Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » DÜHÖNGŐ » Mixer

Sertab

létrehozva: 2003. 07. 18.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

2003. 09. 07. 0:00
Szerintem az Everyway That I Can egy tutkó kis szám. Nagyon bejöööööööööön!!!!
xtina 2003. 08. 10. 0:00
Szerintem nagyon jo hangja van
Adrenalin 2003. 07. 23. 0:00
Yó.A neve meg 1-2 topic.Igazad van,elismerem.Node ISMERED?
kicsi p.i.m.p. 2003. 07. 21. 0:00
jó azt hogy plázacica visszaszívom.de te mire következtetsz a nevéből??
Adrenalin 2003. 07. 20. 0:00
Kicsi p.i.m.p.!
Ezzel a topiccal (danceszilvy topicjával)Mi a bajod?????Szerintem ez egy értelmes topic.Örülni kellene,hogy vannak olyan emberek akik nem az elcsépelt popcicákat nyomatják,hanem olyan énekeseket akiknek van egyéniségük!
Danceszilvy!
Haladj tovább ilyen úton! A chatszobát tényleg nem kellett volna megnyitnod,de úgylátom még új vagy és nem vagy túl figyelmes úgyhogy ez megbocsájtható.Egyébként nem tűnsz plázacicásnak,nekem is hasonlóka kedvenceim:Xtina,Madonna,Setab,Tarkan......
üdv.
Vendég 2003. 07. 19. 0:00
sziasztok!!!!!!!!!!
sertab erener nagyon jó énekesnő törökország elsőszámú énekesnője és megérdemli hogy híres legyen!!!!!!!tarkan is kurva jó!!!!!!!!!!!
remélem a török zene bejön a világon mert a legtutibb zene a török!!!!!!!!!!!!
sertab és tarkan csak izelítő!

anita
kicsi p.i.m.p. 2003. 07. 19. 0:00
jó danceszilvy most kultúrált leszek.könyörgöm kérlek szépen:ne nyiss most egy darabig új "értelmes"topicot.elég volt négy.egyszerre csak egyet nem kell elsietni.
2003. 07. 19. 0:00
Egy kevésbé ismert énekesnő.Tarkan-hoz hasonló zenét játszik.De a zenei adókon már megy a klipje(VIVA,VIVA PLUS stb)
Little Devil 2003. 07. 18. 0:00
Ki(k) ez(ek)?
2003. 07. 18. 0:00
Nektek hogy tetszett az Everyway than I can c klipje?Szerintem nagyon jó volt!

Fórum » DÜHÖNGŐ » Mixer