Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » MUSIC.HU » Hírek

Visszatért a Manhattan!

létrehozva: 2003. 07. 08.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Vendég 2006. 03. 17. 20:14
Szia!

Hát persze, hogy emlékszem!!! :)))
A lámás poént? Hát, ezek szerint nem láttad az Eszeveszett birodalmat???!!! Abban volt, hogy lámává vált az egyik szereplő. Ari kis mese volt. Végig kell sírni a nevetéstől. 21 évesen láttam kb, de annyira nevettem, hogy szó szerint folytak a könnyeim, elejétől a végéig, és legalább 3x néztem meg.
Ok, persze, hogy átküldöm újra. Várom a mailt. Segítség:
Vendég 2006. 03. 17. 16:08
Szia Györgyi

Remélem emlékszel még rám... ( na jó ez vicc volt )!!! Kicsit szét vagyok esve a dogádat még nem olvastam, mintha a sors összeesküdött volna, hogy ne tudjam elolvasni... Eltűnt ugyanis... A többit tudod... A legtöbb fontos cuccommal együtt, most pótolgatom... De sebaj behozom!!! Meg majd lesz új mél címem, átküldenéd megint... Most meg fogom nézni a mélcímedet és ezentúl majd arra írok megint oké? Bocs a kuszaságért megint rohanok, csak akartam jelentkezni, hogy nem vagyok láma... (vicc) De amúgy azt a poént nem értem...CIKI :-) Sok a megint de nem írom át... sietek...puszi
Vendég 2006. 02. 27. 21:28
Szia Móni!

Már azt hittem, hogy lámává váltál.. :)))
A fórum már rág ilyen csendes, csak néha változik a helyzet, egész pontosan csak kicsit felkavartam itt a szakdolgozatommal, de nagyjából halott volt már... Ez van.
Most megyek, ha elkészült az új címed, akkor újra át tudom küldeni, ha kell, csak írj valamit. Iszonyú kiváncsi vagyok ám a véleményedre. :)))

Neked is szép hetet:
Györgyi
Vendég 2006. 02. 26. 21:05
Szia Györgyi

Még mindig itt, csak jelentkezem... Nem vagyok bent az irodában mostanában... este, meg hulla fáradt vagyok... Lesz új mél címem, nem sikerült megmenteni... Remélem te jól vagy. Milyen csöndes a fórum nem? Téli álom??? Üdvözlet szép hetet...
Vendég 2006. 02. 17. 12:38
Szia!

Ok, jó gyógyulást a gépednek. :)
Jó munkát!

Gy
Vendég 2006. 02. 17. 7:12
Szia

Aztán még el sem kezdtem olvasni ám... ha meggyógyítják jelentkezem, ha nem marad a céges....
Szép napot!!!
Vendég 2006. 02. 15. 23:06
Szia!

úúúú, remélem meggyógyítják Neked, hogy ne veszítsd el a fontos dolgokat. :)

Igen, kaptam tőled leveleket, az utsót asszem szombat vagy vasárnap este, amiben írtad, hogy most kezded el olvasni. Írtál utánna is?

Györgyi
Vendég 2006. 02. 15. 22:58
Szia,

Pont azért jöttem, hogy üzenjek... Valami van mert se ki nem megy levél, se nem jön. A számtekes kollegám kezelésbe vette, valamit próbál vele kezdeni. Remélem nem valami vírus... Az a gáz, hogy egy csomó doksim ott van fönnt, mert még lusta voltam lementegetni...Az én leveleimet megkaptad?:-)
Üdv., M.
Vendég 2006. 02. 14. 13:29
Moncsi!

Remélem jársz itt, mert a mailt nem kaptad meg, amit írtam. Mi van, tele postafiókod???

Györgyi
Vendég 2006. 02. 06. 21:50
Hello!

Nekem személy szerint gőzöm sincs... Akár elhiszed, akár nem, de akkor én még nagyon általános iskolás voltam, harmadikos... :)))
Viszont tudok valakit, aki biztosan tudja, hogy mi történt... Talán kérdezd egyenesen Csokit, a Piramix honlapján lehet neki üzenni. Most nem tudom a konkrét email címét, de nézz fel oda, és ámulj, ha válaszol... :)))

Sok sikert a "kutatáshoz"!
Györgyi
becenév 2006. 02. 06. 19:59
Sziasztok!
'92-93 körül Csokinak volt egy (egy?) debreceni csaja. Valamilyen Adriennek hívták. Nem ismeri valamelyikőtök? Egyáltalán tényleg együtt jártak, vagy csak a "stáb"-hoz tartozott? Tud róla valaki valamit??? Privibe is írhattok a címre.
Vendég 2006. 02. 05. 15:16
Szia Moncsi!

Szívesen átküldöm, ha gondolod, írj az email-re egy levelet, és akkor válaszként át tudom küldeni. Úgy emélkszem, hogy a képes melléklet eddig nem ment át senkinek, csak maga az effektív szöveg, de azért próbálkozom vele. Csak visszajelzést is kérek ám! :)))
Az enyém már úgyis fennt van ezen a topikon.
Válaszolok szívesen minden kérdésedre a Hittel kapcsolatban is, de inkább privátban, hogy ne sértsük meg Pistit, és a többieket, akiket nem érdekel. :) Bocsi mindenkitől.

