Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » MUSIC.HU » Lemezajánlók

Sugarloaf: Hunny Bunny (Universal)

létrehozva: 2003. 08. 15.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Vendég 2005. 01. 05. 13:26
Szaisztok!
Már mindenhol kerestem A Sugarloaf összes számának a szövegét,de nem találtam!
Kérlek,ha megvan neked küld el nekem a: ra
Vendég 2004. 12. 13. 22:34
Hali!Ha valakinek megvan a Hunny Bunny szövege, elküldené nekem?

köszike
Vendég 2004. 06. 22. 0:00
én néha undorodok a sugarloaftól de ha hallgatom megszeretem.és ez nálam így váltakozik.
Vendég 2003. 12. 17. 0:00
Sziasztok! Ha valakinek meg van a hunny-bunny szövege elküldené nekem e-mailben? Címem :
Előre is kössz!
Puszi mindenkinek! ( Eszter)
Vendég 2003. 12. 17. 0:00
Hol lehet letölteni a számot,és hol találom meg a szövegét???
Nekem NAGYON tetszik a hunny-bunny!
remélem,hogy ezzel ti is így vagytok!
Vendég 2003. 09. 22. 0:00
Ha meglátom a TV-ben a gitárosuk fejét a kilógó fogával ideges leszek. Jó a csak haja meg a sminkje.
Vendég 2003. 09. 07. 0:00
Megvan valakinek a Hunny Bunny dalszövege?
Ha igen, külydje el nekem a
Vendég 2003. 09. 01. 0:00
azt nem értem, hogy egy ilyen tehetséges (és végre tehetséges) énekeslánnyal csak egy kópiára futja???

a sugarloaf eddig mondjuk mindig is az ötletszegény és szégyellnivaló magyar zenekarok közé tartozott. remélem az új énekesnő hamar túllép ezen, de persze semmi rosszat nem kívánok a zenekarnak. bizonyára egy jó darabig még elevickélnek a magyar pop-piacon....roadshow-kon, itt-ott... figyelemreméltó, hogy már a második kiadványuk jelenik meg, holott náluknál sokkal erdetibb zenekarok várakoznak az ilyen lehetőségekre. bizonyára tudnak VALAMIT, amit mi nem.
Vendég 2003. 08. 30. 0:00
az jutott az eszembe, hogy Gwen Stefani egy igazi műpunk ribi, de most koppintják az énektechnikáját és a No Doubt stílusát. A sugarloaf szerintem eddig a rettenetesen igénytelen zenék sorába tartozott (a korábbi borzasztó zenei alapok, angol szövegek, és a selypítő énekes srác miatt, többek közt), de most "lejjebb adtak" ebből, és egyszerű buta utánzatok lettek. Simon Petivel egyetértünk: siker lesz.
Vendég 2003. 08. 30. 0:00
Amikor először meghallottam a dalt,
Simon Péter 2003. 08. 15. 0:00
Neked mi a véleményed a cikkről?

Fórum » MUSIC.HU » Lemezajánlók