Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » DÜHÖNGŐ » Mozi + TV

Mit szóltok a Terminator 3-hoz?

létrehozva: 2003. 08. 18.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

mama 2017. 09. 05. 10:48
Nagyon jó!mama
VENDÉG 2014. 12. 20. 9:05
LEgjobb!!!
VENDÉG 2014. 11. 18. 9:35
...
VENDÉG 2014. 11. 17. 10:17
JÓ!!!)))))
VENDÉG 2014. 11. 14. 7:38
KLASSZ!!!
VENDÉG 2014. 11. 13. 7:01
JÓ!!!!!!!!!
VENDÉG 2013. 07. 10. 15:56
:)))
VENDÉG 2013. 05. 17. 3:41
:)NAGYON JÓ:)
VENDÉG 2013. 04. 01. 5:34
SZUPER:)))
Vendég 2004. 11. 30. 11:30
Sokkal jobb az 1 meg a 2.
Ez elég szarra sikerült. SZERINTEM :)))
Neo 2004. 01. 26. 0:00
Jaja,háát biztos!Én ilyenekre nem nagyon figyeltem ott a filmen de így utólag visszagondolva....
Max 2004. 01. 16. 0:00
Az elöbb én voltam.
Vendég 2004. 01. 16. 0:00
Nem, nem. Ez így volt korrekt. Együtt nyomultak, együtt szívtak. Nekem úgy tünik, mintha a matrixnak enyhén vallásos beütése lenne, nem? Neo a végefele olyan mint Jézus aki meghal a gyarló emberekért. Azért egy sci-fi cyberpunk filmbe ezt nem kéne szerintem.
Vendég 2004. 01. 14. 0:00
Jaja.....bár szerintem Trinytit életben hagyhatták volna :).
Neo
Max 2004. 01. 05. 0:00
Na nem megmondtam hogy királyság? Tuti befutó, mi?Ahogy én kivettem, Neo a végén mártírhalált hal. Bár szerintem nem sok szüksége volt a mátrixnak erre az üzletre Neo-val, de sebaj....
Neo 2003. 11. 28. 0:00
Tutod II.-jára tényleg durva,mostmár király.....................A Mátrix 3.....................hááát öcsém nagyon jó.............bár a végét nem nagyon értettem most akkor mi van Neoval?!
A Körbe főleg az áldozatok teccettek......................a Mátrixba azok a robotok ami................tudod hasonló volt az Alien 2-be amivel kinyírta a királynőt..Nagyon király mind a 2 film...............átakarom majd híjni a szomszéd csajt...............ahhahhah.
Max 2003. 11. 27. 0:00
Sztem rossz körülmények közt nézted. Pl. amikor kimászik a tv-böl az beszrás szerintem. Sok sikert. A trükköktöl be fogsz szarni, azt garantálom.
Neo 2003. 11. 17. 0:00
Gratulálok....................akkor teccet.Én is tervezem majd hogy megnézem.Elég régimódi vagyok mert most a Kört néztem meg...............hááát nem egy nagy durranás egyáltalán nem féltem rajta.
Max 2003. 11. 17. 0:00
Ja, az tényleg jó, de most hallottam hogy két filmet is terveznek párhuzamosan, az új Alien-t, meg az Alien vs Predator-t. Kiváncsi vagyok mi sül ki ebböl.
A Star Wars topicban is kérdeztem de megkérdem itt is, hogy megnéztem a M3-at, mit szólsz? A trükkök FANTASZTIKUSAK szeintem, majd' beszartam a moziban. Ja, hogy a sztori az eddigi kettöhöz képest kapitális baromság és nem logikus egyáltalán, azt észre sem vettem.... Ez van.
Neo 2003. 11. 12. 0:00
Lehet hogy igazad van,Sőőt biztos.Nekem az Alien 2 teccet.A Mad Max király az összes része teccett.De hát nics mit csinálni ahogy mondtad.Ez van,ezt kell szeretni!Bááár csalodtam a Ragadozó 2-ben,igaz több fegyvere van,de tök hülye a Predator.Az 1az állat!
