance, Pop

Busted a király

létrehozva: 2003. 07. 04.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Brégo,Bri, 2006. 12. 30. 19:38
Ennyire nem szeret eben a világba senki semmit ennyire roszak a mostani számok?
Vendég 2006. 06. 04. 8:35
Vendég 2006. 05. 28. 17:35
BALÁZS 19 2006. 05. 22. 14:40
AZÉRT NEM KELL MÉG ÍGY LEÜVÖLTENI A FEJÉT!!!
Vendég 2006. 05. 20. 20:49
reklaam námkőő
Vendég 2006. 05. 17. 13:22
Poszterek eladók
ÁR: 1000-1500-ft / db mérettől függően
Tel: 06204235526


alvajárók-kozsó
Charli Angyalai, Supernem, Metallica, Colin Farrel, Gareth Gates, Jennifer Lopez, Marilyn Manson, Robbie Williams, Paul Walker, Linkin Park, Sarah Connor, Nick Carter, R-port, Busted, Ricky Martin, Zsedényi Adrienn, Appleton, 50 Cent,
Szakítópróba, Alias Jennifer Garner, Barátok közt-viva, Nsync, Destinys Child
Barátok közt, Anastacia, Fiesta, Papa Roach , Heaven Street Seven, Való Világ- Ági,
Him, Eminem, Kerozin, the chemical brothers, R-port, Wiclef Jean, Scooter, Janett Jackson, Shaggy, Simply red, Bon jovi, Westlife, French Affari, N-sync, Náksi,
Hoffer Dani, V.I.P. Jon Bon Jovi, Brad Pit, TNT, No Angels, Sub Bass Monster,
Jim Carry, Peter Andre, The Fugees, Mark Owen, Eternal, N-sync, Carpe Diem,
Ricky Martin, Julia Roberts, Twenty 4s, 2 Unlimited, Haddaway, Groovehouse,
Eminem, Sugar Spice, TEA, Fat boy Slim, Papa-roach, Shakira, Unicue, Faith Euans,
Josh , Dj bobo, East 17, Mr president- értékes! Brandy, Spice Girls- 5 db,
Leonardo Dicaprio, Down Low, Natali Imbruglia, Hip-hop boys, Puff Dady, Faith no more, Betty, Hanson, Orsi, Chirs, Imperio, OJ duck, Del piero, Kozmix, Mariah Carey, Westlife, Backstreet boys, Prodigy, Help, Taxi 3, Atomic Kitten, Jennifer Lopez-óriásposzter, Majka óriásposzter, Neo, Justin, AJ reet , Demi more, Jonnny English, Magyar Bálint, Avril, Luke perry, Nick carter, Gillian Anderson, Bestiák, Will Smith ,
Mr Bean, Mel 8, Boyzone, David Craig, Tupac, Roy és Ádám, Ricky martin,
All 4 love, Christina Aguilera, Pink, FLM, Alvajárók, Unlimited, Fiesta, Blink, Nickel back, ATC, Josh Hartnett, Mr big, Whitney houston, Dave pirner, Manhattan, Beathovem, Hello, Tom cruise, NKOTB, Szuulák Andrea, Roxette, Ice-t, Whig-field,
Usher, Kenau reeves, Worlds Apart, Fred- surst, B3, Crystal, Aguszt Bárió, Bro sis,
Korn, Shakira, P.o.d., Linkin part, Britney, Duran duran, Beverly hills, East 17, Westlife, Alcazar, Angus Young, Elton John- egyedi poszter, Slash.Haddaway, Loaf meat, Megadeth, P.m. dawn, Nkotb, Kevin costner, Tina Turner, Sarah Condor, CPM, No doubt, Take That-óriásposzter egyedi, East 17 óriásposzter egyedi, Ace of base óriásposzter, Kis Ramóna, Luke peri, Aurora, a-ha, Michael Schumacher, Jóbarátok, Ákos
BALÁZS 19 2006. 05. 14. 15:56
MIND 1 LÉNYEG H ÍRSZ! :D

HY RoCkEr TáRs!
LP 2006. 05. 13. 14:11
Hello!

Nem t'om, sok dolgom volt van nem t'om :D
BALÁZS 19 2006. 05. 08. 19:22
ELNÉZÉST A KÉPEM ELLETT BAXVÓDVA ÍGY ÚJAT CSINALTAM!
BALÁZS 19 2006. 05. 08. 14:34
VÉGRE ÚJRA BALÁZS 19 LETTEM!! :DDDD
Vendég 2006. 05. 05. 17:02
SEMMI GOND!:D AZ UNOKABÁTYÁM IS EZT A 2 CSAPATOT SZERETI!:D ÉN CSATÁR V. KAPUS! (KHMMM...NO :P) AMÚGY MIÉRT NEM VOLTÁL EDDIG?????

