Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » STYLEFÓRUMZ :) » Rock, Alternatív, Heavy Metal

Rózaszín Pitbull

létrehozva: 2003. 09. 27.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Vendég 2005. 10. 18. 8:18
SZAR.
Vendég 2005. 10. 18. 8:18
SZAR.
Vendég 2005. 10. 18. 7:53
gfj
Vendég 2004. 10. 04. 0:00
S igazuk is van!!!!!!
Vendég 2004. 10. 04. 0:00
Nem rossz.
Furcsa az életszemléletük.
Látszik hogy rühellik a politikát!!!!
Jenna 2004. 08. 17. 0:00
A Rózsaszín Pitbull annyira szar hogy már jóóó!
Én nagyon szeretem!!
Béla Bá Rulz
:))
Mike C. Amish 2003. 11. 08. 0:00
thnx
Vendég 2003. 10. 26. 0:00
Hogy hívják a drogos elefántot?
???
(aki tudja a vicc végét az válaszoljon)

Szandi
EZ EGY REJTVÉNY
ui: Mike jo ez a név! :)
Mike C. Amish 2003. 10. 25. 0:00
bazze! mi lett már megint a topicomból? ja, csak az ami a többiből! EMI! Csezd meg! minek írogatsz egy olyan topicba, amiről azt se tudod, hogy miről kapta a nevét? tényleg, ennyire hülye vagy?
Guest: részben igazad van, de másokat meg azért ugatnak le nusziék, mert azok a bizonyos többiek (lásd:EMI) megérdemlik. mi a fasznak kell ezen fennakadni? nem téged baszogattak.
inkább írjon mindenki a zenekarról. azért csináltam a topic-ot.
Nikinek kurvára igaza van, az a lényeg, hogy vannak akik szeretik. a többieket meg le kell szarni, nem megváltozni a kedvükért
Vendég 2003. 10. 22. 0:00
net szex
Vendég 2003. 10. 20. 0:00
nem szeretném, hogy változtass magadon. főleg, ha így is elfogadod magad, meg a barátaid is, stb. szar is lenne, ha mindenkinek csak jó tulajdonságai lennének. de azzal már kevésbbé értek egyet, hogy bele kell taposni másokba, mert nem látom értelmét. (és azt sem tudom sajnos elfogadni magyarázatnak, hogy ha ismernélek, akkor tudnám, hogy van rá okod, mivel nem ismerlek. de viszont te meg nem tartozol nekem semmiféle magyarázattal. ígyaztán minden marad úgy ahogy volt. de legalább jól elmondtuk erről a dologról a véleményünket.....már ezért megérte!!!! szerintem tényleg)
GUEST
Vendég 2003. 10. 20. 0:00
Guest! én tsiztában vagyok azzal h rengeteg hibám van, de ha a barátaim elfogadnak ilyennek, és én is elfogadom magam akkor mi a fenének változtassak rajta? azért h néhány embernek körülöttem jobb legyen? mi vagyok én? szeretet szolgálat???? hát nem! igenis néha beletaposok az emberek lelkébe, de ha ismernél tudnád h ennek van oka is... de mindegy, én nem fogok itt haggyú halálát játszani!
razorblade kiss
Niki
Vendég 2003. 10. 18. 0:00
kb 26szor mondtam már el, hogy én nem védem emit. engem emi egyáltalán nem érdekel, mégcsak szimpatikus sem lett ettől a három mondatától. én nem úgy látom, hogy van emi és a többiek vele szemben és ha én a többiekről rossz véleménnyel vagyok, akkor az azt jelenti, hogy emi mellé állok. nekem mindegy, hogy emit baszogatják, vagy akárki mást. én ezt a viselkedést általában nem tartom túl jónak (vagy nem látom hova vezet, kinek jó ez). és ezzel nem magamat sajnáltatom, hanem egyszerűen a nemtetszésemet fejezem ki.
GUEST
Vendég 2003. 10. 18. 0:00
Kedves Guest!Szerintem te most előadtad a Hattyúk halálából az iszapot!Nem kéne ennyire sajnáltatnod magad +szegény félre sikerült Emikét!Elég bajunk van hogy ilyen torzak írnak erre az oldalra.Nem kell hogy még te is fokozd a hülyeségeiddel!
