Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » MUSIC.HU » Lemezajánlók

Metallica: St.Anger (Universal/Vertigo)

létrehozva: 2003. 07. 06.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Vendég 2006. 04. 13. 16:15
Még 4 nap az IN FLAMES & Sepultura koncertig a PECSA-ban!!! Ne maradjatok le róla, ütős buli lesz. Jegyek még kaphatóak lesznek a hejszínen, sajnos elég drágán, de érdemes nem lemaradni róla!!!

LACI TOMI
Vendég 2006. 04. 13. 16:10
Srácok! A Metallica az Metallica marad örökre... Bármit csinálnak, bármit tesznek az akkor is arannyá válik! Jó, igaz vannak félrecsúszások, mint minden zenekarnál de akkor is rájön majd mindneki, hogy ez a St. Anger lemez se lett olyan rossz. Sőt, a riffek igazán jók benne csak nem kéne sokszor jáccani, de nem mi vagyunk ott és nem mi csináljuk, hanem ők 4-en!!! A Loadról és a Reloadról meg annyit, hogy egy próbálkozás volt, amin a King Nothing, Unforgiven II. és Fuel-on kívül nagyon jót nem hallasz, de ha sokat hallgatod őket, akkor ugyanúgy megszereted majd, mint a St. Angert. Egy valamin viszont kiakadok!!! A sok divat-gyereken aki fölveszi a Metallica-s cuccokat és semmit sem tud se a banda múltjáról, jelenéről, egy Cdje van meg talán és aztmondja, hogy \"I Love you METALLICA \". Én jómagam is zenélek egy Mosonmagyaróvári bandában, és amikor Metallica-t jaccunk megjelennek ezek az emberek és kérdezik a koncert után, hogy mi volt az amit, jáccottunk? Fuck off! Na ezekből van elegem, ezekből a divat-emberekből. Nem azt mondom, hogy mindenkinek olyannak kell lennie, hogy az össszes DVD, CD- nek meg kell lennie, de akkor ne szóljanak olyanba bele, amihez nem értenek. Ez volt az én saját elképzelésem, amit manapság látok. Kössz, hogy végigolvastátok.

Üdvözlettel: LACI TOMI, a Mosonmagyaróvári lebujból!!!
Vendég 2006. 04. 05. 8:34
he
Vendég 2006. 01. 19. 17:18
Csá! Asszem sokan nem fognak velem 1-et érteni, de, ha megnézzük a METALLICA 1981-ben alakúlt, meg is vannak a KILL'Em All lemez előtti kiadatlan számok. Azóta rengeteget fejlődtek és sok jó zenét csináltak. A lemezek között nagy hangzásbeli különbségek vannak. 1részt a technika fejlődése, másrészt a jövedelmük növekedése miatt. Az 1. három lemez hangzása nagyjából ugyan hasonlít(szerintem) de témáját tekintve mégis más. Az első garázsos lemez új lendületet hozott a zenéjükbe, kicsit felrázta őket, látták hogy a speed metalon kívül tudnak ők mást is. ...And justice for all(az egyik kedvencem)-al megint újat csináltak. A black albummal szintén. Na a Load már nem volt akkora siker, sok képet láttam amin megrendült rajongók tapossák a lemezt, hm(én nem tenném), A REload se vót 1 jó húzás, de azon is volt ami megfogott. A Garage inc.hmmm nagyon jó lett, S&M az is jó,....de amikor meghallgattam az St.Angert elég vegyes érzelmek keveregtek bennem. Aztán 1 darabig azt mondtam, hogy: ez meg mi??? De meghallgattam még vagy kétszer és aszondtam hogy ez jau!Éss mosmá ott tartok hogy szívesen hallgatom mindez lassan 3 év után.
szmötyi 2005. 05. 31. 13:17
Nekem nagyon tetszik.De azzal egyet értek, hogy bazi hosszúak a számok.

