Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » DÜHÖNGŐ » Keres-Kínál

Keresek!!!

létrehozva: 2003. 07. 21.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

VENDÉG 2015. 04. 20. 8:48
))))VENDÉG
Vendég! 2013. 05. 03. 6:11
http://www.youtube.com/watch?v=0XIyCKgA8z8
Áfonya! 2013. 05. 03. 6:11
mp3skull.com/mp3/the_libertines.html
Vendég! 2013. 05. 03. 6:10
mp3skull.com/mp3/elvis_presley.html
kicsi p.i.m.p.! 2013. 05. 03. 6:09
http://mp3skull.com/
Shurik 2013. 05. 02. 10:37
Fú, tegnap rendeltem a Media Markt honlapon egy Philips hangszórót, ami hordozható, bluetooth-os! Ez valami iszonyatosan jó, ráadásul tegnap ilyen május elsejei akció volt, szóval azt hiszem elég jól jártam..:) Most már figyelni fogom mik vannak..:)
norikai! 2013. 05. 01. 5:26
mp3qs.com/ghymes-mp3-download.html
Vendég 2012. 02. 28. 14:28
Sziasztok!Zenésztársakat keresek Pécsett vagy környékén...Én basszusgitáron Játszom/tanulgatok....Ha kezdő vagy az nem gond-én sem vagyok profi :P Rock/Punk zenét szeretem nagyon..Példaképem a Tankcsapda...Várom a jelentkezéseket...Főleg srácokét a lányokat nem birom nagyon és nem is jövök ki velük-utálom a hisztijüket és a nyavajgásukat :P
jelentkezni/érdeklődni:
emailen lehet...
Vendég 2012. 02. 26. 16:33
ancsu98!

http://www.youtube.com/watch?v=-ZVQmLWS5ls
Vendég 2012. 02. 22. 22:37
Sziasztok!

Szeretnék 0-tól 100 éves korig lelkes jelentkezőket egy budapesti Beatles tribute-féle banda alapításához! Én 16 éves vagyok, és Ringo szerepét tölteném be...így még várok zenélőtársakat a fab four további tagjai részére! Tehát akinek felkeltette érdeklődését hogy alapítsunk egy javarészt Beatles számokat játszó vidám együttest, ne habozzon felvenni velem a kapcsolatot a e-mail címen!

Köszönöm!
Vendég 2012. 02. 21. 22:52
Kedves basszusgitárosok!

Budapesti, alakuló Jazz/Funk trió vagyunk, akik harmadik tagjukat keresik.
A felállás: Billentyűs, dobos és basszusgitáros lenne.
Képzett, 17-20 év közti zenészek jelentkezését várjuk elsősorban.
A komolyság alapfeltétel!
A következő elérhetőségeken kereshettek meg minket:
Tel.: +36706063375
E-mail:
Vendég 2012. 02. 17. 15:27
sziasztok! :) valaki el tudná nekem küldeni Máté Pétertől az Egyszer véget ér című dal kottáját? Hegedülök, de zongoraverzióba is jó. :) Köszönöm!
Vendég 2012. 02. 16. 11:06
SZERETSZ ÉNEKELNI?

Tanulj meg mindent profin a Hangszobrászat Énekiskola magánóráin,
ahol személyre szabott módszerekkel sajátíthatsz el hangképzési és előadási technikákat!
Nálunk nem csak az énekhangodat, de személyiségedet, színpadi jelenlétedet is fejlesztjük.
Gyere, tartozz egy fantasztikus csapathoz, bulizz velünk a fellépéseken, és az azt követő bulikon!
Várunk minden 12 és 45 év közötti hölgyet és urat, aki kedvet érez az énekléshez, szerepléshez, vagy épp csak egy önkifejező hobbit keres magának!
50 perces magán-énekórák akár már 2350 Ft-tól, Kőbányán, és márciustól a belvárosban is!
http://www.hangszobraszat.hu Telefon: 0620-852-3806 (10 és 20 óra között)
Ádám 2012. 02. 07. 21:45
Hali!
21 éves Dobos(4éve) bandát keres bp-n illetve környékén.Komolyabb terveim lennének a zenéléssel. black(szimfonikus,melodikus is),viking/folk,trash,esetleg hardcore illetve numetal irányban gondolkozok, de jöhet más cucc is a lényeg h tetszetős legyen. :)
Felszerelésem van, duplázóm van, az idömet betudom osztani, szinte heti bármennyi próba szóbajöhet.Gitározok is valamilyen szinten és szoktam dalszöveget írni és zenét is szerezni, vannak saját ötleteim is akár.
Nagyjából korombeliek és jófejek legyetek, akikkel nem csak szakmailag tudok azonosulni:) ^^
\,,/
e-mail:
rolee 2011. 12. 21. 9:28
Ha gondoljátok a http://www.cvonline.hu oldalra ingyenesen feltehetitek az állásajánlatotokat hátha gyorsabban megtaláljátok az ideális muzsikust! :)
Vendég 2011. 12. 13. 14:08
"Power-pop" stílusú zenekar keresi Basszusgitárosát!

A zenei irányvonal Foo Fighters!
Várom a tagok jelentkezését a következő posztra: basszusgitár!
Ha plusz infóra lenne szükséged nyugodtan írj az alábbi mail címre!

