Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » STYLEFÓRUMZ :) » Dance, Pop

TNT! Mindenki ide, aki szereti!

létrehozva: 2003. 08. 01.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

2006. 04. 22. 8:24
Poszterek eladók
ÁR: 1000-1500-ft / db mérettől függően
Tel: 06204235526


alvajárók-kozsó, hip hop boys, TNT
Charli Angyalai, Supernem, Metallica, Colin Farrel, Gareth Gates, Jennifer Lopez, Marilyn Manson, Robbie Williams, Paul Walker, Linkin Park, Sarah Connor, Nick Carter, R-port, Busted, Ricky Martin, Zsedényi Adrienn, Appleton, 50 Cent,
Szakítópróba, Alias Jennifer Garner, Barátok közt-viva, Nsync, Destinys Child
Barátok közt, Anastacia, Fiesta, Papa Roach , Heaven Street Seven, Való Világ- Ági,
Him, Eminem, Kerozin, the chemical brothers, R-port, Wiclef Jean, Scooter, Janett Jackson, Shaggy, Simply red, Bon jovi, Westlife, French Affari, N-sync, Náksi,
Hoffer Dani, V.I.P. Jon Bon Jovi, Brad Pit, TNT, No Angels, Sub Bass Monster,
Jim Carry, Peter Andre, The Fugees, Mark Owen, Eternal, N-sync, Carpe Diem,
Ricky Martin, Julia Roberts, Twenty 4s, 2 Unlimited, Haddaway, Groovehouse,
Eminem, Sugar Spice, TEA, Fat boy Slim, Papa-roach, Shakira, Unicue, Faith Euans,
Josh , Dj bobo, East 17, Mr president- értékes! Brandy, Spice Girls- 5 db,
Leonardo Dicaprio, Down Low, Natali Imbruglia, Hip-hop boys, Puff Dady, Faith no more, Betty, Hanson, Orsi, Chirs, Imperio, OJ duck, Del piero, Kozmix, Mariah Carey, Westlife, Backstreet boys, Prodigy, Help, Taxi 3, Atomic Kitten, Jennifer Lopez-óriásposzter, Majka óriásposzter, Neo, Justin, AJ reet , Demi more, Jonnny English, Magyar Bálint, Avril, Luke perry, Nick carter, Gillian Anderson, Bestiák, Will Smith ,
Mr Bean, Mel 8, Boyzone, David Craig, Tupac, Roy és Ádám, Ricky martin,
All 4 love, Christina Aguilera, Pink, FLM, Alvajárók, Unlimited, Fiesta, Blink, Nickel back, ATC, Josh Hartnett, Mr big, Whitney houston, Dave pirner, Manhattan, Beathovem, Hello, Tom cruise, NKOTB, Szuulák Andrea, Roxette, Ice-t, Whig-field,
Usher, Kenau reeves, Worlds Apart, Fred- surst, B3, Crystal, Aguszt Bárió, Bro sis,
Korn, Shakira, P.o.d., Linkin part, Britney, Duran duran, Beverly hills, East 17, Westlife, Alcazar, Angus Young, Elton John- egyedi poszter, Slash.Haddaway, Loaf meat, Megadeth, P.m. dawn, Nkotb, Kevin costner, Tina Turner, Sarah Condor, CPM, No doubt, Take That-óriásposzter egyedi, East 17 óriásposzter egyedi, Ace of base óriásposzter, Kis Ramóna, Luke peri, Aurora, a-ha, Michael Schumacher, Jóbarátok, Ákos
Niky 2006. 03. 15. 10:22
Aki Szereti,s szívesen beszélgetne a többi Ákos és Inti rajongóval,az látogasson el ide:www.akos-inti.gportal.hu :-)
Vendég 2005. 04. 20. 17:35
Honnan Lehetne Letölteni TNT-s videokat, koncertfelvételt.
Aki tud kérem segítsen és ide írjon:

Előre is köszi a Segítséget!
Vendég 2005. 04. 08. 13:42
fanatikus TNT rajongókat keresünk egy tv műsorba! Ha valakit érdekel a következő számon érdeklődhet. Barkó Brigi 06/20 260-0649 Köszi!
Vendég 2005. 03. 30. 13:15
Több mint 10 évig voltak és még lesznek 5 hónapig!!!!!!!!!!
Vendég 2005. 03. 30. 13:12
Csúcson hagyja abba a TNT

Budapest - Csaknem tíz év után a TNT végleg búcsút int rajongóinak. Ákos (29) és Inti (29) közös megegyezéssel megszünteti duójukat, és külön utakon próbálnak szerencsét. Sokan azt rebesgetik, a feloszlás hátterében az áll, hogy a zenészek között már régóta ellentétek feszülnek.


