Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » DÜHÖNGŐ » Mixer

Galambok

létrehozva: 2003. 07. 29.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

VENDÉG 2014. 04. 09. 18:58
:):):):):):)
VENDÉG 2013. 09. 11. 16:30
:):):)
nuszi 2003. 10. 09. 0:00
lol
kösz:)
Twiggy 2003. 08. 18. 0:00
Nyuszi,örülök hogy jól van a macskád. Ja, és jól megmodtad neki:))
nuszi 2003. 08. 18. 0:00
ja macskám meggyógyult mer lenyomtam a torkán a gyógyszert.
nuszi 2003. 08. 18. 0:00
neked meg betépni a pofádat és felnyomni a seggedbe egy tampont.
Vendég 2003. 08. 15. 0:00
letépni a szárnyát a gyürüt meg beadni a zaciba
Twiggy 2003. 08. 07. 0:00
ezt én irtam
Vendég 2003. 08. 07. 0:00
Én nemsokat tudok segiteni,de ha nemtudod neki beadni a gyógyszerek meg a többit és nincs otthon senki akkor menj át a szomszédokhoz,hátha értenek hozzá.Remélem jobban van már a cicád.Nekem is van egy cicám és ő is volt már hasonló helyzetben aztán heteken keresztül kapta a szurikat,ugy sajnáltam szegényt,de már teljesen meggyógyult,mintha semmi sem történt volna.
nuszi 2003. 08. 06. 0:00
segítsetek! elmentünk nyaralni és mikor hazajöttünk (ma) a szomszédok már ott álltal a kapuban és a kezüket tördelték hogy beteg volt a macska! elvágta a nyelvét valamivel (ketté!!!) és a lába is eltörött. de! nem biztos hogy megmarad. ha elpusztul én nme tudom mit fogok csinálni. már most is teljes depresszióban vagyok miatta. szegény kinn fekszik a garázsban és nyöszörög. kapott injekciókat meg gyógyszerekt de én nem tudom hogy kell beadni neki és apám nincs itthon a telefonja kikapcsolva!!!! naon rosszul szegény szerintetek mit csináljak? nyomjam le a torkán? de hátha megfullad! de ha meg nem adom be neki akkor lehet hogy elpusztul! bár tök midnegy mert itt most nekem kell döntenem mert ezt v.színű csak napok múltán olvassátok el. jut is eszembe. mesélték hogy mentek nyaralni az autópályán voltak és haverom látott az út zsélén egy cicát. kérdezte faterjátol hogy mit keres ott. erre azt mondt neki az apja hogy a cica szájából sugárban ömlött a vér!!! aztán már csak azt látták hogy jön egy bazi nagy kamoin..... és elüti a cicát........ ettől most naon szomorú lettem. ha nem is szereted a cicákat akkor is fogod becsomagolod egy lepedőbe vagy mittomén és elviszed állatorvoshoz, elaltatod. vagy ha pesrze nincs komoylabb baja kkor meg elviszed egy állatmenhelyre.... nem? na megyek a cicámhoz. remélem már jobban van. holnap megyek és veszek neki játékokat a tescoban. meg kaparófát. meg ágyat. meg táűlta. bérmit csak ne pusztuljon el.... abba én is beledöglök. szijjasztok. ui: szegény galamb....
Twiggy 2003. 07. 31. 0:00
Te nemtudod milyen érzés az ha meghal egy madarad!Probáld ki milyen aztán dumálj!
Twiggy 2003. 07. 31. 0:00
kicsi pmp ne keresd a bajt! Szerinted dedós dolog összeszedni egy galambot hogy ne haljon meg szegény? Gratulálok a hülyeségedhez,de most már állítsd le magad!!
kicsi p.i.m.p. 2003. 07. 31. 0:00
találsz egy galambot azt két napra meghal.elég dedós.én ezt csináltam 9 éves koromban egy bébiverébbel.
Vendég 2003. 07. 31. 0:00
:( szegény, valami betegsége lehetett vagy eltörött a szárnya és azért is nem tudott repülni...
Twiggy 2003. 07. 30. 0:00
Köszi a válaszokat,de délután sajnos meghalt a galamb.:((((((((
Vendég 2003. 07. 30. 0:00
De szerintem, mindenképpen vidd el állatorvoshoz, biztos megtudja majd mondani, mi baja van, és mik az esélyei az életben maradásra.
Vendég 2003. 07. 30. 0:00
Tudod tartani?Etetni, gondozni? Ha nem akkor azt javaslom, hogy állatkertbe vidd, talán ott nem fogják bántani szegényt....
Twiggy 2003. 07. 30. 0:00
találtam egy gyűrűzött galambot repülni nemtud és sérülési nyomok nem látszanak rajta.A gyűrűjén rajta van a gazdája neve és telefonszáma.Megprobáltuk felhívni az illetőt de nem magyar és a telefonszámát nem lehet kitárcsázni.
Vendég 2003. 07. 30. 0:00
Sérült? Beteg? Halott?Talán a szituval kezdd, mert így nem sok értelme van.
Twiggy 2003. 07. 29. 0:00
Mit kell tenni ha gyűrűzött galambot találsz?

Fórum » DÜHÖNGŐ » Mixer