Nem tudom, hogy Te kérdezted-e, vagy más, de olvasták is és nem is. Konkrétan ez úgy van, hogy Környei és Sanyi olvasta az biztos. Nekik tetszett is.
Szabolcsnak odaadtam, mikor már kész volt, de nem tudom, hogy volt-e már ideje/energiája, stb. elolvasni, de azt ígérte, hogy mindenképp megteszi, ha lesz egy kis ideje.
Csoki és Vilma bonyolultabb történet. Nekik nem adtam, mert nem érdekelte őket. Ők már lezárták ezt magukban, és nem akarnak a Manhattannal foglalkozni- nekem legalábbis ezt mondták. Hát röviden ennyi.
Vendég 2006. 02. 04. 17:08
Györgyi,
Az érintettek olvasták a dogád? Elsősorban nekik kell tetszenie, vagy nem jól gondolom?
További szép hétvégét....
Vendég 2006. 02. 04. 17:02
Szia Györgyi

Megörültem neki, hogy olvastad a levelem. Még van aki örül neked, látod... Hát ha elküldenéd emilben tök jó lenne, cd stb nem kell engem a tartalom érdekel, meg tök izgi egy zenekarról írni...
Csak azt nem tom, még, hogy adjam meg az emíl címem. Attól tartok, ha ide írom boldog boldogtalan írni fog, meg küldözgetnek dolgokat... Mióta jársz a HIT Gyülekezetbe?
Köszi, sok puszi Moncsi
Vendég 2006. 02. 04. 14:35
Szia!

Nem, kettőnk között az az egyetlen nagy különbség, hogy téged félrevezettek OTT!

Ismeretség lezárva!!!

ÉS EZENTÚL MEGKÉRNÉK MINDENKIT, HOGY EBBE ÉS A TÖBBI FÓRUMBA CSAK A TÉMÁVAL KAPCSOLATOS VÉLEMÉNYETEKET ÍRJÁTOK!
Vendég 2006. 02. 04. 14:04
Még mindig nem értesz. Szerintem soha nem is fogsz. Pontosan erről beszéltem neked, amikor azt mondtam, hogy nem tudunk barátok lenni, mert annyira különbözőek vagyunk. Értsd már meg kérlek, hogy ennek semmi értelme! Folyton csak az megy, hogy ez félreértés, meg az félreértés, nem úgy gondoltam, nem kell mindent magadra venni, stb.
Mást jelentenek a szavak neked, és mást nekem és valószínűleg mást mindenkinek, de nincs sem energiám, sem időm, sem kedvem ahhoz, hogy megfejtselek. Pont ahogy neked sincs ahhoz, hogy engem. Mások vagyunk, amivel nincs is semmi baj, de tudomásul kellene végre venned, hogy mi ketten soha nem leszünk olyan barátok, amilyen egy volt gimnáziumi osztálytársaddal vagy...
Vendég 2006. 02. 03. 23:36
Szia!

Hogy csakazértis nekem legyen igazam / :) / megkerestem ezt az említett e-mail-t.
Íme:


Szia!

Nagyon boldog karácsonyt és hasonlóan boldog új évet szeretnék kivánni neked és az egész családodnak.
Sajnos mostanában nagyon elfoglalt vagyok de remélhetőleg jövőre össze tudunk hozni egy " randit" . :)



Mégegyszer minden jót.


Puszi. Pisti
_________________________________________


Tehát most a seggem verhetném a földhöz, hogy igazam volt de nem teszem. :)
Csak érdekesség kedvéért mondom el, hogy ugyanezt a levelet küldtem el, egy régen nem látott középiskolai barátomnak.
Érdekes; ő miért nem hitte azt, hogy randizni / :( / akarok vele?
Nem tom!

Tévedni emberi dolog, mondta a Sün és lemészott a súrolókeféről. :)

Pisti
Vendég 2006. 02. 02. 23:59
Bocsi, kétszer küldtem el! :))
Vendég 2006. 02. 02. 23:58
Az?

Egy félreértés!
Úgy emlékszem idézőjelbe tettem, vagy legalább egy :)-t odaraktam.
Ha lemaradt akkor bocsi, nem hittem, hogy komolyan veszed!
Az igazi randit, pedig úgy értettem, hogy nem tíz perc a Pólusban a padon és sietünk tovább, hanem leülünk valahol és beszélgetünk kivel mik történtek mostanság!
Azt tudom ,hogy én fura vagyok de legalább imádnivaló! :)

Na most megyek mert leesek a székről és holnap korán kelek!

Pusz. Pisti
Vendég 2006. 02. 02. 23:58
Az?

Egy félreértés!
Úgy emlékszem idézőjelbe tettem, vagy legalább egy :)-t odaraktam.
Ha lemaradt akkor bocsi, nem hittem, hogy komolyan veszed!
Az igazi randit, pedig úgy értettem, hogy nem tíz perc a Pólusban a padon és sietünk tovább, hanem leülünk valahol és beszélgetünk kivel mik történtek mostanság!
Azt tudom ,hogy én fura vagyok de legalább imádnivaló! :)

Na most megyek mert leesek a székről és holnap korán kelek!

Pusz. Pisti
Vendég 2006. 02. 02. 19:38
Szuper, hogy nem hívtál randira, de akkor az mi volt, hogy "reméled az új évben végre össehozunk egy igazi randit"????

Nem én vagyok paranoiás, te vagy fura.
Vendég 2006. 02. 01. 23:41
Szia Györgyi!

Na, látod megy ez neked! Bár még nem tökéletes de alakul!:)
Nekem jó, ha neked megfelel a hármas csak szerintem jobb lett de hát ők tudják ők a tanárok!

Ezt azért vegyük részletesebben: Soha nem hívtalak randira!
Azért nem vagyok mazochista! :)
Szerintem kezeltesd az üldözési mániád!
Az egy dolog, hogy szép vagy de nem minden pasi akar veled randizni.
Azt csak mellékesen jegyzem meg, hogy szerelmes vagyok /nem beléd!/ és komoly a dolog szóval ezt a marhaságot felejtsd el.
Hogy pontosítsak, abban maradtunk, hogy majd ha lesz időnk néha összefuthatunk!

