Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » STYLEFÓRUMZ :) » Rap, Hip-Hop

Dopeman & Majka

létrehozva: 2003. 09. 19.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

VENDÉG 2014. 06. 04. 15:15
KIRÁLY...!
VENDÉG 2013. 11. 03. 16:01
LEGJOBB!
Vendég 2009. 05. 29. 20:34
Dopeman jó számokat csinál de az a Majka Majom Papa XD az egy rakás sza..!!! K..urva annyát az ilyennek, lófa...sz az a koma
Vendég 2006. 03. 31. 19:23
Én mindkettőt Rohadt Medvéhez hasonlítom!
Aki hallotta pl:Szarok a ...
Érti mire gondolok!
CONtreS
Vendég 2006. 03. 31. 19:01
gfd
Vendég 2006. 03. 31. 16:11
BLUE
Vendég 2006. 03. 31. 13:10
És ha írnak Neked utána mit csináltok?
Együtt szeretitek közösen?
Vagy kiterveltek valamit, hogy meglessétek és kérjetek aláírást tőle?
Tényleg nem értem.
Vendég 2006. 03. 31. 11:20
Sziasztok!aki szereti a Majkát az írjon!
Várom mindenki jelentekezését aki szereti a MAJKUSZT
CSUME
Betty
Vendég 2006. 03. 30. 13:50
hja és erre nemkell kiakadni,ha tetszik csak nyomjátok ha valakit megsértettem ako bocs!
Vendég 2006. 03. 30. 13:49
majka S zar na meg hát dope man is !És h.miért?Ideje lenne rájönni !
Vendég 2006. 03. 30. 13:29
kinek kellenétek tiszta majmok vagytok amit ti csináltok bárki megbírná csinálni
hangotok egy nagy 0
Vendég 2006. 03. 22. 10:36
...ja?! Lestat voltam
Vendég 2006. 03. 22. 10:36
Chronic
2005-12-21 00:04:32 olvasgatok már reggel 8 óta mindenféle véleményt, mindeenről! Végre egy igazán jól összerakott, visszafogott, intelligens hozzászólás! ...pedig már majdnem elvesztettem az emberekbe vetett hitem:)
1ébként osztom a véleményed, bár se rapper se rocker se semmilyener nem vagyok! De igaz ami igaz!: ha sok nagyszájú összefog, elég szépen le tudják húzni egy-egy dolog színvonalát...sajnos! Hát ebben élünk! Kicsit olyan ez mint a mai politika! ...de ugye ezt mindenki érzi
Vendég 2006. 03. 21. 13:40
Sziasztok aki szereti majkaát az írjon nekem
hello mindenkinek betty
Vendég 2006. 03. 09. 21:53
micsoda büdös parazstok ezek
zapheer 2006. 02. 26. 8:34
mindkettő szégyen, és szar
Vendég 2006. 02. 25. 12:06
Dopeman házára kigraffitiztük azt ,hogy Majka Papa az ózdi P*cs!
benne volt a Doprman+ a spanokba látszott
PákóTyre + Samo
Dopeman a Király
Dopeman + Kamikáze -két magyar rapper a többi sz*r
Majka a legs*arabb met leélvezték a körszakálát
PákóTyre
50 cent a király
Az amerikai rap az igazi
PákóTyre
Vendég 2006. 01. 26. 20:04
Majka te király vagy te vagy a császár
Vendég 2006. 01. 17. 13:59
Majka a király!Így senki se vegye a szájára őt
Vendég 2006. 01. 11. 14:12
irj
Vendég 2006. 01. 11. 9:58
dopmen a legjobb király csávo aki leszolja irigyrá
Vendég 2006. 01. 11. 9:56
szerintem majka tuti jo
Chronic 2005. 12. 21. 0:04
Háát... Majka tud jópofa lenni, de az nem rap, amit csinál. Ez arról szól, hogy profi emberek egy nulla tehetségnek összehoznak egy profi lemezt. Tyson viszont elég jó, kár, hogy hajlandó beállni Majka mellé másodhegedűsnek. Dopeman-t végülis meghallgatom, de utálom az amatőr szövegeit meg őt magát (a műsorával együtt), de igaz, Majkával ellentétben ő legalább tehetséges. Vele nincs is akkora bajom, bár igazából Majkával se, annak ellenére, hogy nem szeretem. Általában nincs bajom a "main stream" előadókkal, egy nagy gondom van: gyakorlatilag a tömegek előtt ők képviselik a hip hop-ot és a tömeg belőlük ítéli meg, na meg az idióta késelős kölykökből, akik azt üvöltözik, hogy "rapper vagyok, rapper vagyok"... srácok, a rap nem erről szól. De oké, hallgassatok, akiket akartok, mondom, végülis Majka is egy jó figura, habár nem vagyok egy tv-függő, csak ne csináljuk már úgy, mintha ez lenne a hip hop. Nincs ebben semmi féltékenység, sajnos az én kedvenceim olyannyira nem hajlandóak eladni magukat, hogy egyáltalán megéljenek a zenélésből, aztán még a minap, amit megkerestek, azt is jótékony célra fordították... ennyit erről. A "világ legjobb csávója" meg bármit megtenne a pénzért. Szerény véleményem szerint pölö a Sztárbox teljesen meg volt rendezve Majka késésével és a meccsel együtt, de persze ez csak kötözködés. És még1x, ez csak egy vélemény, szeressétek Majkát meg Dopeman-t, ha tényleg tetszik, egészségetekre!
Vendég 2005. 12. 08. 14:04
Dopeman a 9. Majka a 10. kedvenceim,
Vendég 2005. 11. 25. 16:03
Nagyon buták vagytok tisztelet a a kivételnek mit tudtok ti a Dopeman megcsinálta ezt a majka gyerekt a kis tiniknek hoghy legyen mire nyálazniuk bár nem tudom amiket a szájába adnak szövegeket azt jól nyomja de iylen embert aki elfelejti honnan jött hmm.Dopeman -ról annyit hogy ő hozza amgyar rap zenét ezt mindenkinek el kell ismerni , a magyar rap apja . ő legalább eredeti és egyedi.
aHa régóta ismernétek a munkásságát ő mondta elöször hogy Dopeman papa és a csá csumi csá is az ő szájából jött elő csakmindenki azt hiszi hogy ez a kis csíra bogár(majka) csinált valamit közben csak másol , mindig utáltam az olyan embereket akiknek nincs saját stílusuk. ennyi!
Betty 2005. 09. 24. 10:43
Most képzeld hallgatok mást is Majkánk kivül.Mondjuk Junit.De azt ritkábban.ÉS EGYÁLTALÁN NEM UNCSI AZ ÉLETEM MERT MAJKAM FELDOBJA NEKEM