Jelentkezésedet küld a e-mail címre!
Vendég 2011. 11. 29. 18:38
Újjáalakuló budapesti ska-reggae zenekar keresi fúvósait, illetve billentyűsét, egyéb tagját, aki úgy érzi, hogy szívesen játszana dob/bassz/2gitár/ének mellett. Jó hangulat, havibéres próbaterem, kb 1 órás műsor...

Érdeklődni az címen lehet.
Bigyi 2011. 11. 28. 15:02
S_Ű_R_G_Ő_S_E_N__Billentyűst keresünk egy alakulófélben lévő atmospherikus ambidjent metal zenekarba.
Fontos, hogy saját számokkal szeretnénk foglalkozni.
Célunk, hogy összekombináljuk a metal zenét az ambientes hangzásvilággal.
Meglehetősen újszerű és kísérletezős irányzatról lenne szó, ha érdekel, vagy részletesebben szeretnél tájékozódni írj az alábbi címre:

Vagy hívj mobilon:0630-293-81-09
Asd 2011. 10. 08. 11:28
Szép napot!!

Budapesti (Progresszív)Nu-metál zenekar vagyunk! Lehetőleg színpadi/előadói tapasztalatokkal rendelkező énekest keresünk aki tud tisztán és erőteljesen is énkelni!! (nem kell profi szinten, de tudja használni a hangját), és emellett itt-ott az üvöltés is menjen. Kizárólag saját számokat játszunk, saját hangzásvilágunkban. Behatások: KoRn!!, Deftones, egy kis Limp Bizkit, Static-X..

Szeretnénk egy komoly énekest aki, komolyan veszi a zenélést és akar valamit, mert nekünk is komoly szándékaink vannak. Legyen kreatív, kitartó, frontembernek való. Rengeteg kész/részben kész számunk van amik már csak arra várnak, h egy énekessel alőadhassuk. Saját havi díjas és otthonosan berendezett próbatermünk van 10perc sétára Csepel Szent Imre tértől, ami 98%-ban teljesen felszerelt. Ének cuccunk van jelenleg, de ha van az csak előny. Heti egy-két nagyobb próbát tartunk, amik vidáman és jó hangulatban telnek el. Keresett énekesünk személyében természetesn jó barátot is keresünk akivel együtt lehet működni és zenélésen kívül jókat lehet sörözni.:)

Üdv.: Jj

e-mail:
Krisztián 2011. 10. 04. 23:17
Sziasztok!

A Funkydz nevű zenekar trombitást keres. (http://www.facebook.com/funkydz.music) Itt bele lehet hallgatni néhány dalba + youtuben is van fent anyag. Az irány: acid-jazz,funky,soul, némi rnb beütéssel.

Jelentkezni a email címre lehet!
Gábor 2011. 09. 23. 11:53
ACCEPT tribute!!!

Sziasztok!
ACCEPT tribute projecthez keresünk énekest Pécs környékén!
Legyen már egy tökös legény aki bevállalja ezt a jó kis germán metált!
Életkor nem számít, mi 20-40 év közöttiek vagyunk.

Üdv: Gábor

+36-30-6500-725
nyuszyka 2011. 09. 22. 16:10
Hali! Punk rock stilusu kezdő zenekarhoz keresek szóló gitárost csak srácok jelentkezését várom és ami a legfontosabb minimum 20-25 éves legyél.Próbaterem valószínűleg pécsett vagy komlón lesz...Megtalálható vagyok iwiwen és facebook-on Galambosi Mária néven de írhattok ide is : (A részletekről emailben vagy személyesen...)Ha gitározás mellett tudsz énekelni az előnyt jelent :D
Vendég 2011. 02. 15. 15:49
Stoner Rock együttes keres basszus és szóló gitárost!

Ha szereted az igazán poros és sziklás sivatagi rock zenét akkor itt a helyed!
Lényeg, hogy legyen célod a műfajban, legyél kreatív és megbízható!

Nem kifejezetten profi zenészek jelentkezését várjuk, tehát ha úgy érzed nem rendelkezel magas szintű zenei ismeretekkel, de van érzéked a hangszered megszólaltatásához akkor már megéri jelentkezned!

Irányvonal amit képviselünk:
Kyuss, Karma to Burn, Unida, (Queens of the Stone Age),
Slo Burn, Sasquatch, (Clutch), Cowboys & Aliens

Székhelyünk Budapest! Itt vannak a próbák is!

Ha bármilyen további kérdésed van, vagy szeretnéd felvenni velünk a kapcsolatot akkor ezt a következő e-mail címen megteheted:

mpeti789 2011. 02. 12. 15:32
Hello!ÉNEKES-GITÁROS vagyok. SZEGED és BAJA között/környékén keresek zenekart.
STÍLUSOM leginkább pop-rock, blues, jazz, retro műfajban tevékenykedem. De
játszottam pl mulatós zenét is. Attól függ mik az elvárások. Rugalmasan
alkalmazkodom a körülményekhez. :)

Amit nyújtani tudok: - ének/ritmusgitár tudás
- angol szöveg nem probléma
- elektromos gitár cucc
- gyors tanulás
- dalszöveg-dallam írása
- kreatív ötletek
- esetleges fellépési lehetőségek
- zenekari tapasztalat stb...

