Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » MUSIC.HU » Music.hu Aktuális!

Morcheeba SZIGET 2003

létrehozva: 2003. 08. 08.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Vendég 2005. 09. 18. 12:13
nagyon ott van a szeren a zenekar szoval teljesen el vagyok ragadtatva
Vendég 2003. 12. 22. 0:00
Zsoly vagyok. A MORCHEEBA a legjobb zene a világon. Állandóan azt halgatom. Érsekvadkertre üzenem Dósa Marci-nak minél hamarabb írja meg nekem az új CD-jüket!!!!!!!!!!!
Vendég 2003. 09. 11. 0:00
Hello!
Nekem is vegyes érzelmeim voltak.Ráadásul az egyik gitáros nem is volt ott.CDn sokkal jobban lehet élvezni a Morcsi finomságait,mint élőben talán ezért volt csalódás kicsit.Igaz volt egy két ütős dal a koncerten(get along,undress,,és a rome..)Már előre odamentem az első sorokba a Neo után így egész közelről élvezhettem hál istennek.Skye fantasztikus énekes,és ugyanilyen show(wo)man is.Ő mentette meg a bulit.Végig mosolygott,és bíztatta a közönséget.Nagyon szexi volt a piros estélyiszerű ruhában.A gitáros még foggal,vagy nyelvvel is pengetett egy kis ideig :) a Charango szerintem az egyik legjobb lemez az utóbbi évtizedben,kár ,hogy élőben ez nem jön le.
Vendég 2003. 08. 18. 0:00
a cikk yó,de nem egészen értek vele egyet,de ezt most nincs időm kifejteni,báár akkor miért írok....)!! na mind1!! imádom a Morcheebát!!!!
purplesmith 2003. 08. 08. 0:00
Neked mi a véleményed a cikkről?

Fórum » MUSIC.HU » Music.hu Aktuális!