Max 2003. 11. 12. 0:00
Ez már csak így van. Nem sok sorozatról tudok, mely végig ugyanazt a feelinget és hasonló, odavágó sztorit tudott volna felvonultatni. Akármilyen folytatásról legyen szó, (Pl. Alien, Terminator, Lethal Weapon, Die Hard, Mad Max, vagy akár Matrix) mindig megindul a vita arról, hogy az új rész odaillik-e. Személy szerint én a felsoroltak közül csak az Alien 4-en meg a Terminator 3-an akadtam ki, a többi belefér.
Neo 2003. 11. 10. 0:00
Na ez a!!!!!De én személy szerint azt szeretném hogy ne nagyon változzon meg.
Max 2003. 10. 22. 0:00
Nézd, ha Neo valóban képes manipulálni a mátrix reá vonatkozó törvényeit a repülés alegkevesebb, amire képes. Az egyes hangulata valóban a -tökös akció- felé húzott, de a kettesben már inkább sci-fi beütés dominál, meg voltak monumentális részek, mint pl. az egész barlang táncikál, az szerintem állat volt. Sztem a M2 nem rosszabb mint a M1 csak más.
Neo 2003. 09. 26. 0:00
Kedves Mad Max,nekem az volt a bajom a Matrixal,hogy már nem volt benne az a hangulat mint az elsőbe.Meg azért elnagyolták a 2-öt Neo repül azért ez tényleg durva.Én is akkor választottam a nevemet mert akkor még első részt láttam és nem atták ki a másodikat!
Vendég 2003. 09. 03. 0:00
Nekem is teccet,de mintha már más film lenne.A T2 abban volt valami.........na tudjátok.A múgy teccet a film.A Tx volt benne király!
Vendég 2003. 08. 29. 0:00
A látvány és az effektek jók, a sztori lehetne jobb is.
Vendég 2003. 08. 28. 0:00
Nekem valahogy nem jött be a Terminátor3.Többet vártam.Ha már a Mátrix 2 szoba jött, ott megintcsak az elsö rész rohadtul bejött,a második viszont kevésbé volt érthetö, és nem igazán tetszett.
Vendég 2003. 08. 27. 0:00
Nekem nem igazán jött be. Jobb lett volna ha ugyanazok a szereplők + a Svájvinéger is alig volt benne szerepben!és túl hamar vége lett! robotok is alig voltak benne! a tx sem volt 1 nagy szám, ugyanolyan higany volt mint a 2.ben!!! na mind1 nézzétek + a Spottolvajokat!!! Az JÓ FILM :))))
Vendég 2003. 08. 26. 0:00
Szerintem elvolt kapokdva, ennyi, meg talán ezt is nyújtották mint a Gyűrűk Ura 2-t.
Max 2003. 08. 25. 0:00
Te, ha már itt tartunk, megkérdem hogy az effektek elnagyolásán kívül mi baja van mindenkinek a Matrix2-vel? Körülöttem mindenkinek tetszett, nekem is, aztán feljövök bármelyik fórumra és mindenki panaszkodik, hogy neki nem jön be.
Vendég 2003. 08. 25. 0:00
Nekem tetszett a film. Látszott, hogy nem kapkodták el (nem úgy mint a Mátrix2), igen odafigyeltek, hogy igényes legyen, a probléma csak annyi, hogy a 2. rész annyira jól sikerült, hogy azt tovább fejleszteni, még félelmetesebbé tenni, még meghökkentőbbé, már nem igazán lehet. Ennek ellenére nagyon jó kis film lett belőle, nehéz olyan filmek mellett már újat mutatni mint a Mátrix2 és társai ahol a fél film nem állt másból csak rajzokból. Terminátor3ban csak a füstön lehetett picit látni hogy rajz, a Mátrixban meg az egészet:)))))
A tx meg messze van a jó nőtől nagyon, ha már felemlítettétek.