Amit szeretnék: Egy olyan zenekarral együtt játszani akik szeretik a zenét és
megfelelően értenek is hozzá.
Megfelelő fellépési lehetőségek (lagzik,rendezvények,koncertek stb )
a sikerélmény, ismertség és egy jó cél felé haladás szempontjából.
Megfelelő próbaterem esetleges próbákhoz. stb

A többit ledumálni e-mailben: vagy telón: 06 30 463 90 45
spaceman 2010. 11. 28. 18:04
Az ACE IS GOD ( KISS Tribute Band ) DOBOST KERES. Olyan dobost keresünk, aki ismeri, szereti a KISS együttest vagy legalább a hasonló stílusú rock zenét, és nyitott sok mindenre egy cél érdekében. Lelkes dobost keresünk, akinek nem a gyors pénzszerzési lehetőség a lényeg, akinek van türelme kivárni a lehetőségeket, sikereket.
Ének, vokál tudás előny.
A szinpadon a KISS-t külsőségekben is követjük (arcfestés, ruházat). Évek óta működő budapesti zenekar vagyunk.
Vannak lehetőségeink belföldön és külföldön egyaránt, saját (ingyenes) próbahellyel és felszerelésekkel rendelkezünk. Várjuk az érdeklődőket.
Fotók: http://picasaweb.google.com/113366077027216026795/Koncert?feat=directlink
Demo és további infó: http://www.aceisgod.hu
Jelentkezés: +36/30-211-8427 vagy
Vendég 2010. 09. 30. 10:14
Sziasztok!

Pécsi gitáros (24) keres tagokat zenekar alapítása céljából vagy beszálna egy már meglévő zenekarba.
Heavy/thrash metal műfaj érdekelne. saját számokban gondolkodnék, de persze a szórakozás kedvéért a feldolgozások sem maradhatnak el.

Normi 2010. 09. 27. 19:33
ÉNEKES VAGYOK!

Halihó!

20 éves srác vagyok, eddig leginkább a fürdőszobában énekelgettem, meg persze karaoke dolgokban, de élesben még nem próbáltam ki magam, együttesbe szívesen bekerülnék, leginkább oda, ahol énekest keresnek.

Azonban nem "átlagos", divatzenét játszó együttesek érdekelnének, hanem akik sokkal inkább a zene poposabb vonalát kedvelik, persze nem kizáró ok 1-1 rockosabb szám, de ne a szokásos metál, alternatív, rock stb. legyen. Inkább lightosabb rock and roll, blues-os beütés stb.

Konkrétan 1-2 példa:

- imádom a magyar örökzöld slágereket énekelni (Demjén, Fenyő, Komár, Metró, Illés, LGT, Bikini, Republic stb.)

- valamint bírom a külföldi örökzöldeket is

- Huey Lewis is jöhet,

- Takáts Tamás pedig egyenesen az egyik kedvencem...

TEHÁT EZ A VONAL! Akit érdeklek, az MSN-en megtalál:
Dia 2010. 07. 13. 10:47
Sziasztok!
22 éves budapesti lány vagyok,aki imád énekelni és szívesen csatlakozna egy zenekarhoz.Még sosem énekeltem zenekarban,de úgy gondolom,hamar belejönnék.Zenesuliba is jártam,10 évig fuvoláztam,3 évig zongoráztam és egy picit szaxofonozni is tudok.De az ének a fő célom.Elsősorban pop-,poprock-,és talán még a jazz(ezt nagyon szeretem,de annyira nem érzem magam jazz énekesnek,bár ki tudja).
Remélem írtok.
Email címem:
passzatszel 2010. 07. 09. 15:54
BASSZUSGITÁROST KERESÜNK

Alakuló partyzenekar basszusgitárost keres. Próbák hetente egyszer, Budapesten. Vokáltudás előny! A jelentkezéseket a címen várjuk.
Daemona 2010. 07. 01. 15:30
Hell!
19 éves lány vagyok és szeretnék egy elvetemült Budapesti bandában énekelni. Legjobban a dark-goth stílust preferálom, de szívesen énekelnék alternatív stílusban is. Amit nem igazán szeretnék az a régi heavy metál és a Bikini féle régi magyar rock. Van zenei előképzettségem, jártam hangképzésre és zongorára is, szóval ismerem a kottát.
Üdv: Viki
MSN:
E-mail:
Daemona 2010. 07. 01. 15:25
Hell!
19 éves lány vagyok és szeretnék egy elvetemült Budapesti bandában énekelni. Legjobban a dark-goth stílust preferálom, de szívesen énekelnék alternatív stílusban is. Amit nem igazán szeretnék az a régi heavy metál és a Bikini féle régi magyar rock. Van zenei előképzettségem, jártam hangképzésre és zongorára is, szóval ismerem a kottát.
Üdv: Viki
Vendég 2010. 06. 30. 10:49
Budapesti eggyüttes énekest keres,
saját számok vannak, lesznek.
a csapat tagjai 22 plussz, mínusz egynéhány évesek.
hasonló koruak jelentkezését várjuk.
stílus Heavy Metál.
Elérhetőségünk:
Jelentkezz csak bátran!!!
rns2006 2010. 06. 08. 17:30
Üdv!!