NA CSÁ RoCkEr TáRs!
LP 2006. 05. 05. 15:13
Bocsiiii!
Amúgy ha elmondom a kedvenc csapatomat még összevesznél velem :D Újpest meg Chelsea drukker v'ok :P:P jah amúgy hátvéd
Vendég 2006. 05. 04. 14:27
Vendég 2006. 04. 29. 11:08
HOL VAGYOL LP????????
Max 2006. 04. 24. 0:41
Hát ez motorosan hülye, a halál sem tudná leállítani. Te 8, belőled jó házalóügynök lesz.
2006. 04. 23. 21:58
takarodj
2006. 04. 23. 19:34
busted poszter eladó, ár: 1500-ft
Vendég 2006. 04. 22. 14:45
Vendég 2006. 04. 21. 15:43
HY!

HAJRÁ!:) SZTEM MENYJ EL, HISZEN CSAK 1-SZER VAN 1 7-EN!:D ÖRÜLJ H. VAN NEKEM SEM MINDIG VOLT!
PERSZE! DVSC! AC MILAN! ARSENAL! DORTMUND! REAL MADRID! MILYEN POSZTON JÁTSZOL?
MÉGHA NEMIS NAGYON ISMEREM A LOVAGLÁST,AZÉRT MENYJ EL, LEGALÁBB NYÁRON. SZÉP ÁLMOK, DE AZÉRT A KŐSZOBRÁSZSÁG SEM ROSSZ!:D
A TE KEDVENC CSAPATOD?
NAH HY RoCkEr TáRs!:D
LP 2006. 04. 21. 13:45
Hello!

Jah, köszi, majd biztos menni fog...vagy nem :D Csütörtökönként van 1szer 1 7en edzés szal, ha kihagyom az elég szar, bár már 2 hete nem voltam :S nézed is a focit? Ha igen mi a kedvenc a csapatod?
Hát, én nekem már ahoz nincs kedvem, max. nyáron. Apám mindig díjugrató akart lenni, csak aztán kőfszobrász lett belőle :D
Nah megyek szia!

RoCkEr TáRs!
Vendég 2006. 04. 17. 16:42
CSÁ!

ELHISZEM, HÁ MÉG NEKEM :DDD SZIVACS!!:S ÉN 5-ES KOROM ÓTA JÁROK! ÉS KIRÁLY! HIDD EL NAGYON JÓ, EZ AZ 1-ETLEN TÁNC AMI JÓ! HA BELEÉLED MAGAD AKKOR KÖNNYEBB!KÁR AZ IS JÓ MÉG HA BÜDÖS IS! :DDD A FOCI A CSÚCS! CSAK BELE KELL JÖNNI! :DDD SZORÍTOK ÉRTED H JÓ LEGYÉL!:DDDDD

NA CSÁ RoCkEr TáRs!!
LP 2006. 04. 16. 19:50
Hello!

Hát nagyon jó volt Debrecenben, csak az oda- meg a visszaút volt nagyon szar. :D Inkább fárasztó, hívott az unokatesóm apja, hogy Füzesabony felé jöjjünk, mert út javítás van és így el tudjuk keülni, erre 1 órát azzal szarakodtunk, hogy kerüljünk már ki a dugóból, mert ott is útjavitás volt :S így a 3 óra helyett 4 lett belőle, aztán a visszaút is gáz volt este 10re értünk haza.
népitánc? ajjaj, jővőre az nálunk kötelező lesz, ha felvesznek abba a suliba ahova jelentkeztem....:S De amúgy mindent kerülök ami táncra emlékeztet :D
Régen jártam lovardába, mert apám tud lovagolni és tanított a tesóimat meg engem, de már nincs hozzá kedvem. Most focizok, vagyis nem most már egy fél éve. Mindig is érdekelt a foci, csak nem volt rá, szeptemberben lett a PLSE-nek lány csapata, úgyh. most ott jáccok :P Igaz, nem vagyok vmi jó, de majd belejővők :D

RoCkEr TáRs!
Vendég 2006. 04. 12. 20:09
CSÁ!

JÓ NEKED!;) AZ XAR!;) NEKED KÁR,NEKEM JÓ MERT HAMARABB ÍRSZ!:DDDDDDDDDD RENDBEN! FOCI(!) KOSÁR,TENISZ,PING-PONG,HOKI, (AMENNYIBEN ANNAK SZÁMÍT) NÉPTÁNC(!) PC,PS1-2!!!!!!!!!!!!!ÉS TE?????

NAH CSÁ
RoCkEr TáRs!!!
Vendég 2006. 04. 12. 12:40
Hello!

:D:D Jól van vágom, politika, hagyjuk :D
Holnap megyek Debrecenbe, apu ma jelentette be...fél 6kor kelnem, tök szar :D De azért jó lesz, de csak 1 napot maradunk.
Nah írj vmit, amig nem leszek :S
sport? :D

RoCkEr TáRs
Vendég 2006. 04. 12. 11:42
-----------------------------------------NA-----------------------------------------
Vendég 2006. 04. 05. 14:33
CSÁ!!
IGAZAD VAN!!BÁR JOBB HA A FIDESZ!:DDD JA NÁLAM IS VANNAK ILYENEK... DE ÉN JÓL TÁJÉKOZOTT VAGYOK!!:))))) MIND1! NÁLAM SZERNCSÉRE NINCS ILYEN MINDENKI FIDESZES, DE SZTEM EZT HAGYJUK!