Ha nosztalgiakoncert lesz valamikor akkor sem hiszem, hogy találkozunk mert remélhetőleg elég sokan lesznek és nem hiszem, hogy találkoznánk mert a Manhattan-re koncentrálnék nem egy dilis szőkére. /Ne vedd magadra csak poénkodok./
" Manhattan van, volt és lesz" by Vilmányi Gábor.
Szóval tartsuk ehhez magunkat.:)

Nahát, tudok cinikus megjegyzést írni?
Nem mondod? Évekig gyakoroltam!

Hát, ha tényleg ilyen vagy akkor a leendő férjed kösse föl a gatyáját!
Vagy legalább nagyon szeressen, mert akkor mindent szépnek fog látni.:)

Igen, bocsi ha valakit zavar,Györgyi és Pisti magánszámát láttátok.
Ha tudnátok mik zajlottak le e-mail-en!
Hajaj!

Pisti
Vendég 2006. 02. 01. 11:59
Lássuk csak, Ok, kedves volt tőled, hogy nem felejtetted el a szülinapomat. Köszönöm.

Úgy lett hármas, hogy két ember bírálta, és az egyik ötöst adott, mert szerinte remek. A másik hármas, mert szerinte túl sok a mese, és szakmailag hiányos. A szöveges értékelésében olyat hiányol, ami benne van a dolgozatban, de ez lényegtelen. Hülye vagy sem, hármast adott és kész.

Segítek, ha egyedül nem találtad meg. Már százszor megbeszéltük, hogy nem randizom veled. És abban maradtunk, hogy barátilag sem találkozunk... Hát ez a lényeg. Én azt mondtam, hogy nem, de valamiért Te úgy értetted, hogy ez igent jelent, csak időpontot kell találnunk. Hát nem!!!
De egy alkalom lehet, hogy összefutunk, ha lesz egyszer nosztalgiakoncert. Ott előfordulhat, de amúgy kizárt, mivel totál más az érdeklődési körünk, és minden amit csinálnunk. Nincs semmi átfedés az életünkben, csak az hogy egy bolygón élünk, és a Manhattan (ami már nincs...:(! )

Apropó, Piramix... Nézd, nem vagyok oda érte, de azt nem mondanám, hogy rosszak. Inkább azt, hogy olyan zenét csinálnak elég jól, ami nekem a zene stílusa miatt nem jön be. Csak hogy pontosítsak a cinikus megjegyzéseden... :)

Nincs kedvesebb, meg nem kedvesebb énem! miről beszélsz??! Én ilyen vagyok, kimért, és hűvös. Az igazi énemet láttad.

És bocsi mindazoktól, akiket zavar, hogy eltértünk a tárgytól... Ilyen az élet, bonyolult. De vannak szép pillanatai, amikért érdemes élni! :)))

Györgyi
Vendég 2006. 01. 31. 18:36
Szia!

1, Hmm..
2, Elolvastam. Semmi olyat nem találtam benne amit szégyelnem kéne vagy nem úgy gondolom most is.

Bár nem hinném, hogy ennek a kitárgyalására a legmegfelelőbb hely ez a fórum lenne.
De rajta!

Emlékszem a szavaidra és arra is, hogy milyen kimért voltál velem minden beszélgetés alatt.
Tudom, tudom már mondtad ,hogy nem mindenki láthatja az igazi énedet de mutathattad volna azért az egy kicsivel kedvesebb énedet felém.
Mondjuk, az én hibám mert azt hittem hogy ekkora különbség nincs két ember között de úgy látszik van!
Na ez vicces!
Szerinted mik azok a szavak amiket én hallani akartam a szádból?
Ja, nincs itt félreértés minden tiszta és részemről sincs harag.
Kedvellek, csak azt hiszem nekem legaláábis úgy tanították, hogyha valaki felköszönt a szülinapomon akkor illik megköszönni.
De lehet, hogy én látom rosszul.
Most nem azt mondom, hogy köszönd meg mert abból áradna a gúny.
Bár azért megpróbálhatnád! :)
Majd szólj ha ráérsz, valamikor összefuthatnánk!

Szegény fórum, teljesen eltértünk a tárgytól!

Néhány infó:
Csoki, Vilma a Piramix-ban játszik. Nagyon jól!!!
Bár a Györgyi erről másképp vélekedik.:)
http://www.piramix.hu. Nagy valószínűséggel idén megjelenik a lemezük.
Kele Székelyhidi Balázzsal megalakította 2005 februárjában a Roxx 69 formációt. Nagyon komolyan nyomják!!
Sanyi, Szabi pedig a HIT Gyülekezetben vannak. Ők is nagyon jók!!

Üdv. pisti

Györgyi, a dolgozatod melyik része lett 3-as?
Hülye az a Prof!
Vendég 2006. 01. 31. 12:13
De kedves vagy... :((((

1. a Gyülekezetet ne keverjük ebbe bele!
2. Lehet, hogy el kellene olvasnod a saját leveleidet újra és rájönnél, hogy miért nem kapsz választ semmire...

Amúgy meg nem értelek, hiszen teljesen őszinte voltam veled és megmondtam a kezdet kezdetén, hogy nekem csak infók kellenek a szakdolgozatomhoz. Próbálj visszaemlékezni a szavaimra, és ne arra gondolj, amit hallani szerettél volna, de sose mondtam!
Sajnálom, ha bármivel is megbántottalak, de azt hiszem már vagy százszor tisztáztuk, hogy mi a szitu. Részemről nincs harag! :)

Na minden jót!
Györgyi
Vendég 2006. 01. 29. 22:57
Szia Györgyi!