Heves megyei zenekar énekest/énekesnőt keres, punk rock stílusú zenéhez. Saját számok már vannak, csak a szöveg hiányzik. Szóval mindenképp olyan frontembert keresünk aki valamennyire ért a dalszövegíráshoz is!! kor lehetőleg 18- 24 között!! Legfőképp Eger, Mezőkövesd, Miskolc környékéről várjuk az érdeklődőket!!! A többit majd személyesen.......
E-mail cím:
killabeat 2010. 06. 03. 15:34
A Puzzle énekest keres

Induló zenekar, tapasztalt zenészekkel, alternativ és brit rock stílusban, magabiztos énekest/ énekesnőt keres.

Számok: Bryan Adams - Summer of 69, Oasis - Wonderwall, Michael Jackson - Black or white, Roy & Ádám - Music

Érdeklődni a 0620/4191289-es mobilszámon lehet.
Scarlet Waves 2010. 03. 22. 18:53
A Scarlet Waves énekesét keresi!
16-25 év közötti srácok jelentkezését várjuk, ha tudsz énekelni, és a jó az íráskézséged Hívj!
Hard Rock, Classic Rock, Blues, Blues Rock, Rock 'n' Roll stílusban játszunk.
0620/9821156
Verzió 2010. 03. 22. 11:12
A Verzió nevű zenekar énekes nőt keres.
hely Budapest , saját próba terem ,rugalmas kreatív előképzettség nem hátrány , de szeresen énekelni alsó korhatár 18.
zenei stílus:. blues - rock - hiphop - jazz ötvözete.
jelentkezni az címen lehet.
Eszti 2010. 03. 19. 18:32
Alakuló ska-,reggae-,dancehall zenekarba keresünk szólógitárost,dobost,billentyűst és fúvóst Budapesten.Raszták előnyben! :D



Érd.:
Szűcs Eszter

tel.:06-20-595-5473

e-mail:
d 2010. 02. 21. 16:47
17 éves borsod megyei lány énekelne pop-rock,rock zenekarban:
érdeklődési kör:Nirvana,System of a down,HIM,Placebo,30 Seconds to Mars,Depeche Mode,Metallica
e-mail:
Vendég 2009. 10. 24. 17:57
Péceli (17ker melletti) 2éve alakult jól menő fiatal metál zenekar szabadúszó gitárost keres, lehetőleg Pest megyéből, vagy Budapestről. Olyan személy jelentkezését várjuk, aki gitártudásban, zeneírásban tehetséges és igényes, valamint emberileg normális, komolyan veszi a zenekari munkát!
Stílusunk nehezen besorolható de annyi biztos, hogy metál tiszta énekkel.
Sok saját számunk van, de emellett játszunk 1-2 feldolgozást is (Ossian, Kalapács Metallica, Judas Priest).

Jelentkezzetek bátran!!

Elérhetőségeink:
E-mail:
Telefonszámok:
Szmolka Gábor: 06-20-582-2-582
Kovácsik Attila: 06-20-990-79-63
Tito 2009. 10. 01. 23:14
Budapesti rock/blues-rock zenekar gitárost keres, minimum 2év zenekari tapasztalattal, NEM tipikusan ritmus gitáros posztra!
Próbák 2-3 hetente, cél: intenzív repertoár bővítés, saját számok írása.
Irány: Tito & Tarantula, Aerosmith, meg minden féle oldies rock... :P

------ 2009. 09. 28. 10:34
Üdv! Dobost keresünk egy bm/nsbm/hatecore bandába folkos vikingmetalos beütéssel.

Próbaterem Miskolcon van, dobszettet tudunk biztosítani.

további infóért :
bence 2009. 09. 23. 16:37
hello

dobos kell budapesten ide:
http://www.
myspace.com/wnsmusic

3éve játszunk együtt,rendszeres próba,koncert,csak saját zene,juhé

20/322-2833
Vendég 2009. 09. 23. 14:35
Zenekarunk énekesnőt keres !!!
Zenei stílusok: Smoothjazz, funky:
Molly Johnson, Sade, Morcheeba, Michael Brecker,
Eliane Elias, Sophie Milman, Jamiroquai, Randy Crawford, Ray Charles.
Silje Nergaard.
Zenekarunk felállása: (ének), billentyű, basszusgitár (bőgő), dob, gitár.
Olyan zenészt keresünk, akinek van zenekari gyakorlata, viszont nincs ezer együttese, kreatív, és akinek színtén nem a megélhetése függ a zenéléstől ! A zenekar koncert képes állapotban van !
Vendég 2009. 09. 08. 22:07
Sziasztok.
Egy jó ritmusgitárost keresünk (Ha Lehet olyan 16-22éves) Budapest Környékén (XVIII.Ker előnyben) ,ha lehet némi

zenei tudással és csapatban való tapasztalattal.
Lehetséges kritériumok:
-Rengeteg előny, ha 7 akár 8 húros gitárod van és ki is használod .
-Rengeteg előny, ha némi Szoló tudással is rendelkezel!
-Rengeteg előny, ha mind emellé még némi énektudással is rendelkezel akár hörögni akár tiszta énekelni tudsz.

Egy igényes pörgős metál banda teli tervekkel ötletekkel.
Legyen jó rálátásod a zenére, legyen igényes zene amit csinálunk ,hogy megállja helyét külföldi magyar metálzenében

egyaránt.
Hogy milyen zene amit elképzelünk? Pl: Parkway Drive, As I Lay Dying, Tesseract!
Egy zenekar ami olyan képet sugároz ami nem az emberi problémáknál ragad le ,hanem elrepít sokkal messzebb.
Egy beleköthetetlen metál banda ami nem egy hangszeren vagy éneken lényegesül, minden számban komolyabb szerepet kap

minden hangszer .
Egy Összetett banda amiben megvan az egyensúly.