IMÁDLAK MAJKA
Betty 2005. 09. 24. 10:42
Most képzeld hallgatok mást is M
Tüsy 2005. 09. 22. 19:35
Sziasztok!
Te Betty hallgatsz te Majkán kívül mást is?
Mert ha nem akkor elég uncsi életed lehet!
Peace!
Betty 2005. 09. 20. 11:07
MAJKA A VILÁG LEGJOBB CSÁVÓJA
Betty 2005. 09. 20. 11:07
Semmit
akkor is Majka a legjobb és kész itt a vitát le zártam
Vendég 2005. 09. 19. 16:15
Majka se nem jó, se nem zene...nem tudom ezen mit nem értesz betty?!
Betty 2005. 09. 19. 14:41
Sziasztok
De,hogy hallgat jó zenét mert ha azt tenné akkor Majkát hallgatna
Vendég 2005. 09. 18. 12:44
Én is utálom a Majkát de azért írtam mert jó zenéket hallgatsz a leírtak alapján és értesz hozzá, ennyi
Slimm Bushee 2005. 09. 17. 19:07
Dehogy vagyok jó arc.. Én se bírom a Majka Apát. Beszólok mindenkinek, akinek csak tehetem. Egy idegesítő kis fa szkalap vagyok :D. Amúgy ezt honnan silabizáltad ki? :P