Emikét inkább sajnálni kéne mint védeni mert nagyon elbaszták szerencsétlent!
Szandi
UI:csak azok maradnak életben akik talpra esettek kimondják a véleményüket és van legalább egy parányi agyuk!!!!!!!
Vendég 2003. 10. 18. 0:00
nem gondolom, hogy meg tudom változtatni a világot. de mi az, hogy ne foglalkozzak vele? ez vesz körül basszus. akkor mivel foglalkozzak? mégcsak nem is a háborúkon, meg a túlnépesedésen, meg a környezetszennyezésen siránkozom, hanem csak a saját kis környezetemben az embereken. hogy bárhová megyek ezt látom. ezen nem lehet szerintem túllépni. nem mondhatom mindenre, hogy hát ez egy nagy rakás szar, de mivel úgysem fog megváltozni, próbálok mosolyogni hozzá. legalább had utálkozzam! én rájöttem, hogy egy szar vagyok (eléggé tisztában vagyok a hibáimmal és van belőlük elég). és pont azt szeretném, ha az ilyesmiket mások is észerevennék magukon (és ez az ami soha nem fog megváltozni). mert akkor felfognák, hogy azzal, hogy másokat így lefikáznak csak úgy semmiért azzal kb magukat fikázzák, mivel ők is ugyanolyan neveccségesek, idióták és kicsinyesek. kicsit máshogy adják elő magukat, de a lényeg ugyanaz. emi irogatja, hogy milyen okos, kicsi pimp meg annyi szlenget használ, hogy már a végén ő sem tudja, mit akar mondani, nuszi bazmegel össze vissza, én meg osztom itt az észt. mindegyikünk tök fölöslegesen csinálja. mintahogy együnk sem tudja leszarni azt, ami nem tetszik neki. ti sem szarjátok le emit, meg engem sem, mert annyira nem bírjátok elviselni, ha valaki másmilyen mint ti, hogy muszáj beszólni neki. én ugyanígy vagyok ezzel. hát ezért nem szarom le.
GUEST
Vendég 2003. 10. 18. 0:00
nekem jó igy a világ amilyen és ha nem foglalkoznál annyit vele, akkor te is el tudnád fogadni.. ami nem tetszik azt meg mi lenne ha leszarnád?! majd ha túllépsz ezen a megváltoztatom a világot gondolaton és rájössz úgyse gogsz sikerülni mert csak egy szar vagy a sok szar között akkor elhiszed....
mellesleg és ha leugatjuk akkor ahhoz neked mi közöd van?! esetleg egy emi alteregó vagy? és nuszinak teljesen igaza van!
pusz Niki
Vendég 2003. 10. 18. 0:00
nuszi: nem baszogatni akartalak, csak ledöbbentségemben írtam ezeket. mert szerintem parasztság tőletek ez, hogy leugattok mindenkit ha kell, ha nem. emi nem kezdett semmi ilyesmit. össze-vissza irogatott baromságokat, de ezeket szerintem nem kéne felvenni. pont emiatt a beszólogatások miatt alacsonyodtok le valami olyan szintre, ami tényleg kritikán aluli. mindenen felbasszátok az agyatokat, rögtön ugrotok.
szandra: sajna magdi nyanyát nem ismerem, így azt sem tudom megítélni, vajon mennyire hasonlítok rá. az biztos, hogy én nem vagyok hívő, meg énekelgetni sem szeretek. de én is kicsit túl keménynek érzem a világot és úgy gondolom, hogy nem lenne rossz, ha ez megváltozna. de ehez nem a szent szövegek és a lélekemelő zsoltárok szükségesek....ebben biztos vagyok.
bandita-lány: 18
Vendég 2003. 10. 17. 0:00
Bocs nem nyuszi hanem nuszi!
Vendég 2003. 10. 17. 0:00
Igazad van nyuszi! Ja és én írtam a hittantanáros szöveget! Mondjuk nem érdekel hogy mit szól az Emike meg a rajongója!Akkor is mi vagyunk többségben akik hülyének tartják a kiscsajt nem? Na de mostmár hagyjuk Emesét meg a többi hülyét! Inkább dobjunk fel egy témát és beszélgessünk valami "normális dologról" !

