Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » STYLEFÓRUMZ :) » Dance, Pop

Kedvencem Robbie Williams

létrehozva: 2003. 07. 29.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

sonny 2006. 07. 20. 13:19
Sziasztok!
Voltam a tegnapi koncerten, nagggyon jó volt, még a hatása alatt vagyok!!
Az lenne a kérésem, h ha valaki csinált képeket, tudna nekem küldeni? Elől álltam, de nem volt gépem.
Nagyon megköszönném
Sz
Gábor 2006. 07. 20. 13:19
hellosztok

gyertek az oldalamra! a legfrissebb disco zenéket lehet teljesen ingyen
letölteni! ha segítség kell a letöltéshez irjatok az e mail cimemre! ezenkívül
filmek, programok és sokminden más ingyen letölthető!

http://gportal.hu/portal/tgabor/

remélem tetszeni fog


üdv: Gábor

e mail:
happy 2006. 07. 18. 15:08
Sziasztok!

Gondoltam hátha még nem késő,és szólók,hogy eladó 2 db jegy a holnapi Robbie Williams koncertre.
Bővebb info:06-30-226-7883
alfonsine 2006. 07. 14. 23:49
Szijasztok!
Én magam is nagy Robbie rajongó vagyok, különben minek is írnék most ide:) Van egy saját Robbie Williams-os oldalam is, mindig frissítek!:) Videókkal, hírekkel, zenékkel, és képekkel van tele! Ha gondoljátok nézzetek be: http://www.alfonsine.gportal.hu Előre is köszi:) pussz!
chhaya 2006. 07. 11. 22:00
jó zámok, főleg a tripping, olyan a hangja benne mint egy herélt kappannak
2006. 06. 23. 22:55
Robbi williams poszterek eladók, 6-8 éves színes poszterek.
ár 1500/db
Ha érdekel írj, szió Tamás
richie 2006. 06. 13. 12:23
szerintem Robbie a legjobb, akárki mit mond!!!!!kegyetlen jó számai vannak
már várom a koncertet!
na pá!!!!!!
richie 2006. 06. 13. 12:23
szerintem Robbie a legjobb, akit valaha a hátán baszott az ég!!!!!kegyetlen jó számai vannak
már várom a koncertet!
na pá!!!!!!
jutocsa 2006. 06. 06. 20:34
Kivételes ajánlat! RW jegyek a színpad elé!
2 db Robbie Williams koncertjegy eladó a Puskás Ferenc Stadion beli eseményre. Küzdőtérre szóló állóhely jegyekről van szó, amelyek a Stefánia út felöli bejáratnál történő belépésre adnak lehetőséget. Ezzel van a legjobb esélyed kiválasztani a számodra legmegfelelőbb helyet, ugyanis ez a kapu van legközelebb a színpadhoz. Ettől függetlenül persze hátrébb is elhelyezkedhetsz vele. Elsősorban elsősorban helyet foglalni kívánó rajongóknak érheti meg, mivel se ezen se más kapun történő belépésre nem bocsátanak már ki több jegyet!!! Ezt az extrát csupán jegyenkénti 50%-os felárért már megkaphatod! Ne késlekedj! Írj a címre!
Robbie Williams koncert az első sorból!
2006. 04. 22. 8:30
Poszterek eladók
ÁR: 1000-1500-ft / db mérettől függően
Tel: 06204235526