NA HI!!
RoCkEr TáRs!!!
Vendég 2006. 04. 04. 17:57
Szia!

Azt nem mondom, hogy a politika hidegen hagy, de egyik párttal se értek egyet, engem nem érdekel, hogy a kommunisták maradnak-e, vagy a fidesz nyer, a lényeg az, hogy legyen eredményük... Meg amúgy is kib*szottul elegem van a hülye gyerekekből akik 10 évesen azon a véleményen vannak, amit otthon hallanak, azt se tudják miről beszélnek. oszt.társam ma is izélt, hogy jővő 7től megváltozik az ország, mer a fidesz nyer és az majd milyen jó lesz... Úgyhogy nem is voltam kinnt. De pártatlan maradtam főleg, azért, mert az anyám mszp-s apám meg fideszes :DD
Nah mind1 megyek
szia!
RoCkEr TáRs!
Vendég 2006. 04. 03. 17:55
'CSOKIS MONITOR' RoCkEr TáRs!!
Vendég 2006. 04. 03. 17:53
SZASZ!

NA AZ JÓ!:DDKIRÁLY!!:))NAM BÁNOD MEG! AJÁNLOM AZ: ÍGY VOLT, ÍGY LESZ CD-RŐL A MAGYAR FÖLD-ET!!(12-ES SZÁM)!:DDD SEMMI KÜLÖNÖS :/ ÉS VELED??ARROL MÉG NEM HALLOTTAM!!:( MAJD MEGKERESEM, ÉS MEGHALLGATOM!!:) HA LESZ RÁ IDŐM... SOKAT KELL TANULNOM!!:( AKKOR AZT MEGKERESEM!!:DDDDDD IDEGÖLŐ AMIKOR ENNYIRE NYALNAK, H. MÉG A "kritikáknál is csak jó vélemény" VAN!:/ TE VOLTÁL VMI NAGY GYŰLÉSEN A HÉTVÉGÉN??? ÉN TAGJA VOLTAM A 1.5 MILLIÓS FIDESZES TÖMEGNEK!!
LP 2006. 04. 01. 21:43
Szia!

Nem baj, mindig megpróbálok írni :D Egészséges fejbőrt és a magozott cseresznyét ismerem. A kárpátiáról meg hallottam már. De szerinted az a legjobb, nah majd meghallgatom :) Amúgy mizus veled?
Ma a Vészkijárat nevű együttest hallgattam meg :D Ha még nem ismered akkor muszály meghallgatnod, annyira szaaaaar! Az így alakultcímű számuk különösen rossz én négyszer hallgattam meg annyira vicces , hogy vkinek ennyire nincsen tehetsége az énekléshez, be is szóltam a fórumon írtam egy regényt erre, nem akarta elfogadni :D és a kritikáknál is csak jó vélemény volt. nagyon durva! Meghallgattam más számot is és azok is nagyon rosszak voltak :DD

Nah megyek

RoCkEr TáRs!
Vendég 2006. 03. 29. 18:30
CSÁ!

SAJNOS ÍGY VAGYOK ÉN IS!!:)) ELŐZŐ FÉLÉVBEN 5-ÖS VOLTAM 5 KIVÉTELÉVEL MINENBŐL!! AZOK MEG 4-ESEK VOLTAK! MOST 3-4-5-ÖS!!:))) MEG IS LÁTSZIK H ALIG ÍRSZ!!:// KÁR QWA JÓ!!HÁT-NÁTNANÁCI !!:DDD ISMERED AZ "EGÉSZSÉGES FEJBŐRT???VAGY A KÁRPÁTIÁT!!!??? UTÓBBI A LEGJOBB!! VAGY MAGOZOTT CSERESZNYE??

HI RoCkEr TáRs!!
Vendég 2006. 03. 29. 16:32
Hello!

Hát mostanába már nem tanulok, meg semmi, nagyon lexarom az egészet, a jegyeimen is meglátszik sajnos, de mind1, nem érdekel :D Bár net közelbe se vagyok mindig, mert vagy a húgomnak vagy a nővéremnek kell ide ülnie.
Nemzetrock? Nem nagyon, de nem is vagyok ellene :D Te hallgatsz?
Vendég 2006. 03. 27. 12:42
CSÖVI!!
MÉG SZERENCSE!!:) SZIVACS!!:( NEKEM 6.-BAN MÁR 2 ÓRÁJA LEZÁRTUK AZ ANYAGOT ÉS MONDOM MÉG MINDIG 2 ÓRA MÚLVA IS KÉRDEZTE!!:( AZ SZAR BÁR NÁLUNK KIBÍRHATÓ VOLT! UH... AZ ELÉG CIKI!!:)) NEMZETIROCKOT HALLGATSZ??

NAH CSÁ RoCkEr TáRs!!

____________________________________________SZÁMTECH!!____________________________________
Vendég 2006. 03. 24. 14:14
Hello!