Mics of Fury az új kedvenc :)
Vendég 2005. 09. 17. 12:44
Slimm Bushee te jó arc vagy
Vendég 2005. 09. 15. 15:20
Sziasztok
Elöször is köszönöm a védelmet!De ennek a surmonak ténleg igaza van.Azt sem tudom honnan szalajsztották azokat még nem is hallottam felöle:De ezek után sem akkarok.És annyit eről,hogy izlések és pofonok.Ha meg MAJKA akkora surmo lenne mint ahogy azt te,állitod akkor nem kersné őt az rtl-klub,a vivatv,cool-tv és nem ajánlották volna fel neki,hogy legyen a Danubius szombat esti müsor vezetöje.Dopeman meg ugy eltünt,hogy még azt sem lehet róla tudni,hogy most él vagy halott.És legalább majka nem olyan sötét,mint az alvilág.És neki nem világitt fényes nappal a negró cukorka a szájába.

NA ERRŐL MEG ENNYIT
Csá csumi csá mindenkinek
Betty
Slimm Bushee 2005. 09. 14. 18:49
Ezt nem kötekedésből írtam, csak azért mert félretévesztő voltál...
Slimm Bushee 2005. 09. 14. 18:48
Bocs de a Mobb Deep az pont nem a szarból jött. Elkénysztetett gazdag kölykök, akik művészeti suliban ismerkedtek meg... Szóval nem lennék nagyra h ki ismeri a Mobb Deep-et. Honnan vetted ezt a hülyeséget?
MirP 2005. 09. 14. 16:14
Na most már elég! A Majka 1 rakás sza. és a Dopeman is! Betty! Majka a rapzene bohóca, aki beszél mindenféléről, hogy ő ezt meg azt megélt és persze ez mind kamu! Amúgy te mondod hogy más előadónak a szájába kell köpni, amikor Majka is bevallotta, amikor még Dopemannel volt, hogy a Tyson segít neki a szövegek megírásában?? Micsoda surmó már? Úgy a legkönnyebb sztár lenni, hogy megcsinálják a zenédet, megírják a szövegedet, a színpadon playbackelsz ja és persze vagy 1 kiadód, akinek a seggét nyalod! Ez pontosan a NAGY MAJKA PAPA!!! Húúúú! De arra fel sem sem kell figyelni, hogy valaki a sza.ból jött elő és most elég nagy név! Pl.: Mobb Deep. De állítom nem tudod kik ők sőt még azt sem, hogy mi az a Kriminal Beats! Ha megkérdeznék tőled tuti azt mondanád, hogy egy műsor a TV-ben, mint a Való Világ! Sok hitvány pöc.!
Vendég 2005. 09. 14. 15:56
Nincsen köztünk csicska csak a Dopeman Lacika!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég 2005. 09. 14. 15:41
gyerekek a majka nem tud rappelni ... a dopeman meg "A TELEP CSIOCSKÁJA" ... de néha yo zenét rak össze , habár a szövegei hanyagolhatóak ... Tsyon az faja

NINCSEN KÖZTÜNK CSICSKA MIIIIII ? na ja
Vendég 2005. 09. 12. 16:22
Tudjátok mint nem érdekeltek ilyennekkel mint ti nem érdemes foglalkoznom szánalmaomra méltok vagytok és ezért sajnálak titeket.Amugy meg honnan vetted,hogy Majka csak rám köszönt mi töbször is dumáltunk egymással és nem csak 5 perceket hanem 30-40 perceket.És nem mond nekem,hogy egy olyan ember mint ö vissza huzodna többször is.És nem csorgattam a nyálam a koncertein

