Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » DÜHÖNGŐ » Keres-Kínál

Felhívás POP/DANCE/RNB előadóknak és csapatoknak

létrehozva: 2003. 07. 04.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Leo 2005. 07. 15. 23:37
Énekest/énekesnőt keresek! Lemezszerződéssel rendelkező új popzenei duóba, tagcsere miatt keresek KÉPZETT HANGÚ, JÓ MEGJELENÉSŰ énekest vagy énekesnőt, max. 30 éves korig, nagyon igényes RnB zenéhez! Sürgős! Leo: 20/996 8417
Vendég 2005. 05. 08. 13:28
Hi!Profi ,rengeteg szakmai gyakorlattal rendelkező énekes-zenész 24 éves srác keres egy fekete bőrű énekes lányt,esetleg csapatot Rn'Bstílusú dalokhoz.Lemezt szeretnék kiadni!Ha van kedved-kedvetek ,hívj-hívjatok:06-30-53-59-525!SŰRGŐS!ÁRON
popmusic 2004. 10. 24. 0:59
Működő (1 nagy lemez, 3 videóklip), popzenét játszó zenekar tagcsere miatt keres új (20-26 év körüli) budapesti ÉNEKESNŐt
Ha érdekel, küldj egy bemutatkozó (fényképes) e-mailt a címre.
2003. 07. 21. 0:00
Helló Mindenkinek!

Keresek egy most alakuló R'n'B csapathoz fiú énekest. Olyan enberre lenne
igazán szükségem, akinek megvan az énekhangja ehhez a stílushoz.
(Fontos: Nem rapszövegelésre van szükségem, hanem egy igazán dögös képzett hangra!!!)
Érdeklődni lehet: -> címen.

Sziasztok
Vendég 2003. 07. 15. 0:00
Sziasztok!
23 éves lány vagyok,popzenei szakmában keresek valakit,aki segítene elindítani karrieremet!Komoly szándékaim vannak,voltak,lesznek....
Shamen 2003. 07. 14. 0:00
Hali! Én a szar német híg fos vonalat képviselném némi Trance mjúzik anyaggal.1993-óta foglalkozom zeneírással és minden stílust kipróbáltam. A Hip-Hop-pal 1 aprócska bajom lenne éspediglen az, hogy itt a szöveg adja meg a zenének a sava borsát. Lehet, hogy földhöz ragadt vagyok de nekem az olyan zene tetszik amiben a zene és a dallam kifinomult összhangban van egymással. Tehát a hangeszközzel ( számítógép ) kicsikarni v.mi érzés szerűt a szöveg elhagyásával. Anno Mozart is olyan zenéket csinált eleinte, mely a hangszert mint embert szólaltatja meg és v.mi belső érzést ill. érzéseket generál........ Nah csak ennyit akartam mondani.
Ha felkeltettem kíváncsiságodat, akkor ezen a honlapon meghallgathatod a német vonal hazai követőinek szárnypróbálgatásait.: http://WWW.Mp3.com/SnCMusic E-Mail.: tel.:06-30/4741041 Ha ismered Dj.Slam JR-t, akkor ő is tud v.mit mondani zenénkről........Dolgoztunk neki az Aquarius c. korongra... Legyetek jók és frissek nah meg SZOBATISZTÁK!!!!
kicsi p.i.m.p. 2003. 07. 08. 0:00
óóó már megint vita lett az egésből.pedig jolly csak jót akar.de egyet be kell látnotok:ide nem jár sok istenáldotta tehetség.......
Vendég 2003. 07. 05. 0:00
Én bocs nem az óvisok nyelvén értek ezért nem értelek meg téged!!!
nuszi 2003. 07. 05. 0:00
már megint vagy még mindig lassú a felfogásod? megmondtam hoyg akkor nyiss egy külön fórumot nekem nuszi egy köcsög fasz címmel. de úgy néz ki te csak az ovisok nyelvén értesz.
Vendég 2003. 07. 05. 0:00
Ha én 11 éves szintjén vagyok akkor örülhetek mert még mindig idösebb vagyok mint te!
nuszi 2003. 07. 05. 0:00
laura: hát kicsim te ugyanezt csinálod ha nem vetted volna észre! azzal hogy most ez megemlítetted bebizonyítottad hogy nem vagy különb nálam (max pát évvel fiatalabb mert van egy olyan érzésem hogy egy 11 éves szellemi szintjén mozogsz)
jelly: további jó munkát ja és még valami: nem slágerzenét hallgatok mert az manapság szinte egyenlő a szarral sztem. ami igaz rap az tupac eazy magyar szinten o.c.c rhyme project stb.
2003. 07. 05. 0:00
Nuszi vagy inkább nyuszi: mi nem akarjuk megszedni magunkat, az a Dopeman és társai. Mi is Rap zenét csinálunk. És ha hallgatsz slágerzenéket vagy értenél vmit hozzá akkor tudhatnád, hogy a mostani számoknak a 90es évek HipHop hangzása az alapja. És mivel mi is ezt szeretjük mi is ilyen zenét szeretnénk csinálni. Vagy nézd meg a menő amcsi sztároknak kik a zenei producereik. Neptunes, Timbaland, Dr Dre, Joe Charles stb. És nem kell, hogy izzanak a vonalak, így is van zene terén elég munkám/munkánk, ezt csak azért csinálnánk mert már unjuk az eluralkodott német vonalat.
2003. 07. 05. 0:00
Te mért pofázol bele mindenki dolgába????Nincs jóbb dolgod!!!Vegyé má vissza!!!!
nuszi 2003. 07. 04. 0:00
ilyen fórum már legalább 10 volt. és egyiknek se volt túl nagy sikere. ráadásul it csupa rocker és/vagy rapper van. akad néhány busted rajongó de velük már megbékéltem. azért gondolkozhatnál. mi az hogy az oldal kapacitását? azt hiszed csak bizonyos mennyiségű hozzászólás születhet? akkor szerintem inkább nem kellene fórumot nyitnod. ja és ha abban reménykedsz hogy tülekedni fognak a jelentkezők és te jól megszeded magad szével akkor tévedsz.

Fórum » DÜHÖNGŐ » Keres-Kínál