- Szomorú a búcsú, de valljuk, a csúcson kell abbahagyni - jelentette ki Dobrády Ákos, aki mindvégig a zenekar mozgatórugója volt. - Mindent elértünk, amit ebben az országban elérhet egy ilyen popformáció. Mindig próbáltunk változtatni, és évről évre újat nyújtani a közönségnek. Jelenleg mindkettőnknek olyan zenei elképzeléseink vannak, amelyek már nem férnek össze a TNT megszokott imázsával. Ezért is válnak el útjaink, hiszen fontos, hogy új kihívások álljanak előttünk. Nagyon jó a kapcsolat közöttünk, s remélhetőleg barátságunk is a régi marad.
A TNT valóban a sikereik csúcsán hagyja abba, hiszen a csapat háta mögött van már négy stúdióalbum, egy unplugged felvétel, és rengeteg nagy sikerű fellépés. Az énekes elmondta, hogy még az idén ősszel adnak egy búcsúkoncertet, ahol felcsendülnek a nagy slágerek, mint például a Nem jön álom a szememre vagy a Bolond, aki sír kezdetű nóta.
- Leültünk és mindent megbeszéltünk Ákossal - erősítette meg a feloszlás hírét Inti is. - Összeveszésről viszont szó sincs.


MINDEN ÍDŐNK egyik legnépszerübb és legsíkeresebb és legjobb POP zenekara volt !!!!!!!!!!

5 Aranylemez,4 pltaina ,1 dupla platina, sok zenei díj, 2 teltházas kisstadion koncert,többmint 250 ezer eladott lemez és ősszel újra megtöltik a stadion 3. jára!!!!!!!!!! És több mint 10 hiszen 94 ben alakultak!!!!!

Lehet őket nem szeretni vagy szeretni,de ezek elvehetetlenek tölük!!!!!!!!

Jó kis csapat volt! Nyáron bucsú turné és ősszel bucsúkoncert a kisstadionban!!!!!

Szép volt fiúk!!!!!
Vendég 2004. 11. 05. 12:14
A fekete hajú lány nem A barátnője, hanem egy barát! Inti már vagy hat éve együtt van Anitával, aki a kis Emma anyukája! Inti pedig egy azték isten neve! Inti (mármint a TNT-s :)) anyukája Costa Ricából származik, és eredetileg ezt a nevet akarta neki adni!
Vendég 2004. 11. 03. 19:31
A biográfia már az elején hibás.. 1996-ban Inti még nem is volt képben.. Akkor még Ákos valaki mással csinálta a tnt-t.. És a Bakancsdal vieójában sem Inti van.
Vendég 2004. 08. 13. 0:00
Tud valaki Inti mostani csajáról valamit?Nekem meg a barátom szomszédja Inti,és én is szoktam találkozni vele,de mostanában sokat lát nála egy fekete hajú csajt.Ja,és én már egyszer be is tudtam kukkantani a lakásba,mikor a kutyája kiszökött onnan.Tök jó a lakása.Volt olyan is,mikor láttam a kislányát is,nagyon hasonlít Intire,remélem olyan szép lesz mint ő.
egy Inti rajongóóóó
Vendég 2004. 06. 07. 0:00
Mi az az inti?IT ről már hallottam amikor amcsiban voltam.Bocsi új vagyok és szőke.Egyébként én is imádom a TNT,mi minden küldeményt velük kézbesíttetünk,mert megbízhatók és gyorsak.puszika,Giza
Vendég 2003. 12. 26. 0:00
sziasztok!