MAJKA IMÁDLAK TE VAGY A VILÁG LEGJOBB PASIA
Csá mindenkinek
Betty
Tüsy 2005. 09. 11. 16:17
Miért bántjuk őt? Ő sem ba.. minket?
Azért bántjuk mert az emberek többsége mint te is, azt hiszik az a Rap amit a Majka meg Dopeman és a Kartel esetleg még LL Junior csinál és ha ezeket hallgatja akkor ő már Raper!
És ő ezzel ba... minket mert lejárattja a stílust amit imádunk!
Hát ezért!
Egyébként honnan vetted, hogy én Dopemant hallgatok?
Ugyanúgy utálom mint a Majkát vagy más Mainstream Rapert Mo-n!
Szerinted Majka miért nem huzzkodja le a népet?
Ugyan azt csinálja mint Kozsó meg a többi populáris zenész aki jól él belőletek!
Peace!
Slimm Bushee 2005. 09. 10. 20:17
Te beszélsz folyamatosan arról hogy irigykedünk rá, meg féltékenyek vagyunk meg fáj nekünk.. Vagy tévedek??? Mondta én egy szóval is bárcsak nekem lenne olyan életem, ahol csak azért szeretnek mert pénzért megvettem a barátságukat. Abban a világban élni ahol mindenki színlel egymás előtt???? Egyáltalán nem vágyom rá, kösz! Igen belegondolva biztos jó lehet hogy a storyban meg az ehhez hasonló oldalakon tárgyalnák ki az életemet. Rajtam csámcsogna a pórnép. Irigylésre való nyugodt élet!! Köszi, óó nekem a főiskoláscsendes életem úgy ahogy van névtelenül, rivaldafény nélkül HIP-HOP háttérzenével. Egy bajom van az egésszel, h a tied nem hiphop téma, hanem határozottan szubjektív dolog, h mennyire szeretnéd ha kinyalna a királyod. Ja mer egyszer rádköszönt, mert végig ott csorgattad a nyálad csápolás közben a "koncertjén". Hmmm........ rendes egy fickó, biztosan. Elhiszed h téged egy szánalmas rajongónak tart, semmi másnak. Bár nekem Majkával nincs bajom, csak ne istenitsd a RAP fórumban... Köszi szépen. És számomra téma lezárva.
Betty 2005. 09. 10. 15:10
Sziasztok!
Elöször is igen elolvastam amit írtál és minek válaszoljak arra amire nem akkarok!!!
Legyen igazad ne tudjam mi az a rapp,de ez nem is érdekel mert nem foglalkozom szánalmas sutyókkal.Csak Majkával mer ö király és had tujam én jobban!Én tudom milyen ö valojábban!Ti nem érthetek semmit.Amugy meg minek bántjátok öt ö sem ba... titeket.És csak ugy elárulom neked kicsi rigó,hogy van külön Dopeman oldal is.Írd oda a ramaty szövegeidet.Mert Majkaával elentétben a többinek ugy kell aszájába köpni,hogy nyála legyen.Miért fáj az neked,hogy ilyen jól megél belöle a Majka.Ö igy csinálja valaki meg másképen!Csak vegyük példának Kozsot ö meg átvágja az embereket és folyamatosan lehuzkodja öket!Ö ezt csinálja jól ebböl él meg Majka meg aztl
na csá csumi
Betty
Slimm Bushee 2005. 09. 09. 18:12
Vicc vagy Betty ez nem lehet kétséges. Ez rap fórum és a f a sz o m kivan az olyan emberkékkel, már megbocsáss akik mindenféle ide nem illő topikokat nyitnak és teljesen szétoffolják a fórumot. Azt hitted hogy ez Majka FAN Fórum, akkor olvasd el a címét légy olyan szíves: Dopeman & Majka
Tüsy 2005. 09. 09. 17:33
Te tényleg ilyen buta vagy?
Olvasd már el mit írtam!!!!!
Arra válaszolj ha tudsz!!
Egyébként csak annyit Én imádom a Rap zenét te meg Majkát, én jöhetek Rap fórumba te meg menj az Ózdi pöts oldalára!!
Ha meg Raper vagy ( bár nem mert akkor igazi Rapet hallgatnál ) akkor meg válaszolj rá miért Majka a király a 3 magyar Rap album közül amit hallottál eddig!
Hogy mondjam már el SENKIRE NEM VAGYOK IRIGY főleg nem a Majkára!!
Peace!
Plank 2005. 09. 09. 15:09
Sztem Tüsy-sem bambulja majka képét, mint ahogyan én sem, ez a fórum meg azért van, hogy le írd a véleményed, ha akarod...én pedig, és gondolom Tüsy is, közölni akartam veletek, hogy majka egyáltalán nem király, és nem rap...ő valamiféle pop-rapet, csinál, mert tudja, hogy sok ilyen seg.g van az országunkban, aki beveszi a szövegét, és ő ebből megél, nem is rosszúl..
Ti meg hagyjátok magatokat átverni, és képzeljétek bele magatokat mindenféle gettóba, mint a filmekben...és nyaljátok a valóvilágsztárjaitok segg.ét.
Vendég 2005. 09. 09. 14:37
Na ide figyelj kicsi rigó!Már mondtam ha nem tetszik a Majka képe akkor nem kell bambulnod meg id fel írnod az ocsmány szövegeidet mert senki sem kiváncsi arra,hogy olyanok meg mit gondolnak mint te!Ez az oldal a rajongoknak van fent tartva nem pedig ös túlokok nak és igen igazad van Majka nem király hanem EGY ISTEN!És ezt jobb ha elfogadod te is meg az összes irgy nagyképű kutya.És had tudjam már én jobban,hohy mit írok a Majkáról én már beszékgettem vele nem egyszer és tök nagy arc meg marha jófej és aranyos!Te meg ezen gondolkozzál mielött kijelentéseket teszel!
Na csá csumi mindenkinek
Betty
Vendég 2005. 09. 08. 22:47
Peace!?!

