Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » MUSIC.HU » Hírek

Chico – egy új tehetség a hazai poppalettán

létrehozva: 2003. 07. 12.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Vendég 2009. 08. 26. 18:00
sziasztok
megvan valakinek Ági és Chico - Ellopott szerelem c. száma???

NAGYON MEGKÖSZÖNNÉM!!!!
Vendég 2006. 04. 28. 17:36
IGAZAD VAN A BACK II BLACK TOTÁLISAN COOL FUNKY ZENEKAR 100% EGYETÉRTEK
Vendég 2004. 11. 30. 14:58
mp
Vendég 2004. 08. 13. 0:00
Képzeld Unitedet is hallgatok, de messze vannak a BIIBtől!!!Befont hajú igenis nagyon jó zenész és az összes többi!
Vendég 2004. 06. 10. 0:00
fuj erdös jo zenész ????
Te hallgas united et inkább a zene ott kezdödik.!!!!!!!
ezzek a fazonok sallang zenészek inkább üzlet emberek lásd a dobost és a befont haju csira nagyon undoritó.
Funkcioját nem értem mert fujni nem sokat tud.
azt az embert kiirtanám fuj fuj fuj meglátom valahol és tényleg hányinger !!!!a black to black mint zenekar gyenge és szar.helyesirást sem érdemel.!!!fuly:):):):):):):)
Vendég 2003. 10. 08. 0:00
Én nagyszerű énekesnek tartom a Chicot!Volt szerencsém látni és hallani őt!!Hát mondhatom,hogy remek Énekes!!Nem beszélve arról,hogy a LEGJOBB zenészek dolgoznak vele(ERDŐ és BÁRSONY BÁLINT)Természetesen én 1 nagy BACK II BLACK rajongó vagyok!!!Nem tudok náluk jobb zenekart mondani a VILÁGON!!!!Aki kételkedik,az menjen el 1 koncertjükre.Én is koncerten lettem rajongó!!!!Pedig másfél éve még nagyon nem voltam oda értük ,sajna :-((((De HÁL ISTEN ez a véleményem megváltozott!!!!
Vendég 2003. 09. 25. 0:00
Tényleg nem tudni, hogy hol lép fel Chico? Lassan meg kéne alapítani a fan club-ját is... :-)
MÁROLA!
Vendég 2003. 09. 24. 0:00
jó a cikk!!!!nagyon tehetséges a Chico!!!!!NAGYSZERŰ ZENÉSZEK DOLGOZNAK VELE!!!!!!!!!!
Vendég 2003. 09. 17. 0:00
A cikkek nagyon szuperek és az együttes is! Jó lenne ha néha a koncertekröl is jutna valahova valami info. Már órák óta kutakodok és semmi talán nincs mostanában a srácoknak fellépésük vagy csak a bénaságom nem találja hogy hol keressem? Ha valaki tud segítsen Október elején szeretném meglepni a férjemet egy koncerttel de így nem megy ! Köszi
Jónap Tamás 2003. 07. 12. 0:00
Neked mi a véleményed a cikkről?

Fórum » MUSIC.HU » Hírek