Hogy vagy? Hogy eltüntél mostanában!
Biztos sokat tanulsz.:)
Én elolvastam a házidolgozatodat és nagyon tetszett bár nem hinném, hogy kicsit is érdekel a véleményem teintve, hogy hónapok óta a fejemre se sza.sz!
Meg kell mondanom ügyesen tetteted az, hogy érdekel amiről beszélek közben pedig csak a dolgozatodhoz kellettek infók.
Nem hinném, hogy ezt tanítják a HIT Gyülekezetben.:(
Remélem tetszett a képeslap amit a szülinapodra küldtem!

Üdv. jerry /pisti/ tudod ki vagyok!!
Vendég 2006. 01. 13. 12:14
Szia Moncsi,

Igen, a szakdolgozat elkészült, megírtam és szerintem nem is lett rossz... :) A bírálatok vegyesek, egy ötös és egy hármas, de még nem védtem meg, az csak a hónap végén lesz, az államvizsgával együtt.
Elolvasni? Hát... Izé, nem is tudom. Az a helyzet, hogy a törzsszöveg még csak hagyján, azt akár email-ben át is küldhetném, de a mellékletek... a képekkel együtt 9Mb, ha jól emlékszem, és ezen kívül van még egy DVD lemez is hozzá... De kitalálhatunk valamit, ha tényleg érdekel.
Sok sikert mindenhez, amit mostanában csinálsz,
Györgyi
Vendég 2006. 01. 05. 22:47
Véletlen találtam rá erre a jó kis fórumra, mivel anno én is manhattan rajongó voltam. Nahát...:-)
Szóval olvastam egy szakdolgozat tervről azt sikerült elkészíteni? Milyen lett? Ha megvan, hogyan lehet elolvasni? Nagyon köszi, bízom benne, hogy látogatjátok a fórumot....Üdvözlettel, moncsi
Vendég 2005. 05. 07. 21:17
Hi Jerry!

Örülök, hogy így fogadtad az ötletet, akkor most meg is nézem, és válaszolok is rá...:))

Györgyi
Vendég 2005. 05. 06. 22:47
Szia Györgyi!
Köszönöm, hogy elfogadod nagyon rendi vagy.
Csak a tisztánlátás kedvéért: tudom, hogy egyszer elmenni és élőben megnézni az nem egyenlő a megtéréssel de azt tudom, hogy egyidő után mindnki megtért mert most ahol dolgozom két kollégám is a HIT gyülekezet tagja.:)
Az e-mail-ezésben benne vagyok, jó ötlet.
Már írtam is egyet.

jerry
Vendég 2005. 05. 06. 18:12
Szia Jerry,

Semmi gond, csak egy ötlet volt, nem más! Örülnék, ha eljönnél, de nem szeretnék a legkisebb nyomást sem gyakorolni rád, ha nem szeretnél, ne gyere. Maximálisan elfogadom a döntésed, és nem szeretnék rád erőltetni semmit. Ha egyszer meggondolod magad, úgy is jó, de semmi kényszer.
Nem akarlak győzködni semmiről, de tényleg, csak azért azt megemlítem, hogy egszer eljönni, és megnézni élőben, vagy megtérni még nem ugyanaz. semmi nem kötelező, és nincs harag.
Ha van kedved ettől még írhatunk, sőt, ha szeretnéd, akkor emailben is () , de itt is... :)
Györgyi
Vendég 2005. 05. 05. 22:17
Szia Györgyi!
Húú ezzel lehet, hogy ellenszenvet váltok ki de én nem szeretnék megtérni és mint korábban írtam, én annak örülök, hogy a Sanyiék boldogok és jó helyen vannak.
Én megmaradok "világinak" by Csoki.
Tehát bocsi ha ezzel megbántottalak remélem nincs harag de nekem minden jó ahogy most van.

jerry
Vendég 2005. 05. 05. 19:20
Szia Jerry!

Teljesen egyet értek Veled, szerintem is nagyon jó, és én is nagyon örülök.
Gondoltál már arra, hogy egyszer nem a TV-ben nézed, hanem ellátogatsz a Hit Parkba? Szerintem nem csalódnál, ha tettszik, amit a képernyőn látsz. Én minden vasárnap ott vagyok, és hidd el, nem azért mondom, mert elfogult vagyok, de ez tényleg jó, nem csak annak látszik, amíg messzről nézed.
Szóval, ha van kedved, szerintem gyere el, ha akarod össze is futhatunk, de szerintem Sanyiékkal is találkozhatsz, vagy ha szeretnél, talán beszélhetsz is, mert még mindig nagyon kedvesek, és senki fejét nem harapják le...:)
Györgyi
Vendég 2005. 05. 03. 23:21
Szia Györgyi!
A Vidám Vasárnap illetve az a közösség jó dolog és csupa jókat lehet hallani úgyhogy én külön örülök, hogy a Sanyi és a Szabi itt "otthonra" talált.

jerry
Vendég 2005. 05. 03. 20:23
EDSEL,

Bocsánat, nem vettem észre, hogy ez az aláírás, elnézést. Szóval, amit az előbb Guestnak írtam, azt igazából neked szántam. :)
Györgyi
Vendég 2005. 05. 03. 20:20
Jerry,

Igen, a remény hal meg utoljára, szóval remélni azt lehet, és komolyan mondtam, ha lesz olyen koncert, amin Sanyiék is fellépnek, azon biztos én is ott leszek.:) De gondolom, akkor találkozunk, persze nem fogjuk tudni, hogy találkozunk, hiszen nem is ismerjük egymást...:))) Írtad, hogy néha belenézel a Vidám Vasárnapba, mi a véleményed róla?