Majka, Dopeman és Ogly Dzsilidzsili Dzsí és egy rakás kaki.
Tüsy 2005. 09. 08. 16:10
Te kihez beszélsz?
Útálom a médiát és mindenkit aki benne van, így a nagypofáju Majka gyereket is!!!!!!
Mi az, hogy Majka a király?
Hány Rap előadót ismersz, hogy csak így lazán ki tudod jelenteni, hogy Majka a király?
Szerintem kb.:5-öt úgy, hogy elkéne rajta gondolkodni, hogy mondhatsz olyan dolgot amihez nem értesz!!!!!
Ez nem csak rád vonatkozik kedves Betty, hanem az összes majomnak aki nem ért a Raphez lófaxt sem mégis itt tanyázik a Rap fórumon!
Szerintem én hallgatok régebb óta Rapet és főleg elismert Rapet nem Eminemet meg ilyen populáris előadókat amik a tv-ből folynak hanem azokat akik a stílus kezdeténél is ott voltak és hát valószínű több előadót ismerek mint Mo-n mint külföldön mint te, így a jogom is több, hogy ilyen fórumokon legyek mint neked!!!!
Azt meg, hogy irgykedek a Majkára vagy akármelyik "Starnak" nevezett egyénre azt gyorsan felejtsd el én nem te vagyok!!!!!!!!!!!!!!!
Peace!
Betty 2005. 09. 08. 15:22
Sziasztok fiúk!