Max 2003. 08. 25. 0:00
Ha már a terrortámadást említed Guest, meg az emberi értékeket, szerintem baromira nem ezen van a hangsúly! Nézd meg pl. ezt az egész U.S. bohóckodást, az egész az új fegyverek kipróbálásáért meg az olajért volt, meg sokan említették már, hogy a WTC felrobbantásában a CIA-nek is benne volt a keze. Amíg a videokölcsönzöben a Seagal meg Dolph Lundgren filmek a listavezetök, addig szerintem kurvára nem változik itt meg semmi, mert Hollywood a nagyközönségnek gyártja a filmjeit! Még valami ami eszembe jutott a T3 kapcsán. Eddig a trükkök voltak a filmért, mostmár a filmek vannak a trükkökért! (Lásd T3 és Matrix).
Vendég 2003. 08. 24. 0:00
Szerintem a T3 egyáltalán nem passzol a sorozathoz...
Az eleje inkább paródia, mint akciófilm. A vége viszont jó. Továbbgondolásra késztet.
Ebből is látszik mennyit változott az amerikai nép a terrortámadások és a háború hatására.
Felépítették a Terminátort, hogy bemutassák, az ő technikai tudásukkal meg tudják majd védeni a világot és most, a 3-ban lerombolták. Hiába a legfejlettebb ország, ez a fejlettség ellenük fordul.
Véleményem szerint már nem a nyílt tűzharcokon, a gyilkolászásokon és a patakokban folyó véren van a hangsúly, hanem az emberen.
Talán ezek után több értelmes filmet gyártanak majd!
Vendég 2003. 08. 23. 0:00
Na és ha Furlog drogozik? Hollywood-ban mindenki drogozik, úgyhogy én ezt nem veszem be... Mellesleg én azt hittem, hogy a 3-as már eleve a jövöben játszódik, csak félig tévedtem. Amikor megtudtam hogy Andy Vajna lesz a producer akkor már sejtettem hogy pénzszagú lesz.
Ja, Lokken tényleg jó, de szerintem nem félelmetes egyáltalán, mert ahogy meglátom nem az jut eszembe hogy fuh, gyilkológép, hanem az, hogy szex.... :)

MadMax voltam különben.
Vendég 2003. 08. 23. 0:00
efgyáltalán nem jó film ez a t3.az egyetlen amiért jó az a tx.:))
vampire 2003. 08. 23. 0:00
:) Na ja, nem játszik rosszul Nick Stahl, csak nekem alapban, a fejével van gondom. Lehet hogy csak azért, mert agyon néztem a második részt, és megszoktam Edward Furlongot (és szerintem anno a korához képest nagyon nagyot alakított). Amúgy én meg azt hallottam, hogy nem engedték neki, hogy eljátsza a szerepet, mert drogozik... A film vége tényleg nagyon jó! Eléggé meglepődtem. Azért jó lenne, ha sokat hozna a konyhára ez a rész, aztán akkor csinálnának még egyet...:) Annak meg már kajakra a jövőben kéne játszódnia. Tök jó lenne! Ja, amúgy mit szóltok Clarie Danes (így kell írni ugye?) karakteréhez?
Max 2003. 08. 22. 0:00
vampire az én emberem. Különben én kellemeset csalódtam Nick Stahl-ban, szerintem jól alakít (bár Furlong se semmi, de ha már a 2-esben ö volt Connor, akkor lehetne a 3-asban is) Ha jól tudom, felkérték éppen, de visszautasította, mert mostanában artist-filmekben utazik. A Terminator feeling csak az elsö 5 percben van ott, de a vége egyenesen szuper! Mintha csak én írtam volna :)
vampire 2003. 08. 21. 0:00
Én nagyon szeretem az első két részt, főleg a másodikat-egyszerűen fantasztikus az a film. És ez a harmadik...hát, végülis jó, de közel sem annyira mint előre vártam. Tényleg nincs meg az az egyedi Terminátor-feelingje. Van ahol szerintem az akciót is túlzásba vitték egy kicsit, valamint engem végig nagyon zavart Nick Stahl. Egyáltalán nincs egy John Connor feje. Már alapba ideges voltam amiatt, hogy Edward Furlong nem játszhatta el újra a szerepet. Na mindegy. Szóval összességében nem rossz, de lehetne klaszisokkal jobb is!