Egy Metallica rajongó
(szmötyi)
Vendég 2004. 07. 08. 0:00
imádom a metallicát!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég 2004. 03. 12. 0:00
Nme tudom mi bajotok van ezzel az albummal. igaz,h. a régebbi számaik is jók, de szerintem ez is tök állat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég 2004. 02. 21. 0:00
de fogsz mert a többi nagyon szar
Vendég 2003. 12. 13. 0:00
Aki kritizálja a Metallicát,az nincs tisztában azzal,hogy egy ilyen szintű lemez elkészítése mennyi energiát emészt fel.
Trujillo jól beilleszkedett,de még van mit csiszolnia magán,de ez természetes.Newsted bánhatja,hogy kilépett,mert a Metallicában játszani rangot jelent.Ha Burton élne még mindíg ő lenne a basszer(r.i.p.).
Vendég 2003. 12. 01. 0:00
Én szeretem a Metallicát, bár ez az album tényleg nem a legjobb. Egy kicsit szar lett, egy kicsit nagyon. Nekem a régi számaik jönnek be: Nothing Else Mathers, One, The Unforgiven.
Vendég 2003. 11. 09. 0:00
A Metallica nagyon nagy együttes! De most jo nagyot szart, remelem nem sokäig fog büzleni es gyorsan kitörlik a seggüket. Vagyis elörukkalnak vegre egy feketebbnel FEKETEBB lemezzel.
METÄL ZSOLTIka
Vendég 2003. 10. 29. 0:00
én a metallica-ért eddig nem voltam annyira oda, de szerintem ez a lemez geci király!!!!!!!!!!!!!!!! és nem tudom néhányotoknak mért nem tetszik.n.
Vendég 2003. 10. 27. 0:00
Üdv minden rockernek! Hát ezt nem fogom megvenni az biztos, de még csak át sem iratom. Ez nem Metallica, vagy ha az akkor sem akarom elhinni. Igénytelen ötlettelen, monoton, zeneileg inkább a nullához közelít. Nem mondom egy 18 évesekből álló kezdő bandának elmenne első szárnypróbálgatásnak. De Darton vérére könyörgöm! Ez a Metallica, egy kultuszzenekar, egy legenda, nem pedig egy utolsó utáni kezdő rockbanda. Akárki akármit mond nekem ez elfogadhatatlanul semmitmondó, pedig nem mondhatni, hogy "buta" zenéket hallgatok. (Dream Theater, Liquid Tension, Led Zeppelin, Nightwish, Ten, Rhapsody, stb...)
Necro
rocker_csaj 2003. 10. 23. 0:00
Nagyon cool a lemez, király a csapat, a honlap is..és a leghelyesebb tag: James & Kirk :)...üdv a rockereknek!
Vendég 2003. 10. 22. 0:00
A lemez kurva jó!!!Nekem jó és az összes ismerősömnek is jó.Akinek nem tetszik,ne hallgassa! Akkor húzzátok le,ha fele ilyen jó albumot tudtok csinálni!Ha meg nem tudtok,akkor kussoljatok, hallgassátok a sok szart,ami nektek jó,és kúrjátok fel magatokat!!!
Vendég 2003. 10. 06. 0:00
Jó az album és ti Buzik vagytok
Vendég 2003. 10. 06. 0:00
Ez az album a legkeményebb és egyben a legkirályabb is!
Vendég 2003. 10. 03. 0:00
Szerintem NAGYON JÓ a metallika st.anger album. A többi el sem fér mellette
Vendég 2003. 09. 30. 0:00
Kapjátok be!
Vendég 2003. 09. 23. 0:00
nna! a st. anger csúcs! minden falat ledönt! a metallica egyik legjobbja! kicsit modern, de a számok állatak! én amúgy is bírom a nehezen emészthető metalt!
2003. 09. 17. 0:00
Az az igazság, hogy én nem igen szoktam Metallikát hallgatni, de szerintem a Symphony and Metal c. album jobb volt!
Vendég 2003. 09. 05. 0:00
a
Vendég 2003. 09. 02. 0:00
Az MTV Icon közreműködői közül vki azt találta mondani, hogy a Led Zeppelin megalkotta a rockzenét, a Metallica pedig tökéletesítette azt. Egyetértek vele és a St. Anger-t az évtized eddigi legjobb albumának tartom!
Vendég 2003. 08. 30. 0:00
Látom, jó helyre jöttem, haza, Metallica rajongók közé.