Ébredjetek már fel itt Majka a király és az ISTEN MÉG AZ ISTENNÉL IS ISTENEBB.Ti meg annyira féltékenyek vagytok rá csak úgy leír rólatok.Ha nem tetszik a Majkának az arca nem muszály erre az oldara fellépni meg írogattni,mert ez az oldal a rajongoknak van fent tartva.Nem pedig néhány fétékenykedö népművészetiagyag edénynek.És ahoz képes,hogy nem birjátok a MAJKÁT jó sokat foglalkoztok vele:)Amugy meg hanem jöttél vona ráMajka Dopeman elött is nagy volt és a Majka is sokat segített neki mert mielött Dopemani is egy kis idöre be ment volna a villába neki is úgyan olyan rosszul ment a szekere.
Plank 2005. 09. 06. 20:53
VVezredik yeah!!!!!!
újra jönnek majd az új real gangster hip-hop rapperek, mint majka papa...csak azt nem tudom, hogy amíg nem találkozott dopival, addig miért nem volt gangster?!?!?!?!?
remélem te is nézed majd Tüsy, meg a többiek...sokat lehet tanulni belőle, végülis minden szereplő egyéniség...ők magyarország krémje!!!!
Tüsy 2005. 09. 06. 18:19
Váó! Újra menni fog a Való Világ!
Húúúúú! Egy újabb sz@r a tv-ben!
" Inkább megnézek egy meccset vagy hogy szaporodnak a rákok
Mert nem érdekel hogy kivel kefélnek a sztárok " ( Tibbah Nation 3 - Egyoldalú média )
Ki a faxom irigyli ezt a majmot?!
MirP én is inkább őket hallgatom bár a Kamikázét nem bírom!
Peace!
Vendég 2005. 09. 06. 16:05
Szia MirP!
Majka egyáltalán nem kö... ö a világ legfantasztikusabb pasija!Nála jobb nincsen.És egyáltalán nem tünt el csak ugy szólnék.Ha nem vetted volna észre inditják újjra a valóvilágot és ö ott van!Majd ha vissza tér akkor csak nézhetsz!Mert az ö irigyei mind igy járnak
Betty 2005. 08. 29. 10:02
Akinek nem tetszik Majkámak az arca az ne nézen rá és ne irogasson ide
Beatrix 2005. 07. 13. 13:46
A Bettinek van igaza!Dopeman egy nagyon sötét ember!Ezt hidjétek el nekem!
Babyboy 2005. 07. 10. 11:34
Tüsyvel egyetértek!!
Tüsy 2005. 07. 10. 11:08
Na hali te Madár!
Elárulom neked ez nem a Hip-Hop világ!
Én imádom a Rapet de meg nem tudnám hallgatni a Dopemant meg a Majkát!
Mind kettö csak megélhetésböl Rappel, nem a Style szeretete miatt, és ez szerintem gusztustalan!
Aki ezeket hallgatja az meg igénytelen!
Peace!
madár 2005. 07. 09. 17:48
nem ertem miert fikazzatok majkat meg dopemant ez a hip hop vilag aki szereti a rap et az mind a kettot meghallgatja aki meg nem az ne hallgassa peace out!
Magdi 2005. 07. 04. 16:21
DOPMEN azéletben egy inteligens csávo és udvarias ez tetszik Magdi
Bettina 2005. 07. 04. 8:19
Drága Magdi!Azért ne legyél annyira elszálva Dpoemantól,mert MAJKA EZERSZEL JOBB.És Dopemannak amugyis ugykell a szájába köpni,hogy nyála legyen
