Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » DÜHÖNGŐ » Mixer

Szavazz

létrehozva: 2003. 08. 17.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Mrs.J.Fox 2005. 08. 03. 13:33
xtina: szeritnem a metál.
Zsaklin 2005. 07. 11. 10:41
Szia! Van itt valaki?
xtina 2003. 10. 05. 0:00
Gyertek mar vissza!!!!
xtina 2003. 10. 05. 0:00
Na mar mindenki eltunt innen!!!!!
xtina 2003. 09. 27. 0:00
Akkor a szavazas temaja:
Rock vagy Punk?
Vendég 2003. 09. 22. 0:00
Laura! ha olyan figyelmesen végigkövetted a társalgásunkat akkor láthatnád h befejeztük! amugy meg mit szólsz bele?

Xtina- hát megint pofáraesés.... az ikreket nem tudtam megkülönböztetni, Bustedról már hallotam, de h ki kicsoda és micsoda és merre azt nem tom .....
xtina 2003. 09. 05. 0:00
Na jo akkor ez igy nem lesz jo!En is Asht szeretem jobban..es en meg tudom oket kulonboztetni!
Akkor a tema inkabb: Simo,James vagy Matt a leghelyeseb a bustedbol!
En Simora szavazok!
2003. 08. 29. 0:00
Niki és Guest!!Már majden kezd normális lenni ez a forum mert lassan 1 hete senki nem baszogatja a másikat csak ti!!!Szerintem ez már sok!!!Timo is elhuzott innen(reméljük örökre) szoval szerintem leszállhatnátok végre egymásról!!!
2003. 08. 29. 0:00
Én Asleyre szavazok!!Mondjuk én se tudom öket megkülönböztetni de az Asley szerintem szebb név!
kicsi p.i.m.p. 2003. 08. 27. 0:00
niki egyet értek,én se tom őket megkülönböztetni.
Vendég 2003. 08. 26. 0:00
Guest- kösz.......
Xtina- egyik se, meg nem is tudom őket megkülönböztetni....
Niki
xtina 2003. 08. 26. 0:00
Sajnalom de ezt a szvazast a Blue nyerte!!!!-kar!
Uj szavazo tema:
Melyik a kedvenc Olsen lanyod?
Vendég 2003. 08. 26. 0:00
Niki, tudod mit? Legyen úgy ahogy akarod/gondolod.Egy dolgora világítottál rá, nem szabad/lehet/érdemes mindenkin segíteni. Elnézést. Részemről lezártam, ha válaszolsz, ne várj viszont választ.
Vendég 2003. 08. 26. 0:00
hehehe... ez aranyos! másfél éve vagyok együtt a pasimmal, ugyhogy ez sem talált..... ja és nem hinném h olyan könnyű lenne engem átbaszni, de csak hitegesdmagad! arról meg h kinek milyen ismeretei vannak az életről, nem nyitok vitát! ugyanis lila fingod nincs arról h nekem milyen kibaszott életem volt és nekem se arról h neked milyen, de az a különbség h én leszarom te meg minden szaron lovagolsz! elkeseredetten próbálsz alázni, de valahogy nem jüön össze.... persze,most az jön h megteszem én azt helyetted, de nem, mert én ilyen vagyok és nem tartom megalázónak! viszont ezt a lélektan dolgot magadon gyakoroltad? mert nekem nem elég egy kedves szó h visszavegyek a modoromból...
na razorblade kiss
Niki
Vendég 2003. 08. 25. 0:00
Niki, szerintem szex hiányban szenvedsz, tudom mi kell nektek, egy pár kedves szó, mindjárt normálisabbak vagytok. Ez egyszerű lélektan, ha neked az esik jól, hogy bunkó vagy, akkor ne csodálkozz, hogy mndenki az veled, és ott basz át ahol tud.Ez aztán a szép kilátás, biztos sikeres ember leszel, ja bocs nekled a siker nem számít semmilyen értelemben, mert még mindig a segged alatt van minden, kikéne téged dobni a nagy betűs életbe, kiváncsi volnék mihez kezdenél, most még nagy a mellényed, de ha majd megtépáz téged is az élet, mert mindenkit megtépáz, akkor majd rájössz, nem minden úgy van ahogy te kitalálod a kis fejedben.Nem kérem, hogy igazat adj, de ha majd húzós helyzetbe kerülsz, és füledig ér a szar, emlékezz hogy mit pofáztam itt össze.
Vendég 2003. 08. 25. 0:00
na nézd csak! igen ilyen a stílusom! és akkor mi van?! attól még nem leszek kedvesebb h "szimpatikus" legyek pl neked kedves guest! vagy mondjuk ő istenségének,Timonak ,mellesleg nem tudom h ha egyszer véletlenül összefutnánk akkor is ilyen baszott beképzelt lennél a semmire vagy egyszerűen meghúzódnál egy sarokban , bár szerintem az utóbbi!