Hát nagyon hasznos, csak már elegem van belőle, lehet, h. a tanár elfelejtette, hogy még tartozok neki egy sváb himnusszal, mert szerencsére nem kérdezte.
Angolból meg írnom kellett 200 szavas fogalmazást, amiből lett nekem 100 és mikor kibővítettem 150-re, akkor azt mondta, hogy a második fele olyan mint 1 vázlat, úgyhogy csináljam meg otthon újra az egészet. Nah mind1, mer végre 7vége :D ma kaptunk szurit :( :DDD Egyik oszt.társam elsírta magát...:D szegény gyerek, mikor évelején kaptunk akkor csak szimplán rosszul lett, nah mind1...
Megyek, szia!

RoCkEr TáRs!
Vendég 2006. 03. 18. 13:29
Hello!
MI MEG AZT H A MAGYAROK HOGY :DD, DE AZTÁN 6.-BAN VOLT UTOLJÁRA!! 'nagyon hasznos' MEGHISZEM AZT!! WOW! :D HEJJ :DDD JA :))))))))))

NA CSÁ RoCkEr TáRs !!!
Vendég 2006. 03. 18. 12:19
Hello!

Úúúúúúú hon és népismeret...az 1 nagyon hasznos tantárgy :D T'od ott tanuljuk, hogy hogy vágták le a svábok a disznót és azt is, hogy még a művelődési ház helyén is kocsma volt és ők erre büszkék :D:D
Ezt a tantárgyat utálom egyedül, szünet után meg felelek a sváb himnuszból hurrááá :P
a média az viszont jó, nem csinálunk semmit csak TV-zünk :D A többit viszont nem szeretem :S Még talán az o.fő...
nah mennem kell
szia!
RoCkEr TáRs!
Vendég 2006. 03. 14. 8:56
HI! JÓ H GYORSAN TUDSZ VÁLASZOLNI!!!

WOW :DDD SEBAJ LEGALÁBB DÍCSÉRT!:DD NEKEM JÓ VOLT AMIG OTTHON TANULTAM!!MOST MINDEGY!! SOKSZOR FORDULT ELŐ H MEGLÁTTAM ŐKET OSZT EL BÚJTAM GYEREKFEJJEL! :DDDDD
MI A KEDVENC TANTÁRGYAD?? (AZ EDDIGIEK KÖZÜL) NEKEM A TÖRI MEG ÁLTALÁNOSBAN MÉG A HON ÉS NÉP ISMERET!! EZ UTÓBBI KÖNNYŰ VOLT!:))))

HI RoCkEr TáRs!
LP 2006. 03. 13. 15:31
Hello!

május 20.a körül megyek le Debrecenbe, mert anyámnak ott lesz az osztálytalálkozója. Már alig várom, hogy bemutasson a régi osztálytársaiknak, már amikor felhívták, hogy jöjjön, ecsetelte végig, hogy milyen nagy lány lett belőlem LOL :D Pedig, magasságra ezt nem lehet elmondani rólam :D Úgyh. naon fogom élvezni.
Amúgy sztem az jó, hogyha mindenkiddel egy vásrosba laksz, vagy nem t'om miylen hatással lenne rám, hogyha állnék vhol azt meglátnám a nagyanyámat :D Bár valószinű örülnék neki, mert rég láttam, de ha itt lakna, lehet, hogy más lenne a helyzet, meg lehet, hogy akkor sváb lennék, szal akkor inkább senkim ne lakjon itt.
Nah nekem mennem kell, szia!
RoCkEr TáRs :)
Vendég 2006. 03. 13. 8:57
HELÓ LP! VÉGRE ÚJRA ÍRTÁL!!:)))
HÁT AZT MÉG MEGLÁTOM!!! AKÁRMI TÖRTÉNHET!! MEG ÉRTELEK!! ÉN IS VALAHOGY ÍGY VAGYOK!!
IGAZ!!:DDD
NA HI RoCkEr TáRs!!!
Vendég 2006. 03. 13. 8:53
QVA SZÁTOK!!!
LP 2006. 03. 11. 16:41
Szia!

Köszi :)
És célod közé tartozik az is, hogy Debrecenbe lakj majd? Én nem t'om még mi lesz, de itt biztos nem maradok, Debrecent szeretem, csak nem biztos, hogy annyira rajonganék érte ha ott laknék. Meg aztán messze van Bp-tő, bár erről nem biztos, hogy nehezen mondanék le :D
Vendég 2006. 03. 09. 21:20
ez a busted szerintem bastard!
Vendég 2006. 03. 09. 21:19
tud eza busted mást, mint inni meg vizelni?
Vendég 2006. 03. 06. 13:36
ARRÓL SEM HALLOTTAM MÉG:) RÉGEN EGY BARÁTOM -AKI MÁR FELNŐTT- MONDTA H ABBÓL TANUL KB ANNYI VOLT MINT TE!:o-ÉVRE- AKKOR JÓ!:D KÖHM: '':P" :PP
AZ AZÉRT SZAR!:/ NEKEM MINDENKI ITT LAKIK!!:) KÖSSSSZZZZ!!!!!:DDDDDDDDEZ JÓL ESETT!!
AZÉRT AZ NEM EGYEN ÉRTÉKŰ, MERT EZ ITT VAN 500 KM-RE, AZ MEG 1000 VALAHÁNY 100 KM-RE
MEG VAN AZ ÉLET CÉL!!MÉG EGY SZER KÖSZ!:DD AKKOR TANULJ ÉS RENGETEG SOK SIKERT!