csá-csumi csá csokoládés csöpalacsinta
Magdi 2005. 07. 03. 18:22
Dopmen akármit mondotok jo Magdi
Magdi 2005. 07. 03. 18:21
Dopmen akármit mondotok jo Magdi
Vendég 2005. 05. 28. 11:15
Hogy mondhatsz olyat, hogy Dopeman vagy Majka a legjobb? Amikor ismersz magyar Rap előadót vagy 4-et, és azok is "a nemlétező gangster életükről" (Firma) beszélnek!
Nincs olyan hogy legjobb!!!!!! Csak olyan van hogy neked az tetszik!!!
Fogjátok már fel, hogy nem lehet azt mondani, hogy legjobb ha nem ismered az összes előadót, azt pedig senki nem ismerheti!!!! (Ez tény) Mert honnan is tudnád ha az ország másik végében valaki felvesz egy demót?
Csak a véleményedet írd le! Ne olts!!!
Peace Tüsy!
Vendég 2005. 05. 24. 12:17
Dopeman a legjobb!De Majka sem rossz!
Vendég 2005. 05. 08. 15:09
hello szerintem nem dopmen a legjob mert csak dobja a nagyot es nem eli amit mond.ez az igazsag
Vendég 2005. 05. 05. 10:34
Majkla ezerszer Jobb volt. UI.:Mr.RAP
Vendég 2005. 05. 04. 1:06
Hát... Dopeman egyértelmüen többet tet le az asztara és szerintem magyarorszgon ő a legjobb rapper! majka is jó nyomja de ez igy van dopeman nélkül sehol nem lenne a majka! DOPEMAN LEGJOBB!
Vendég 2005. 04. 21. 13:03
REST MC
Vendég 2005. 04. 17. 15:30
Úr Isten! Hova kerültem? Itt csak divatmajmok vannak? Azthiszitek aki ezt halgatja az rapper? gyökerek! Halgassátok meg Tibbah Nation 3-Egyoldalú média tracket, és még pár Underground zenekar egy-egy számát! Sírok a starjaitok hallatán! :( Az összes star imádónak ..!.. (azt jelenti cumivan te senkiházi) Rapper csaj te is ugyan az vagy, ha a 8-ban laksz és azt mondod GETTO. Ti voltatok már más városokba? Mindenhol ugyan az megy csak ti Pestiek bekébzelt faxok vagytok! Végigsétáltunk a nagy 8-kerületeken a haverommal és senki nem akart leszurni! Ennyit rólatok gyökér média imádók!
MegyoP 2005. 04. 08. 10:23
Hello mindenki!
Szerintem nem feltétlenül az alapján kellene megitélni hogy melyik a jobb, hogy melyik hogy néz ki!
Egyrészt szerintem Dopemannak hitelesebb a zenéje, mert ő tényleg 8. kerületi!Másrészt meg ő nem ott kezdte ahol a Majka!Dopeman ott volt a kezdetekkor és teljesen 0-ról indult és felépitett valamit!Mig Majkának fogta a kezét Dopeman és vezette hogy el ne "tévedjen"!Arról meg inkább nem is szolnék hogy mi volt a hála amikor Majkából valaki lett!Szerintem nincs az a vita ami miatt ilyen undoritó lehetne a Majka Dopemannal szemben!Mégis csak Dope hátán mászott fel az a kis tetű!Azért ezt a Majka is tiszteletben tarthatná, ha már mást nem is!:)