Tudok cseélni TNTt ZANZIBARért
M.Tímea 6800 Hódmezővásárhely Bajcsy-Zs 53. III.em. 15.ajtó
Légyszi írjatok és küldjetek, mert akkor 4 napon belül a postaládádban 1 csomó minden a TNTről.

Puszy:Timcsi aki megválna többéves TNT-gyűjteményétől
Vendég 2003. 09. 11. 0:00
i love you tnt*****
Vendég 2003. 09. 09. 0:00
hello Zsofi!!én is imádom a tnt-t tök jó hogy leírtad a tnt biográfiát és ha gondolod írj vissza dumálhatnánk.....Brigi{15}
Vendég 2003. 09. 06. 0:00
A tagokkal nincs semmi bajom, de a zenéjüket rettenetesen nem szeretem. +próbáltam nagyon kulturált lenni
Vendég 2003. 09. 02. 0:00
Komolyan nem tudom minek kell ekkora vidékieknek ide irni nem értik hogy erre a gusztustalan véleményre nem kiváncsi senki!!!!
Vendég 2003. 09. 01. 0:00
Egyébként itt senkit sem érdekel a véleményed! Tudsz olvasni?! A téma: TNT! Mindenki ide, aki SZERETI! Vagy csak a felfogásoddal van baj? Olvasás órákra kellene járnod!
Vendég 2003. 09. 01. 0:00
Te meg kár, hogy megszülettél! Bújj vissza, te köcsög állat!
Vendég 2003. 09. 01. 0:00
Szar!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég 2003. 09. 01. 0:00
a Tnt egy nyálas buzi zenekar és utálom!!!!!!!
Vendég 2003. 09. 01. 0:00
a Tnt egy nyálas buzi zenekar és utálom!!!!!!!
Vendég 2003. 09. 01. 0:00
a Tnt egy nyálas buzi zenekar és utálom!!!!!!!
Vendég 2003. 09. 01. 0:00
a Tnt egy nyálas buzi zenekar és utálom!!!!!!!
Vendég 2003. 09. 01. 0:00
a Tnt egy nyálas buzi zenekar és utálom!!!!!!!
Vendég 2003. 09. 01. 0:00
a Tnt egy nyálas buzi zenekar és utálom!!!!!!!
Vendég 2003. 09. 01. 0:00
a Tnt egy nyálas buzi zenekar és utálom!!!!!!!
Vendég 2003. 09. 01. 0:00
a Tnt egy nyálas buzi zenekar és utálom!!!!!!!
Vendég 2003. 09. 01. 0:00
a Tnt egy nyálas buzi zenekar és utálom!!!!!!!
Vendég 2003. 09. 01. 0:00
a Tnt egy nyálas buzi zenekar és utálom!!!!!!!
Vendég 2003. 09. 01. 0:00
a Tnt egy nyálas buzi zenekar és utálom!!!!!!!
Vendég 2003. 09. 01. 0:00
a Tnt egy nyálas buzi zenekar és utálom!!!!!!!
Vendég 2003. 09. 01. 0:00
a Tnt egy nyálas buzi zenekar és utálom!!!!!!!
Vendég 2003. 09. 01. 0:00
a Tnt egy nyálas buzi zenekar és utálom!!!!!!!
Vendég 2003. 09. 01. 0:00
a Tnt egy nyálas buzi zenekar és utálom!!!!!!!
Vendég 2003. 09. 01. 0:00
a Tnt egy nyálas buzi zenekar és utálom!!!!!!!
Vendég 2003. 09. 01. 0:00
a Tnt egy nyálas buzi zenekar és utálom!!!!!!!
Vendég 2003. 09. 01. 0:00
a Tnt egy nyálas buzi zenekar és utálom!!!!!!!
2003. 08. 25. 0:00
A Kolta Gergő "régen" a United basszusgitárosa volt. Most Dopeman-nél is nyomja. Egyébként szia Zsófi! Írok majd Neked mailt! Láttam a Gergőt 20-án a TNT-vel és naon meglepődtem... Én nem igazán örültem neki(mármint, hogy ott jáccik), dehát ez nem az én dolgom...
zsofi 2003. 08. 13. 0:00
Biográfia /forrás:uno.hu/
A popzenétől egy kicsit (sajnos) idegen műfajjal, egész pontosan egy akkusztikus koncertlemezzel lepte meg 2001 karácsonyára rajongóit a TNT együttes, Másképpen címmel