SZIA!
RoCkEr TáRs!
LP 2006. 03. 05. 18:38
Szia!

Hát németből tényleg az 1ik legszarabb könyvből a Deutschmobilból tanulunk, ritka szar. Angolt pedig a Projektből.
Viccelsz? Szinte minden rokonom ott lakik :P Úgyh. jó messzire kell mennem, hogy találkozzak velük. Szerintem nem égő, hogy csak akkor jutottál el oda. Van, akinek kedvenc városa például London, de soha nem jut el oda. Én is csomó helyen nem voltam ahova késöbb majd szeretnék menni :D Úgyh. sztem nem gáz.
Nah, megyek, mert holnap felvételi és még csomó mindent el kell intéznem :D:D
Szia!

RoCkEr TáRs!!!
Vendég 2006. 02. 27. 18:48
AZ JÓ:) MÁR MINT HOL? GONDOLOM AKKOR NÉMTBŐL JOBBAN TANULSZ!:) MILYEN KÖNYVBŐL TANULOD A NÉMETET ÉS MELYIKBŐL AZ ANGOLT?? :? ÉN AZ ANGOLTA SHINE-BÓL PERSZE ÁLTALÁNOSBAN! MOST MEG ENTERPRISE 3-BÓL! A NÉMETET MEG ÁLTALÁNOSBAN NEMTO... 8-ADIKTÓL A START-BÓL ÉS MÉG TAVALY FEJEZTÜKBE:/ KICSIT ÉGŐ! MOST MÉG NEM TUDTAK RENDELNI! TEHÁT CSAK FELADAT LAP VAN!:/ MÉG HA ÉVENTE 1x AKKOR IS JOBB MINT ÚGY AHOGY ÉN H. A KEDVENC VÁROSOMBA 16 ÉV 11 HÓNAP-OS KOROMBAN JUTOTTAM EL!!:( JÓ
NEKED H. OTT IS LAKIK ROKONOD!! IRIGYELLEK!:D

NAH HELL RoCkEr TáRs!
LP 2006. 02. 26. 18:26
HeLL!

Mivel a német kötelező és 4.től angolt is tanulunk ezért mind2. De a gimi egyértelműen német ezért németből kell szóbelizni, de angolt itt is kell tanulni.
Hát ha nem is kétszer, de egyszer biztos elmegyek Debrecenbe, meglátogatni a rokonokat :D

RoCkEr TáRs
Vendég 2006. 02. 25. 15:01
HI!!

IGAZ CSAK 2005-BEN NYARALTAM OTT...:((SAJNOS CSAK 1x DEHÁT AKKOR IS A KEDVENCEM!!:))) JÓ NEKED!:) H.2x VAGY OTT ÉVENTE!!!!!:o ÉN IS IGY VAGYOK!:) DE LEGALÁBB HELYBEN VAGY!!!:) ÉS ÍGY EGYSZERŰBB!! ":P":KÖHHHHÖMMM TE NÉMETES VAGY???? ÉN ANGOLOS A RENDES ÓRÁKAT TEKINTVE! DE KÜLÖN NÉMETEM IS VAN ITT A GIMIBEN ÉS AZ ÁLTALÁNOS BAN IIS VOLT!!!:)) KICSIT FÁRASZTÓ, DE JÓ!!!

NA CSÁ RoCkEr TáRs!!!!!!!!:DDDDD
LP 2006. 02. 25. 14:33
Szia!

Örülök, h. Debrecen a kedvenc városod :) Szerintem is jó hely, csak viszonylag keveset vagyok ott, max. évente 2szer. De azért itt is ki lehet bírni és nem valószinű, hogy elköltöznék, ha ebben a percben megtehetném, azért nem halok bele. De sajnos a tovább tanulásra is rányomta a bélyegét a hely, mert az itteni gimit is meg kellett jelölnöm. Persze utolsó helyen :P Úgyhogy csütörtökön németből fogok szóbelizni :S
nah hello
RoCkEr TáRs!
Vendég 2006. 02. 22. 13:48
Persze én most csak a vörösvári svábokra gondolok és azok között se az összes hülye :D
Hello!
NEKEM SINCS VELÜK BAJOM:) AZ ÉRTELMESNEK TŰNIK!:/ TÉNYLEG??8o JÓ KIS TANTÁRGY!:)
DEBRECEN A LEGJOBB!A KEDVENC VÁROSOM!!:) ELHISZEM!:)

NA CSÁ RoCkEr TáRs!!!!!!!!!!
LP 2006. 02. 21. 20:27
Hello!