Jól mondod barátom, ehhez a zenéhez nemcsak fül, agy is kell. Namármost. Az elfogult rajongás/szeretet sehová nem vezet, az egy zsákutca.
Az ajánlóban leírtakkal sajnos megint egyet lehet érteni! Igazából Jamesék is pénzből élnek.

De ha ez jobban megnyugtat, az én verzióm szerint a legutóbbi album óta annyival durvult a világ, hogy ez igenis mint érzékeny emberekben nyomot hagyott, és ezt tükrözi a kemény hangvétel.

Nekem nagyobbat ütött volna, ha rövidebben, velősen mondják a még mindig értékes mondanivalót.
Vendég 2003. 08. 30. 0:00
Metallica a király
Akinek nem tetszik az album az leragadt a Linkin Parknál
és a Limp Bizkitnél.Év legjobb albuma ,St. Anger pedig
az év legjobb száma
Nem értem mér kell egy együttesnek 20 évig ugyanazt a hangzást játszani Load,Reload,St. Anger ugyanolyan mérföldkő mint And Justice for all,Metallica
Vendég 2003. 08. 28. 0:00
Aki tíznél kevesebbszer hallgatta meg, az egy qrva szót se szóljon a lemezről! Ehhez az albumhoz nem csak fül szükségeltetik, hanem agy is... Ezért nem jön be sokaknak. 1987 óta nálam JAYMZ az isten, nem ma kezdem velük foglalkozni. More respect!!!
Vendég 2003. 08. 26. 0:00
1.2.4.5.6.8.9.számok jók. Kicsit System of Down-os beütés az utolsóban.
Vendég 2003. 08. 26. 0:00
Unnamed Feeling király!
Vendég 2003. 08. 25. 0:00
Egy kibaszott szar az egész!Hallgasssam meg és megtudom mit akarnak mondani,ok.Az üzenet igy szól:vedd meg mert kell a pénzed ,bár már kurvára öregek vagyunk de nem akarunk annak láccani ezért zuzunk mint a fiatal menök(lásd:linkinfaszság)A Metallica szégyene.Inkább hallgattak volna örökre.Csörömpölés az egész ,a dob hangzása meg szó szerint szemét.Te jó ég!Ez az uj nuMetallica visszahallgatja a régi albumait??Ha kemény hangzást akartak volna elérni akkor jól tették volna ha csak simán követik az ..And justice hagyományait.A St. Anger egy igazi buta album és végtelenül egyszerü.
Vendég 2003. 08. 10. 0:00
Üdv mindenki! Sajnos bekövetkezett, amitől a legjobban féltem...több mint 8éve hallgatok Metallica-t,de nem ez a lényeg(szóval tudok róluk egy keveset.) Hogy mitől féltem a legjobban? St. Anger...MI EZ?! Hogy mi ez? DIVAT!!! Kibaszott divatzene lett...sajnos(szerintem) nem látok benne semmi értelmet. Az énekesnek tiszta LP(linky' park)-os a hangja...a dob...hahaha...szar. Nincs mélyhang...csaka cirip-cirip. Egy jót találtam benne: A gitár(ok), DE azokról sem tudok több jót mondani...üdv.
2003. 08. 08. 0:00
Kibaszott jo bár naon elvont bár a metallicát ismerve a jo uristen se tudja mien lesz a következö album?? :-)
Vendég 2003. 08. 07. 0:00
a mETALLICÁTÓL TÖBBET VÁRTAM..
2003. 08. 05. 0:00
ODABASZ!!!!
A ROCK KIRÁLYAI!!!
Vendég 2003. 08. 05. 0:00