A korongon természetesen a legsikeresebb TNT-dalok szerepelnek, igaz teljesen új hangszerelésben. Az áttdolgozásokban egyébként Császár Előd is segédkezett Intynek és Ákynak. Az első maxi a Nem jön álom a szememre címet viseli, amelynek sikerét csak a Kicsi gesztenye című második dal tudta felülmúlni

1996 nyarán a két gyerekkori jó barát, Áky és Inti alakította meg az együttest Győrben.. Ezen a nyáron jelent meg a Napszúrás címet viselő válogatáslemez, amelyre felkerült a duó első dala, a Bakancsdal. A kiadó (Warner) a dal sikerét látva lemezszerződést kötött az együtessel.

Első önálló kislemezük a Rendőrnő volt, ami már a klubokban és a rádiókban is közkedveltté vált. Az igazi áttörést a Bomba c. bemutatkozó album jelentette, amelyről több dal is sláger lett.

A „Titkos üzenet” c. dal az 1997-es év legnagyobb slágere lett, s ezt mi sem bizonyítja jobban, minthogy az Irigy Hónaljmirigy a paródialemezét ezzel a dallal reklámozta.

1997-ben elért eredményeik: a Silver Voice szakmai gáláján „Az év felfedezettje”; az Ifjúsági Magazin közönségszavazásán szintén „Az év felfedezettje”. 1997. decemberében - 25 000 db után - átvehették az első albumért járó aranylemezt.

1998. szeptemberében megjelent a zenekar második albumát bevezető single, a Bele vagyok zúgva.

Ezt követően októberben megjelent az új album is Bumm, Bumm címmel, melynek sikere - az eddigi eladási adatok alapján - az előző lemezét is túlszárnyalja, 44 000 db eladást produkálva. 1999-ben elkészült a második single is, mely a Lakatlan sziget két verzióját, egy lírai dalt („Sírni tudnék”) és a „Bumm, Bumm” remixét tartalmazza.

A lemezhez készített második videoklip a Lakatlan sziget-ről készült; ez a dal több játszási listán az élre tört.

Az első élő lemezbemutató koncert 1999. május 22.-én Budapesten, a SOTE-n volt, ahol az együttes átvette második aranylemezét.

Azóta pedig elkészült a második nagylemez harmadik single-je, a Sírni tudnék, melyhez a videoklipet a dal dance verziójából készítették.

A negyedik videoklipet - a „Holnap hazautazom” című számhoz - a fiúk Mallorca egzotikus tájain forgatták. Zenekar 2000-ben vehette át a MAHASZ Arany Zsiráf díját: „Az év dance albuma” kategóriában. Időközben a második album platinalemez lett. Újabb fontos állomás: 2000. májusában megjelent - és azóta már aranylemezzé vált – a harmadik album, amelynek címe (stílusosan): Három.

Ezt közvetlenül megelőzően - áprilisban - a bevezető dalból készült az első maxi, a Bolond, aki sír…(amelyhez videoklip is készült).
A dal viharos gyorsasággal hódította meg mind a közönség, mind a rádiósok „fülét”, és nagyon hamar a játszási listák élvonalába tört, ahol heteken át igen előkelő pozíciókat tudhatott magáénak. Novemberben a Miért vagy szomorú ? című dalból elkészült a második maxi.
A dal (amelyből nemrég videoklip is készült) megjelenésétől fogva a rádiók szívesen és gyakran játszott felvételei közé tartozott.
A 2000 májusában megjelent - és azóta már platinalemez minősítéssel büszkélkedő - albumról 2001. tavaszán készült el a harmadik single: a Tiltott perc május elején került a boltokba.

A popzenétől egy kicsit (sajnos) idegen műfajjal, egész pontosan egy akkusztikus koncertlemezzel lepte meg 2001 karácsonyára rajongóit a TNT együttes, Másképpen címmel

A korongon természetesen a legsikeresebb TNT-dalok szerepelnek, igaz teljesen új hangszerelésben. Az áttdolgozásokban egyébként Császár Előd is segédkezett Intynek és Ákynak. Az első maxi a Nem jön álom a szememre címet viseli, amelynek sikerét csak a Kicsi gesztenye című második dal tudta felülmúlni

2002 késő tavaszán egy fergeteges koncertet adtak a Kisstadionban, méghozzá teltház, 16 ezer néző előtt!!!