Semmi baj, a svábokkal viszont van elég :D Kell tanulnunk népismeretet, hogy pl. vmi hülye gyerek 100 évvel ezelött, kiment az utcára télen havat lapátolni és ez az egész városra hatással volt...:S Jah, akkor még csak falu volt...Meg népismeret elején mindig el kell énekelnünk a himnuszukat, aztán meg, az osztály fele fel van háborodva, hogy tudniuk kell, hogyan vágták le a jó öreg svábok a disznót, ez a fele az osztálynak sváb :D:D
Utálok itt lakni, a gyökereim pedig Debrecenből származnak, csak a szüleim ide költöztek mielött megállithattam volna őket :D:D
Persze én most csak a vörösvári svábokra gondolok és azok között se az összes hülye :D
Vendég 2006. 02. 20. 14:24
JÓ BOCS NEM VOLTAM MÉG OTT... ^^''
TÉNYLEG BOCS!!!:/MÁR MEGBÁNTAM H ILYEN PARÉJ VOLTAM!:/
AKKOR VÉGÜLIS NINCS VELÜK SEMMI BAJ!
Vendég 2006. 02. 19. 20:21
HeLL!

Hogy kevés lenne a magyar autó? itt? itt szinte csak magyar autó van :Da fiatalabb generáció már nem tud svábul, úgyhogy minden az öreg nénik emlékébe marad...
Vendég 2006. 02. 18. 11:17
Hello!

KÖSZ!:) TÉNYLEG EGYSZER MÁR VOLTAM OTT!! FEL IS TŰNT H NEM LÁTTAM NAGYON MAGYAR AUTÓT! KÁR!
NO HELLO!!
NEVEITEK????

RoCkEr TáRsAk!!:)
HÁT MOST NEM!:)
LP 2006. 02. 15. 19:43
Hello!

17 éves? Király készülj fel, mert a 18 éves nővérek a legrosszabbak:D:D:D Tapasztalat :P Pilisvörösvár, Budapesttől 15km-re van, Óbudai oldalon :D De amúgy egy kis jelentéktelen város, az a nevezetessége, hogy itt megy keresztül a 10es út és, hogy a város 60%a sváb az egész város pedig német nemzetiségü még a sulik is :D:D jah az ovikat meg se említettem, de ott csak megtanuljuk a kemény névelőket :P
Hát én a 6osztályosról lemaradtam, de nem hagytam ki, csak nem vettek fel, de az elég nehéz suli lett volna így is nekem :D
No megyek

RoCkEr TáRs!
(Jó lenne, ha én lennék az egyetlen rocker társad :D)
Vendég 2006. 02. 15. 12:18
HELLO!

PERSZE!!:) KÁR!:/ AZ TÉNYLEG SZIVACS! ÁÁÁ... NEM, VAGY "kis pisis " CSAK FIATAL VAGY. NEKEM IS SZAR VOLT AZ!! SAJNOS TÉNYLEG NEM TOM HOL VAN. :/ ÉN ZALAEGERSZEGEN!!JA 1 NŐVÉR!!17 ÉVES KÖZGÁZOS!ÉN MEG PÁPÁN A 6 O.-GIMIBE JÁROK!!

HI RoCkEr TáRsAk!
Vendég 2006. 02. 14. 17:49
Hello!

Ha akarod írok többet is, csak nincs nagyon időm rá :D
Most is, tesi órán fociztunk és elfáradtam. 7.órába amúgy se jó a tesi óra :S
Nah, hát akkor én még kis pisis vagyok 14 évemmel, májusba leszek 15... :) úgyh. most vannak ezek a hülye felvételik meg a többi szar...
Amúgy Pilisvörösváron lakok, de nem hiszem, hogy t'od hol van, ha nem lax erre felé vagy itt.
És te hol lax? van tesód?
Nekem van 2. mind2 lány, apám nagy örömére. Bár a nővérem már nem sok vizet zavar, mert most egyetemista, a húgom pedig 12 éves.

Szia
RoCkEr TáRs!
Vendég 2006. 02. 13. 11:59
THNX!!! KÁR H NEM ÍRHATSZ ANNYIT!!!!NA MIND1... SZEPT.-BEN VOLTAM 16!!ÉN MOST ÚGY LÉPTEM LE A SULIBÓL=FOSBÓL!!!!:) HELLÓ !!!!!!!!!

RoCkEr TáRs!
HOL LAKSZ??????:)
LP 2006. 02. 12. 12:03
HeLL!

Olyan jó látni/olvasni, hogy mindennek örülsz ;D Sajna nem sokára mennem kell, úgyh. megint nem terhelem a kezemet a gépeléssel...:D
hány éves vagy?
Nah léptem szija(sztok)!

RoCkEr TáRs!
Vendég 2006. 02. 11. 19:22
ÉN CSAK 2-T ISMEREK! TÉGED ÉS A NŐVÉREMET!!
THANX!!!
NO PROBLEMO!:)
ENNEK ÖRÜÖK!!:)
NEKEM IS GO! SZAL CSÁ!!!
RoCkEr TáRs!
"no :P"--ENNEK ÖRÜLÖK!!!!:DDDDDDDDDDD
LP 2006. 02. 11. 12:50
Hello!