Szandra

ui.: Ja és puszillak titeket!
nuszi 2003. 10. 17. 0:00
GUEST talán előbb nézzed meg hogy ő mit írt! ő kezdte szal ne minket baszogassál. ha normálisan viselkedik akkor majd mi is normálisan viselkedünk.
Vendég 2003. 10. 17. 0:00
Te meg olyan vagy mint a hittantanárom a MAGDI NYANYA!Elő a bilbliával emberek!Mondjuk el a MI ATYÁNKAT ÉS ÉNEKELJÜNK VALAMI SZÉPET!!!!!!Emi te akkor is sötét maradsz!!!!!!!!
Vendég 2003. 10. 17. 0:00
'én sem mondom milyen okos vagyok, pedig lenne mire.' hahahahahahahahaha. bocs. akkor most mondod, vagy nem? egyébként pedig mindenki leszarja, kinek milyen osztályzatai vannak. nem hiszem, hogy emi ezzel szeretett volna 'bevágódni'. és attól még, hogy azt mondom, hogy a többiek tahók nem feltétlenül 'fényzem' őt. de az eléggé furcsán hat nekem, hogy valakit két mondata után simán lelotyózol te is, meg itt mindenki más, meg elkülditek a faszba.
GUEST
bandita-lány 2003. 10. 17. 0:00
jajajajajajajajajaja...annyit ettem és most meg akkora a hasam
GRRRR...
bandita-lány 2003. 10. 17. 0:00
GUEST te hány éves vagy? nem vagyok ellened,de emi télleg hülye.
bandita-lány 2003. 10. 17. 0:00
szerintem jo számaik vannak,bár nekem csak egy ilyen szar minöségü kazim van,de a lényeget igy is hallom :)
bandita-lány 2003. 10. 17. 0:00
Szijjasztok emi neked valami kötöszködési mániád van?
Vendég 2003. 10. 16. 0:00
Most mit fényezed ezt a kis lotyót?! Olyan nagy a pofája bazzeg!Itt fényezi magát a kis Einsteinpalánta!Na és mire?Én se mondom azt mindenhol hogy én milyen okos vagyok meg minden.Pedig lenne mire elhiheted!De mégsem teszem!Nem ugy mint ez az autista kis Emike!Én csak elmondom a véleményem!
Vendég 2003. 10. 16. 0:00
ráadásul annyira kicsinyesek vagytok, hogy az fájdalom...'dobott a pasid?', meg 'sok a lecke?'
mi van?!!! egyáltalán miről beszéltek? ezek szerintetek ilyen nagyon frappáns, mostaztán jól odabaszok neki kérdések? ki tud nagyobbat rúgni a másikba, ki tudja jobban a földbe döngölni a kiszemelt áldozatot? jó játék. végülis.....ha jobban belegondolok ez kell manapság. ti vagytok a jövő emberei, a vezetők, akikre majd olyan jól fel lehet nézni és mutogatni lehet, hogy lám-lám ők ilyen sokra vitték.....csakhogy ez nekem kurvára nem tetszik.
GUEST
Vendég 2003. 10. 16. 0:00
milyen kibaszott rosszindulatú ez az egész bagázs. azzal töltitek a fél napotokat basszus, hogy itt fikáztok mindenkit, meg anyáztok össze-vissza. hát ez gyönyörű!!! emi igaz, hogy kicsit idegbetegnek tűnik, de legalább nem paraszt másokkal, meg valamennyire van stílusa.
GUEST
2003. 10. 16. 0:00
Szia Guest!
Én is szeretem azt a számot de a Béla bá címu dalaik néha jobbak.Itt is zajlik a stílus vita?
Vendég 2003. 10. 15. 0:00
Emike!Te olyan sötét vagy hogy a negro világít a szádban!
nuszi 2003. 10. 10. 0:00
emi most má kussoljál bazmeg!
n.e.r.d. 2003. 10. 09. 0:00
nekem fekete van.
Vendég 2003. 10. 09. 0:00
fuck you!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
nuszi 2003. 10. 08. 0:00