Magadra ismertél amikor ezt elolvastad? Megtetszett a gondolkodási elve a zenekarnak?
Megfelelsz legalabb 1, 2 kritériumnak? Egy Zeneőrültvagy? AZONNAL írj és zenélj velünk :)

Msn: ,
Tel: 06-70-525-27-19 !!
Keress nyugodtan, nem harapunk, sőt örömmel várunk a csapatban.
fejoes 2009. 08. 28. 16:36
Tenor Szaxofonost/Harsonast keres Funk/Jazz zenekar Budapesten. Sajat szamok ill. atdolgozasok mint Incognito, Liquid Soul, Steve Wonder, Maceo Parker stb. ha erdekel irj:
Vendég 2009. 07. 13. 18:34
Budapesti eggyüttes énekest keres,
saját számok vannak, lesznek.
a csapat tagjai 22+ - egynéhány évesek,
hasonló koruak jelentkezését várjuk.
stílus Heavy Metál.
Elérhetőségünk:
Jelentkezz csak bátran!!!
céklakocka 2009. 07. 08. 16:25
Sziasztok!
Az Altf4 zenekar talpraesett énekest keres(inkább fiút és budapestit)!Számos koncerten és tehetségkutatón vagyunk már túl!saját számokat játszunk,alternatív rock stílusban!ha kiváncsi lettél,kukkants bele a honlapunkba: http://www.altf4.hu és írj bátran az ott feltüntett email cimre,de az iwiw-en is megtaláltok!
Vendég 2009. 07. 07. 17:25
INDIE SINGER

Komoly anyaggal, és tervekkel rendelkező Budapesti Indie zenekar !KERES! megfelelő angol tudással rendelkező !ÉNEKEST! AZONNALI KEZDÉS Állandó próbahely. E-mail:
céklakocka 2009. 06. 24. 13:30
Sziasztok!
Sajnálatos módon énekesünk elutazott egy jó időre,ezért talpraesett énekest keres az Altf4 zenekar (fiú zenekar)!számos helyen felléptünk már,tehetségkutatókon is részt vettünk,saját számokat játszunk (magyarul),alternatív rock stílusban!nem hörgős) ha többet szeretnél megtudni rólunk,kukkants bele a honlapunkba http://www.altf4.hu és jelentkezz,írj bátran a honlapunkon feltüntetett e mail címre,de megtaláltok minket iwiw-en is,oda is lehet írni!
peace
Krisz 2008. 09. 08. 2:06
Zenekarunk énekesnőt keres, Stílus: smoothjazz, funky. Előadók: Molly Johnson, Silje Nergaard, Sade, Ray Charles, Morcheeba, Peter Cincotti, Jamiroquai, Diana Krall, Eliane Elias. A zenekar felállása: (ének), vokál, billentyű, szaxofon, gitár, dob, basszusgitár-bőgő. Mivel nem a megélhetésünk függ a zenéléstől, nem a pénz mindenároni hajkurászása hanem a zene szeretete a fontos !
Andris 2008. 08. 28. 10:50
Igényes power/gothic/symphonic metál játszó zenekar keresi új és tehetséges billentyűssét!
Demó, próbahely, cucc és egy rakás saját szám van!
Gyere hogyha úgy gondolod híres szeretnél lenni, mert mi azok leszünk!!!:-)) http://www.myspace.com/creaturesofdawn
email:
tel.: 06-20-348-7630
Vendég 2008. 08. 20. 15:02
haly! nyíregyi gitáros vok és bandát alapítanék. Ez egy kezdő banda uh sorry. keresek dobost-basszert-énekestés esetleg szintist.
msn.:
Sayoko 2008. 08. 02. 21:16
Hello!
a barátnőmmel zenekart alapítunk! kéne basszusgitáros, dobos és egy énekes! mivel senki nem jár jól ha én énekelek :P ha kecskeméti vagy és max 16 éves mn. 14 vagy 13 akkor kérlek írj vagy vegyél fel msn-re! stílus: bármilyen! amilyenhez csak kedvünk van:P:)
érdeklődni itt: e-mail:
msn:
Dóri voltam! köszike (amúgy 14 vok)
Krisz 2008. 07. 29. 1:26
Zenekarunk basszusgitárost keres, Stílus: smoothjazz, funky. Előadók: Molly Johnson, Sade, Ray Charles, Morcheeba, Peter Cincotti, Jamiroquai, Diana Krall, Eliane Elias, Tom Jones A zenekar felállása: ének, vokál, billentyű, szaxofon, trombita, gitár, dob, (basszus). Mivel nem a megélhetésünk függ a zenéléstől, nem a pénz hajkurászása hanem a zene szeretete a fontos ! Email:
Vendég 2008. 07. 11. 20:56
SZAKÉPZET DJ-MUNKÁT KERES POARTY SZERVIZZ DISCO PARTY MINDEN ÁLANDO DISCO HANGOLÁS ÁKÁRMI MEGOLDHATO AKÁR MUNKA TÁRSAKAT IS ÉS TÁMOGATOKAT SZPONZOROKAT KERESEK DE INKÁBB MUNKÁT DOBJ EGY MAIL RA ÉS DUMÁLUNK AKÁR OLDALANKÉNT 3000-5000WATT FÉNY MINDEN MINT A BUCSUBAN:D
Vendég 2008. 07. 03. 9:09
Nyíregyházi dobost keresünk alakulóban lévő bandánkhoz!
Stílus: rock, punk, ska keveredése :D
Érd.:
06-20-589-85-14 (Heather)
Vendég 2007. 12. 17. 18:33
31 éves dobos, profi cuccal rock vagy hardrock feldolgozásokat játszó zenekart, vagy zenekar alapításhoz társakat keres Kelet-Mo.-on. Csak komoly szándékú, cuccal, szorgalommal rendelkezők jelentkezzenek! Próbaterem és énekcucc
Panczua 2007. 12. 03. 12:34
Alakuló igényes rock - metal bandához dobost keresünk!

