Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » MUSIC.HU » Hírek

KIMNOWAK REMIXVERSENY

létrehozva: 2003. 07. 09.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Vendég 2006. 02. 10. 17:15
Novák Péter
KI A F A S Z O M EZ.
tALÁN EGY BÜDŐS BUNKÓ !
Vendég 2005. 01. 11. 15:04
a szülei nélkül ismernénk ma ezt az embert?




NEM!!!!NA ERRÖL ENNYIT
Vendég 2005. 01. 09. 16:32
hát akárki akármit mond,novák peti a legjobb hapsi ebben az országban!..
Vendég 2005. 01. 05. 13:48
A tehetségtelen embereket mindig iritálja mások képessége. N.P. érdekes , rokonszenves és nem tehet arról, ha a szülei sem akárkik. Fogadd el bármennyire is irigyled! gerotoro
Vendég 2004. 10. 13. 0:00
Én meglátom az embert bárhol és hányingerem lesz azzonal
Vendég 2004. 09. 13. 0:00
protekci carrier apuka anyuka kicsi kis fia.
még kitüntetést is szerztek neki.nohááááááááát
Vendég 2004. 09. 03. 0:00
NEM KÉPERNYÖRE VALO
Vendég 2004. 07. 01. 0:00
KEDVES GUEST!
A VÉLEMÉNYÉT A BUTA EMBER IS MEGIRJA MERT Ö IS EMBER.
NEKI IS VAN VÉLEMÉNYE.
HELYESIRÁSA RAMATY DE A VÉLEMÉNYE IGAZ
EZ BÁNT?
KI LENNE NOVÁK PÉTER MA AZ ANYUCIJA ÉS AZ APUCIJA NÉLKÜL.SZERINTEM NÁLA CSAK JOBB ÉNEKESEK VANNAK AZ ORSZÁGBAN .ÜVÖLTENI TUD DE NEM ÉNEKELNI AZ MÁR TULZÁS.
UGYAN MÁR?
A TÁNC TUDÁSAT KÖSZÖNJE AZ APJÁNAK.
MEG MAGÁNAK MERT AZ TÉNYLEG JÓ.
CSAK KÉPERNYÖN NE LÁSSAM EZT AZ EMBERT MERT IRITÁL






+
Vendég 2004. 05. 26. 0:00
Kedves Guest!
Szerintem először tanulj meg fogalmazni, helyesen írni, aztán gépelni, utána esetleg kritizálhatsz másokat, ha értesz egyáltalán ahhoz, amiről itt zagyválsz. Csak hogy megnyugodjon a kis lelkivilágod, Novák Péter elismerten az egyik legjobb hangú énekes Magyarországon, a tánctudását ugye te sem szeretnéd vitatni (?), a médiabeli szerepléséről pedig annyit, hogy a nézettség magáért beszél...
Puszi: Milena
Vendég 2004. 03. 12. 0:00
NEM ZENÉSZ NEM SZINÉSZ A ZENEKAR SZAR AZ EGGYETLEN SZÁM AMI ÉRT VALAMIT AZ A GYÉMÁNT VOLT AZ IS EGY NYULÁS.
AZ EMBER NEM EREDETI SEMMIT NEM TUD CSAK HADARVA GAGYOGNI NAGYOKAT,IZLÉSTELEN ,RUPOTLAN,KOSZOS,ÉS NAGYON PROTEKCIOS SZAGA VAN AZ EMBERNEK.
HA A SZÜLEI NEM LENNÉNEK AZOK AKIK EZ AZ EMBER VAJON MELYIK CSATORNÁN LET VOLNA LÁTHATÓ?SEHOL!!!!SEMLYIKEN.
Kriszbaba 2003. 10. 03. 0:00
Az előbbit én írtam,csak elfelejtettem újból bejelentkezni.
Krisz
Vendég 2003. 10. 03. 0:00
Tudni kell olvasni az első hallásra értelmetlennek tűnő dalszövegek mögött;nagy igazságok vannak beleírva,és sokmindenre rádöbbenhet az ember ha hallja.(Pl.:"tejben-vajban a kés-én ebből nem kérek")
Érdemes meghallgatni.Novák Pétert van szerencsém személyesen is ismerni,nincs még egy ilyen ember aki ennyi idősen ennyi tudással bír,mindenhez hozzá tud szólni,jól tudja alkalmazni az idegen szavakat is,nagyon inteligensnek tartom-bár kicsit hangulatember,már amennyire én ismerem.Amúgy a rajongóival kedves,nem nagyképű,szuper színész.Én még a veszprémi színházban láttam több darabban-jó csapat volt:)
KOSCSIT PUSZILOM!!!HIÁNYZIK!
Krisz Szombathelyről
kárpátidia 2003. 07. 09. 0:00
Neked mi a véleményed a cikkről?

Fórum » MUSIC.HU » Hírek