ODABASZ A METALLICA!!!
ITT KEZDŐDIK A ZENE ÉS ITT IS ÉR VÉGET!!!
Vendég 2003. 08. 03. 0:00
Éljen A METALLICA!!!!!!!!
Metallica a KIRÁLY!!!!!!!
Halyrá fiúk csak így tovább!!!!!!!!
METALLICA
Gab 2003. 08. 01. 0:00
Jason is szimpatikus volt, Robon még nagyon látszik hogy új tag, de illik a bandába. A lemez iszonyat nehezen emészthető, de ez a furcsa irány még mindig jobb, mintha valami populáris elmozdulás történt volna.
Vendég 2003. 07. 29. 0:00
Én azt mondom végre igazi metál. Nem tudom ti hogy vagytok vele de a Load és Reloadnál sokkal jobb. Az új basszeros sokkal szimpibb mint Jason Newsted. Talán a nu metálos beütés nem kéne,de ettől eltekintve nagyon is jó. És én a hosszuhajú zenét szeretem. Éljen Metallica! g-dani
Vendég 2003. 07. 26. 0:00
Jozsó
Ha ezzel valakit is meg szerettek volna döbbenteni, hát engem sikerült. A dobhangzástól falra mászom!!
Nem ezt vártam.
Vendég 2003. 07. 26. 0:00
Az új lemez nem lenne rossz,de egyáltalán nem Metallicás.
Kezdenek elmenni abba az irányba, amibe a legtöbb rockegyüttes(tisztelet a kivételnek).
Vendég 2003. 07. 20. 0:00
Chris
2003-08-20
Egy rakás szar a lemez, teljesen ötlettelen, a hangzása pedig szégyen a Metallica-hoz ! A fekete album óta nem tudnak jó zenét írni. Szarnak a rajongókra ! A régi számok sokkal inkább a zenéről szóltak, pedig sokkal intenzívebbek voltak! R.I.P.
Vendég 2003. 07. 18. 0:00
Szerintem nem olyan rosz de amikor meglátom a basszusgitárost azzal a hülye törpe járásával mindig felkapom a vizet.
Vendég 2003. 07. 15. 0:00
szemet jo de a basszer nem ide valo azzal a hulye torpe jarassal.kar erte mert qrva jo gitaros.de ha igy folytatja lars ot is ki gogja qrni... bobby in NL
Vendég 2003. 07. 15. 0:00
A klip jó a zene rossz
Vendég 2003. 07. 15. 0:00
Rgy rakás szar
Vendég 2003. 07. 14. 0:00
hell!
Szerintem marha jó zúzósra sikeredett az album!páran már mondták hogy, rötyi lett pedig nagyon is JÓ!hallgasd meg,de ne csak egyszer és rájössz hogy, mit akarnak mondani és tudni fogod mért lett ilyen.csá,patkány
Vendég 2003. 07. 08. 0:00
Igaz,ha ez nem Metallica lenne senki nem beszélne róla!
Ez pont az ellenkezője amit eddig csináltak,a riffek,és a hangzás is! De mivel ŐK csinálták ezt is meg fogjuk szokni.
Vendég 2003. 07. 08. 0:00
nuszi: szerintem viszont rohadt jó mind. De hallgasd meg és döntsd el...
Gab 2003. 07. 07. 0:00
nuszi!
A többi szám sajnos nem olyan. Mindenesetre ez egy különleges album, az biztos.
Vendég 2003. 07. 07. 0:00
isteni.
szent és dühös.
nuszi 2003. 07. 07. 0:00
még nem vettem meg de a st. anger rohadt jó. ha ilyen a többi szám is akkor nem fogok csalódni.
Gab 2003. 07. 06. 0:00
Neked mi a véleményed a lemezről?

Fórum » MUSIC.HU » Lemezajánlók