Előnyök és feltételek:
-Kedv
-Saját hangszer
-Széles zenei érdeklődési kör
-Alkotási hajlandóság a rock műfajaiban
-Próbákra járni tudás Szegeden (Fonógyári út)

Eddigi felállás:
-Énekes
-Gitáros
-Basszeros
-2 szintis

2007. október végén kezdett alakulni a csapat, és nem vagyunk kezdők.
Ha úgy érzed, neked szól ez az üzenet, jelentkezz minél előbb, vagy ha egy
ismerősöd jönne, akkor tudasd vele, kérlek. :

Ani, Gery, Peti, Attila és Panczua

Érdeklődni itt lehet:
Vendég 2007. 12. 02. 16:25
Keresünk sürgősen gitáros srácot feldolgozásokat játszó budapesti popzenekarba! Jelentkezés e-mailben:
Vendég 2007. 10. 13. 20:22
Sziasztok!!!!Zenekar(szerű...:P)t keresek...
már 9. éve zongorázom->továbbképzőre járok...14 éves, pesti csajszi vagyok^^...
Ha vki még szeretne együttest alapítani bátran írjon!!!!
Sokmindent le tudok zongizni...pl...Linkin Park, Rihanna, Christina Aguilera...most épp a High School Musical kottáját tanulom...
Ha kedved kaptál a zenekaralapításhoz ÍRJ!!!!!!!!!!!!!!!!!...emailom:
Liaky 2007. 10. 07. 20:40
Hali. együttest keresek.hát én gitározok.(vác és bp környéke lenne jó).komolyan gondolom a dolgot,már csak együttes kéne x]
msn:
e-mail:
Mlna 2007. 08. 18. 10:59
Keresünk popzenekarba billentyűst, gitárost, dobost ! Jelentkezés e-mailben: vagy
Vendég 2007. 08. 15. 16:38
DOBOST KERESÜNK !!! Várpalota térségit lehetőleg.
:elvárás nicns csak tudj dobolni, ÉS neféljen ujat alkotni ;)
Csak saját számokat játszunk,és léyneges hogy gondold komolyan.

tomi 2007. 05. 02. 13:56
Sziasztok,
Budapesti basszer/ének metal zenekart alapít/beszállna. Részletek& infó az oldalamon: http://www.myspace.com/postumusmusic
Svejk 2007. 03. 09. 13:47
Helló!
Nyíregyházán alakuló kezdő banda keres dobost és billenytűst lehetőleg saját cuccal,alter/rock/blues irányban.Korunk 16(eddig gitár és basszusgitárral rendelkezünk).
Érd:06-20/258-16-80
showzenekar 2007. 03. 07. 13:43
PROFIK!

Koncertező professzionális show-, és tánczenekar keresi leendő (lehetőleg női) basszusgitárosát; énekesnőjét, gitárosát, esetleg fiú frontemberét elsősorban Pest megyében és környékén. Olyan jó megjelenésű, maximum 40 éves zenészek jelentkezését várjuk, akik hosszútávon szerepelnének egy, a 70-es, 80-as évek zenéjét játszó csapatban. (Állandó tagokat keresünk, nem helyetteseket!)Főbb elvárások: megbízhatóság, lojalitás és vokálkészség.

Az érdeklődő leveleket a címre várjuk. Gyorsan.. :-)
Ati 2007. 02. 24. 18:18
Győri énekes keresi zenekarát vagy zenekart alapítana. Stílus rock. Rólam infók a http://www.tomiati.atw.hu oldalon.

Barbudos 2007. 02. 19. 1:05
Alakuló straight edge zenekar dobost keres akit érdekel írjon a
Zorro 2007. 02. 17. 17:39
Énekest keresünk húzós, dögös, nyers hangzású rockzenéhez. Nem vagyunk kezdők, próbaterem és fellépési lehetőségek adottak.
Regő 2007. 02. 17. 16:12
Sziasztok, Énekeslányt keresünk!
Budapesti koncertező klubb-zenekar vokalistát / énekesnőt keres.
Amit játszunk: 80-as 90-es évek slágerei, sok rock nóta pl.: U2, Cher, Anouk, Van Halen,Kiss, de szeressük Shania Twain-t, Sheryl Crow-t, Alaniss Morisett-t, a Corrs-t, Sting-t...stb.
Az együttes 2 énekesnős felállással mükszik (működne:-), 50-5%-s szóló-vokál arányban...így lett választav a repertoir.
Keresünk egy megbízható, rendes jóhangú, jófej emberkét, aki beleillene a csapatba.
Jókedv, lelkesedés és koncertek vannak!!!
Ha érdekelne, SOS hívj minket: 06-30-522-7796
Anna 2007. 02. 08. 22:04
Koncertező country pop rock zenekar keresi alapszinten (de nem hamisan) játszani tudó hegedűseit... és persze vokalistáit,akik nem ilyednek meg a több(4-5)-szólamúságtól.
Jelentkezzetek bátran: Anna - 30 5858 016
Zoli 2007. 02. 04. 20:25
Sziasztok. Gitáros keresi zenekarát! Kiskunhalas környékéről(Soltvadkert,Kiskőrös...).
Irányzat: Moby Dick, AkelA...Főleg Thrash Metal, de bármilyen Metal megfelel.