PEACE!
rapper csaj 2005. 04. 08. 9:33
vajon mér szeretik a csajok többsége Majkát? Gondolom kitaláltátok!!! mer jobban néz ki talán,mint Dopeman...hangsúlyozom TALÁN!!! hááá nem tom én speciál mind a kettőt utálom,de Dopeman még mindig jobb,többet tett le...és mellesleg Majka sehol nem lenne nélküle!!! Amin meg nagyokat szoktam nevetgélni,hogy Majka az ózdi hős..meg milyen nehéz élete volt,és ő megállná a helyét a hirhedt 8.kerületbe!!! Igen megnézném!!! Én budapesti vok és tudom milyen a 8. Szerintem drágalátos majkapapánk egy napot nem bírna úgy ki..hogy ne szúrkálják agyon!!! erről ennyit!!
peace
rapper csaj
Vendég 2005. 04. 06. 8:58
Majka a király a Dopemannak ugy kell a szájába köpni ,hogy nyála legyen
hajrá Majka IMÁDLAK
Betty
Vendég 2005. 04. 04. 16:18
Depresszios lány most tévedsz MAJKA A KIRÁLY
IMÁDLAK



Aranyos lány
Vendég 2003. 10. 30. 0:00
most van egy kérdésem ki hagyta el a másikat?
Vendég 2003. 10. 30. 0:00
szasztok!
2003. 10. 22. 0:00
Szerintem Dopeman és Majka is jo....
bár Majka semmire sem ment volna Dopeman nélkül...
Vendég 2003. 10. 20. 0:00
Öregem! Ilyeneken veszekedni.... Akinek nem tetszik ne hallgassa!!! És ne fikázza se őt, se azokat akik szeretik! És ez fordítva is igaz!
2003. 10. 20. 0:00
Ha Dopeman nem lett volna akkor majka sem lenne!8sajnos)Dopeman felkarolta Majkát aki hálátlanul még el is hagyta Majkát!
Vendég 2003. 10. 18. 0:00
Sziasztok.

A börtönböl ered a csicska szó.Ott két fajta ember van,köcsög vagy csicska.Tehát ha nincs köztük csicska,akkor.....
Vendég 2003. 10. 18. 0:00
SZERETEM MINDEGGYIKET!MERT NINCSEN KÖZTÜK CSICSKA
Vendég 2003. 10. 18. 0:00
Szevasz Majka!Menny vissza a VILLÁBA
Vendég 2003. 10. 18. 0:00
Óha!Megint szép hozzászólások olvashatók itt!Annyira hülyék vagytok mint az atom!Ezt most kajak komolyan mondom!Nem muszáj hallagtni, de fikázni sem!Én bírom!Ha vkinek nem tetszik akkor menjen a levesbe! CSUMI
Vendég 2003. 10. 17. 0:00
MAJKA AZ ÓZSDI HŐS BRUAHAHAH.DOPI MEG SZABJA ÁT EGY SOKKAL FELHASZNÁLÓ BARÁTTÁ A POFÁJÁT.
Vendég 2003. 10. 16. 0:00
Nekem az a véleményem hogy Majka a VV-ben volt nagyon király.Mostmár elszállt neki is az agya ez az igazság!
2003. 10. 16. 0:00
Sziasztok szerintem Majka jó gyerek és minenek előt lila.
Vendég 2003. 10. 16. 0:00
cak neki a hangja is megvan hozzá
2003. 10. 15. 0:00
Majka el van szállva magától! Dopeman elmegy. De Eminem az Isten!!!
Vendég 2003. 10. 15. 0:00
Csá csumi!
2003. 10. 14. 0:00
Egyébként én voltam!
Vendég 2003. 10. 14. 0:00
Lilu! Megkaptam a mailedet, és csak annyit fűznék hozzá, hogy nem kell felnyitni a szemem... Látok én anélkül is!
Vendég 2003. 10. 13. 0:00
Bárcsak Majkával rapelhetnék
Szombathely
Vendég 2003. 10. 13. 0:00
Bárcsak Majkával rapelhetnék
Vendég 2003. 10. 11. 0:00
KÉT CSICSKA!
2003. 10. 07. 0:00
Tamara dobj meg egy maillel...csak fölnyitnám a szemedet...
Vendég 2003. 10. 07. 0:00
AZ IGAZI HIPHOP SE A DOPEMAN SE A MAJKA! A FOLD ALATT KERESGÉLJETEK! PL. GYÖR, SZOMBATHELY
DEALI
Vendég 2003. 10. 06. 0:00
Egyébként a sok gyökér ember csak az ilyen szar "zenéket" szereti,mert a primitiv kis agyukkal ugy gondolják,hogy most ez a menő és ha a menő dolgokat szeretik akkor ők is menő gyerekek lesznek ezáltal.Pedik nem lesznek.Csak szimplán gyökerek maradnak.
Vendég 2003. 10. 05. 0:00
nagyon kamelom a dumád lilu neked van igazad ne hagyd magad,veled vagyok csumi. SNOW
Vendég 2003. 10. 04. 0:00
.... sérvedvan hogy mindig vakarod:)
Amugy hülye voltál hogy szakitottál dopemanékkal!!!

csá csumi csá

Fórum » STYLEFÓRUMZ :) » Rap, Hip-Hop