Guest,

Csak mivel nem írtál még egy árva betűt sem, ahogyan szólíthatnánk...
Szóval valóban, mindegy ki hány éves volt 91-ben, csak az a nem mindegy, kinek mit engedtek meg a szülei... Arról meg, hogy hívőként ki mit vállal be, talán hagyjuk saját meguk döntsenek. A hívő nem egyenlő a vallásos bigottal, szerintem Sanyi esetében ez különösképpen igaz, és ha gondolja, akkor elénekli, ha nem érzi már a magáénak azokat a dalokat, akkor pedig nem... Ez az ő döntése, amivel nem kell egyetérteni, de tiszteletben kell tartani.
Ahogy Bruce Almighity mondaná: a szabad akarat tabu... :)))
Györgyi
Vendég 2005. 05. 01. 20:54
Május 1 19óra koncert volt Makón klassz kis elöadás volt.Afiuk hozták a régi formát.Igaz csak vilmi és csoki volt itt.A közönségnek a régi dalok jöttek be inkább,a piramis feldolgozásokbol is csak az ünnep jött be.Külonben közvetlenek voltak és sikerült autogrammot is szerezni.Amugy mindegy mennyi idös volt valaki 91-ben a számok többsége a szerelem és szeretetkörében mozog amit szerintem mindeki beválalhatja akár hivő akár nem,és a kor sem számít.EDSEL.
Vendég 2005. 05. 01. 20:53
Május 1 19óra koncert volt Makón klassz kis elöadás volt.Afiuk hozták a régi formát.Igaz csak vilmi és csoki volt itt.A közönségnek a régi dalok jöttek be inkább,a piramis feldolgozásokbol is csak az ünnep jött be.Külonben közvetlenek voltak és sikerült autogrammot is szerezni.Amugy mindegy mennyi idös volt valaki 91-ben a számok többsége a szerelem és szeretetkörében mozog amit szerintem mindeki beválalhatja akár hivő akár nem,és a kor sem számít.EDSEL.
Vendég 2005. 04. 29. 22:13
Szia!

igen, a Vidám Vasárnapba néha-néha belenézek de igazából a Csoki mondta ezt el amikor a 2003-as visszatérésükkor volt egy cikk egy újságban és ott említette.
Arra, hogy a Sanyi meg a Szabi ki áll-e a közönség elé a régi dalokkal az télleg nagyon kétséges de én bizakodom.

jerry
Vendég 2005. 04. 29. 15:35
Hi!

Igen, lehet, hogy vicces, de én az ABCt tanultam, és van néhány emlékem ugyan, de azokra nem nagyon mernék támaszkodni, mert, hogy őszinte legyek, amellett, hogy nagyon kedvelem Őket, vagy talán pont ezért, a diplomamunkámban szeretnék írni róluk, és azt hiszem oda kicsit komolyabban utána kell járni annak, hogy mi is történt, mint, hogy úgy emlékszem, de nem vagyok biztos benne, mert a koncertnek még nem volt vége, amikor nekem már fellőtték a gumibugyit. :)))
Na, csak vicceltem, de egyébként teljesen komoly, az a helyzet, hogy akkor nekem még a szüleim mondták meg, hgoy mit csinálhatok, és mit nem, így nem egészen az történt, amit szerettem volna. Kicsit irigyellek, ha mert abból, amit írtál arra következtetek, hogy veled ez nem teljesen így volt...?
A nosztalgia koncertre visszatérve, azért kérdeztem, hogy van-e esély rá, mert szerintem sem Sanyi, sen Szabolcs nem állna már ki a közönség elé azokkal a dalokkal, amiket annak idején énekeltek, esetleg a Szállj fel még, de a többit nem hinném. Sanyi nyilatkozta egyszer, (de meg ne kérdezd, mikor és hol, merrt nem emlékszem) hogy már nem akar mást énekelni, csak Isten dicséretét, és nem tartom túl valószínűnek, hogy meggondolta volan magát... Mindenesetre, ha mégis lesz, biztos elmegyek!
Apropó, szoktad nézni a Vidám Vasárnapot, vagy honnan tudtad, hogy a Hit Gyülekezetében énekelnek most?
Mennem kell, de remélem, van kedved még írni!

Gy
Vendég 2005. 04. 26. 22:20
Szia!

Igen pont azon a napon volt 42 éves.
Szerintem van esély egy nosztalgia koncertre de ha lesz is akkor csak jövőre ha találnak szponzort.
Én is nagy örömmel elmennék.

Vicces, hogy azt írod "fénykorban" vagy én 21 éves vagyok.
7 évesen Manhattan dalszöveget tanultam az ABC helyett.
jerry
Vendég 2005. 04. 25. 22:50
Hello Jerry,

Köszi, hogy válaszoltál, igen elolvastam, mert azért még reménykedtem, hátha valaki erre jár, és ír valami értelmeset. Örülök, hogy megtetted. :)
Lehet, hogy nem is tudsz róla, persze az is lehet, hogy igen, de nagyon mulatságos, hogy pont Sanyi születésnapján írtál...:)
Gondolod, hogy van esély egy nosztalgiakoncertre? Szerinted, még ha ki is békülnének, akkor is... összeállna újra a csapat???
Úgy örülnék, biztos, hogy elmennék a koncertre!
Üdv,
Gy.
Vendég 2005. 04. 19. 23:14
Szia!
Remélem még néha itt jársz ezen az oldalon bár majdnem két hónap telt el a hozzászólásod óta.
A lényeg összesűrítve:
A kezdő négyes volt: Csoki, Sanyi, Szabi és a Vilma.
1994 táján a Szabolcs úgy döntött, hogy elhagyja a zenekart mert saját terveit szeretné megvalósítani, ám úgy hirlett komolyabb dolgok vannak a háttérben.
Ezek a dolgok nem biztos, hogy igazak de akkoriban ezek szivárogtak ki!!!!!!!!!
Úgy néz ki Szabi azért lépett ki mert nem jött ki jól Környei Attilával sőt egy ismerősöm szerint egy klub koncerten össze is veszek.
Majd 1995 végén Sanyi is elhagyta a zenekart mert már Attila is elment és az elején megmondta, hogy neki az Attila személye jelentette a garanciát.
Azóta a Szabi és a Sanyi is megtértek a HIT gyülekezetben nyomják.
1996 nagyjából úgy telt, hogy keresték az új tagot és az új vonalat amin elindulhattak.
Kele személyével ismét megvolt a hármas fellállás, és így nyomtak le még 3 évet és 2000-ben jelent meg a Best of Manhattan.
Majd 3 év szünet után 2003 okt 31.-én megjelent a visszatérő albumuk az Újra+Újra.
Nagyjából az album megjelenése után fél évvel Kele kivált a zenekarból így ketten folytatták.
De sajnos már a köznség sem úgy fogadta őket mint régen így kb 1 próbálkozás után úgy döntöttek nem folytatják.
2004 decemberében összefutottam Környei Attilával és rákédeztem mi van velük és azt mondta, hogy most pihentetik a Manhattan nevet.
Bár ő megpendítette nekik a nosztalgiakoncert lehetőségét de csak ha találnak megfelelő támogatókat akkor is idén vagy jövöre, de csak az eredeti négyes felállás de ahhoz is ki kéne békülniük.

