Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » MUSIC.HU » Hírek

Necropsia megújulás

létrehozva: 2003. 09. 07.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Vendég 2003. 09. 14. 0:00
Ja legalább a régi arcok nem siránkoznának, persze a mostani sikerben ők is fürdözgetnének szívesen, de anno nem tettek semmit érte, csak a pofájuk jár, de kinek és minek
Vendég 2003. 09. 14. 0:00
mi van ha nagy az arcuk, jó lemezt csinátak ÉS PONT, SZERINTEM A RÉGI DALOKAT IS NYUGODTAN LEHAGYHATTÁK VOLNA AZ ÚJJAK SOKSZORTA JOBBAK,
Vendég 2003. 09. 14. 0:00
Neked biz a valóvilág sztárjai valók, ne vedd meg cimmel, ilyet is csak egy befanyalodott bukott zenész irhat irigységében..
Vendég 2003. 09. 14. 0:00
hallgasd meg győkér tesóm túrnak ugy mint egy hazai csapat se nem hosszú az anyag viszont tömény, durvulat, igazi ének hangokkal
Vendég 2003. 09. 14. 0:00
megvettem kibaszott állat az album, innentől meg szarok az összes kétkedőre, tehetetlenségükben irnak ilyet csak, megújult biz a banda hiszen kiszálltak az álló vizből amibe lassan beleköt a múlt,
Vendég 2003. 09. 11. 0:00
a siker nem örök srácok, lányok azé aki mindig tesz érte vmit, figyeljünk majd kialakul sikeres-e a mutatvány, érdekel megveszem:)
Vendég 2003. 09. 11. 0:00
ÁÁÁ, nagy tudásúak, én meghallgattam nekem teccik, és, hogy Dj-t használnak, naná már '95-ben is tekerték a lemezjátszókat akkor meg azt nem értettétek:) de igy van ez rendjén, dolgoztak is a lemezen, saját dalok 4 a múltból? volt aki akkor még a 7-8-ikat koptatta a padokban, oka van, hogy rajta van, a csajnak meg tényleg állat hangja van oszt kész, kit érdekel ezen a szép napon, hogy ki ölt meg kit.?.:) hajra debreceniek!!
Vendég 2003. 09. 09. 0:00
Guest sajnállak te szegény...
Vendég 2003. 09. 09. 0:00
Necropsia C'est La Vie-s énekesnővel? Na ne röhögtessetek! Mit akarnak már ezek? 2003-ban zenélni kell és túrni, mint az állat. Nem nyavalyogni kene, meg mítoszok romjain (a korábbi tagok munkáján) próbálni sikert kovácsolni, hanem vmi újat, maradnadót alkotni! Amit már egyszer kitaláltak azt könnyű ismételni... A lemez szarul szól, ráadásul egy átbaszás, mert az első lemezről négy régi szám is rajta van, tehát horror áron alig néhány új dalt kap a zenerajongó. Ráadásul idióta DJ-s szarokkal telepakolva... Gyerekek! Az, hogy egy DJ van a színpadon még nem jelenti azt, hogy 2003-as a produkció! Inkább menjetek el dolgozni, minthogy ezt a szart csináljátok!
Vendég 2003. 09. 09. 0:00
Megújulás?? Ez elég érdekes... Szerintem ugyanazt nyomják, mint 6 éve. Csak akkor még érdekelt valakit, most meg mindenki szarik bele. Vannak a mostani formációnál ezerszer különb hazai csapatok. Ilyen amatőr produkciót ekkora pofával régen láttam. Ne vegyétek meg a lemezt!
Gab 2003. 09. 07. 0:00
Neked mi a véleményed a cikkről?

Fórum » MUSIC.HU » Hírek