Az együttes tagjai:
Inti: azaz Zuber Krisztián anyai ágon costa rica-i származású kedvencei: filmje a Tom és Jerry; állata a francia bulldog; könyve, Lesli Lawrence művei; énekese Michael Jackson; énekesnője Whitney Houston.

Áky: Dobrody Ákos néven látta meg a napvilágot 1975 szeptember 7-én, Győrben. Kilenc éves korától, négy éven át tanult klasszikus zenét (zongorázott). 1991-ben Létray Zoltán vezette be Ákost a könnyűzene rejtelmeibe, olasz dallamokat, klasszikus keringőket, operett betétdalokat és a mindenkori aktuális slágereket tanulta nála. Kedvencei: filmje: Forrest Gump; állata:csimpánz; könyve:Merle: Íme a király!; énekese:Freddie Mercury; énekesnője: Szekeres Adrienn Középiskolás korától „vendéglátózott”.
Vendég 2003. 08. 08. 0:00
Én is baromira szertem öket!!!!Régebben jóba is voltunk csak most hogy alig van pesten fellépésük igy elég ritkán lehet velük talákozni:(((((((
Tényleg nem tud valaki fellépést pesten???
Vendég 2003. 08. 08. 0:00
Imádom a Tnt-t és a barátnőm is brigi akinek az inti a szomszédja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Hurrá tnt!!!!!!!!!!!!yeahhhhhhhhhhhhhhhhhhh
Vendég 2003. 08. 08. 0:00
Csá csumi Hungary!Tök jo a Tnt zenéje és állandoan a hova visz a hajobol az inti hangja jár a fejemben!Pusza:Viki
Vendég 2003. 08. 07. 0:00
sziasztok!ma reggel láttam a lazacba a tnt-t és szerintem tök jó fejek és én nagyon szeretem őket meg a zenéjüket is!Brigi
zsofi 2003. 08. 05. 0:00
:-)
2003. 08. 04. 0:00
Zsófi!
Köszi szépen, ezer puszi érte!
zsofi 2003. 08. 04. 0:00
Ildi! Kolta Gergőnek hívják, és basszusgityózik! Majd megkérdezem tőle a koncertek időpontját! Puszi! Zsófi :-)
Vendég 2003. 08. 04. 0:00
sziasztok! én is nagyon szeretem a tnt-t!
BRIGI
Vendég 2003. 08. 04. 0:00
Szia Ildiko a barátnőm szomszédja az inti!De ezt már irtam
fool jo és szoktam vele találkozni!Pusssssssz viki
2003. 08. 03. 0:00
Sziasztok!
Joy: Köszi, hogy normálisan tudtál véleményt nyilvánítani!
Zsófi: egy véleményen vagyunk. Megkérdezhetem, hogy ki a Párod bátyja?
Még valami: Nem tudjátok, hogy mikor lesz Komáromban vagy Győrben koncert? Jó lenne tudni, mert tavaly sikerült mindkettőt elcsípnem, és nagyon jók voltak!
zsofi 2003. 08. 03. 0:00
Szia Ildi!
A magyar poppalettán a TNT a jobbak közé tartozik! Bár lehet, hogy elfogultan nyilatkozom, ugyanis Párom bátyja ennél az együttesnél játszik! Puszi! :-)
Joy 2003. 08. 03. 0:00
Oks, akkor csak annyit hogy nagyon-nagyon nem szeretem!!!!
2003. 08. 01. 0:00
Sziasztok!
Aki szereti a TNT-t, mindenki gyűljön ide! Szeretnék sok hasonló véleményű embert megismerni!
És szertném megkérni azokat, akik nem szeretik, hogy csak akkor írjanak ide véleményt, ha ezt kultúráltan meg tudják tenni. Gondolom ők sem szeretik, ha az ő kedvencüket ,,sértegetik"! Ezt előre is köszönöm!

Fórum » STYLEFÓRUMZ :) » Dance, Pop