Vendég 2003. 08. 21. 0:00
Én úgy gondolom, hogy az 1-est, és a 2-es részt látva csak jó lehet ez a film.
Amúgy Guesthez szólva sok helyen olvastam olyan dolgokat, ahol egyáltalán nem a kérdésre válaszolt.
Guest bocs a kifejezésért, de a baromságnak, nem itt van a helye!!.
Szóval a T3 egy tuti film lehet...
misi 2003. 08. 21. 0:00
Szerintem király a film nics valakinek meg eltünt a gépemről .videolejá
Max 2003. 08. 19. 0:00
Jó, én is jól szórakoztam, de nem egyenes folytatása a 2-esnek. Olyan mint az Alien 123 után a 4-es aminek szerintem inkább az "Alien French Edition" címet kellett volna adni. Meg tele van barom poénokkal mint az elején a disco-s napszemuveg vagy a "beszélj a kéznek"... Arnie IQ-ja a filmben a 0-val egyenlo... A Mátrix 2 meg szerintem pont hogy kurvajó lett, örulok neki hogy az akcióból a sci-fi felé tolódott a stílus, de azért akciójelenet így is volt elég. Szerintem király lett.
Vendég 2003. 08. 19. 0:00
Ha kéne választani melyik a legjobb a Terminátor 3 vagy a Mátrix 2 egyértelmű hogy a TERMINÁTOR 3. Szerintem király lett.
kicsi p.i.m.p. 2003. 08. 19. 0:00
nuszi nem istenhívő...meg én sem.akkor neki nem biztos,h.pont isten neve lesz fontos.inkább MadMax-é.a témához térve:én se az 1-et se a 2-t se a 3-at nem láttam.......
Max 2003. 08. 19. 0:00
Arghhh, ki nem szarja le a helyesírási baromságokat? A filmröl ugatnátok inkább!
Vendég 2003. 08. 19. 0:00
ohh kihagytam egy kötő jelet, meg a max nem nagy betű húha, előfordúl amikor egybeír az ember.Dehogy Isten nevét kisbetűvel írni, ráadásúl angolúl:) na az a ciki a három szavas mondatodból!
Max 2003. 08. 18. 0:00
A Mátrix 2 miért lett csalódás? Szerintem egész monumentális lett, csak annyira tobzódtak az effektusokban a fiuk, hogy néha látszik Neo-n hogy rajzfilm!
Vendég 2003. 08. 18. 0:00
őőőőőőőőő nem vagyok a szavak embere de szerintem egész jó lett a T3.
Vendég 2003. 08. 18. 0:00
Ezért nem tudod mit fogsz kapni!!!Ja és szerinted azt hogy "GVEL" azt szerinted így kell írni?Okoska!!!Ja és a "Madmax" nagy "M" betű!!Szoval egy szavad se lehet!!Te Helyesíró bajnok!!
Vendég 2003. 08. 18. 0:00
Nuszi a god azt NAGY GVEL ÍRJUK!CLEAR?Nah, én még nem láttam, de pont ettől félek, amit az elöbbiekben Madmax leírt. Félek, hogy ugyanolyan csalódás lesz mint a Mátrix 2.
nuszi 2003. 08. 18. 0:00
oh my god
Max 2003. 08. 18. 0:00
En megnéztem és hát... Vagány effektek, meg akció meg minden, de Terminator feeling sehol!!! Számomra elég nagy csalódás... Ha vagytok még rajtam kívul Terminator 1-2 fan-ok, nektek mi a véleményetek?

Fórum » DÜHÖNGŐ » Mozi + TV