mi van emi dobott a pasid??
kicsi p.i.m.p. 2003. 10. 08. 0:00
mi van emi sok a lecke??
nuszi 2003. 10. 07. 0:00
emi légy szvíes ne itt veezssed le a feszültségedet ok? :)
Vendég 2003. 10. 05. 0:00
kamelom a dumád EMI.SNOW
kicsi p.i.m.p. 2003. 10. 05. 0:00
állítsá má hülyegyerek!!kurvára nem vicces amit csinálsz hanem idegesítő.
2003. 10. 05. 0:00
hahaha
Vendég 2003. 10. 04. 0:00
királyok vagyosztokkkkkkkkkkkkkk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég 2003. 10. 04. 0:00
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyáááááááááááááááááááááááááááááááááátttttttttttttttttttoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooookkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaattttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt????????????????????????????????????????????????????????????????????,,,
kicsi p.i.m.p. 2003. 10. 04. 0:00
ja és kifelejtettem,h.a milyen ly nélkül.elég érdekes.
kicsi p.i.m.p. 2003. 10. 04. 0:00
emi bazki értelem a köbön!!milyen zene??a rózsaszín pitbull agyembet!!arról van szó nem látod??amúgy sztem van pár jó számuk az az izé is hogy:segítség segítség gyorsansiessenek beszorultam egy zetorba az istenbassza meg.a tesóm folyton ezt énekli.de ha arról van szó akkor előnyben részesítem a fürgerókalábakat.emi te meg álljá le mer ennek így nem lesz jó vége!!
FANTOMCSAJ 2003. 10. 01. 0:00
Habikata! Ezt kitol kerdezted? ha enitol, egyetertek... ;) Na jo, csak viucceletem.
2003. 10. 01. 0:00
emi neked meg mi a jó bajod van??? Zárt osztály???
Vendég 2003. 10. 01. 0:00
nagyon királyak
2003. 09. 30. 0:00
Mien zene?
Vendég 2003. 09. 30. 0:00
JÓ a zene
2003. 09. 29. 0:00
én olyan okos vagyok tényleg mindig szinjeles vagyok kivéve énekböl meg töriböl
de abbol meg 4-es vagyok de kit érdekel két tantárgy
2003. 09. 29. 0:00
én vagyoka mindent tudo
2003. 09. 29. 0:00
én mondok mindig valamit
2003. 09. 29. 0:00
???????????????????????????????????????????????????
???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????hm?????????????????????????????????????mi lesz igy????????????????????????????????????????????,,veletek?????????????????????????????????????????????????????????ez igy nem lesz jo??????????????????????????????????????????,
2003. 09. 29. 0:00
azota amiotanem irtam senki se irt????????????,,??????????????????????????????????????????mi lesz igy veletek?????????????
2003. 09. 28. 0:00
fantomcsaj?
FANTOMCSAJ 2003. 09. 28. 0:00
ne lopj! A kormány nem szereti a konkurenciát.
2003. 09. 28. 0:00
ez a forum szoba neve ezentul én ugy hivom hogy roszaszin nyuszika
Vendég 2003. 09. 28. 0:00
sztem az összes számuk qrva jó.

Fetmen
Vendég 2003. 09. 27. 0:00
jaja! van egy két számuk ami tényleg jó, de a legtöbb eléggé fáááj.... :)
Niki

nuszi! már azt hittem eltűntél....
Vendég 2003. 09. 27. 0:00
a ne szívjál füvet című számuk naon ütős...
nuszi
Mike C. Amish 2003. 09. 27. 0:00
() ()
(*.*)
(")(")

Fórum » STYLEFÓRUMZ :) » Rock, Alternatív, Heavy Metal