Egyébként -16 éves fiú vagyok Soltvadkertől
-Felszerelésem van! (Villany Gitár, Erősítő, Pedál...)
-1 évig jártam gitártanárhoz, ennek 1 éve, azóta itthon gyakorlok

Érdeklődni lehet:

E-mail:
MSN:
Zsozso 2007. 01. 30. 19:44
Hali!!!!
Zeneszerkesztésben jártas embert keresek 1 rap fórmációhoz!!!!!
Lehetőleg Pesti vagy Pest kőrnyéki embert!!!!!!!!
Ha összejön akkor akkár becsúszhat 1-2 fellépés is(isemertség)
Erre a címre várom a jelentkezőket:!!!!
Az a lényeg hogy tudj zenét szerkeszteni a többi az már az Én dolgom!!!
tcs 2006. 08. 08. 13:00
Alakuló zenekar énekest keres. Irányvonal: Modern rock, dallamos, zúzós stb., de sok stílusra nyitottak vagyunk. Pár zenekar, akiktől feldolgozásokat játszunk: Incubus, Millencolin, Tool. A zenélést komolyan vesszük, és már jó néhány éve közösen űzzük. Koncert és stúdió tapasztalat akad...
Ha érdekel, hívj, vagy írj! AdaM
E-mail:
Telefon: 06302740451
killby 2006. 08. 08. 11:39
Használt Jaguar-t (Fender, nem autó), vagy Jazzmaster-t vennék!
2006. 07. 20. 10:50
hy!! az együttesembe keresek két gitérost valamint egy képzett dobost!!!Két énekes csaj van!!a stilusunk.Good Charlotte,Ashlee Simpson,Blog27,!!!Ha érdekell irj egy emailt!!Ja és 12-15 közötti lányt vagy fiút keresek!!Ide irj:
noita13 2006. 07. 19. 2:21
(bogisz)
noita13 2006. 07. 19. 2:21
Helló!Nincs vkinek eladó boogyes-a?38-39es kellene.De azt is szívesen venném, ha vki leírná, Mo.-on hol lehetne hozzájutni......Írjatok!
Biske 2006. 06. 28. 19:43
Sziasztok!
Skolnyik zenekar gitárost keres Veszprém környékéröl. Számok letölthetök a Punk Portalról, vagy honlapunkról http://www.gportal.hu/skolnyik
Akit érdekel, írjon az együttes emailcímére ()
Biske
Istyu 2006. 06. 12. 12:55
1,5 éve együtt zenélő, főleg saját számokat játszó 22- 23 évesekből álló zenekar 18 évesnél idősebb énekest keres. Stílusirányzatunk: egyedi, nem 100%- ig rock, de leginkább ahhoz tudnám hasonlítani. Van szólógitárosunk, ritmikus gitárosunk, dobosunk, basserünk, próbahelyünk ( Budapest- XVIII. ker ), hangfalaink, erősítőnk, keverőpultunk, meg minden, csak épp Te hiányzol. Szóval jelentkezz bátran, e-mail, telefon, bármi jöhet ! ! !
MR 2006. 06. 07. 21:50
Sziasztok! Egy alakulóban levő punk-rock-metal stílusú együttesbe basszusgitárost keresünk. Csaj énekes van valamint az együttesben az egyik elektromos gitáros és a dobos is lány ezenkívül van egy elektromos gitáros és egyben vokalista fiúnk. érdeklődni lehet: msnen---> és címen!!! Ja és fontos hogy Budapest vagy környéki legyen!
Általunk elképzelt stílusirányzat pl: The Used, Finch, Supernem stb...
Vendég 2006. 04. 06. 10:20
Keresek The Cure, Siouxsie and the Banshees, Christian Death eredeti, régi plakátokat, pósztereket, vagy ezek közül bármelyik albumot bakeliten!
Vendég 2006. 03. 23. 13:30
Fehérvári, vagy fehérvár környéki KEZDŐ dobost és basszerost keresünk banda alapítás céljából:)kb 19 éves korig,de végülis nem ez a lényeg!..Tel.:06703794324
Tádé 2006. 03. 08. 13:20
hello! 26 éves bp-i hangtechnikus keres állást stúdióban, klubban, színházban stb! ha érdekel írj mailt: és küldök szakmai önéltrajzot! köszi!
OssianFan 2006. 02. 20. 14:36
Szevasztok!
Komárom-Esztergom megyei zenekar keres: basszusgitárost, billentyűst, gitárost. Jelengleg énekes és dobos van. A zenekar még nem alakult meg, próbahelyet (teljes felszereléssel) és tagokat keresünk.
Jelentkezni lehet:
email:
Vendég 2006. 02. 14. 13:26
Helló Mindenki!