Hát röviden ennyit remélem elovasod a választ.

Puszi: jerry
Vendég 2005. 02. 24. 0:38
Hahó!!!
Látom, már elég nagyon rég nem írt ide senki, de azért próba szerencse...
az itt kövekező szöveget eredetileg emailnek szántam, a címre, de amint elküldtem, vissza is jött hibaüzenet, miszerint nem létezik, ezért gyorsan idemásoltam, hátha valaki olvassa, válaszol, stb.
mindenkinek szép napot kívánok,
Gy


Sziasztok!

Olvastam pár régebbi fórum hozzászolásban ezt a címet, és hogy őszinte
legyek, nem voltam és most sem vagyok Manhattan rajongó, de azért kedvelem
őket. Csak nem jobban mint tanácsos :) (by Shakespeare)
Amiért most Nektek írok, az hogy kíváncsi vagyok mi is történt tulajdonképp
96-ban. A Best of albumot hallgatva nagyon markáns a különbség, azt is tudom,
hogy Sanyi helyét átvette Kele,... Szóval, hogy rövid legyek megtennétek,
hogy leírjátok az eseményeket a kezdetektől? Tudom, nagy kérés, de remélem
van kedvetek nosztalgiázni :) Sőt, engem az is érdekelne, hogy Szabolcs miért
és hogyan vált ki, és hogy erről miért nem beszél senki?
Nagyon hálás vagyok előre is, ha valaki válaszra méltat, mert tényleg
érdekelnek ezek a dolgok, és kérlek ne nézzetek komplett idiótának, hogy
ilyen nagyon tájékozatlan vagyok, csak hát, az a helyzet, hogy most vagyok
22, így a "fénykorban" én még... hagyjuk, azt hiszem értitek, mire gondolok.
Köszi, köszi kösz, és még vagy egy millió köszönöm:
Györgyi
u.i. to tell the thruth, azért kérlek erre titeket, mert tengernyi verziót
hallottam már, és talán ti rendet tehettek a fejemben :)
Vendég 2004. 05. 08. 0:00
mikor lesz manhattan koncert?
Vendég 2004. 05. 06. 0:00
sziasztok!kele imádlak tudod.majd hivlak 21én találkozunk.sok puszi b
Vendég 2003. 11. 12. 0:00
Médiakörút, november 13. csütörtök:

10:00 Eger, innen irány Miskolc, Debrecen, majd Hajdúszoboszló!
Vendég 2003. 11. 03. 0:00
Médiakörút: november 4., kedd

11:00 Kecskemét - Gong Rádió

13:00 Szeged - Magyar Rádió

16:00 Békéscsaba - Start Rádió, Csaba Rádió

19:00 Szolnok - Aktív Rádió

20:30 Cegléd - Rádió 88
Kiki 2003. 11. 02. 0:00
Hellóka!

Gondoltam írok néhány sort, hogy tudjátok én is vagyok "újra".

A decemberi koncerten ott leszek!

Egy régi Manhattan-es lányzó: Kriszta
Vendég 2003. 11. 01. 0:00
Szerdán voltak Kaposváron, egészen kedvesek voltak, megismertek pedig 3 évig a színemet sem látták, bár azt lett volna csak "szép" ha meg se ismernek. Lestoppoltam őket, mielőtt hazamentek. A Tamás kipattant a kocsiból, és megkérdezte mit szeretnék. Mondtam, hogy a CD-t nálunk még nem lehet kapni, erre kaptam egyet ingyen, ami ráadásul dedikálva volt. A barátomat is összeismertettem velük, és nem hitte el, hogy tényleg, tudnak normálisak is lenni ha akarnak, és főleg nem azt, hogy még szóba is állnak velem.
Nagyatád
Vendég 2003. 10. 31. 0:00
Országszerte kapható az új album!

ÚJRA + ÚJRA
Vendég 2003. 10. 28. 0:00
Meghívást kapott Amerikába a Manhattan!
A fiúk november 18-tól egy hetet töltenek az Egyesült Államokban, többek között Brooklyban lépnek fel!

November 3-4.: a médiakörút folytatódik!

November 6-7.: Zirc - Sztárbarangoló

November 9., 11:00: Magyar Rádió teniszpályája, Bp.

November 10.: RTL Klub - Reggeli

November 12.: Klippforgatás - az új maxi címe: Szentkarácsony éj (várhatóan 17-re készül el)
Vendég 2003. 10. 28. 0:00
A MÉDIAKÖRÚT ELINDULT!!!