Azért van 1 pár rocker lány is, ha nem is sok. Tavaly szept.ben volt a szülinapod? Boldog szülinapot :) ezzel asszem kicsit elkéstem :D
Barátok vagyunk jah, legalábbis szerintem.
Nah mennem kell, majd írj:

RoCkEr TáRs!
(no :P)
Vendég 2006. 02. 09. 19:41
NEM BAJJJ:))))
CSAK NEM SZOKVÁNYOS A LÁNY ROCKER. AZÉRT BARÁTOK VAGYUNK?????? *TITOKBAN REMÉNYKEDIK HOGY IGEN*
ÉN MEG SZÜLINAPI AJÁNDÉK KÉNT!!!(TAVAJ SZEPTEMBER)
LÉGYSZI NE P-S SMILE-T RAKJ!!!

RoCkEr TáRs!!!!!!!!!!:)))))))))
LP 2006. 02. 08. 11:48
Hello!

Akkor maradjunk a rocker társnál szerintem is!:D Hát én nyári szünet első napján leszek rockerré avatva, de azzé már várom nagyon! Jah, lány vagyok, baj?? :D
rocker társ :P
Vendég 2006. 02. 08. 11:31
NEKED IS!!! :)
Vendég 2006. 02. 07. 15:32
BOCCS
Vendég 2006. 02. 06. 19:42
TÉGED!!!!!!!! ;DDDDDDDDDDDDDDDDDD
BOCS HA TE IS BOCSÁNATOT KÉRSZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:)
LP 2006. 02. 04. 14:52
Hello!

Jah véletlenül 2szer nyomtam meg nem gond :P
Éljen a hip-hop LOL :D:D:D:D ez tetszett... Hát éljen :D:D:D de mivel most iylen aranyos votlam, hogy nem küldtelek el a jó k. anyukádba, úgye nem sértődsz meg nagyon, hogy nem veszem fel a beszólásaidat? :D:D
khm, Balázsra visszatérve, kössz az 1et értést :D:D RoCkEr TáRs? tetszik :D Csak 1 kicsi gond van, h. nem vagyok rocker :D évvégén lesz azzá avatva, remélem sikerül is.
Amúgy nevem: LinkinPark/SplendidHTF/S-P-L-E-N/Flóra....
Vendég 2006. 02. 01. 19:36
EZ ÉN BALÁZS VOLTAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég 2006. 02. 01. 19:36
MI A NEVED?????????
LP 2006. 02. 01. 16:34
HeLL

Jah az voltam, csak elfelejtettem bejelentkezni, aztán meg lusta voltam odaírni, hogy LP voltam...
Már felsoroltam milyen együtteseket szeretek...:Linkin Park, KoRn, Limp Bizkit, Dry Cell, Scars of life, Blink182, Sum41, Rammstein, Alvin, Depresszió, Aljas Kúszóbab, Béla Spears, Zorall, System of a down, Marlyn Manson, P.O.D., SlipKnot, Metallica, Junkies, Bloodhound Gang, Offspring, Alien Ant Farm+Guano Apes ami kifelejtettem.
Megkérdezem, hogy mióta van joga egy rappernek arról pofáznia, h. mi a rock?Én nem szeretem a Bustedet, de mit tud egy rapper arról, hogy mi a rock? Ha rocker lenne még megérteném, hogy pofázik, de így... Sajnállak, hogy rapper vagy...Bár még mindig jobb, mint ha diszkós lennél :P Mármint olyan műfaj nincs is, mert az nem is zene. A jó zene a ROCK+PUNK!!!!!!!!!!
Vendég 2006. 01. 29. 17:02
MOST TE LP VAGY??????????
AMÚGY MIT HALLGATSZ?????(EGYÜTTEST)
ÉN MINDEN NEMZETIT ÉS S.O.A.D.-OT
Vendég 2006. 01. 28. 19:18
Hello!

Nemzeti rockot nem hallgatok, de bele tudok hallgatni oszt.társaim szeretik, úgyhogy néha hallom, én nem csak a rockot szeretem hanem a punkot is....
Vendég 2006. 01. 25. 19:14
EZ ÉN BALÁZS VOLTAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég 2006. 01. 25. 19:13
BAZZE AZ UNOKA TESÓM PONTOSAN UGYAN EZEKET SZERETI!!!!!!!! :DDDDDDDD
EZT MÉG NEM HALLOTTAM!KIKNEK JÁTSZOTT A BUSTED??????? (NEKEM) :P
AMÚGY EZEK CSAK NEM A KEDVENCEIM DE NEM ROSSZAK:Linkin Park,Blink182, Rammstein,System of a down!!!!!!! KÜLÖNBEN A BUSTED FELOSZLÁSA ÓTA ÉN ROCKER VAGYOK!!!!!!!!!!!!
HALLGATSZ NEMZETI ROCKOT?????????(ÉN DÖGIVEL AZT ÉS S.O.A.D.-OT!!!)
LP 2006. 01. 25. 18:36
HeLL !