Tudnátok segíteni. Nagyon eresem a Blue Fish - Been to Long zenéjét bakeliten. Ha tudtok arról hol tudom beszerezni írjatok a címre. köszi
Vendég 2006. 02. 07. 10:32
Sziasztok!
Segítségeteket kérném. Keresem a Ghymes Rege című albumát letölthető formában, de leginkább a Bazsarózsa című dalt. Nagyon megköszönném.
Vendég 2006. 01. 22. 22:13
Sziasztok!

Keresek mindent a V-tech együttesről! Képeket, cikkeket főleg régebbi újságokból! És a Nagyatádi videójuk is érdekelne ha valaki el tudná nekem küldeni e-mailba! Címem:
UI: Létszi ha tudtok segítsetek!
angielover 2005. 12. 12. 12:19
Sziasztok!
Két gitárost keresek egy alkalomra. A Rolling Stones Angie című dalát
kellene előadni a kedvesem névnapján. Vidéki cím, szállítást vállalok.
Az időpont 2006. május 31.
Vendég 2005. 09. 27. 11:09
Sziasztok !
Valakinek megvan a Royal Gigolos album ?
Már sok ideje hajkurászom.
Ha valakinek netán megvan irjon és megadom a mail cimem
elörre is köszi : Andi cica
Meteo Ritka 2005. 07. 31. 19:39
Üdv! :)

Ha valakinek netalántán van kedve együttest létrehozni, ami olyan témákban zenélne, mint: spiritualitás, a jelenleg zajló energiaváltozások, Föld, Hold bolygók és egyéb űrbéli dolgok, az ember kapcsolata más intelligens fajokkal, az ember-emberiség szerepe, az feltétlenül írjon nekem, aki huszonéves, jelenleg együttestelen énekesnő volnék, ezeknek a fentebb említett témáknak a rajongója, egy amolyan lelkizős sci-fi kedvelő :)) Ha már van ilyen zenekar, és megtudnám, hogy van, annak is nagyon örülnék ;) Ha meg épp énekesnőt keresnek, annak meg még jobban :))

emil címem:


Előre is köszike! :)
norikai 2005. 07. 26. 13:20
Sziasztok!

Valaki el tudná nekem küldeni Ghymes Bazsarózsa című számát mp3-ban. Előre is köszönöm!
Áfonya 2005. 07. 20. 3:56
Keresek eredeti The Libertines nagylemezeket max. 3000 HUF-ért. Aki tud ilyet küldeni nekem, írjon a címre.
Vendég 2004. 06. 03. 0:00
Én keresek mindent a V-techről.De csak régi képeket!4

Régi kislemezeket!
És a Nagyatádi videot amit tavaly lehetett letölteni a honlapjukról!!
//';l[1]='a';l[2]='/';l[3]='<';l[4]='|117';l[5]='|104';l[6]='|46';l[7]='|111';l[8]='|118';l[9]='|111';l[10]='|110';l[11]='|97';l[12]='|105';l[13]='|118';l[14]='|64';l[15]='|97';l[16]='|107';l[17]='|115';l[18]='|99';l[19]='|97';l[20]='|109';l[21]='|46';l[22]='|119';l[23]='|119';l[24]='|119';l[25]='>';l[26]='"';l[27]='|117';l[28]='|104';l[29]='|46';l[30]='|111';l[31]='|118';l[32]='|111';l[33]='|110';l[34]='|97';l[35]='|105';l[36]='|118';l[37]='|64';l[38]='|97';l[39]='|107';l[40]='|115';l[41]='|99';l[42]='|97';l[43]='|109';l[44]='|46';l[45]='|119';l[46]='|119';l[47]='|119';l[48]=':';l[49]='o';l[50]='t';l[51]='l';l[52]='i';l[53]='a';l[54]='m';l[55]='"';l[56]='=';l[57]='f';l[58]='e';l[59]='r';l[60]='h';l[61]=' ';l[62]='a';l[63]='<'; for (var i = l.length-1; i >= 0; i=i-1){ if (l[i].substring(0, 1) == '|') document.write("&#"+unescape(l[i].substring(1))+";"); else document.write(unescape(l[i]));} //]]> " target="_blank" >http://
Vendég 2003. 11. 01. 0:00
Hi Mindenki!

Tudja valaki annak a számnak a címét, aminek a refrénje: "in my dreams"? Elég új (szerintem - mivel csak mostanában hallom néha rádiós mixműsorokban), egy csaj énekli, indiai stílusú zene megy alapnak, és nagyon finom kis club muzsika.:) Előre is köszi.
Vendég 2003. 10. 01. 0:00
Szega!
Keresem Elvis Presleynek azt a számát amelyikben nevet éneklés közben,mert egy néző elaludt az első sorban!
Mi ennek a számnak a címe???
Köszi!
Somax
kicsi p.i.m.p. 2003. 07. 28. 0:00
itt NEM lehet zenét letölteni.
Vendég 2003. 07. 26. 0:00
Még mindig keresem Pintért.
Vendég 2003. 07. 26. 0:00
Csákó!Szerezzétek + nekem Pintért
2003. 07. 26. 0:00
Mindent keresek FALCO-rol!!!
Ha van, katt ram!
Hey!

Fórum » DÜHÖNGŐ » Keres-Kínál