Nuszi!- köccccci!! :)
Niki
kicsi p.i.m.p. 2003. 08. 23. 0:00
rtimo bazzeg.ezt az 1éveset ugye nem gondoltad omolyan???képzeld én meg a te idiót látszunk menőnek,h.szídjuk a rosszakat beszólásaidtól mászom a falra!sztem meg te álltál meg 1éves korodban a fejlődésben.ezt mutatja a képed is nem?
Vendég 2003. 08. 23. 0:00
BLUE!!!!
zSo 2003. 08. 23. 0:00
SPY THE GHOST:)))
BANDITOZZ:D
JA ÉS MASTER B:)
Adrenalin 2003. 08. 22. 0:00
Busted.
Aki szereti az ilyen játékot jöjjön a NYEREMÉNYJÁTÉK topicbsa!(nyereményért)
2003. 08. 21. 0:00
Nem csak nikinek ilyen a stilusa hanem neked is!!Attól még hogy havonta egyszer egy hozzászolásod nem bunko attól még nem fejlödöképes!!A fejlödést agyilag már 1 éves korában abba hagyta!!Minek kezdené ujra??Menthetetlen!!!
nuszi 2003. 08. 21. 0:00
nikit ne bántsad ilyen a stílusa és kész. de én meg azt nem értem ha valakinek nem tetszik hogy én állandóan bunkózok és kritizálok akkor az mijért csinálja velem ugyanazt. azzal, hogy azt mondja: nuszi egy köcsög faszfej állat utáljuk őt és haverjait, azzal csak bizonyítja hogx még primitívebb mint én mert én csak elmondom a véleményem. ő viszont már kapásból csinál egy utáljuk nuszit és a hverjait fórumot, vagyis ő is bunkózik és kritizál csak alacsonyabb értelmiségi szinten mint én. remélem értitek mire gondolok. (timo biztos nem mert szegény a képével egyenrangú)
Vendég 2003. 08. 21. 0:00
Látod nuszi, lehet kulturáltan is társalogni, ez mindjárt szimpatikusabb dolog, nem csak az én szememben.Fejlődő képes vagy, nem úgy mint Niki.
Vendég 2003. 08. 20. 0:00
2 SZNOB nyálcsapat között nehéz a választás-figyu xtina elég szar topicokat indítasz-kb. ilyen ez a 2 eggyüttes is
nuszi 2003. 08. 20. 0:00
guest. tévedsz. nem ismersz engem személyesen. nem ilyen vagyok élőben csak... bassza meg minek 100 ugyanoylan fórum? érted? ha felbaszom az agyam akkor valahol muszáj kitölteni a mérgemet. ezt valaki tudja tolerálni és valaki nem. te az utóbbiba tartozol. ennyi.
Vendég 2003. 08. 20. 0:00
BLUE BLUE BLUE, DUNCAN! SZERETLEK
Vendég 2003. 08. 19. 0:00
És még valami Nuszi, mi már ismerjük egymást régóta, és volt mikor nagyon egyett értettünk, voltak értelmes hozzászólásaid, érettebbek mint amiket mostanság művelsz, csak attól tartok, hogy a baráti köröd, fog vissza téged abban, hogy olyan legyél ami legbelül vagy, inkább hagyod magad, hogy elkorcsosúljon a kis lelkivilágod, tudod, hogy jól látom, ha magadba nézel. Ezen gondolkozz el, nem akar senki megváltoztatni, csak nem mindenben kell követni a barátaidat, vagy ha igen mérlegelj és ez nem szent beszéd, csak rávilágítás a dolgokra,de vedd aminek akarod.
Vendég 2003. 08. 19. 0:00
Nem kellett volna ezt írnod, egyszerűne nem kellett volna azzal pedáloznod amit visszaidéztem neked.Nem vagyok nagyképű, csak kiforgatom a szavaidat MERT KILEHET mert csak lövöldözöl a szavaiddal a semmibe. Nem akarom, hogy lecumizzál bár jó dolog de nem tőled és nem hinném hogy jól csinálod 14 éves kis fejeddel bár vannak csodák ugye, ezen felül, nem én gyüjtöm erre a pénzt és lehet, hogy 100 kmre vagyunk egymástól, sőt biztos, de mi lenne, ha kicsit érettebben néznél a világra, talán kevesebben is bántanának téged.
kicsi p.i.m.p. 2003. 08. 19. 0:00
sztem is igaza van nyuszinak.van legalább 3bustedes fórum,meg legalább 3blues.aki meg régóta itt van annak meg úgyis tudjuk mit szeret nem??most ha valaki vélemént akar írni a musterról akkor bbenyegy a sima bustedbe,a busted a királyba,a miért kell állandóan a bustedot fikázniba,vagy a szerinted a busted punk/rock zenét játszik?ba.a bulekat nincs szerencsém fejből tudni ebből is látszik,h.én a BUSTEDra szavazok.de naonn.
nuszi 2003. 08. 19. 0:00
pffffff......... erre már nem tudok mást mondani. szóval ha jól értelmeztem te a helyemben ezt írtad volna:

amiket én csináltam sokkal jobbak. azok a király fóumok. ezek meg nagy adag szarok hozzám képest. igen. én vagyok az isten.

következtetés: öntelt geca vagy aki azt is megengedné hogy lecumizallak (mellesleg én nme lennék hajlandó rá nem vagyok kurva). feltéve hogy te vagy az aki gyűjti a pénzt. mindegy ettől a ponttól fogva már nyem nagyon érdekel mit írsz. vaslzeg úgysi több 100 kilométer van köztünk.
Vendég 2003. 08. 19. 0:00
NEM AZT MONDOM HOGY AMIKET PÖLÖ ÉN CSINÁLTAM VAGY AKÁRKI MÁS EGY HÓNAPPAL EZELŐTT AZOK SOKKAL JOBBAK!!!! DE OTT LEGALÁBB IGEN, VOLT 90 HOZZÁSZÓLÁS. ITT MEG...... MINDEGYIKBE VAN 10 BESZÓLÁS ÉS ENNYI!
Tehát, akkor most ellenmodásba kerültél saját magaddal.Miért is? NEM AZT MONDOM HOGY AMIKET PÖLÖ ÉN CSINÁLTAM VAGY AKÁRKI MÁS EGY HÓNAPPAL EZELŐTT AZOK SOKKAL JOBBAK!Kvázi ugyanolyan értelmetlen nem?Tehát ezek szerint te is menj a picsába.DE OTT LEGALÁBB IGEN, VOLT 90 HOZZÁSZÓLÁS. Hmm ennyire a mennyiség a lényeg?Ha olyan szarok miért írnak bele ennyien?Megmondom, mert ott is az anyázás ment meg a nagy trió írta tele az oldalakat, ez ám a teljesítmény!Bravó!
2003. 08. 19. 0:00
Örülök hogy nem fogsz megharagudni!!!
Vendég 2003. 08. 19. 0:00
CSÁ! XTINA írj egy magányos srácnak!!!!!!!!!!!!!!!!:
2003. 08. 18. 0:00
MELINDA elkudened nekem ezt a kepet, ha szepen megkerlek, legyszi, legyszi, legyszi, ha nem kuldod el az se baj, nem fogok megharadugni, ize gudni, bocsika
xtina 2003. 08. 18. 0:00
Nuszi!
Semmi baj en nem foglak le barmozni...sot igazad van!Bocs ezert a topicert!!!!
De telleg!!!!!!
Orulok hogy elmondtad a velemenyedet!
Vendég 2003. 08. 18. 0:00
utrutf
2003. 08. 18. 0:00
Blue is jó de a busted is
Max 2003. 08. 18. 0:00
No Problemo.
nuszi 2003. 08. 18. 0:00
jó bocs csak felhúztam mgaam. a t3nak van értelme. de a többi.......
Max 2003. 08. 18. 0:00
De T3 megdumáljuk nem nagyon volt, vagy ha mégis, tele volt lámaságokkal, azért nyitottam hátha ír valaki valami értelmeset is. Bár ha nem tetszik a cím akkor mindenki írjon amit csak akar!
