Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » MUSIC.HU » Lemezajánlók

Cher: The Very Best Of (Warner)

létrehozva: 2003. 09. 12.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Vendég 2008. 12. 28. 0:13
nem tom ki volt az első hozzászóló, de köpném le azonnal, mit pocskondiázza azt aki 5000000000000000000 x többet tett le az asztalra, és igenis jó hangja van, egyébként szerintem ennyi díj és JÓÓÓÓ kritika után azt tesz magával amit akar, ő dolga, szóval azért mrt neked nem jön be Cher, nem kell pocskondiázni, egyébként korántsem volt vicces a hozzászólás
Vendég 2008. 01. 26. 21:37
Cher nem mumia és igaza van az elöttem szolonak!!Nagyon jo hangja van!!!
Cher forever!!!!!
Vendég 2006. 04. 20. 18:04
Ti mind hűlyék vagytok Cher és Terry Black nagyon jol énekelnek még 100 évesen is
Vendég 2003. 11. 06. 0:00
"ugyanilyen", sorry!!! Elírtam.
Vendég 2003. 11. 06. 0:00
A MÚMIA VISSZATÉRT! Már nem csak a Kaiser a cher! Az újabb műtétek költségeinek fedezésére egy újabb gigantikus pénz lehúzó kiadvány!
NYEREMÉNYJÁTÉÉÉK!!!
Egy db új Múmia-válogatást kap az a szerencsés, aki annyi gyertyát összegyűjt, ahány éves a Múmia!!! Ajándék balzsam a DVD-hez, hogy jövőre egy ugyanijen klassz válogatással előtörjön a kriptából Cher!
Nyereményjáték 2.:
Aki megmondja, hány dal található a CD-n, az egy éves plasztikai beutalót nyer. A díjat Cher és Terry Black adja át Danikával! Klassz buli lesz, gyertek!
Chersolás november 32-én, a Múmia születésnapján (89.).
Az esemény fővédnöke, a főmúmia Spéter Erzsébet lesz, aki maga is egy plasztikai referencia!!!!
A Manhattan mellett Cher is a Farkasrétit választotta lemezbemutatójához.
H.Gábor
Jónap Tamás 2003. 09. 12. 0:00
Neked mi a véleményed a lemezről?

Fórum » MUSIC.HU » Lemezajánlók