Akkor én meggyötört lelkű vagyok ez van :( Ez olyan romantikus :D:D:D:D Hagy ne mondjam, hogy a Busted kiknek játszott LOL
Éljen: Linkin Park, KoRn, Limp Bizkit, Dry Cell, Scars of life, Blink182, Sum41, Rammstein, Alvin, Depresszió, Aljas Kúszóbab, Béla Spears, Zorall, System of a down, Marlyn Manson, P.O.D., SlipKnot, Metallica, Junkies, Bloodhound Gang, Offspring, Alien Ant Farm!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég 2006. 01. 17. 16:05
EZ ÉN BALÁZS VOLTAM!!! :(((((((((
Vendég 2006. 01. 17. 16:04
JA! A KOCKAFEJ KILÉPETT VOLNA???????? :DDDDDDDDDDDDDDD EGY BARÁTOM MONDTA H. "ŐK A MEGGYÖTÖRT LELKŰEK ZENÉJÉT JÁTSZÁK!!!"
LP 2006. 01. 15. 20:47
I can't feel
The way I did before
Don't turn your back on me
I won't be ignored
Time won't heal this damage anymore
Don't turn your back on me
I won't be ignored

Ez a szám tetszik neked? nem csoda... amúgy hiába nem akarsz veszekedni velem, ha az ember azt mondja magáról, hogy kedvenc együttese az LP, akkor illene tudnia, hogy Mike Shinoda kilépet...Szal hidd el, mivel kivülről tudom mikor alakultak mikor volt mi, biztos értesülnék róla, hogy kilépett volna, egyébként megnyugtatlak: Chester miatt lett volna vége az együtesnek, mert elég sok problémája volt a családjában, de az semmi, hogy elvált és alig lehet a gyerekével, ahhoz képest miylen volt a gyerekkora...Nah szal ezért bomlott volna fel, ami pedig MIKE Shinodát illeti, örömmel közölhetem,hogy nem vállt ki, csak csinált egy saját lemezt Fort Minor címmel...Nincs szerencséd mer jővőre új lemezbe kezdenek :P:P:P Egyébként már azt a hírt is 2oldalonkeresztül taglalták az újságokba, hogy fel akarnak oszlani akkor, azt, hogy Mike kilépett címlapra tennék....
Vendég 2006. 01. 03. 15:01
BALÁZS VAGYOK: SZTEM NEM ÉRDEMES VELED VITÁZNI! LÉNYEG, HOGY A BUSTED NEM AZ AMIT MONDASZ OSZT KÉSZ :P BÁR UTÁLOM A LINKIN FARKOT (BOCS L. PARK) 1 JÓ SZÁMUK VOLT A FAINT (ASSZEM ÍGY KELL ÍRNI) DE A VONAT SHIN TLEG KILÉPETT!!!!!!!!!
szymy 2005. 12. 13. 10:10
hy
látom ez az oldal is jól megy
én nagyon szeretem a busted-et
BALÁZS 2005. 08. 09. 8:49
AZ :D (**)
Balu 2005. 08. 06. 22:03
:)
BALÁZS 2005. 07. 30. 9:13
Rosszabb!!!!!!!!!!
Balu 2005. 07. 24. 10:21
Ja. Mint egy tízéves.
BALÁZS 2005. 07. 23. 8:57
JAMESRE GONDOLSZ??VÉGÜL IS ELÉG BÉNA A KINÉZETE!!
Balu 2005. 07. 22. 15:21
De a harmadik tagnak eléggé hagymafeje van.
BALÁZS 2005. 07. 14. 8:34
JA,DE MATT SE SEMMI!!
Balu 2005. 07. 12. 17:57
Charlie-nak jó sérója van.
Balu 2005. 07. 12. 14:46
Ja, akkor értem.
BALÁZS 2005. 07. 12. 10:46
JÖTTEM VOLNA,DE NEM ÉRTEMRÁ,MERT EL VOTLTAM UTAZVA.
ITT EGY KÉP A BUSTED-RÓL: http://en.chinabroadcast.cn/mmsource/image/2005-1-15/busted.gif
Balu 2005. 07. 10. 21:52
És az olyan rohadtul nagy név, mi? Egyébként senki nem jött ide fórumozni, csak közlöm. Még te se, nagy Busted-rajongó létedre.
BALÁZS 2005. 07. 09. 10:26
ELHISZEM,HOGY TI JÓL SZÓRAKOZTOK MÁR 3 OLDAL ÓTA,ÉS HÜLYESÉGEKRŐL ÍRTOK,DE EZ EGY BUSTED TOPIK!!
Balu 2005. 07. 03. 12:52
Van már msn-címem. Megírtam e-mailben.
Nicuka 2005. 07. 03. 12:39
OK.. :)
Balu 2005. 07. 03. 8:29
Ó, ez hízelgő volt :) Ki is használom a helyzetet :) E-mail-ben írj meg mindent, mert nem akarom itt hangoztatni.
Nicuka 2005. 07. 02. 18:46
Hát még jó, veled bármikor.. :)
Balu 2005. 07. 01. 20:09
Nyáron talizhatnánk.
Nicuka 2005. 06. 25. 21:08
Hát igen lesz.. :)
Balu 2005. 06. 25. 19:24
Nembaj, ott is lesz mit csinálnod.
Nicuka 2005. 06. 25. 8:42
Hát jó az én csak 2-re, ugyhogy.. :)

Fórum » STYLEFÓRUMZ :) » Dance, Pop