Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » DÜHÖNGŐ » Mixer

Amy Studt-belevalo csajszi

létrehozva: 2003. 07. 26.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Adrenalin 2003. 08. 22. 0:00
Hajrá xtina!
xtina 2003. 08. 16. 0:00
Avril rajongoi a p***k
xtina 2003. 08. 16. 0:00
Te milyen alapon nevezel Xtina rajongokat picsanak!
Azert mert ocsamnyul beszelsz hidd el nem leszel fasza kiscsaj!
Vendég 2003. 08. 15. 0:00
Azért kéne xtinát kiemelni, mert most ú a 'favorit' a sok picsa szemében
Lilu
xtina 2003. 08. 13. 0:00
Ezt én is tudom mindenki majmol akiről csak tud!
De attól még mért pont Xtina "majmolását" kéne kiemelni?
Ha a többi se majmolás ahogy ezt Lilu gondolja akkor a Fighter se
Ja és köszönöm amiért megvédtél télleg habár megtudom magamat!
Adrenalin 2003. 08. 11. 0:00
Lilu!
Ismered xtinát(a fórumosat.)??ha nem akkor honnan tudod,hogy szaros az élete meg,hogy seggfej???!!!!(már miért kéne beszüntetni?)Ha?!!A fanatizmussal kapcs. viszont igazad van,nem kéne "egynyári"sztárokat így fölkapni.A Misfit viszont jó szám.
Xtina!
A popvilágban mindenki mindenkit majmol (ezalól még Xtina sem kivétel hiába is szeretnénk.)Nem lehet már újakat kitalálni.A Fighter viszont tagadhatatlanul király klip.
(ez magánvélemény volt)
Pussz!
2003. 08. 05. 0:00
Nem ytina. Nygon tévedsz. Csak az a klip-apsolute ugyanaz Madonnáéval.Erről ennyit, ha nem tudom megérteni,sajnálom.
Vendég 2003. 08. 05. 0:00
Ha xtina, nem vetkőzne le tökig, meg nem viselkedne úgy minden klippjében, mint egy megveszett tüzelő szuka, nem is tudná eladni a lemezeit.
xtina 2003. 08. 03. 0:00
Jol van na eltulzotam nem imadom annyira!
Bocs ebben igazad van de Chrsi akkor se Madonnat majmolta, mert nem Madonna rendezi a klippjeit es mint mar mondtam NEM MAJMOLT!Amugy ha Chris majmolt akkor ki az aki nem majmol???
Neke daz is az hogyha valaki farmerbe van a reten es enekel???-es egy masiknak is van ilyen a klippjeben?!-gondolom az!!!
Vendég 2003. 08. 03. 0:00
Ki az az Amy Studt???
SCOOTER FOREVER
2003. 08. 02. 0:00
Igen, Xtina. 2 szám alapján itélsz, mint a Xtina Madonnát majmolta fórumban. Nem tudod mi az az igazi fanatizmus, már mondtam. Persze te csak éld a kis szaros életed, nekem mind1.
Remélem egyszer majd fölnyilik a szemed, pont az olyan seggfejeket kéne beszüntetni mint te.
Evanescence 1 száma norm: a Bring me to life, és egy szám alapján nem lehet imádni.
Vendég 2003. 07. 31. 0:00
xtina, tudom!
xtina 2003. 07. 30. 0:00
jajj,jajj jajj de okos itt valaki!
Vendég 2003. 07. 30. 0:00
Hjaj, ezt nem értem bennetek sose, ha jön valami nagyon felkapott senki, rögtön IMÁDOM, meg FOREVER, stb. nem is ismeritek, hogy lehet imádni valamit / valakit 2 száma alapján? Bennetek semmi fanatizmus nincsen meg izlés sem.
xtina 2003. 07. 26. 0:00
Imadom a stilusat, nem azert enekel hogy a szepseget mutogassa!
Kiraly a hangja nagyon szeretem!
Persze az elso szamu kedven attol meg Xtina!

Fórum » DÜHÖNGŐ » Mixer