Október 29., kedd:

10:00 Dunaújváros - EL-DÓ Rádió

11:30 Paks - Fortuna

14:00 Szekszárd

17:00 Dombóvár - Enjoy Rádió

20:00 Kaposvár - Kapos Rádió
Vendég 2003. 10. 25. 0:00
MANHATTAN-KONCERT!!!

LEMEZBEMUTATÓ PARTY!

DECEMBER 3-ÁN (szerda)!

BUDAPESTEN, AZ ÁRKÁDIÁBAN (Fehérvári út)!



TALÁLKOZUNK! :)
Vendég 2003. 10. 21. 0:00
Ami pedig az írott sajtótermékeket illeti a Lemezbörze és a
Heti Revü című folyóiratokban olvashattok az együttesről!
Vendég 2003. 10. 20. 0:00
Ne felejtsétek el nézni:

október 21-én az Interaktívot a Viván! Benne: MANHATTAN

november 3-án a Lazacot (TV2)!

kb. három hét múlva az RTL Klubon a Reggelit!

Üdv. minden manhattanesnek!

ui: írjatok!
Vendég 2003. 10. 18. 0:00
Korrekció! Remélem még időben helyesbítem, hogy mikoris láthatjátok az együttest a Hálózat TV-s Benczeshowban. Tehát a helyes dátum: okt. 21. (kedd) 22 óra
Ismétlések: okt. 24.-én 9.00-kor, okt. 25.-én és okt. 26.-án este 22.30-kor.
1000 bocsi és 100 anyamedve a tévedésért! A műsorhoz pedig jó szórakozást kívánok mindenkinek!!!
Vendég 2003. 10. 17. 0:00
Sziasztok! Október 19.-én, vasárnap a Hálózat TV-n
22 órakor interjút láthattok az együttessel a Benczeshowban. Ezt ismétlik 21.-én, kedden reggel 9 órakor, illetve 24.-én és 25.-én (péntek, szombat) este is. A műsor felvételére okt. 7.-én Pécsen került sor.
Az zenekar új lemezét pedig mától keresgélhetitek a különböző lemezboltokban. Címe: Újra+újra
Vendég 2003. 10. 15. 0:00
MANHATTAN FÓRUM indult a

http://www.polybasic.hu weboldalon!

ÍRJATOK!
Vendég 2003. 10. 10. 0:00
1 hét múlva megjelenik az új lemez: Újra+újra címmel, 11 vadiúj dallal.+Nézzétek meg a http://www.lemezborze.hu honlapot!
November 22.-én fellép a csapat Szászváron. A közelben lakóknak és az utazást kedvelőknek jó bulizást!!! A jövő héten vagy az azt követőn kerül adásba az a Benczeshow felvétel, amire okt.7.-én került sor. Kísérjétek figyelemmel a műsort!
Vendég 2003. 10. 07. 0:00
RÉGI ÉS ÚJ RAJONGÓK!

Nézzétek meg a http://www.polybasic.hu weboldalt! Rajta szenzációs fotók! Írjatok a e-mail címre! Tatsunk össze, "ÚJRA + ÚJRA"
Vendég 2003. 10. 03. 0:00
2 héten belül jelenik meg az együttes új lemeze: Újra meg újra címmel, csupa vadiúj dallal. Ezenkívül hamarosan láthatóak lesznek több műsorban is. A Benczeshowban a Hálózat tv-n. Majd a Szuperbuliban ismét, illetve az Europartyban is.
2003. 09. 07. 0:00
Hello, mi?!
Na, milyen volt a sportnap, emberek? Vagy még pihenitek ki a fáradalmakat? (Én végül mégsem ruccantam le, valahol közelebb nagyobb esély lett volna rá, de így... mindegy. :( Azért nagyon nem kell sajnálni, taljasen jól telt a péntek meg a szombat estém is... :) kár lett volna kihagyni mindkettőt :)
Pusza, ZEra.
2003. 08. 30. 0:00
Hello "Veteránok"!
Biztos ismerjük egymást, ezért kérdeztem, hogy ki vagy te név szerint, akivel itt trécselek? A Békési Laci-féle brigád, ha nem tévedek. :)
GYors leszek és tömör, "kicsit" megviselt a tegnapi party... :))))
A címlapot nem láttam, de még lesz rá módom, szerintem.
Sport1-nap jól hangzik, ha összejön a társaság, akikkel mennénk, ott leszek. További fellépések? Többről írtatok, ha jól emlékszem.
Legyetek jók, pusszancs, ZEra.
Vendég 2003. 08. 29. 0:00
Az a ficimeccs focimeccs akart lenni. A többi elgépelésért is bocsi...
Vendég 2003. 08. 29. 0:00
Szia ZEra!

Szerintem ismerjük egymást, látásból biztos.
A fotót illetően egyetértek, biztos gyorsan kellett egyet csinálni... Láttad a Love & Sorry c. magazin címlapját. Egy hete szerepeltek rajta. Az is kicsit "családapás". Na de a fotó azért nem minden :)
Gyere Siófokra szept. 6-án. A Sport1-nek lesz egy rendezvénye, délben fellép a manhattan is, kettőkot pedig Parlament-Popsztárok ficimeccs, amiben játszanak ők is. 31-én Szuperbuli felvétel. A többi programot később. Számíthatunk Rád?

Veteránok
2003. 08. 28. 0:00
Hello "Guest"!
Nincs kedved bemutatkozni? Csak, hogy a neveden szólíthassalak :)
Fellépések merre vannak? Kíváncsi lennék egyre, na meg arra is, én hogyan reagálnék rájuk így együtt. (Ez a fotó nem valami jó, kopaszodó, pocakos apukáknak néznek ki rajta. Bár, lehet, hogy ez volt a cél?!)
Pusz, ZEra.
Vendég 2003. 08. 28. 0:00
Helló ZEra!