Max 2003. 08. 18. 0:00
Ezt jól megaszondtad Rabbit, totál egyetértek. Tele van a fórum zdfvdfv/dfdafaf ? és most szvazzál topic-kal. Elég volt már.
nuszi 2003. 08. 18. 0:00
én nem szeretnék megint kritizálni hogy aztán hú nuiszi mekkora egy faszfej köcsög álladék. de ne haragudj xtina ez most muszáj lesz. EZ NEM EGY KURVA KIBASZOTT SZAVAZÓOLDAL HANEM EGY FÓRUM!!!! EZEK ITT NEM FÓRUMOK AMIK ITT VANNAK... MOST KI A FASZT ÉRDEKEL HOGY BUSTED VAGY BLUE HE? HA KI AKARJÁK NYILVÁNÍTANI A VÉLEMÉNYÜKET AZT MEGTESZIK A 100 BUSTED FÓRUM EGYIKÉBEN. VAGY KIT ÉRDEKEL HOGY LINKIN VAGY METALLICA???? NEM MINDEGY? MIT SZÓLUNKA TERMINÁTOR 3HOZ? AZÉR VANNAK A HAVEROK HOGY ELMONDJAD NEKIK A VÉLEMÉNYEDET! AZ ISTEN BASSZA MEG!!!! FEJEZZÉTEK BE EZEKET AZ IDIÓTA FÓRUMOKAT! NEM AZT MONDOM HOGY AMIKET PÖLÖ ÉN CSINÁLTAM VAGY AKÁRKI MÁS EGY HÓNAPPAL EZELŐTT AZOK SOKKAL JOBBAK!!!! DE OTT LEGALÁBB IGEN, VOLT 90 HOZZÁSZÓLÁS. ITT MEG...... MINDEGYIKBE VAN 10 BESZÓLÁS ÉS ENNYI! SZÓVAL EZEN MOST GONDOLKOZZATOK EL.
xtina 2003. 08. 17. 0:00
Idaig 4-1 az allas a Blue javara!
Hej Busted rajongok ne engedjetek a Bluet nyerni!
Max 2003. 08. 17. 0:00
A tokom tele van ezzel. Kicsi p.i.m.p jegyezte meg a multkor Danceszilvy kapcsan hogy utalja ha valaki feljon a forumra nyit 10 db. topic-ot aztan sze. Ez szar igy. Most megint van mittom hany uj topic mindegyikben nehany szoveg... ez eleg snassz. Jobb lenne ha valakinek tenyleg lennenek otletei aztan nyitna 1-et vagy 2-t es oda irnanak az emberek, mert igy a forumbol elobb-utobb jegyzetfuzet lesz.
Vendég 2003. 08. 17. 0:00
Ki az a Busted??BLEU a ikirály!!!!!!!!!!!!!!!
2003. 08. 17. 0:00
Én a BLuera szavazok de a Busted is jó!
2003. 08. 17. 0:00
blue blue blue blue
2003. 08. 17. 0:00
BLUE!!
xtina 2003. 08. 17. 0:00
En is szvazok:Busted!!!!
xtina 2003. 08. 17. 0:00
Agusztusi tema: Blue vagy Busted
Szabalyok:mindenki csak egyszer szavazzon!
xtina 2003. 08. 17. 0:00
Szavazz havonta valtogatom a temat amire szvazni lehet!

Fórum » DÜHÖNGŐ » Mixer