robie williams
alvajárók-kozsó, hip hop boys, Manhattan
Charli Angyalai, Supernem, Metallica, Colin Farrel, Gareth Gates,
Jennifer Lopez, Marilyn Manson, Robbie Williams, Paul Walker, Linkin
Park, Sarah Connor, Nick Carter, R-port, Busted, Ricky Martin, Zsedényi
Adrienn, Appleton, 50 Cent,
Szakítópróba, Alias Jennifer Garner, Barátok közt-viva, Nsync, Destinys
Child
Barátok közt, Anastacia, Fiesta, Papa Roach , Heaven Street Seven,
Való Világ- Ági,
Him, Eminem, Kerozin, the chemical brothers, R-port, Wiclef Jean,
Scooter, Janett Jackson, Shaggy, Simply red, Bon jovi, Westlife, French
Affari, N-sync, Náksi,
Hoffer Dani, V.I.P. Jon Bon Jovi, Brad Pit, TNT, No Angels, Sub Bass
Monster,
Jim Carry, Peter Andre, The Fugees, Mark Owen, Eternal, N-sync, Carpe
Diem,
Ricky Martin, Julia Roberts, Twenty 4s, 2 Unlimited, Haddaway,
Groovehouse,
Eminem, Sugar Spice, TEA, Fat boy Slim, Papa-roach, Shakira, Unicue,
Faith Euans,
Josh , Dj bobo, East 17, Mr president- értékes! Brandy, Spice Girls- 5
db,
Leonardo Dicaprio, Down Low, Natali Imbruglia, Hip-hop boys, Puff
Dady, Faith no more, Betty, Hanson, Orsi, Chirs, Imperio, OJ duck, Del
piero, Kozmix, Mariah Carey, Westlife, Backstreet boys, Prodigy, Help,
Taxi 3, Atomic Kitten, Jennifer Lopez-óriásposzter, Majka óriásposzter,
Neo, Justin, AJ reet , Demi more, Jonnny English, Magyar Bálint, Avril,
Luke perry, Nick carter, Gillian Anderson, Bestiák, Will Smith ,
Mr Bean, Mel 8, Boyzone, David Craig, Tupac, Roy és Ádám, Ricky
martin,
All 4 love, Christina Aguilera, Pink, FLM, Alvajárók, Unlimited, Fiesta,
Blink, Nickel back, ATC, Josh Hartnett, Mr big, Whitney houston, Dave
pirner, Manhattan, Beathovem, Hello, Tom cruise, NKOTB, Szuulák
Andrea, Roxette, Ice-t, Whig-field,
Usher, Kenau reeves, Worlds Apart, Fred- surst, B3, Crystal, Aguszt
Bárió, Bro sis,
Korn, Shakira, P.o.d., Linkin part, Britney, Duran duran, Beverly hills,
East 17, Westlife, Alcazar, Angus Young, Elton John- egyedi poszter,
Slash.Haddaway, Loaf meat, Megadeth, P.m. dawn, Nkotb, Kevin
costner, Tina Turner, Sarah Condor, CPM, No doubt, Take That-
óriásposzter egyedi, East 17 óriásposzter egyedi, Ace of base
óriásposzter, Kis Ramóna, Luke peri, Aurora, a-ha, Michael Schumacher,
Jóbarátok, Ákos
jucimuci 2005. 11. 21. 10:44
Sziasztok!olyan emberkékkel szeretnék megismerkedni, akik jönnek Robbie koncertre és álló jegyet vettek. én egyedül megyek és ezért jó lenne egy kis ismerkedés!!
Vendég 2005. 10. 14. 19:20
Imádom Robbiet de azért Ti nem nagyon hiszem pár hónapja nem írtatok már..Na mindegy!!Szóval voltam MOM PARKBAN A VETÍTÉSEN ÉS ALLÁTI VOLT ROBBIE!!éS AZOK A RUHÁK!!iMÁDOM Ő A VILÁG LEGSEXYSEBB PASIJA!!ÉS JÓ A SEGGE!!!!
martina 2004. 03. 13. 0:00
Robbie a világ legjobb pasija! Egy igazi showman egy igazi angol egy igazi énekes egy igazi mókam
atyi:) a pesti koncert állati volt! De miért pont a Samantha Mumba?!! :(
imádom!!!!!!
Vendég 2004. 01. 19. 0:00
Sziasztok! itt egy oldal ahol sok infot és interjút tölthettek le Robbie-ról

http://takethatnsolo.try.hu

Regisztráció szükséges de minden ingyenes ha regisztráljátok magatok
Vendég 2003. 10. 30. 0:00
Végre Magyarországra is eljön!!:)..de tudja-e vki mikor érkezik, és lehet-e vhol vele személyesen találkozni?..tv- rádióinterjút ad-e vhol, ill hol szállnak meg?? Előre is köszio az infókat! hajrá Robbie!!
Vendég 2003. 10. 02. 0:00
Van egy csomó angol anyagom róla, amit elcserélnék! Írjatok ide:

zsofi 2003. 08. 13. 0:00
Biográfia /forrás:uno.hu/
Robert Peter Williams (merthogy ez a teljes és becsületes neve) l974. február 13-án született Stoke-on-Trent városában. Gyermekkorát is itt töltötte, édesanyja és nővére, Sally társaságában. Már kicsi korában imádott énekelni és színészkedni, úgy hogy anyjával csatlakozott a helyi színkörhöz, ahol musicalekben és színdarabokban játszott. Első munkája egy ügynöki állás volt, de az ügyfeleknek többnyire azt tanácsolta, hogy ne vegyék meg a terméket, mert az annyira rossz. l6 évesen Robbie beállt a Take That fiúcsapatba, és öt éven át ő volt az együttes jókedvfelelőse. Mindig vidám volt és ugratta a többieket, de ami a legfontosabb, szupersztár lett. l995. július 17-én Robi otthagyta az együttest. A történet a bíróságon folytatódott. Ahogy harcok után Williams l.6 millió dollárral vásárolta meg a szabadságát. Egy évvel később megjelent első szóló kislemeze, George Michael Freedomjának feldolgozása. l997 nyarán Elton John és George Michael tanácsára elvonókúrának vetette alá magát, minthogy addigra teljesen az alkohol és a kokain rabja lett. Négy hét után lefogyva és felszabadulva hagyta el az intézetet. Jókedvére bizonyság, hogy mikor megkérdezték, mikor sírt legutóbb, ezt válaszolta: "Ma reggel. Ráébredtem, hogy mennyi pénzzel tartozom a dílereknek." Decemberben kiadta karácsonyi kislemezét, az Angelst. Az óriási sikerrel végre kivívta a zeneipar tiszteletét. Második lemezével bebizonyította, hogy érett zenész s főként kiváló szövegíró. Strong című száma elismerést is kapott ebben a kategóriában. Harmadik albuma: Sing When You're Winning. Az album borítója az 1966-os angol futballsiker, a VB-győzelem egy korabeli fotójának reprodukciója, melyen Robbie testesíti meg az összes szereplőt. Ekképp találkozott Robbie két nagy szerelme, a zene és a foci. Miután ismét összeszedte magát anyagilag, Legutóbbi két lemezének és a híres kólareklámnak köszönhetően, vett egy házat London Nothing Hill negyedében (nem olcsó környék). És hogy hogyan került formába a Rock DJ videójához? A Nike jóvoltából található még a házában egy félmillió font értékű konditerem is Robbie nőügyei. Volt neki bőven. 1996 szilveszterén megismerkedett Jacquie Hamilton-Smith kisasszonnyal, akivel másnap össze is költözött. Több nő nevét is emlegették az újságok, de aki biztos: Mel C, Tania Strecker brit tévés személyiség, Nicole Appelton, az ismertebbek közül. Akikről a verebek csiripelnek: Billie Piperrel csak nagyon közeli barátok. Beszéltek Kylie-ról is, legújabban pedig Geri Halliwell került képbe. Geri szerint csak jó barátok. Robbie ennyit tett hozzá: "Két ember vagyunk, akik ugyanazon mentek keresztül." Gondolom, itt nem a szexre, hanem a Spice Girls és a Take That elhagyására célzott. Van ám Robbnak egy hülye szokása. Persze nézőpont kérdése. Szeret megszabadulni a nadrágjától a nyilvánosság előtt. Az új lemez első klipjénél két régi szokását is felelevenítette. Vetkőzött és megbotránkoztatott. A Rock DJ húsmarcangoló jeleneteit egy adó sem volt hajlandó főműsoridőben levetíteni. Úgy látszik, Robbie lételeme a botrány. Kíváncsian várjuk, mit talál ki legközelebb.
2003. 08. 05. 0:00
Egyszerűen fantasztikus Robbie!!!
A hangja is szuper és a dalszövegei...
Az viszont igaz, hogy nem normális a csávó, dehát művészlélek...
Mozart sem volt normális mégis hallhatatlan zenét komponált.
Valami ilyesféle őrült Robbie is...

Errefelé nem valami beszédesek az emberek...
Vendég 2003. 08. 01. 0:00
szentem nagyon jol néz ki.a zenéje pedig k jo!!!
csak igy tovább robbie!!!!!!!!!!!!!!
Vendég 2003. 07. 31. 0:00
utálom Robbiet,ráadásul a számai is szarok
Vendég 2003. 07. 30. 0:00
Alida, mi vagy te?Hogy beszélsz???
Vendég 2003. 07. 29. 0:00
Sztem apsolute okés
Lida 2003. 07. 29. 0:00
Magát a csávót utálom,a számai pedig jók.
Lida 2003. 07. 29. 0:00
Én nem nagyon szeretem.
Váczi Edit 2003. 07. 29. 0:00
Mit gondoltok, milyen énekes Robbie Williams?

Fórum » STYLEFÓRUMZ :) » Dance, Pop