Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » STYLEFÓRUMZ :) » Dance, Pop

Krisz Rudolf

létrehozva: 2003. 08. 15.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Vendég 2004. 06. 30. 0:00
Sziasztok! Ahogy olvasom itt a hozzászólásokat, furcsának találom ezeket. Hisz mindenki ember, akárcsak az énekesek. És szerintem attól függetlenül, hogy a klippekben Krisz Rudi miket csinál a lányokkal, nem biztos, hogy meg is csalja a barátnőjét. Nem tudhatja senki, hogy Rudi valójában kavar-e azokkal a lányokkal vagy sem. Vagy konkrétan tudjátok? Amúgy, ha tudjátok, hogy az elkövetkező időkben hol lép fel írjátok már meg erre a címre:
Előre is megköszönném!
Vendég 2004. 04. 05. 0:00
ahojte, vie tu niekto po slovensky?
Vendég 2004. 03. 10. 0:00
Sziasztok! Valaki tudna nekem segíteni abban, hogy honnan lehet tudni mikor és hol lép fel a Rudi??? Van valami honlapja vagy valami??? Léci segítsetek. Brigo
Vendég 2004. 03. 01. 0:00
Sziasztok. Tudtok valami korncertet ahol lesz Rudika??? Kathy
Vendég 2004. 02. 03. 0:00
Szia Guest (te, akinek nincs ikertesója,de nem a L. Kitty, azaz "Kiwy" vagy)!
Ugye akkor Te vagy a harmadik lány:a rockker? Mert a Kittyt felismertem a klipben, és a szőke lány az akinek van egy ikertesója! Tudsz a róluk valamit? Én már nagyon rég nem hallottam róluk semmit!!!!
Ha ezt olvassátok, légyszi jelentkezzetek- valaki hármojuk közül!!!!!!
Pusszantás!!!!
Vendég 2004. 01. 27. 0:00
A Rudinak nincsen honlapja??? Honnan lehet tudni, hogy hol koncerteznek? Laura
Vendég 2003. 12. 26. 0:00
Bármit tudok adni Krisz Rudiról cserébe Zanzibarért.
Címem:M.Tímea Hódmezővásárhely 6800 Nyárfa u. 20.

Csak postán tudtok küldeni mert nem otthonról netezek.