Nagy izgalommal várjuk a lemezt. Egyre több a fellépés, egyzser gyere el az egyikre, a hangulat a régi, sőt, még annál is jobb! A Polybasicben szerintem megbízhatunk. Az Erdélyi László csinálja, aki a Sonynál volt a művészeti vezető. Most több jó zenésznek is segít.
2003. 08. 27. 0:00
Azt mondjátok meg nekem, ez a kiadó mennyire komoly? A NETen nem nagyon találok semmit róla... :(
Vendég 2003. 08. 26. 0:00
Hello "Manhattan Veteránok"!
Mi újság veletek??
Pusszancs, ZEra.
Vendég 2003. 08. 22. 0:00
Én vagyok Somogy megyében az utolsó manhattanes. Örülök, hogy újra együtt vannak, és csak remélni tudom, hogy nem csinálnak több ostobaságot, és a 3 év hallgatás alatt megjavultak. Kiváncsi vagyok az új lemezre és ha lesz lehetőségem biztosan megnézem őket.
Nagyatád
Vendég 2003. 08. 11. 0:00
Kedves Zsuzsi!

A e-mail címet pont azért hoztuk létre, hogy a régi és az új rajongókat összefogjuk! Rendszeresen értesítsünk Benneteket a legfrisebb információkról, fellépésekről, a nagylemez készítéséről. Ha bármi kérdésed van ,írj nyugudtan, és amilyen gyorsan csak lehet, mi megválaszoljuk!

Várjuk leveledet,

a Manhattan Veteránok
Vendég 2003. 08. 11. 0:00
Sziasztok! Tudtook olyan elérhetőséget, ahol üzenni tudnék az együttes tagjainak?
Zsuzsi
Vendég 2003. 08. 07. 0:00
Kedves comCATfuture!

Nagyon szépen köszönöm a dal szövegét és a mail címet.
comCATfuture 2003. 08. 07. 0:00
Kedves Jerry!

itt a szöveg. További infok:

Üdv!

Manhattan: Csak azért, hogy szeress (2003.)

Véletlen volt, hidd el, nem én akartam így
Szerelemről álmodtam, és vártam, hogy hívsz
Még régebben volt, hidd el, a sors akarta így
Keménynek látszottál, de láttam, hogy sírsz.

Könnyek az esőn, csak te érted,
Ázom az esőn, és mondd miért?

Refr.:
Nem szabad sírni látni,
történhet velem bármi,
azt hiszem, hogy férfi maradjak,
a hiányodba bele kell, hogy haljak.
Nem szabad sírni látni,
történhet velem bármi,
hogy a büszkeségem meg maradjon,
hagyom, hogy a szívem szétszakadjon.
Miért, mondd miért?
Miért, mondd miért?
Csak azért, hogy szeress,
csak azért hogy ölelj,
mindenáron szeress,
ugyanúgy, mint rég.
Csak azért, hogy szeress,
mindenáron ölelj,
velem együtt nevess,
velem együtt úgy mint rég, úgy mint rég.

Szeptember volt, az a nyár is véget ért,
bizalommal felruházva nem láttam a célt,
kicsit játszottam még, de ettől felhős lett az ég,
jutalmat nem kaptam, ugye érted, hogy miért?

Könnyek az esőn, csak te érted,
Ázom az esőn, és mondd miért?

Refr.: 2x
Vendég 2003. 08. 05. 0:00
Kedves comCATfuture!

Engem érdekelne az új dal szövege és az új infók.
Hova lehet neked írni?

jerry
comCATfuture 2003. 08. 04. 0:00
Szaisztok!

Gőzerővel készül az új album a stúdióban.
Az első single (4 verzió a maxin) már hallható a rádiókban.
Címe:CSAK AZÉRT IS SZERESS
A beharangzó szerint az összes dal sláger - ebben nem is kételkedem. A hétvégén hatalmas fellépés volt Gomaendrődön! Mint a '90-es évek elején... emlékeztek? Azóta csdak mi öregedtüünk meg egy kicsit...
Gyertek el Kondorosra (Békéscsabától kb 30 km BP felé) augusztus 17-én! A Betyárnapokon fellép a Manhattan!
20-án ha jól tudom Debrecen környékén lesznek.
Ha még ez is messze van, akkor szeptember 6-a Siófok! Ezt nem szabad kihagyni. hatalmas sporetnapot rendeznek,. A Manhattan is benne van egy ficocsapatban, ők is játszanak, majd ismét buli, fellépés. Mi kell még?
Ugyanaz a tűz ég!

ui: Ha kell az új dal szövege + új infók: IRJATOK!
Vendég 2003. 07. 18. 0:00
Bocsi, Zé voltam. Azt hittem, úgyis beregisztráltat a rendszer, mielőtt elküldi a hozzászólást. Hát nem. Mindegy. Legyetek jók vagy valami vagy bármi! :)
Vendég 2003. 07. 18. 0:00
De azért ha kérhetem, ne akármelyiket! A kor, az idő meg minden... :)
Vendég 2003. 07. 12. 0:00
Elöszőr is ne szólj bele olyanba amiről fogalmad sincs.
Ez a legjobb ami a magyar popzenével történhetett.
A ShyGys tényleg szar volt de hát ez kell a sok csitrinek.
Ajánlom hallgass meg egy Manhattan lemezt és azután mondj véleményt.
Vendég 2003. 07. 11. 0:00
Ez szörnyű! Mi jöhet még, ShyGuys? Tisztább lett a levegő, mikor megszűntek.
Vendég 2003. 07. 10. 0:00
ÉLjen nagyon örülök!
Jobb lesz ha a többi zenekar behúzza fülét-farkát mert ők mindenkit lepipálnak.
Jónap Tamás 2003. 07. 08. 0:00
Neked mi a véleményed a cikkről?

Fórum » MUSIC.HU » Hírek