Rengeteg minden van róla 7 féle tini/zenei újságból
Vendég 2003. 11. 02. 0:00
ajjajjajjj!
Vendég 2003. 11. 02. 0:00
ajjajjajjj!
Vendég 2003. 09. 22. 0:00
;o)
Vendég 2003. 09. 06. 0:00
igen, arról a klipről beszélek, de nincs ikertesóm, legalábbis még nem volt hozzá szerencsém... :))
amúgy nem voltam soha Rudi koncerten, de már tervbe vettem, csak véletlenszerűen láttam őket 1-2 szer fellépni. D.
Vendég 2003. 08. 31. 0:00
Lehet, hogy te tudsz olyat mondani, elhisszük én is tudok, de ők nem ebbe a kategóriába tartoznak, azt is tudjuk! Legalábbis aki egy hangyányit is ismeri őket!!!!!!!!!!!!
Vendég 2003. 08. 31. 0:00
Na, azért én tudok olyat mondani, aki ellenáll a kisértésnek, és hűséges a barátnőjéhez!
És magyar, és zenész!!
A szerelem neked egész más klippről beszéltek?
Ha, Kwi Kiwy, akkor ismerem, és ha te Guest: neked van ikertesód, titeket is ismerlek
Régen én is jártam Rudira... meg máshová is!De jelezzetek már vissza!
Vendég 2003. 08. 28. 0:00
Engedtessék meg: én is az egyik klipjének szereplője vagyok, és nem kezdett ki velem. Kwi! Az én kérdésem is ugyanaz! Te vagy a Kitty? Ha igen, akkor egy klipben vagyunk. Lehet, hogy elfogult vagyok, mert tényleg régóta ismerem őket, de nem vettem észre különbséget köztük, és más hasonló korú srácok között. Nekik nagyobb a kísértés, és melyik pasas olyan hülye, hogy ellenáll? Az, lányok, már a ti hibátok, ha rögtön oda is adjátok magatokat. Mert, ugye, csak azt lehet "azután" elhagyni, aki rögtön felkínálkozott. ha hosszabb kapcsolatot akar valaki, akkor kialakítja a dolgot. Ez az én véleményem. Lehet, hogy erkölcsös vagyok, de milyen számba vegyen egy férfi egy nőt, ha rögtön megkaphatja? Pussz! D.
Vendég 2003. 08. 27. 0:00
Sziasztok!!!!!!!!!!Nyugi nem csak a Rudika csajozik igy minden star szoval nemtudom mit vagytok ugy oda!!!!!!!!!!!Ő dolga!Na mindegy! !!Aki volt a táborba az irja már le milyen volt?!Kőszike!!!!!!!!!Niki
Vendég 2003. 08. 26. 0:00
Hi!
Vendég 2003. 08. 24. 0:00
Szerintem is gusztustalan!!!!!!!!! Tényleg a tizenéveseknek nagyon fontos az első "benyomás" pasi téren, és ha ezt tapasztalják, hogy ilyenek a fiúk akkor előbb-utóbb ők is ilyenek lesznek! És sajnos én nem csodálkozom azon, hogy ennyi buzi és leszbikus van , pontosan ezért, mert már nem bíznak a másik nemben! Lehet ezen csodálkozni ilyenek mellett??? Nem hiszem! És most nem csak a Rudira, Oszira célzok, hanem az összes "sztárra" akik kihasználják a lányokat, akik mellesleg vagy buták, vagy szerelmesek! Ennyit akartam, puszi: Enci
Vendég 2003. 08. 24. 0:00
Szerintem akkor is gusztustalan, amit művelnek a csajokkal...
Ok, azok, akik ilyenek, beválalóssak, miért ne? Azok tudják mit csinálnak!
De a kislányokat:14-16 éves kiscsajokat nem kéne tönkretenni... mert ez igencsak mély nyomot hagy bennük!!Hidd el!!!Nem szivesen engedném a hugomat a közelükbe
Vendég 2003. 08. 21. 0:00
Rudit nagyon régről ismerem, és nagyon aranyos fiú, csak az emberek képtelenek őt megérteni. Fiatalon szakadt rá a népszerűség, és ezt nem mindenki tudja kellőképp kezelni. Csajozik? És? Baromi fiatal még, és senki sem várhatja el tőle, hogy egy helyben álljon és malmozzon, miközben a nagyon csinos lánykák sorban állnak az ajtaja előtt.
Oszi pedig egy nagy gyerek, várja az igazit, de addig sem unatkozik. :)))))
Vendég 2003. 08. 21. 0:00
Sziasztok! Lesz valahol fellépés a hétvégén?
2003. 08. 18. 0:00
Kriszrudi a nők álma, a buzik vágya.
Vendég 2003. 08. 18. 0:00
Szia Kwi!!!
Te a L. Kitty vagy?Csak mert akkor ismerjük egymást... még régebbról.
Puszkó:G
Vendég 2003. 08. 18. 0:00
Több barátnője is van most! Legalábbis tudomásom szerint.
Vendég 2003. 08. 18. 0:00
Heló! Barátnője van most az Oszinak? Fellépnek valahol 20-án? Köszi. Merci
Vendég 2003. 08. 18. 0:00
Hogy az Oszi csajozik-e???? Ne nevettes már édesem! Ő a fő csajozós! Nincs olyan akit még nem baszott meg! Vagy ha igen akkor az azért, mert nem jött be a lánynak. Én jóba vagyok vele, sűrűn beszélünk telefonon is és mindent tudok ! Nem kell őt félteni! És azt is tudja mit kell mondani a lányoknak, hogy hihető legyen a sztori, meg tudja mit akarnak hallani! Ez az én kis Oszikám szerencséje! Pusszancs : Kwi
Vendég 2003. 08. 18. 0:00
Az Oszi is csajozik??? A táborban is volt valami?? Meséljetek!
Vendég 2003. 08. 18. 0:00
Ja, az Oszi sem különb...
Ő a fő fő pletykakitaláló! Vigyázz vele!!! Utána azt hallod majd vissza, hogy Ő nem akart semmit, te eröltetted... Ilyenek ezek!!!!!
Vendég 2003. 08. 17. 0:00
Hát igen. Nem csak a Rudi olyan nőzős! Ott van a bátyja! Az aztán nem semmi amit csinál! Múlthéten még szeretett, most meg csak arra kellek neki! Azt mondja nincs barátnője de azért minden héten más lánnyal látom! Hát szép kis család! Eszti
Vendég 2003. 08. 17. 0:00
Csájó mindenkinek! Látom odavagytok Rudolfért a rénszarvasért=o). Szerintem borzalmasan énekel nem is tudom, hogy engedik ezt színpadra. Nyálasak a dalai, és iszonyat ronda! A szeme az egyettlen ami miatt ellehet adni a srácot az még nekem is bejön! Szerintem az hogy csajozik természetes hisz ha nem lenne híres nem is állnának vele szóba! Beszélgetni lehet vele úgy egész normális de másra nem jó! Késsz űrület mik vannak, ilyen embert hogy lehet sztárolni! Na mindegy! Legyetek rosszak! Pá
Vendég 2003. 08. 17. 0:00
Na, ebben teljesen igazad van!!!
Minden csajjal kavar, de nem csak azokkal akik a klipjében vannak, hanem a rajongókkal is!!!
Ezért nem birom elviselni Őt...
Na, meg az a nyávogós hang....
De a többiek is -a "zenészek"- akik vele vannak ugyanezt csinálják!
Vendég 2003. 08. 17. 0:00
hát szerintem elég érdekes ember az, aki minden olyan lánnyal kavar, aki a klippjében szerepel, és én közben mondja, hogy van barátnője, akit szeret... ehh. és most nem arról beszélek, ami a klippben van, hanem ami a forgatáson... szánalmas
Vendég 2003. 08. 16. 0:00
az meg ki?
Vendég 2003. 08. 15. 0:00
Én most nem voltam a táborban!
de nem is akarok menni, látni senm akarom őket!
Az egész Kreisz családot jobb elkerülni... elöbb- utóbb mindenkiről pletykákat találnak ki, ebben profik!
2003. 08. 15. 0:00
Sziasztok! Nektek mi a véleményetek róla? Milyen volt a tábor??

Fórum » STYLEFÓRUMZ :) » Dance, Pop